Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.036
Reaction score
14.667
Samo je pitanje kada cemo da preguramo ove crne dane? Meni to izgleda jako, jako daleko... A vec smo naucili prethodnh godina da uvek moze i gore da bude... Da li postoji gore od ovoga sada? Ovo je kosmar.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.066
Reaction score
26.302
Локација
ante portas
Ali meni je totalno nenormalno da je Glazura šatro na Zekinoj strani vs. Nedica Seniora, Juniora i Agencije Grobari Jug .
Pa Zecevic koji drži skupštinu ih je sve kolektivno ustoličio, a i Glazura je kadar iz sns kuhinje.
Ovo mi deluje kao Premijerovo lutkarsko pozoriste.
Pa Zecevica premijer drži u šaci. Njemu je dosije kao u serijskog ubice u evidenciji službe.
Ima da sluša šta mu se kaže.
 

CureSR

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
72
Reaction score
13
Eh kad bi se neko dosetio da makar zatraži strane sudije ubuduće, dokle više ovako...
:confused
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Нема никаквог смисла да оволико причамо о пеналу и судијској крађи, или чак о том неком будућем што ће неки глођави да свира када се направи процена да не можемо бити слабији, униженији и безопаснији.
То је све подразумевајуће и са тим увек треба да се рачуна. Тренер Партизана треба да припрема свој тим за тзв. дерби у коме противник има 12-15 играча на терену, сву инфраструктуру државе, фудбалских организација и медија и да проба да их доведе у такво стање да буду бољи од све те гамади, тако заједно на гомили. Па тако и синоћ. Ако већ то није могуће и малтретирање Партизана досегне границе попут оних јуче по безобзирности и бруталности, онда треба и реаговати на начин који би скандализовао и утакмицу и дерби и фудбал у овој јадној земљи, на начин да после тога ништа не буде исто.
Томић, Капитен Илић и екипа су морали имати договор да код онакве реакције судије направе инцидентну ситуацију (у вербалном смислу), да 2/3 тима добије црвене картоне, пожељно би било да и сва наша публика моментално напусти меч и онда нека се пуше. Нека кажњавају колико хоће и како хоће, па кад је већ вампирски чергарски бал, онда нека буде без нашег костима мале Аске.
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
459
Reaction score
1.260
Dok traje okupacija besmisleno je govoriti o utakmicama, rezultatima, taktici i sl. Prvi put od kada znam za sebe cigani priznaju da su pobedili kradjom.

Sramno je šta se dopusta pojedinim obolelim mozgovima da pišu, sprdaju se sa himnom zemlje u kojoj žive....
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
Ајде да се и ја ,,запљунем,, да сам преживео...

Добро, измерили смо се мало са највећим ривалом, видели смо где смо и шта смо...
Ако се сећате, прогнозе пре дербија су биле да можемо да доживимо и катастрофу, па и да Глођовић може да нам свирне пенал, какав год, тек да се тиме ,,оперу,, за виђедеценијску крађу, итд...

Наравно, дерби је показао да је и даље једна врло специфична и непредвидива утакмица, па се одвијао и нешто другачије...нит смо доживели катастрофу, нит је Глођевић свирнуо пенал (чак и онај чист ко суза), нит смо победили, као што смо прижељкивали...није било ни нерешено, али ко још пре дербија размишља о нерешеном...

Неки мој утисак:
Ми смо их били баш стисли добар део првог полувремена, али је њихов најбољи играч, судија Глођовић успешно одолевао, жути картон Евертону у раној фази утакмице, да га ,,исече,, за цео остали део меча (наравно, не и картон за ,,цигана,, у сличној фази утакмице за груб прекршај), недосуђен чист пенал за нас, али и пуштање предности за њих, па онда ипак накнадно суђење прекршаја баш тамо где Ибањез може да нам да гол...и даје нам га...
Затим, једина тежа грешка Богосавца и Гогуе на утакмици, и - 2:1 за Звезду...

Још пар утисака - чудан осећај кад ја, онако, више за себе, после недосуђеног пенала за нас отпевам, пенал за Звезду, хоћемо пенал за Звезду, а то чују они близу мене, па се то рашири на огроман број људи...ето, једном у животу, ненамерно, и ја поведох навијање...
И - ово можда нисте видели на Тв - на паузи, док ђубре Глођовић иде ка тунелу, господин Иван Томић има праву ,,вербалну паљбу,, ка ђубрету...

Знате, неке се ствари се лако ,,читају,, пре или касније...
Може Глођовић да се театрално крсти после интонирања химне, као велики верник, али кад га видиш и чујеш да све најбоље, пре почетка меча, пожели само једном капитену (Звездином), све ти буде јасно, и за кога навија, и зашто је ту...
Мажић нас је суптилно крао, све на неко ,,судијско уверење,, (ал све у корист Звезде), а овај ко касапин, одсече ти ногу без анестезије...

Но, пустимо се ми наших ривала и непријатеља - ако хоћемо да победимо, треба да знамо и умемо како се то ради...
Да УВЕК припремамо тим који неће бити само равноправан са њима, него онолико јачи колико треба да буде да би победио и њих и судију...

Пази, они су имали Ибањеза који може да да гол из јединог слободњака, ми таквог играча нисмо имали...
Они су имали два играча који из једне шансе дају гол, ми не, итд...

Шта смо ми имали:
Шаранов, скинуо зицер, а остало...није ми баш уливао поверење...
Банда, отприлике на нивоу на ком је...
Богосавац и Маре много бољи него што сам се надао...
Гогуа, јесте да примисмо гол преко њега, али, да ли сте ви икад видели Партизан који не прима гол не јачој утакмици? Гогуа је бар самоуверен, хладнокрван, јак, воли и зна да игра фудбал, дао гол...

Евертон, прави играч, прави фудбалер, понекад као и да није имао са ким да одигра нешто...
Брашно, ко Брашно...има га свуда, али учинак са грешкама, и ретко кад баш он преломи утакмицу у нашу корист (јесте црвени био над њим, али није рецимо успео да остане на ногама па да гол, или да ми од тог црвеног нешто после ућаримо...)
Саша Илић, неки заиста врхунски, преломни потези, али, нама је НЕОПХОДАН играч који може 90 минута у оба правца, и који може те потезе нон-стоп.
Кад је ,,пао,, Сале, пао је и Партизан...

Тим поводом и ово: ако Косовић и Лукић, НЕ МОГУ да преломе утакмицу, па чак ни да озбиљније запрете Звезди која има играча мање, НЕ МОГУ да играју на нивоу Салета Илића од 38-39-40 година, па онда слободно могу да иду у Јавор из Ивањице, или било где, јер нама не требају алиби играчи у стилу, даћу лопту оном до себе...
Лукић (Косовић, или било ко) МОРА ОДМАХ ДА БУДЕ КРОЈФ ИЛИ МОРЕИРА, или...одмах пиши пропало...као синоћ...

Михајловић, пенал, гол, али шта вреди...
Божа...тип играча који зависи од саиграча...
Ален синоћ у контра ритму - зицер се или даје, или...идеш од клуба до клуба, а каријера ти иде низбрдо...

Можда ћемо поставити рекорде са најстаријим и најмлађим играчем на дербију, али, тако се не добија утакмица - очајнички смо желели ову победу - нисмо је добили...
Сале је можда поставио неки ,,вечити,, рекорд у броју одиграних утакмица, оно дете Влаховић је ,,,омирисало барут,, . али, људи, чему то служи кад нисмо победили...

Играли смо, додуше, можда и боље него што је било ко од нас могао и да реално претпостави, оно судијско ђубре нас је крало више него што смо могли и да претпоставимо, али...

Шта да вам кажем...замолих овде пре утакмице навијаче да не праве срања и не одуговлаче утакмицу јер морам на посао...и наравно да нисам мислио да ће неко то озбиљно да послуша или чак прочита, али, брате слатки, стварно сте ујебали Партизан тим непрекидним бакљадама...
Потпуно је разбијен ритам наше игре, а свако ко има мало мозга зна да ако прекиди трају 15 минута (или колко ли већ), судија СИГУРНО неће за толико продужити утакмицу...
Значи, сјебасмо Партизану неке додатне минуте за игру, разлог за пораз никад није само један, али, ето - изгубисмо...

Тешко ја то прихватам, па како год да се деси...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.960
Reaction score
27.124
Tuljo, hvala za info.
Nikola_G, citam forum, mora da mi je promaklo, jbg ostarilo se, sta ces. A inace, do juce, nije bilo razloga da prozivaju veprinu? Ah da, dok Nedic ne naredi, inace dotle muk!
Elem, jos jedan derbi bez penala, pride ponisten cist gol. Teror se nastavlja. Jos i pogrbljena corava picka ciganska pravi segu s tim. Kako su kukali na 6 titula, mogu misliti kako bi tek izgledalo da njima penal protiv nas nije dosudjen na 51 uzastopnom derbiju!!!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Nedić je perjanica u borbi protiv Vućića
Lider slobodne Srbije:buhaha
Daj ne zezaj ,leba ti.
Čovek mu sekretar,ljubavnik,nosi mu torbu,skida i pridržava mu kaput

Pa dobro,nisam rekao da nije ,to jest pitao sam u kakvim je odnosima sa pickoustim.. Mozda detaljnije da se citaju postovi ?

Koliko je nedic blizak pickoustom ? Znam iz prve ruke da u sns-u ima 3,4 jake struje ciji clanovi uopste medjusobno ne pricaju ,cak se i mrze..

Nisam ni rekao da je on struja nego sam cuo da ima jakih struja tamo,kojima cak puca k#rac za pickoustog
 
Последња измена:

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Mene zanima zasto je Cadjenovic,zv iz teleoptika,bio i kapiten tamo odjeban.
Trener se kleo u njega.
E da,slucajno nema menadzera
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Jebiga ljudi ,sami smo krivi !

Nismo smeli da budemo šampioni u fudbalu 6 godina zaredom.
Nismo smeli da budemo šampioni u basketu 13 godina za redom.
Morali smo biti pametniji . Morali smo da ih pustimo pokoju godinu.
Šta smo sad uradili ?
Digli smo celu državu protiv nas. Decenijama guraju mnogo više para u svoju kurveštiju i videli su da to ne pali . Džaba im ppare ,kad su svi sise.
Onda su primenili dobro oproban recept . Gurnuli su svoje ljude u naš klub,u naše navijače ,na naše forume ...

I sad ja ,prosečan navijač Partizana ,pljujem upravu ,pljujem Jug ,pljujem sudiju ,državu i malo po malo mi se sve više gadi cela priča .

Nažalost, postalo je očigledno da je Branko Ružić, ma šta mislili o njemu, ipak bio u pravu milion posto kad je rekao "nije u našem interesu da uvek budemo prvi".

U normalnim državama i normalnom društvu uvek je u interesu da najbolji bude prvi. Ponekad se desi čudo pa najbolji i ne bude prvi, ali to se retko dešava. Jedino u zemlji Srbiji i državi Smrdiji moramo da balansiramo, malo mi malo oni, tek toliko da neko ne bi dobio kompleks! Mi smo im ga, u poslednjih deset godina nabili samo tako, pa i ne čudi što, ne da kradu, nego otimaju!

...Xy puta sam hteo da odustanem od pisanja na ovom forumu, mucno je citati kako pisate ovde po danasnjem Jugu, veliki broj ljudi ste takvim pisanjem oterali odavde. Navijaca, pravih navijaca koji su isli na taj isti Jug da daju podrsku Partizanu. Clan @Only you vam je rezonski napisao kakvo je stanje sada na Jugu, i generalno tribini, navijackom zivotu, ali ko jebe ono sto je rezonski ovde, jelte.
Vi nastavite da pisate po Jugu, ja cu nastaviti da idem na taj Jug,kakav god da bude.
Toliko od mene, ostajte mi zdravo.

Pre svega, ovo što danas gledamo na južnoj tribini NIJE JUG, nego ciganski Sever. Drugo, svako ko podržava današnji Jug, dakle ljude koji su došli sa Severa i sada vode našu tribinu, i nije mu mesto na ovom forumu. Ovaj sajt i forum su ovde zbog Partizana a ne iz ličnih interesa. Nikada nismo tražili ni dobili nešto od Partizana. Uvek i samo smo davali i davaćemo.

O fudbalu! Teško je doneti bilo kakav zaključak o našoj igri i koji je domet Tomića i ovog tima posle ove lakrdije u derbiju. Da je suđenje bilo normalno pa da smo izgubili, lako je reći "pojma nemaju" i oplesti po njima. Nažalost, doživeli smo neviđenu krađu, pa bih vas zamolio da ne sudite preoštro i ne pljujete po treneru i fudbalerima.
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Ja ne mogu da poverujem da opet dolaze ljudi i opravdavaju ponašanje skotova sa juga. Pa koji put se ovako nešto dešava, može centrala da pogreši jednom ali ne i sto puta. Jel treba sad da nabrajam sve njihove bisere u zadnjih par godina a ima ih tona. Ej o glavi nam rade, celo sd nam okupirali i uništavaju, kradu desetine miliona evra naših para, para od računa koje svi mi plaćamo a ti smrdljivi db tasteri sa juga su deo te iste ekipe. I onda se priča o tome kako su oni velikomučenici koji podmeću leđa kako da ne. Nisu prvi put oni sad prekidali utakmicu kad Partizan juri da postigne gol, samo je juče bilo brutalno očigledno šta rade. Slučajno sto posto.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.115
Reaction score
4.048
Локација
Београд
Odakle i čemu zastava na našem dresu?
Odakle i čemu himna pred ligaškom utakmicom?
I kada ćemo napokon menjati ime u Srpsko sportsko društvo Partizan a naziv stadiona u Stadion Vojske Srbije?
I kada će više ta ćirilica na dresu?
I da li ćemo već jednom menjati ovaj grb iz vremena komunizma i Jugoslavije i staviti Vučića kako šalje privatni džet po Božovića ili postavlja 'radnu grupu' FK CZ u pola noći dok diže tri prsta i nosi crveno beli šal?

Hvala unapred.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Nisam dugo na forumu, verovatno si ironican, ali na prva dva pitanja bih i ja zahtevao odgovor.
'kome smeta' jsd ?
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
Ako dozvolite, skrenuo bih akcenat pisanja sa teme o jezivoj kradji i Juznoj tribini, na nesto o cemu sam danas razmisljao "hladne glave" sto bi se reklo...da li je moguce da mi jebeno udjemo u drugi deo sezone izmasakrirani u navalnom redu? Da li je moguce da nam drugi deo sezone pocinje Bozinov, i dete od 16 leta? Da li je moguce da je ona zgadija iz uprave tako izmaskarirala napad. Gledam Tomica kako ubacuje dete od 16 leta da "vadi kestenje iz vatre". Jebeni pakao. Sta ako se povredi Bozinov u jednom trenutku sezone, da li ce dete od 16 godina da igra 90 minuta protiv mesara iz tipa Kragujevca? Sve im jebem sto imaju, od Glazure preko Nedica.
Tomic mi nikako nije jasan sta mu je to trebalo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.902
Reaction score
13.781
I treba da se forsira Vlahovic, Bogosavac i ostali klinci...svaki klinac koji ima potencijal treba sada da se gura u vatru i sprema za narednu i naredne sezone. Ono sto po meni treba da bude prioritet to je postavljanje kvalitetnih stranaca na najodgovornijim mestima u ekipi - (golman?), centralni defanzivci pod obavezno, zadnji vezni, napadac....znaci Gogua nema pravog partnera, napad nemamo uopste, a recimo da Everton ima saigraca u Brasancu ali ako Bras ode na leto definitivno tu treba stranac, fizicki spreman jednom recju moderan fudbaler, a ne ovi nasi sto se saplicu kad idu kao Jevtovic...
Bez dobrih stranaca slaba vajda....
Zgadija iz uprave je sve izmasakrirala, a ne samo navalu....a moze slobodno da se kaze da su imali ogromnu pomoc u tom pravcu od strane majmuna iz afrike, Jovice lovice i njegovog mu pulena....
Stvarno nema poente nadati se necemu pozitivnom i pricati neke price sa ovakvim stanjem u i oko kluba ali eto....trlja baba lan...
"Jug" je posebna prica....pevaju "Zeko lopove" :pop Pa sve i da Zeka vuce konce pa on nema funkciju u klubu idioti jedni kako oterati nekog ko nije prisutan !!?? Znaci samo skrecu paznju na pogresne ljude.....nas klub je zahvatio zestoki virus bice gadno izvuci se iz toga....
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nešto sam načuo da će sledećeg meseca biti unapređen i dobiti orden Svetog Save.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top