Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Koliko smo igraca doveli a koliko smo pozicija popunili.Strasno,nijedna bomba.

Koja smo beda,od 15 igraca,12 nas je ispalilo.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
I nemoj samo opet da nas Terza i ekipa nerviraju... :banghead:banghead
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Znaci sutra ili Kacar ili Medojevic....jos samo oni nisu pominjani u medijima od igraca koji su bili aktuelni jos na startu :D
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Shvatam ja da svi cekaju na tu bombu, ali ne kapiram kako se niko nije obradovao za Stevanovica?

Decko je ozbiljan fudbaler, kvalitetom daleko iznad nivoa nase lige, i igrac koji ce praviti razliku na terenu kako u premijer ligi tako i u Evropi.

Sad jos dva slobodnjaka da upecamo, i bombonica od ekipe :ziveli
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Samo ne mogu da shvatim kakav debil od trenera moras biti pa da se zelis u ovakvom Partizanu resiti jednog Brasanca!? Da se tera #10 pa da covek i kaze (ma castio bih komsiluk!), ali ovaj momak je trenutno nezamenjiv na terenu! Da nam dolazi Gurkuf (kao sto smo se sprdali pre par dana) pa da nema mesta na terenu za Brasnjavog razumeo bih i to, ali bih ga i dalje ostavio na klupi. Ali reci mu da ide iz kluba?! Pa kakve su to oni Inijeste i Cavije doveli kad Brasnjavog teraju?! Neko ce da odgovara za ovu bahatost! :banghead

Mislim da je to glavna stvar oko koje se trebamo brinuti. Sto se tice ovih "dolazaka", uopste vise ne obracam paznju. Ne verujem da ce ista da se desi sto iskace iz standardnog naseg sivila. Ovo do sad sto je potpisalo je standardno nas modus operandi - pozajmice, slobodni igraci i potencijalne dobre buduce prodaje trenutno polu-igraca koje dovodimo samo za procenat od buduce prodaje.

PRAVDA ZA BRASNJAVOG!!! :pfc::BB:pfc:
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Само онај ко није пратио Партизан пар година би помислио да је за нас готов прелазни рок.
Сутра је наше време, сутра ми доминирамо :D
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Od svih pojacanja tipujem da ce samo Lekovic vidjeti teren. Alenu karijera ide nizbrdo ubrzanim tokom zato je i zavrsio kod nas. I Bozinov je dosao iz italije da podsjetim entuzijaste ako ih jos ima.
Nismo doveli zadnjeg veznog niti centarfora vec samo beka, tako da smo zakrpili samo jednu rupu a ostavili dvije.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Vidim da se lepo zabavljate... ako, ako, uspeli smo. A sada laku noć, lepo pajkite i ne brinite, sutra je novi dan i nova zabava!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.925
Reaction score
7.856
Prelazni rok je zavrsen, a mi se nismo pojacali. Nemanja Mihajlovic jedino pojacanje, ali nije na gorucim pozicijama.

Potrebna su pojacanja : levi bek, stoper, zadnji vezni, napadac.

Bekovi koji su dovedeni ce nas naterati da ubrzo trazimo nove.


Sutra mozemo dovesti JEDNOG slobodnog fudbalera. Hajde da tipujemo na kojoj od ove 4 pozicije?!

Da sumiramo, zavrsen je prelazni rok, ostale su rupe u timu.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Da ponovim moja tri upisa sa ove teme:

Iskljucivo zelja uprave Partizana da Partizan bude sto slabiji dovodi do ovoga. Tacka.

U pritiske sa strane bih verovao da je Vujosevic na celu FK, nikako sa ovima. Gazda koji ih je postavio je osvedoceni mrzitelj Partizana. Ne verujem da bi on napravio takvu gresku i doveo ljude koji Partizanu zele dobro.

Naivan je samo onaj ko misli da sadasnja uprava Partizana nije pod direktnom komandom Vucica, Vesica i Covica.

Jbt koliko ste vi ljudi naivni.
 

grobar91

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
178
Reaction score
12
Je li sigurno da je mali Mihajlovic potpisao, nista nema jos na zvanicnom sajtu? Inace odlican je mali, jeste da nam nije prioritet njegova pozicija ali svakako da ne skodi. Sigurno smo morali platiti i neko obestecenje ze njega...

Zadovoljan sam i sa Stevanovicem, veliki je bio talenat ali se nije iskazao u potpunosti za sada. Izgleda da je dosao kao slobodan igrac sto je plus, mada i on je primarno krilni igrac, tako da nam ni on nije bio prioritet. Koliko se secam solidan je bio u reprezentaciji par puta kada je igrao.

Ocekujem sutra jos zadnjeg veznog i nadam se da nece Brasanca prodati kad nismo uspeli dovesti Ivanica...

@maximilian72 Bozinov je dosao iz druge italijanske lige cini mi se...
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Prelazni rok jos uvek nije zavrsen,ostalo je jos malo do konacnog svodjenja racuna.

Strasno je to na sta smo spali,ne smemo da zucnemo od cigana i da dovedemo igrace.Kada bisko mi njima stavili veto?Nikada!Oni nama lupaju packe svaki minut,trenutno,na nasu zalost,imaju mnogo jacu logistiku,sto uprava,sto sjevernjaci.
 

Johny

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
94
Reaction score
1
Je li sigurno da je mali Mihajlovic potpisao, nista nema jos na zvanicnom sajtu? Inace odlican je mali, jeste da nam nije prioritet njegova pozicija ali svakako da ne skodi. Sigurno smo morali platiti i neko obestecenje ze njega...

Istina. 100.000e

Hm,negde sam nacuo da se nesto desava sa Babovicem. :D Cudan izostanak protiv Ofke.

Posvadjao se sa Milinkovicem.
 
Последња измена од уредника:

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@Grobar91 tacno je da je Bozinov dosao iz serije B isto kao i Alen Stevanovic mada se nadam da nece biti gori od njega. Kao sto rekoh jedino ce bek igrati jer tu Milinkovic nema izbora.
 

grobar91

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
178
Reaction score
12
U pravu si, ja video za Stevanovica da dolazi iz Torina, sad tek vidim da je prosle godine igrao na pozajmici u Seriji B. Igrao je jedne godine i u Seriji A, ovo ostalo uglavnom na pozajmicama proveo...
 

Burinski

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
173
Reaction score
26
Niko me ne moze razubediti da je jucerasnji dan bio najvece moguce ponizenje za Partizan u posljednjih x godina. U ta 24 casa sakupilo se svo neznanje, sva negativna selekcija rukovodecih kadrova, sve sto nas jede i truli svih ovih godina.
To je bio horor reality, ismevanje pred javnom scenom, igrarija sa nekada velikim klubom, koji u godini sedamdesetletnog jubileja dozivavljava najvece udarce. Ti udarci bi manje boleli da dolaze od nasih neprijatelja spolja, da su posledica jedino i samo celicnog zagrljaja ove drzave cije nas premijer mrzi, nego su, sto je mnogo bolnije i rezultat kompletne infantilnosti i nekompetentnosti ljudi iz samog kluba.
Nikad se nisam jadnije osecao nego citajuci kako nas rukovodstvo novosadske ‘rospije zavlaci i smeje nam se u facu. Kojoj budali je palo napamet da pregovara sa ljudima koje je licno gad Terzic ustolicio na celo Vojvodine sa samo jednim jedinim zadatkom – da prepustaju bodove ciganki, da otkidaju bodove i meso fudbalerima Partizana i da nijedan igrac iz Novog Sada ne pregje kod nas dok su oni na celu kluba.
Kako je moguce da debil Vazura to nije znao, ili je mozda znao, ali je ispunjavao partijski zadatak kako nas sto je moguce vise ismejati u javnosti. Zao mi samo malog Ivanica koji je navijacki nas.
Kako je moguce da debeli debil Vazura ne zna sta moze da bude prepreka prilikom angazovanja igraca koji je ugovorom vezan za ciganijakos (Zdjelar). Ako je znao, a morao je znati, zasto je morao da se izlaje u novinama da je sve dogovoreno, a u stvari nije bilo tako.
Navijaci Partizana, oni koji nemaju i nikada nisu imali drugu alternativu osim ljubavi do smrti prema nasem klubu, moraju zahtevati da ovaj debil i svi njegovi saradnici koji su rezirali jucerasnje ponizavanje naseg kluba ODGOVARAJU za nematerijalni i duhovni zlocin prema klubu kojim rukovode. Neka podnesu ostavke i neka se tornjaju iz kluba, jer ce svojim neznanjem, nestrucnoscu, politickom zavisnoscu napraviti jos veci belaj i ono cega se mi najvise pribojavamo – materijalni i finansijski zlocin kojim bi ispunili osnovni cilj zbog kojeg ih je gospodar postavio tu gde jesu – da nas izjednace sa prljavom cigankom i da konacni nastupi period idile ili tzv. bolji zivot.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
ipak, najjace je sto portali objavljuju bombu u ponoc: "partizan doveo dva pojacanja u minut do 12". a mi jednog od te dvojice saljemo na kaljenje u trecu ligu:pop. I ne mogu se oteti utsku kako nam dobro ide sa dovodjenjem fudbalera iz italijanskih serija b I c. gulan, bozinov I sada stevanovic. teska sabotaza!

sutra repriza.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Sve se nadam da ce uprava naci nekog slobodonog igraca svetskog imena da ikako opere obraz nakon ovako kriminalnog prelaznog roka.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Dva miliona za onoga iz Vojvodine :D a onda on kaže kako ne želi da pojačava konkurenciju Vojvodini. A možda je u tome svemu učestvovao Terzić, ili cigani. Ih, koja sapunica, a vi se ložite na to. Da li ste zaista zaboravili koja bagra vodi Partizan, Crvenu zvezdu i državu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top