Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Prepisana utakmica.Nosite se svi.Uprava,trener i igraci.Jeste da nismo imali srece,solidna igra,ali ne moze bez napadaca,sa Saponjicem koji loptu ne moze da primi...
 

salesr

Početnik
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
62
Reaction score
2
Pukao mi je strim na netu, da li neko moze da mi kaze sta je nas trener izjavio?
Majmun jedan....
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Ово је било јасно још од срамотног финала Купа, пре 4 месеца, где ће ићи Партизан са Кизом Киксером, напредном управом, циганима на јужној трибини и бројем 10 на терену.

Од сезоне 2007.-2008. (када је прекинут бојкот) ово ми је укупно трећа утакмица на ЈНА коју сам пропустио. Јебене руке ми се тресу док овде пискарам, серем се на Вучелу, Вазуру, Кизу Киксера, Бабирла, Зечевића где их доведе да погане име Партизана
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Ahahaha, ovo brukanje više ne vredi ni komentarisati, znači :puke mi se...i koga boli ona stvar da l će Milinković otići, on i uprava su završili posao, a ni za igrače nemam lepe reči, sve u svemu terejte se bre u kurac svi:banghead
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Nikad nisam pljuvao nase igrace , Babovica sam uvijek branio ... ali danas ... danas hocu da eksplodiram jbem li ti fudbal i SNS i govna u upravi....

Neka ti treneru Babovica ostavljas a vadis dva igraca koji su koliko toliko pravili nesto u napadu, a tek za svilenog talentovanog napadaca i rumenog ... jebem li ti pleme koje te u FK dovelo....

One picke iz rada su padale u 12. minutu sve im najgore zelim ... da li ce tako protiv kurve igrati ...

Za ovo je najbolje reci .

Onom smradu sa Arene takodje zelim mnostvo lijepih neizlecivih ali ne smrtonosnih bolesti...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Cestitke na jos jednom osvojenom bodu Vazuri, Vucelicu i ostalim majstorima iz uprave. Cestitke za ovaj veliki bod i trenercini-znalcu Kizi alkosu koji je jos jednom pokazao kako se vodi ekipa i osvaja ogroman bod na teskom gostovanju na nasem terenu. Cestitke i igracima. Idemo dalje, jos uvek smo medju osam za plej-of.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Kakvo su govno stavili na klupu svaka im cast.
Da su trazili najvece moguce govno tesko bi nasli vece od ovog.
Bez imalo obraza on nastavlja dalje,ne pada mu napamet da da ostavku,on hoce svoje pare.

Sto je najgore sve je jos i licilo na bolje nego do sad sto smo vidjali ali je izmenama uspeo da sjebe sve.Fabricio je bio sigurniji,Ostojic korektan,Subic mi se jako svideo,Jevtovic odradjivao posao jer ovi iz Rada nisu vrsili veliki pritisak,Vulicevic korektan.Brasanac se trudio.Zivkovic jako dobar,cak je i Babovic odigrao najbolju utakmicu do sad.Abubakar se jeste ispromasivao,pa i Bozinov ali nekako date gol,Saponjic pokusavao.Jedino nije jasno sta je Ninkovic radio.

Gol smo opet primili jer igramo zonu kod prekida,koja nam ove godine jeba majku,uz Zivkovo reagovanje ako bi se to moglo reci na zonu,strasno.
To je trenerski briljijantni um.
Govno.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Svaka čast samo i isključivo Božinovu i Subiću.

Katastrofa, izmenu Božinov - Šaponjić ne bi iskoristio ni protivnički trener da je mogao da bira. Ja ne znam da li je čovek jednom u životu menjao nekog igrača a da ja nisam bio u šoku?! Vadi Abubakara kada mu ide, vadi Božinova kada mu ide, vadi Stevanovića kada mu ide i ubacuje recimo Šaponjića ili Ilića koji ne mogu nikako prelomiti rezultat.

Gol koji je primio Živković... :pop i brdo promašenih šansi.

I slika večeri: '70. minut a naši mogu da igraju ili napred ili nazad, čim izgube loptu u napadu padaju i ne mogu da uhvate vazduh a kamoli da se vrate. Tako je to kad pripreme vršiš u Dubaju, Turskoj.. Sunčanje, pičke i slikanje.
Zaista ne znam šta da mislim, ovo je dno dna.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Prošlo je deset minuta od završetka utakmice. Činjenica da je Milinković još uvijek trener a da kompletan UO nije raspušten i zakazana Skupština za 30 dana je abominacija.
Na jug saliti beton ukoso pod velikim uglom da se ne može stajati, ionako je jug na istoku izgleda.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Veselo vece veceras u humskoj izgleda da je ova uprava resila da obori rekord samo pitanje je koji!

A majstori sa JUGA trljalju ruke doslo njihovo vreme ... sad ce da udju u lovu!
Biice opet podrske, bice suske da se useres!
A nama obicnim smrtnicim q.... a vicemo uprava napolje mozemo ovako jos deset godina po nama svi s....kako ko hoce i kako se koja uprava menja..

Imaam jedan predlog ajde da skupimo pare da platimo placenika sa Juga da se bore za nas Partizan !
 
Последња измена:

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Kiza nije trener za Partizan to je ocigledno, ali ne treba sad svu krivicu svaljivati na njega. Lijepo se vidi ko je njega i ostale tu stavio, ko nije doveo ni jedno advekatno pojacanje i koga boli kurac za Partizan... NE ZNATE??? Hocete da vam ja kazem??

Boli uprave kurac za partizan i boli nas dragi JUG kurac za Partizan...

Kao sto covjek gore kaze, ovo malo navijaca pravih koji razmislja svojom glavom vicu uprava napolje, dok izgubljeni likovi sa Juga gledaju u vodju da li mogu da dobiju dozvolu da ispolje ono sto zele... Jebem ti taj grobarluk, gdje se klincima utjeruje strah u kosti i ne mogu da ispolje svoje misljenje.

PONAVLJAJTE, PONAVLJAJTE, CAK I U SNOVIMA:

UPRAVA NAPOLJE, UPRAVA NAPOLJE!!!
 
Последња измена:

Partizanovac_Zapad

Početnik
Учлањен(а)
08.01.2015
Порука
92
Reaction score
14
Pizda li vam materina da vam pizda materina! To se ne odnosi na igrace partizana vec na upravu i trenera kao i na svakoga ko je podrzao smenjivanje Nikolica!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Ja cu kao i Kiza u izjavi. Stvarno ne znam sta reci. Partizan je u krizi trallala. Ostavke bre! UPRAVA NAPOLJE! A ono govno sa Arene na kraju kaze kako je na upravi da kaze da li i dalje daje podrsku treneru a ni rijec o tome sta se pjeva na stadionu, pa makar i kao usputno gdje kaze npr. da navijaci iskazuju svoj stav...

KIZO ODLAZI. Zasto? pa opet pokazuje kakav je diletant. Sto ne uvede Trujica i Alena?
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Poraz Partizana nisu ova dva boda iz zadnje tri utakmice... pravi poraz je scena kada se ori "uprava napolje", kamera zumira Jug, a tamo svi prekrstili ruke i ćute...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.835
KIZO DOKTORE!

Vazuro kralju, doneo si titulu i Ligu Evropu :puke :puke

Kako nismo prodali Saponjica kad su ponudili prvu sestocifrenu sumu.

Zivko Zivkovic - >:D

Kad sam govorio da nam treba 5-6 igraca: dva stopera, bek, zadnji vezni, napadac, golman, vi ste se smejali, pobedili smo 1-0 Dila Gori i 5-0 Metalac i Kiza je bio kralj sto je dao 3 boda Pazaru za evro kvalifikacije.
Sve se vidi, samo ko hoce da vidi.

Tema MORA da ide pod kljuc i da se sva diskusija preseli na Uprava i marketing.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Po tome kako je izgledao Kiza dok je davao izjavu pre utakmice, a izgledao je kao da su ga jebali u dupe, mogao se naslutiti ishod. Prosto je neverovatno kako su i igrači prihvatili letargiju koju im je uprava nametnula. Kao šlogirani, svi do jednog, uključujući i Subića koji je došao juče (obratiti pažnju na njegovu reakciju kod gola Rada, pri čemu uopšte nije kriv za isti, već je reakcija bitna).
Ostaje nam da se nadamo da ćemo zauzeti mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu evrope.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top