Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.808
Reaction score
2.618
Локација
CyberSpace
Uh dobro je! Cini mi se da je sve bolje od preloma. Neznam zbog cega stadion Vozdovca ne ispunjava uslove a ova oranica na Vracaru ispunjava. I dalje sam pod utiskom Vuletove povrede, tako da samu utakmicu ne bi komentarisao. Dobro je da smo pobedili, da nismo primili gol, i da Babovic vise nije bozanstvo kome niko nista nesme.
zato što Voždovac neće da plati FSS mafiji da igra utakmice sa nama i ciganima na svom stadionu - kao, ne ispunjava bezbednosne uslove jer su u istom objektu posetioci TC-a i posetioci stadiona pa postoji mogućnost mešanja ( to su oni rekli, pročitao sam pre par godina negde)
a što su ljudi napravili posebne ulaze i nema šanse da se to desi to nikog ne interesuje - bitno da ona ruina na Vračaru "ispunjava uslove", a svako sa ulice može da ubaci na stadion šta hoće ( o terenu i da ne pričamo, a tribine nepokrivene za razliku od ovog na TC-u, koji je inače jedan od 3 takva u Evropi)

što se utakmice tiče, samo jedno - Džigiju je prošlo ono nabacivanje spoljnom Abuu koje nije u Holandiji, i to je to..


ali, sve je u drugom planu posle onakve povrede Vuleta :cry:
izdrži majstore!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.232
Локација
GG 1978
Vule ljudino izdrzi..za podsecanje da je covek derbi odigrao sa pokidanim ligamentima , doveo i doktore u nevericu da je covek mogao takve bolove izdrzati i igrati..
Majstore to nikada necemo zaboraviti..
Cestitke igracima na prolazu..
Lepo je videti jos jedan potez u stilu Dr Sokratesa od Dzigija..
Druli podrska za 4 vezane pobede..
Reprezentativna pauza nas je odmorila i vratila u zivot..
Idemo dalje-dobiti slaninare + im vratiti za sve ono cigansko ponasanje u NS u prvom delu sezone ( pogotovo Ozegovic sa provokacijama prema navijacima Partizana,ko je bio zna o cemu pisem..)
Cane Partibrejkers okrece sezonu u nasu korist :)
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Dobijemo li sada i cigane2 na dobrom smo putu!

Eve cigani popusili u kupu pa se nadam da ce ih i to malo poljuljati u prvenstvu, oni ako izgube jednu a mi nastavimo pobedama ima da se ukenjaju kao i uvek, picke ciganske!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.218
Reaction score
18.904
Локација
U Kinšasi
Aha. Ima da izgaze sve do kraja. Sve i da ne izgaze, mi cemo sami sebe, imamo potencijala za to.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.189
Reaction score
2.830
Локација
Где год ОН да игра!!!
Baš je Vulićke malerozan! Dobro je da nije teška povreda i da ćemo ga imati na proleće. Jezivo je bilo gledati onu povredu. Nadam se da su oni odvratni porazi prošlost!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.855
Локација
Beograd
ВУЛЕ, БРАТЕ, ИЗДРЖИ И ВРАТИ СЕ, СВИ СМО УЗ ТЕБЕ!

Ја сам нешто поприлично заузет послом те углавном испратим само тек неки минут ових последњих утакмица на ТВ-у, а обавестим се после касно увече о свему што ме интересује, итд...ево баш (тек) сад сазнадох да нам је највећи ривал пу'ко у борби за ,,титулу у купу,, (и то поприлично пук'о!), тако да нам је, ето, пут ка тој врсти ,,титуле,, сад понешто олакшан...ееее, наравно, и ми можемо да пукнемо од било кога, али се увек ипак надам да нећемо...

Могу и да се надам да ћемо сад озбиљно прићи и борби за ону првенствену титулу, али видећемо шта ће бити на том фронту...

О утакмици не могу, јер нисам био тамо и нисам је видео целу, али упутити у трку онакав центаршут-асистенцију... Др Џиги Сократесу, шта друго да ти кажем за такав потез осим - БРАВО МАЛИ! :clap
Само немој сад да спаваш на ловорикама због једног потеза, буди Др Сократес и убудуће...

Можда је мало неумесно да сад потенцирам и ово што ћу у наставку, јер се Вуле баш гадно повредио, али...Форум је место за размену мишљења, па...'ајде...

Ако сам добро избројао, ово нам је већ тридесетдруга званична утакмица од почетка сезоне, и стварно није лако укомпоновати екипу и да си јак и да су ти играчи свежи...(и да се не повређују!)
Што се тиче повреда, може то да се деси и због нестручног рада, и због терена, и због умора и оптерећености, али и тек онако и изненада - лошом срећом...

Али, ја мислим да се шансе за повреду или за грешке које могу да доведу до лошег фудбалског реаговања на терену (нпр. кикс из кога примамо гол), па и до повреде, ПОВЕЋАВАЈУ ако је неко ,,префорсиран,, - ако игра нон-стоп, ако је уморан, пуно, делимично, или бар мало, ако није 100% спреман, итд...

А мени се све некако чини, да је Вуле после изласка из оне своје претходне повреде, некако баш ,,гуран,, да одигра и више утакмица него што је морао...
Некад му није ни ишло, имао је и киксева, није био увек ни у форми...а Бандаловски и није био толико лош док је мењао Вулета, а опет је био ,,закуцан,, на клупу поприлично дуго...хоћу да кажем није баш било ,,о главу,, да Вуле игра скоро па нон-стоп...неки мој утисак је такав...

Нико наравно не може да тврди да се Вуле сад не би повредио да је одиграо мање утакмица ове сезоне, него што их је одиграо (јесте да су га и одмарали некад, али одиграо их је баш поприлично), али само мислим да нам овај случај скреће пажњу на то да треба бити прави мајстор у ,,дозирању,, колико ко треба да игра и кад, прави мајстор у компоновању екипе, прави мајстор када доводиш играче...да буду класа, али и да се не љуте што не играју стално, а опет, кад уђу да ОДМАХ донесу превагу на терену, итд...
Није баш лако све то укомпоновати, али...тако је то...

Напред у нове победе!!!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Brz oporavak Miretu maleroznom!
Prvi put nakon što se vratio poslije povrede, Vule je bio neprepoznatljiv u poređenju sa onim igračem prije povrede (jbte, sjetite se kako je igrao (čini mi se da je derbi bio) kad je pokidao one ligamente noge, što bi Stojanče rekao - fudbalski brat Dragan).
Nadajmo se da će sada da se "resetuje" i da nam se vrati kao terminator kakav je bio ne tako davno.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Sto se tice povreda verovatno najmaleroznija polusezona ikada....ili je sve ovo uzrokovao premor zbog lose fizicke pripreme ili je prosto neverovatan splet nesrecnih okolnosti sve to doneo...kao da smo tim povredama i kiksevima u prvenstvu platili dug za one pobede u evropi...preskupo su nas kostale...zato ne smemo to da bacimo moramo da prodjemo u 1/16 finala !! MORAMO !! Vule drz se nije Zuka jedini junak koji je igrao u Partizanu :ziveli

Припреме су одрађене ...
никад горе
Срећом па је барем Илија Столица био део тог нестручног штаба, па је барем нешто успео да одради са екипом, док се Лончар опијао, а Киза Киксер ћутао одвојен од остатка човечанства.

Само у овој полусезони ФК Партизан ће одиграти 36 утакмица! 22 лига, 2 куп и 12 Европа. За то су требале озбиљне припреме, озбиљна појачања, а не идиоти у управи и Киза Киксер :)banghead) на клупи!

zato što Voždovac neće da plati FSS mafiji da igra utakmice sa nama i ciganima na svom stadionu - kao, ne ispunjava bezbednosne uslove jer su u istom objektu posetioci TC-a i posetioci stadiona pa postoji mogućnost mešanja ( to su oni rekli, pročitao sam pre par godina negde)
a što su ljudi napravili posebne ulaze i nema šanse da se to desi to nikog ne interesuje - bitno da ona ruina na Vračaru "ispunjava uslove", a svako sa ulice može da ubaci na stadion šta hoće ( o terenu i da ne pričamo, a tribine nepokrivene za razliku od ovog na TC-u, koji je inače jedan od 3 takva u Evropi)

Игром случаја познајем људе који раде обезбеђења утакмица (не редаре, већ власнике агенција, организаторе обезбеђења), преко њих знам да су у врху полиције забранили утакмице високог ризика на ТЦ Стадион, уз објашњење да ће "лудаци бацати један другог са крова".
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Vest da Vuletova povreda nije teže prirode mi je jedna od najlepših otkad pratim sport. A pratim dugo. :) Vidimo se na pripremama, majstore!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kako sam čuo, bolje je "čist" prelom kosti nego da pokidaš zglob i ligamente! Duže traje da se zaleči lom kosti, ali posle toga nema mnogo posledica. Kada pokidaš ligamente i zglob, nikad više neće biti isti i osećaćeš do kraja života.

Vule zaista nema sreće!
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.437
Reaction score
4.211
Локација
127.0.0.1
Iz nekog debilnog razloga ne mogu da postavljam odgovore na temu Srpski fudbal, kao da sam neki kreten ili bubuljicavi klinac. Kao sto ni ne mogu da vidim neke teme koje znam da sam mogao da vidim ranije. Da moji tekstovi sa ovog foruma nisu zavrsavali na naslovnoj partizan.net pa da kazem. Kakva glupost. Sa time recenim ostavicu komentar ovde. Ovo veceras sto je Zvezda odigrala je primer lose odigrane namestaljke. Utakmica koja je trebala da zavrsi 3:3 je greskom dva debila otisla u pogresnom pravcu (1:4, i onda na kraju 1:5 kad je sve propalo) i gomila ljudi je izgubila pare. Poenta je da su to pare za licencu. Poenta je da su tako pare prikupljane i na pocetku prvenstva kroz one stimaze. Isti ljudi su muljali i uzeli dobre pare. Kakav kurton od drzave. Zasto se uopste trudimo da igramo ovu sezonu? Je l' moguce da imamo toliko putera na glavi da moramo da cutimo oko ovakvih stvari?
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Iako sam napisao da necu u ovoj temi pisati do derbija i/ili dok nas ne napusti sadasnja uprava moram ostaviti ovaj klip ovde.. Na zvanicnom youtubu kanalu fife se pojavila reportaza po imenu

Meet the "serbian messi":respect

https://youtu.be/0ZWi4PQ2CvY
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.448
Reaction score
12.030
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
I u ovako jednom lepom prilogu za Žileta i Partizan, čupavo govedo ima mozga da izjavi: "He runs a lot, sometimes more than necessary".

Debilčina na beskonačno.
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Ja pomislio da Babirlo na engleskom pričao, kada ono pogledam prilog i padne mi kamen sa srca :buhaha

Fin je prilog, samo da poželim Žietu da na sledećem prilogu ima još više golova u crno-belom dresu. Samo neka raste :napred Partizan
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.466
Reaction score
12.238
Локација
Beograd
Kako sam čuo, bolje je "čist" prelom kosti nego da pokidaš zglob i ligamente! Duže traje da se zaleči lom kosti, ali posle toga nema mnogo posledica. Kada pokidaš ligamente i zglob, nikad više neće biti isti i osećaćeš do kraja života.

Vule zaista nema sreće!
Da je noga pa ajde,ali on je fudbaler a sjebao ruku,ne bi smelo da ostavi mnogo posledica,vise na psihu...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Da je noga pa ajde,ali on je fudbaler a sjebao ruku,ne bi smelo da ostavi mnogo posledica,vise na psihu...

Nije psiha u pitanju, nego će uvek osećati posledice razbijenog zgloba. Naravno da to neće uticati na njegovu igru, ali pogotovo po starije dane će osećati svaku povredu koju je u životu imao. Bar tako mi pričaju ovi stariji od mene, koji prolaze kroz sve to. Nijedna povreda ne zaraste 100%. Uvek ostaju posledice koje se pokažu kad-tad.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.320
Reaction score
10.969
Локација
Beograd
Posebno što je lakat u pitanju, ligamente, tetive, da i ne pominjemo, čini mi se da bi bilo "manje zlo", ukoliko to uopšte i postoji kao takvo, da je samo slomio ruku...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.922
Reaction score
13.850
Kao bi bilo lepo da menadzerska bagra ispusi pa da Zivkovic ostane naaajmanje do sledece zime....pa da se proda za debele pare (15m+), a da do tada skockamo ekipu taman toliko dobro da sa dobrim delom tih para dovedemo 2-3 igraca koji ce da donesu ozbiljan kvalitet kojim cemo da zacementiramo titulu i protrcimo kroz kf za LS sa odlicnim uefa koeficijentom kao dodatnim vetrom u ledja....onda se setis da su lopovi i dalje tu pa upalis football manager....
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Sramno sudjenje Igora Stoilkovića

Nema utakmice gde nas sudije deru besramno, patako i ova kup utakmica sa Vozdovcem. Nakon brutalnog starta Miloša Pavlovića, nije bilo ni zutog kartona. U prvom poluvremenu je bilo 5 nasih faulova a 15 domacina, a mi smo dobili zuti. Kako se utakmica blizila kraju bilo je sve gore i gore. U jednoj mirnoj utakmici gde je nas Vulicevic nastradao, mi smo dobili 5(pet) zutih kartona....
Lopovska bagra sa kokezom na celu vedri i oblaci....
Dokle bagro?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top