Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Televisa presenta... :banghead

Bez slike sa salom ne pada mi na pamet da u bilo sta verujem... Pickousti nas je sveo ko kolega mu po fasizmu i diktaturi Franko Barselonu svojevremeno sto je... Na upravu u kojoj dodirne tacke sa sportom niko nema... Sve sto se uradi je dobro, sta vise reci...
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Zamislite jesenje popodne bez kiše. Odlazite kod Popovića u kancelariju na razgovor. Zakazali ste prethodnog dana, a on je bio raspoložan da čuje glas navijača. Ulazite, a ono Vazura i Vučelić jedu kikiriki, smoki Flips pojeden, kese raznih grickalica su tu, i pijucka se vino. Zamislite da su svi oni urađeni od neke trave, čaja ili alkohola, ali samo u meri da su iskreni i da govore ono šta osećaju. Sedate, u šoku ste, a oni Vas nude onim smejurijama. Konstatujete da želite da pričate i oni žele da Vas slušaju.
Kako bi tekao Vaš razgovor sa njima, šta bi ste ih pitali? Ali iskreno i ljudski, bez predrasuda, agresije i ljutnje?
Ja sam razmišljao i ovako bi to teklo:

-Stavićemo na stranu Vaše političke i preduzetničke igre i probleme g. Popoviću. Zašto ste na čelu FK Partizana i zašto ne dovedete pojačanja i radite posao onako kako bi jedan FK trebao i morao da funkcioniše?
-Želim, ali ne želim dovoljno. Ne znam kako se to radi. Ne smem ni da pokušam, nestaću sa mape, završiću na pustom ostrvu ili u kućnom pritvoru. Ovako kako radim tj. radimo je dovoljno. Ah sine, pa taj Partizan je veći i od mene i od tebe, i iznad nas, pa on će da postoji i sa i bez Lige šampiona, i sa i bez pojačanja. Ne brini ti za Partizan. -Konstatuje uz odmahivanje rukom i osmeh ukoso.
-U redu, postojaće Partizan, ali ako ne znate da radite svoj posao zašto ne ustupite to mesto nekom ko to zna?
-Da li ti znaš koliko sam se borio za ovo mesto? Priznajem da nisam birao način. Šta, hoćeš možda ti da ga vodiš kad ga toliko voliš? Hahaha...
-Hoću.
-Hahahaha. -Smeh svih prisutnih.
-Dobro dečko da li ti misliš da mi ne želimo da dovedemo pojačanja i budemo u LŠ? Hoćeš da kažeš da smo nesposobni? Pa dobro, tačno je. Ali eto, može nam se.
-Da, može nam se. -Čuje se Vazura, dok jezikom vadi kikiriki koji mu je između zuba.
-Omladinac, da kaže tebi nešto ovaj čika Vučela. -Pogleda me onako sa poluotvorenim očima, naboranim čelom i otvorenim ustima. Napravi dramsku pauzu od 10 sekundi tišine.
-Boli te uvo za sve. Čuvaj svoje dupe i pazi šta piskaraš po tom internetu, znamo mi i ko je JasminaT i za nekog Tomića i Bandita i nekog Gazdu i te neke tamo... Ali boli nas uvo, razumeš, to je poenta. Šta ti imaš od piskaranja na internetu ili toga što si došao ovde? Baš me briga šta ti kao navijač misliš i šta vi tamo pišete. Ja volim Partizan ali nisam sposoban da dovedem pojačanje. Čak sam i sposoban za neka koja bi bila dobra ali ne smem. Ne smem od vrha države, usrali smo se svo troje i komplet uprava i ne smemo da pisnemo od vučića. Da li ti je sada jasno? Izgubićemo platu koja je super i bićemo na ulici kao što si ti. Poenta je da te boli uvo, pa možeš i ti do ove pozicije ako se na vreme orijentišeš za određene poslove i partiju.
-Jeste, ali, ako ćutimo i radimo nečasne stvari, čemu onda težimo u životu? Da li je stvarno kako kažete poenta da te boli uvo i prodaš veru za večeru?
-Hahahahahaha, alo bre mali, pa idi na filozofiju ako te to zanima, pusti nas da radimo. Hahaha...

Dođem do te tačke i moja mašta ne može da režira sledeću scenu, sem da vadim bejzbol palicu i da počnem jednog po jednog.

Jebiga...

:partizan_fan:
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Prica se o bivsem ciganu....a pricalo se i o Medu...oov je ne jezivo...ovo je bolesno, umobolno, jadno koliko je nasa uprava ogranicena i koliko ne vide dalje od nosa. Ni to nije toliko crno koliko postane crno kad se tome doda da oni i ne zele da vide....znaci NECE i NE UMEJU....haos...
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Razmisljam od sinoc ko je taj "cigan" sto dolazi i ne pada mi na pamet ni jedan jedini kog bi voleo da vidim u nasem dresu osim Vidica ( ne zbog kvaliteta koliko zbog onog filma :D )... Dajte ljudi neku pomoc, makar prvo slovo ili poziciju :)
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Ja samo mogu da kazem svaka cast Mirku Ivanicu na ljudskosti i na odrzavanju date reci. Na momka je prvo vrsen veliki pritisak da predje na marakanu, vosa je prihvatila 600K i 40 posto sledeceg transfera, Terza ga je "nagovarao", ali je Mirko rekao NE. Nakon toga cak i navijaci Vojvodine prave koreografiju/transparent o tom cinu i o Mirkovom postenju, da bi zadnji dan stigla fantasticna ponuda od nas. Mirko u tom trenutku trpi pritiske i od Vose da pristane i o Partizana da pristane i od porodice (grobarske) da pristane, ali je on ipak odlucio da odrzi datu rec sto je prava retkost u svetu fudala, pogotovo kod nas.

Ljudski mu zelim sve najbolje, navijacki mu zelim karijeru superligaskog poluamatera.

Mene interesuje odakle dva miliona za ivanica i gde su te pare bile pre 20 dana?

Cekamo danas zadnjeg veznog, Alen ce da igra krilo, a Abu spica, tako da nam spic ne treba. Ostace nam jedino mesto stopera gde se nismo pojacali, osim ako se Rajkovic ne predomisli, ponudili smo mu cak i ugovor na sest meseci i lepe uslove.


Sve istina što je napisano..

Sedeo sam sinoć u kafiću u NS gde je bio menadzer igrača ( LJ.V ) i do ponoći su vršeni pritisci na Ivanića ali dečko, jednostavno nije hteo da pogazi svoju reč..

Celo leto je imao pritiske od cigana nenormalne, čak i juče preko dana ali on je puko oko 20h i izgasio je telefon..
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Мислим да је тај тамнопути момак што је играо за Црвене Абубакар Оумару.
Чекај, па он је већ ту. Онда ништа, затварајте тему, стигао је Ален Стевановић (што би рекао пандур из вица, сигурно му је неки род онај Ален Делон).

Јој, сада видим ову фору за Михајловића, потписао за Телеоптик (формално клуб који нема играче под професионалним уговорима, јер је у трећој лиги), а они га зајме Партизану? Е, сада ми тек ништа није јасно.

@PFC_4ever
Брате, ма 'ајд што једу тај кикирики, него су изгледа и алергични на њега, па им изазива додатне халуцинације.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
@akiopaki

Meni je savršeno jasno.
Prihod od eventualne buduće prodaje neće biti prihod FK Partizan . . .
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Брате, јел знаш ти за Михајловић, је ли сигурно наш? И оће ли то појачање бити у току дана да не висим пред компом цијели дан :)

Nije Miha nas, on je opticar, dosao je da ih vrati u drugu ligu :)

Vezara je dobio Palasios-ov broj, ali im je telekom sinoc iskljucio tel na stadionu, kad su videli koliki racun stize pomislili da je neko zaboravio roming da iskljuci.

Ako Vucic dozvoli da nam prikljuce telefon ponovo sve je moguce, mada mozda nam Hal Siti stopira transfer, kazu bune se navijaci sto je igrac celo leto trenirao sa njima za dzabe, a sad hoce da ode u neku Srbiju...

Samo stiskaj f5 da ne propustis nesto, mozda ce vec sledeci minut biti kasno....
 
Последња измена:

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.362
Reaction score
1.936
Локација
Gde god ti da igras...
Predlozio bih ban za svakog ko samo napise ime igraca bez osnova ili na bilo koji nacin krene da nas zavlaci... Ako nas prave majmunima ova govna iz nemanjine i nasa uprava ne morate bar vi.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.411
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Mihajlovic ipak kod nas. Ugovor sa Teleoptikom a kod nas pozajmica na 6 meseci.
Dobra odluka da bude u timu i dobija sansu. Bolji je od Trujica sigurno
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Да пожелим добродошлицу момцима који су стигли јуче. Надам се да ће се показати достојни овог клуба, пружити труд, посвећеност и приврженост клубу.
Посебна похвала за Михајловића на рачун тога како се обукао. Није нужно црно-бело, али свеједно и то нешто показује већ на самом почетку.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Одем до града синоћ, манем се интернета и свега. Долазим у пола 1, чујем стигао Ален Стевановић. Рек'о супер ево задњег везног, репрезентативац, у италијанској лиги су солидни задњи везни, за Партизан супер. Кад оно сконтам се, рек'о сине ја мислим на Ивана Радовановића. Моша.

Види се да нам је неопходан паметан и млад спортски директор да предлаже појачања. Овако све је неплански, аматерски. Неки Вазура и Вучелић знају ко, шта, гдје игра, шта нам треба... Какви курци, какве матер'не.
 
Последња измена:

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Previse je ovo trpanje bespotrebnih igraca.. Neka mi neko sada napise prvih 11 sa ovim novim igracima ?
Sta neko ce da mi kaze da su se trujic i ninkovic pomirili sa po max 5min po mecu ?

Slazem se sa kolegom gore.. Svako lozenje bih pocastio sa jednim banom. Ako se prica neka se prica, a ako ne cemu skriveni znaci i zagonetke.. Nismo u vrticu
 
Последња измена:

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Ovo danasnje frljanje potencijalnim pojacanjima me podseca na ono..samo grobarima svojstveno radovanje izmisljnom golu..na poluvremenu..ili u trenutcima dokolice na utakmici..
Cist romantizam..:D
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Džaba nam ovolika krila kada nam fale kljun i kičma. Zadnji vezni? Špic?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top