Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Firma zapretila zbog Ivanića,grcki i srpski cigani zbog Zdjelara,rubin zapretio embargom vinjaua stojančetu zbog Devica...
Što bre ne sidju dole do štajge gde garant kampuje i neki slobodnjak...
Kakav paparaco prelazni rok sunce ti
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
ма каква црна појачања од два милона,какве истрошене муштикле,силне бомбе атомске и које какве,
не треба нама ништа,
само замените тренера и #10 и све ће то много боље изгледати
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Rublev burazeru koje taj bivsi ciganski igrac sto satro dolazi? Zbog tebe visio celu noc na forumu jedva ustadoh za na posao :-D
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Ovo sa slanjem Mihajilovića (koji je po meni super igrac) u Teleoptik mi uopste nije jasno, nadam se da je neka greska u pitanju.

I sta sad, Umaru ce da igra klasicnog spica jer imamo 18 krila?

Nadam se samo da ce se nekim cudom Babovic preseliti na klupu (sta rekoh ovo??), to bi nam bilo jedno od vecih pojacanja.

Na kraju, od ovog skupa neaktivne sive mase koji nam sjedi u upravi nista bolje nisam ni ocekivao. Oni zapravo rade ono za sta su placeni.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Ja samo mogu da kazem svaka cast Mirku Ivanicu na ljudskosti i na odrzavanju date reci. Na momka je prvo vrsen veliki pritisak da predje na marakanu, vosa je prihvatila 600K i 40 posto sledeceg transfera, Terza ga je "nagovarao", ali je Mirko rekao NE. Nakon toga cak i navijaci Vojvodine prave koreografiju/transparent o tom cinu i o Mirkovom postenju, da bi zadnji dan stigla fantasticna ponuda od nas. Mirko u tom trenutku trpi pritiske i od Vose da pristane i o Partizana da pristane i od porodice (grobarske) da pristane, ali je on ipak odlucio da odrzi datu rec sto je prava retkost u svetu fudala, pogotovo kod nas.

Ljudski mu zelim sve najbolje, navijacki mu zelim karijeru superligaskog poluamatera.

Mene interesuje odakle dva miliona za ivanica i gde su te pare bile pre 20 dana?

Cekamo danas zadnjeg veznog, Alen ce da igra krilo, a Abu spica, tako da nam spic ne treba. Ostace nam jedino mesto stopera gde se nismo pojacali, osim ako se Rajkovic ne predomisli, ponudili smo mu cak i ugovor na sest meseci i lepe uslove.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Ne znam stvarno koliko poojacanja treba da nam budu kvalitetna pa da pored uspavanog Kize i jednonog Ali-Babovica uspeju da donesu nesto novo i pozitivno....
Mislim da ni jedno "pojacanje" do sada nije u stanju da nadjaca taj tandem...

http://www.transfermarkt.co.uk/statistik/vertragslosespieler
Da je stvarno istina da su lopovi hteli i milion da daju za Ivanica...mogli su umesto tog da daju i za platu nekog od ovih slobodnjaka....ALI...KAKO BRE DA SE UGRADE POSLE ??? KAKO DA OTMU !!?? To su ozbiljni fudbaleri nisu menadzerski isprdci !!! To su fudbaleri koji kontrolisu agencije, a ne one njih....jel bre vi stvarno verujete da se Ivanic nesto pita !!??
Banana republika, Eskobar rules...sviranje kurcu iz sezone u sezonu...a ova ce da bude posebno kurcinjava.....a narod se pali na transfere, ko da je nova godina, gvire, svi cekaju nesto, nekog madjionicara :pop
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Mozes li bar reci jesi li zadovoljan sa njegovim kvalitetima, i koje su sanse da bude nas na kraju :D
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
728
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Je ли потписао Михајловић, на сајту нема ништа? :confused

Мустафа је близу, данас би требало да стигне у БГ и утаначи детаље :D

Сад нека цигани разбијају главу тко је у питању, мада труд им је узалудан :D
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.411
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ja samo mogu da kazem svaka cast Mirku Ivanicu na ljudskosti i na odrzavanju date reci. Na momka je prvo vrsen veliki pritisak da predje na marakanu, vosa je prihvatila 600K i 40 posto sledeceg transfera, Terza ga je "nagovarao", ali je Mirko rekao NE. Nakon toga cak i navijaci Vojvodine prave koreografiju/transparent o tom cinu i o Mirkovom postenju, da bi zadnji dan stigla fantasticna ponuda od nas. Mirko u tom trenutku trpi pritiske i od Vose da pristane i o Partizana da pristane i od porodice (grobarske) da pristane, ali je on ipak odlucio da odrzi datu rec sto je prava retkost u svetu fudala, pogotovo kod nas.

Ljudski mu zelim sve najbolje, navijacki mu zelim karijeru superligaskog poluamatera.

Mene interesuje odakle dva miliona za ivanica i gde su te pare bile pre 20 dana?

Cekamo danas zadnjeg veznog, Alen ce da igra krilo, a Abu spica, tako da nam spic ne treba. Ostace nam jedino mesto stopera gde se nismo pojacali, osim ako se Rajkovic ne predomisli, ponudili smo mu cak i ugovor na sest meseci i lepe uslove.

Sto kazes, svaka mu cast sto je do kraja bio covek i odrzao ono sto je obecao.
Treba biti realan...nas je skoro uzdanica KK ispalila i pogazila svoju rec pa ga napljuvasmo. Ovaj decko nije hteo i to je po meni ok, respekt za to.

Ali mislim da se sjebao. Za mesec dana puni 22 godine a iza sebe od jakih meceva ima dvomec sa sampdorijom i plzenom. Sigurno zimus nece da ubode platu kakvu smo mu sada nudili, a jos je zajebo i klub koji ce zaraditi dosta manje.

Al na kraju...ko ga jebe, nije doso i kraj :D


Nego ti zadnji vezni sto ih kao jurimo, jel su neka ozbiljna imena ili neki Jevtovic nivo?


@Beli
realno, ne treba nam. Imamo takvu guzvu tih ofanzivaca i krila koja mogu da pokriju tu poziciju da nam apsolutno ne treba jos jedan igrac istog tipa. Ne treba ugusiti Brasanca i malog Lukica a tu je i ovaj Kosovic kome planiraju da daju odredjene minute.
Treba nam neki jak igrac, da trci i pokriva brljotine, razbijac, koji se ne stedi...a ne sve neki iz pero lake kategorije, koji mrljavo trce, nisu agilni i eksplozivni...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Pre bih rekao da je Ivanic ispao pizda podlegavsi pritiscima.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.267
Reaction score
34.043
Локација
vaginamandibularia
Dolazi nam najciganjskiji cigan medju ciganima, zbog koga ce cigani da se ubiju. Nije ni Georgijevic, ni Petronijevic. Mada ne znam sta ce nam jos jedan desni bek koji moze da igra i na poziciji zadnjeg veznog. Po meni on je kvalitetniji stoper nego napadac, ali ako ga strucni stab vidi kao golmana, onda jebiga...
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Ja sam za Vilsona Palasiosa on je skoro bio cigan. Doduse nije prosao probu pa ne znam da li se moze racunati kao romuljaga....
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
@rublev
Pa i to si u pravu...

Poruku ne mogu da otvorim buraz
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Verovatno Keba, on je ex cigan, možda i dolazi Kebin mali da menadžeriše, a severina za pomoćnika direktora marketinga.

Vazura, buđenjeeeee, vreme je da krene današnja tura Football manager 2015, svi smo se naspavali, odmorili, spremni smo za današnju porciju telenovele "Idi mi, dođi mi".
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
728
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Dolazi nam najciganjskiji cigan medju ciganima, zbog koga ce cigani da se ubiju. Nije ni Georgijevic, ni Petronijevic. Mada ne znam sta ce nam jos jedan desni bek koji moze da igra i na poziciji zadnjeg veznog. Po meni on je kvalitetniji stoper nego napadac, ali ako ga strucni stab vidi kao golmana, onda jebiga...

:buhaha:respect:buhaha

Ja sam za Vilsona Palasiosa on je skoro bio cigan. Doduse nije prosao probu pa ne znam da li se moze racunati kao romuljaga....

Брате, јел знаш ти за Михајловић, је ли сигурно наш? И оће ли то појачање бити у току дана да не висим пред компом цијели дан :)

@rublev
Pa i to si u pravu...

Poruku ne mogu da otvorim buraz

Пробај да отовориш Усер ЦП, па тамо са лијеве стране имаш таб приватне поруке. Ту би требало да можеш да прочиташ... :wink:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top