Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Vidim ja Krme da se tebi betonira Južna Tribina iz daleke USA, valjda u onom fazonu "Iz Čikaga moji, znaš ti dobro koji".
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
E tačno sam znao da će neko od vas dvojce da spomene daljinu i to navede kao argument. Ja nikad nisam tuđim kurcem gloginje mlatio, pa to ne radim ni sad. Ako ne shvataš da je to u prenesenom značenju moje razmišljanje o tome koliko Jug treba Partizanu , onda ništa. I valjda ima neka bolja fora od "Iz Čikaga.." do sada, majku mu.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
evo i mene, jos jednog koji ce uz krmeta da klikne "iz cikaga moji...":D. mozda zivim daleko ali pomno pratim voljeni klub, uvidjam gde valja, a gde ne valja(jbg,ovog drugog je mnogo vise), pa otud i ostavljam komentare, kad vec ne mogu doci ne tribinu vise od par puta u par godina. a i kad dodjem, nadjem mesto na kom slobodno mogu viknuti "VUCICU PEDERU", a da me neko ne zvizne pesnicom u potiljak.

o sudjenju necu, sve je receno. igrom sam generalno zadovoljan. ostaje pomuceno osecanje poprilicne nemoci sa igracem vise, ali "topli vjetar s juga" je umnogome doprineo tome. pojacanja su se pokazala u odlicnom svetlu, obzirom da su odmah na startu uleteli u utakmicu svih utakmica. nemam ozbiljnijih zamerki za necu i goguu, ali everton mora pripaziti na agresivnost. uglavnom, upgrade u odnosu na jevtovica.

tomic-dve tekme, dva poraza...jbg, u oba navrata postoje debele negativne okolnosti:na vracaru desetkovan tim, a u derbiju kasapljenje sudija. ja mu verujem. ne mogu odbaciti coveka koji onako emotivno, jasno i glasno iskazao misljenje po zavrsetku ovog cirkusa od utakmice.

EDIT: mediji uglavnom vrlo objektivno sagledali sudjenje. ipak, ocekujem kontra napad u sutrasnjem danu. "mihajlovic isao na nogu petkovicu" i slicno. i pazite tek kako ce nasza nekoliko dana sjebati na oceni sudjenja u zajednici superligasa.
 
Последња измена:

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.852
Vidim ja da pojedinima ovde nedostaje navijacki sajt ugasen pre nekog vremena, gde su hvalili sami sebe...
Ovde o jugu pisu ljudi koji to gledaju sa istoka ili zapada, i odakle se sve lepo vidi. Ovaj sadasnji jug je sebe zauvek diskvalifikovao onim pretnjama i razdvajanjem navijaca Partizana ko ce na jug a ko na istok! Nema dalje od toga. Da ne pricam o "obezbedjenju" uprave na zapadu koje je predvodio "bivsa" ciganska picka.
Na kraju krajeva, cigani su se jucerasnjim transparentnom popisali na jug...
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ne boli poraz, koliko nepravda... Opet smo ih odvalili igrom i opet smo izgubili. Mozemo i o igracima, taktici, mozemo i o treneru i kako je bilo ili moglo da bude, ali najtuznije u celoj prici je kakav smo pilicarski klub postali. U nasoj kuci, pred nasim navijacima da dodje covek i odsudi sve ovo!? I to kada je reseno prvenstvo, kada je -29 ili koliko vec - ni tada ciganska srbija ne moze da nas tretira ravnopravno!? Pa kako bi sudio da smo na -1 i da se igra za titulu?

Meni zaista nije jasno - zasto se neko u tom prokletom okupiranom klubu ne ugleda na Vujosevica koji je pravio incidente kada su na krali i gurali u stranu. Ono juce nije trebalo ni da se zavrsi sportski niti da se zavrsi uopste!? Cemu mi igramo, kupujemo karte, nadamo se da ce biti fair i sportski - kada se ovakve stvari tolerisu...

Da imamo upravu kakvu nemamo, Glodjovic i ova ekipa bi bili proterani iz sudjenja nakon ovoga juce. Ne da ne bi nama sudio, vec ne bi sudio nijednu utakmicu vise. Secamo se Novog Pazara i mnogo drugih utakmica gde nas je ovaj po zadatku urnisao - ali ono juce je bilo bez ikakvog smisla, prosto bezobrazluk najvecih razmera.

O "domacoj" tribini, nasim igracima i svemu sl. treba raspravljati za 10 dana. U medjuvremenu, ovo mora da bude tema broj jedan. Da se obezvredi ono sto gradi mafijasko udruzenje na celu sa umobolnim velikim vodjom mamu li vam bezobraznu i neotesanu cigansku...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Krenuo sam da pišem kilometarski komentar, kao neko ko je bio svedok celog cirkusa od 16.00 do 19.15, ali smatram da nema smisla, izbrisao sam. Mnogi od vas nisu u pravu, ne možete gledajući tv prenos da pričate o događanjima na stadionu.

Mogu samo da kažem da je ovo moje najmučnije navijačko iskustvo. I sramota me je ko su danas partizanovci.

Pokradeni smo od strane sudije, tu nema priče, ali moram da prokomentarišem i igru. Posle prvog kola sam rekao da je Ivan Tomić lažni trener i pri tom stavu ostajem zabetoniran. Zajedno sa Ivicom Ilijevim u fotelji i Sašom Ilićem na terenu, ta 3 čoveka su san snova bolesnog premijera i njegovih poltrona iz uprave. Radi se savršen posao na pišanju po Partizanu u fudbalskom i sportstkom smislu.

Muljali smo pola sata sa igračem više oko njihovih 16 bez ikakvog smisla i ne bi ga dali 3 dana da se igralo. Penal bi sigurno bio promašen. Od 2:2 bi sigurno napravili 2:3 ili 2:4, i u to sam siguran.

Gogua :respect


Razmišljao sam sinoć dok sam izalazio da uništim svoju sezonsku kartu, ali sam ipak odlučio da ostanem uz Partizan do kraja. Otići će i ovi sa juga, otići će i ovi iz lože, a Partizan i ja ćemo ostati i posle njih.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Jebiga ljudi ,sami smo krivi !

Nismo smeli da budemo šampioni u fudbalu 6 godina zaredom.
Nismo smeli da budemo šampioni u basketu 13 godina za redom.
Morali smo biti pametniji . Morali smo da ih pustimo pokoju godinu.
Šta smo sad uradili ?
Digli smo celu državu protiv nas. Decenijama guraju mnogo više para u svoju kurveštiju i videli su da to ne pali . Džaba im ppare ,kad su svi sise.
Onda su primenili dobro oproban recept . Gurnuli su svoje ljude u naš klub,u naše navijače ,na naše forume ...

I sad ja ,prosečan navijač Partizana ,pljujem upravu ,pljujem Jug ,pljujem sudiju ,državu i malo po malo mi se sve više gadi cela priča .

Neminovno će nas biti sve manje na tekmama ,jer nema ko da izvrši mobilizaciju .
Pašćemo u letargiju i biti ono što ciganska kurva mašta decenijama, ikebana i ukras njihovim uspesima.

Ukoliko se ova vlast održi malo duži niz godina ,nema nam spasa ,100 % !
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Vidim ja Krme da se tebi betonira Južna Tribina iz daleke USA, valjda u onom fazonu "Iz Čikaga moji, znaš ti dobro koji".

Немојте овакве коментаре, јер нити су коректни, нити имају смисла. То што је неко миљама далеко не значи ни да му је љубав мања, ни да треба да ћути. И ми што смо овде све видимо и све знамо, па опет „ бетонирамо" ко са Врачара, ко из Краљева или Новог Сада..
Конкретно за Крмета, немој два пута да му кажеш, јер се уопште не бих зачудио да колико сутра осване пред Хумском са све мешалицама, бетоном и радницима и то о сопственом трошку.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Sad nevezano za navijače i državu.

Iliću kapitenu ,legendo ,grobarčino ,ljudino .....

...zar se onako stoji u živom zidu ??????????????????????????

Sram te bilo ,evo ja ti to kažem ! Jel lopta od čelika ,oće da te ubije ako te pogodi u glavu ???

Kada klinci u Minimaxi ligi to urade ,trener ih izbaci iz igre ,a ti si neki kapiten,neki uzor . Čega uzor ?
Ti da se meriš sa Mocom ? Moca bi zubima uhvatio tu loptu ,a ne ko devojčica da se savijaš .

Već su mnogi napisali ,a ja samo da ponovim . Sanjam dan kad ću u Partizanu gledati 11 stranaca !
 
Последња измена:

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Jedini je Nikolic imao muda da izvede tim bez Ilica u prvih 11.
Ne znam cemu forsiranje Ilica a igramo kao neki presing na njihovoj polovini, Ilic nakon 20min. mijenja boje u licu kao semafor.

Bozinov super star i snjim da se igra presing, pa lik je klada al ona debela oguzina i sto pre ga najuriti iz FK pa nek pravi selfije u Bugarskoj.

Zasto Vlahovic pre Jovanovica?
Zasto uopste taj djecak igra seniorski fudbal i to derbi, pa unisticete ga ljudi.

Al najdraze mi je sto se Fofana popiskio po faci svima onim klincima koji su glasali na sajtu FKP za njega u izboru igraca godine i onim sto su prozivali Marka zasto ne igra Fofana a igra Petar Skuletic, eto vam ga sad sta je uradio u proslom kolu proriv OFK, pa dijete od 16. God. Ima prednost u odnosu na njega.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Pravicemo mi Marka Nikolica od blata...
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
571
Reaction score
2.191
Sad nevezano za navijače i državu.

Iliću kapitenu ,legendo ,grobarčino ,ljudino .....

...zar se onako stoji u živom zidu ??????????????????????????

Sram te bilo ,evo ja ti to kažem ! Jel lopta od čelika ,oće da te ubije ako te pogodi u glavu ???

Kada klinci u Minimaxi ligi to urade ,trener ih izbaci iz igre ,a ti si neki kapiten,neki uzor . Čega uzor ?
Ti da se meriš sa Mocom ? Moca bi zubima uhvatio tu loptu ,a ne ko devojčica da se savijaš .

Već su mnogi napisali ,a ja samo da ponovim . Sanjam dan kad ću u Partizanu gledati 11 stranaca !

Jeste legenda sve to stoji, ali onakva reakcija u zivom zidu je za svaku osudu. Lepo rece Saranov da neki ljudi nisu trebali u zivi zid, naravno nije smeo nista javno da kaze, ali razume se sta je mislio.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Pravicemo mi Marka Nikolica od blata...

Ma ajde kolega molim te, pa valjda vrsni forumaški znalci i znalci iz UO znaju da on nema pojma i da je ograničen trener. Kao i rasista i šta sve ne. Ne verujem u boga uopšte ali sam sve sigurniji da nam nekakva kurčeva stvar vraća za teranje prvo Stanoja, onda Marka pa onda i svih ostalih Grobara koji su mogli da pomognu našem Partizanu da bude ono što treba da bude. Žao mi je samo što se vraća najviše nama navijačima jer je nas sramota, a ne ološu koji je to sve namestio i organizovao u vidu neke teške bolesti i kažnjavanja svega što oni vole.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Tri trenera, tri iste taktike...

Umesto sad kad nemamo šanse za titulu da igramo sa dva špica i konačno promenimo formaciju, naročito kad imamo katastrofalan vezni red, mi i dalje furamo istu priču.
Bojinov je trebao da ostane i da udje još jedan napadač kad su se oni već povukli.
Gogua mi se dopada kao tip igrača.
Everton ništa posebno, lošija verzija Medo Kamara. Trebao je on da izadje da udje drugi špic.
O Alenu ne znam dokle da pišem. Čovek gleda samo sebe, nije timsi igrač i nema pojma. Mislio sam da je Grbić prednjačio sa IQ minusom ali i Alen je sa njim na crti. Knežević je od njega bolji 10 puta plus ovaj menadžerski igrač nema ugovor sa nama.

U sredini smo pretanki, bez zezanja ja ne znam ko su oni igrači. Ko je onaj Kosović?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Ne znam koliko ima smisla pricati o igri, igracima, letu, smaranju po LE dok su ovakve uprave na celu Partizana i dok je Jug zarazen virusom iz smrdljivog kolektora...dok je ceo klub zahvacen gangrenom...ali evo..
Gogua strasan igrac za ove nase bedne uslove. Odskace debelo i to se jasno vidi po stavu na terenu, ponasanju, mirnoj igri, sigurnosti, fizickoj moci....ima i on mane, jedna se videla kad mu je igrac pobegao kod drugog gola ali je generalno odlican igrac sa kojim moze da se pravi nesto ozbiljno.
Mihajlovic me takodje odusevio. Ne pamtim kad smo imali tako brzo, agresivno i prodorno krilo....ne mrsi muda, konkretan je i direktan - znaci odusevio me...
Everton se i nije mnogo istakao ali to je za njega plus jer i treba da bude diskretan i radilica i pokazao je da to ume dobro da izvede....
Bogosavac mi je ostavio dobar utisak u smislu agresivnosti, borbenosti i dobro je saradjivao sa Mihajlovicem...ali se vidi da je jos zelen i u taktickom i u fizickom smislu.....bice on kvalitetan levi bek.
Ti igraci su mi eto ostavili najjaci pozitivni utisak...
Negativni utisak...Stevanovic definitivno, a mozda malo i Bozinov...

Ali stvarno je tesko naci pravi razlog poraza, a da to nije ona sudijska kradja.....
- ne svira cist penal
- povedemo 1:0
- prestrogo picka celava dosudi faul + cigani bez opomene pomere loptu par metara napred + zivi zid amaterska reakcija
- Stevanovic omasi zicer
- cigosi povedu
- Ponisti nam picka celava cist gol

Nema tu sta...sudija je sa svojim pomocnicima konstantno menjao tok utakmice dok nije sve preslo na stranu cigana....kako mi nesto napravimo dobro eto ga on da stane na stranu cigana kao 12-i igrac i vrati im nadu...
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Nešto u vezi "nepismenog" transparenta COUNGRADULATIONS...

Kako je došlo do toga objasnila je sinoćna šetalica na suprotnoj tribini...

Sećate se onoga "naša zvezda opet najboLa" i "vi ste naši Neroji"...

... kako sami priznaju, sada su ti lingvisti na Jugu...
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Skroz verujem u Tomića, čak mislim da je uz Jokana i Saleta najbolji trener kojeg smo imali u poslednjih ihahaj. Ume da namesti ekipu, da motiviše igrače, pogodio je sa pojačanjima (Gogua i Everton su njegove želje, jebeš Ilijeva), nije glup, a ne mislim ni da je poslušna gnjida (zbog tog poslednjeg se neće dugo zadržati).

Samo mrva podrške iz uprave bi mu značila da posloži kockice na zavidan način. Ali dobiće kurac a ne pomoć. On je sa izuzetnio limitiranim timom sastavljenim od dečurlije i jednog starca bio bolji od vrlo dobrog ciganskog tima.

Ja Tomiću želim da se dugo zadrži na klupi i da na tom mestu nadživi aktuelnu SNS upravu i celu SNS vlast na čelu sa najvećim banditom na mestu premijera u istoriji Srbije.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Pricate o jugu a o njima je sve ispricano ako se kaze da ne dopustaju prozivanje pickoustog.. Jbt "podrzavas" klub koji se direktno gasi potezima pickoustog smrada a ti namerno cutis kao picka,a ne samo to nego i bijes ljude koji krenu da prozivaju ciganskog smrada
Mnogo je zajebano kada te drzavna bezbednost drzi za jaja,mada to samo govori kolike su picke ustvari.. Krimosi koje stiti drzava i zbog koje su na jugu.

Jug nije nikada bio na nizim granama,pogotovu sto su vidjeniji ljudi tamo u nikada boljim odnosima sa ciganskim ekipama.

Realno za nas fudbal bi mnogo bolje bilo da drzava ima dve sluzbe db-a,jedna da drzi sever a druga jug. Ovako mozemo samo da cekamo neku opoziciju koja ce da uleti sa dosta para i da napokon krenemo da se suprotstavljamo dominaciji cigana i sns-a
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top