Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Gledam šta pišete i ne mogu da vjerujem, imao sam vas većinu za trezvene momke.
Bogdo da je izveo omladince umjesto Partizana II danas i tek ponekog od ovih što su danas nastupili, čisto da vidi može li pod nekim okolnostima računati na nekog od njh u srijedu. E, stvarno mi niste jesni. Jebem ti Pazar i 1,5 bodova...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Daj jbt ne lozite se na Askovskom, ko boga vas molim!
Kakav bre crni Askovski, decko ima 23 godine i iza sebe igre u smesnim klubovima po Srb i Mkd na pozajmicama. To je nivo Lazevskog, jedan ispod Petrovica nego se svi popale kad neko odigra dobro protiv nas...pa eto tako smo prizivali svojevremeno i ovog Pavlovica koji je iz nase skole ili Trujica koji se eto vratio pa ga svi ipak pljuju!

Nista, idemo dalje...vec smo ustanovili da sistem takmicenja idiotsski i da ima vise lufta nego ranije da s eprave kiksevi! Skoncetrisati se na Steauu i izbaciti ih!
Pozitivna strana ovoga je to sto MIlinkovic nece vise smeti da potceni ovoliko nijendu ekipu i kad bude mesao karte sledeci put dobro ce razmisliti koga da ostavi na terenu!
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Jasna mi je odluka da se izadje sa kombinovanim timom s obzirom da nam za nekoliko dana predstoji utakmica sezone, ali da se nije malo pretjeralo sa kombinovanjem? Navukli smo neku bzv atmosferu ovim porazom koliko god se pravdali specificnim trenutkom.

Sto se utakmice tice:
Sudija katastrofalan, sudio po principu "cek da vidim hocu li suditi faul...", prekid naseg izglednog napada jer igrac pazara lezi nakon sto ga je pogodila lopta u stomak (naravno odmah je ustao...)!
Kojic ne treba da se bavi sportom a pogotovo ne tako zahtjevnim sportom kao sto je fudbal.
Ninkovic, teško limitiran igrač u svakom pogledu. Uvaliti nekome pod hitno ili mu se zahvaliti, on moze debelo da nas kosta kad nam bude vazno.
Ovo ostalo ne bih komentarisao... Sale Ilic, žao mi covjeka...

Komentarisao bih i neke stvari o Askovskom ali necu sad.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Ljudi, prestanite da serete vise bez potrebe. IGRAMO FUDBAL KONACNO posle 10 godina i kusur. Sistem nam daje mogucnost da brusimo igrace iz nase skole i da ih valjamo napolju i da opstanemo uz pristojne rezultate. Ide nam utakmica DECENIJE DECENIJE DECENIJE DECENIJE DECENIJE. PODRZITE TRENERA I TIM.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Čovek koji igra finale kupa sa nula napadača a pred rumune sa 1,6 prvotimaca. Kakav trenerski mag. Znači ubeđen sam da će protiv rumuna da se brani i da ćemo da primimo 2 komada. Kakav diletant, jeza. Pa samo je falio sb10 da komedija bude veća.

sacekaj bre,sada ce da se jave ljudi da ga brane. najslabija karika u nasem partizanu su stefan babovic i trener. a licno mislim da je trener jos veca kiksara od babovica ako je to uopste i moguce.. lik je rodjen da bude trener neke tamo surdulice nikako ovoliko "velikog" kluba.

posto sam se malo ohladio da napisem koju.

SALE :respect:respect:respect igra kao dete od 20godina.
mali lukic i pol skols odlicni. kakve ce to igracine da postanu jebem ti sve..

trujic ima tehniku kojica,mislim da sam dovoljno o njemu rekao.

i na kraju kojic.

ako prodjemo rumune to ce biti svetsko cudo. :?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Ko zna zasto je ovo dobro osim sto ce igraci biti 100% spremni....ne bi mozda ni valjalo da budemo preterano optimisti za sredu :D Sve ima svoje i za sad nam se od zadnjeg zvizduka prve utakmice u Rumuniji samo povecavaju sanse za prolaz....onaj ko to ne vidi slobodno neka mraci jer u povecavanje sanse za prolaz se ukljucuje i to da ne budu apsolutno svi Grobari optimisti mora da se napravi neka komsicka ravnoteza :šal
Hehe kako ce svi da zaboravite pazar u sredu... jer idemo dalje !! :partizan_fan:
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Bravo bravo bravo.Najveci neprijatelj nam ne bi ovo uradio.

Ajde sto je prosarao sastav,ali i da od tog sastava vadi napolje Trujica i Grbica,da igraju rezervine rezerve.

Da jebeno igra Kojic,ejjjj Kojic.Peti spic ulazi pre Saponjica da igra....

Ninkovic?Ne vidim zasto se napada Babovic,ima ispred njega 5 igraca koji treba da se napadnu.

Ovo nije bio Partizan,vec neki omladinci Partizana.....

Bruka i sramota sta mi radimo,vo imja oca i sina....
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
574
Reaction score
801
Poruka za sve koji su ucestvovali u ovoj bruci osim za kapitena Ilica:treneru Milinkovicu zbog ovoga dati otkaz pod hitno...oterati Ninkovica,Ostojica,Kojica,Grbica,Cirkovica...ovi klinci nisu dorasli ni za Teleoptik.Ne mogu da veruj
em da ni za ovu utakmicu nije mogao Luka da igra...pa on je bolji od vecine koji su danas obrukali dres.Cast Zivkovicu ali treba mu konkurencija...covek ne izlazi sa linije.Uvek sa Pazarom ukenjaju stvar.Bojim se da i ako nisu igrali najbolji da su trener i vecina indolentnih mladjih igraca napravili losu atmosferu pred Steauu.Askovski vs Petrovic...nadam se da je sad jasno koliku gresku i nepravdu su ucinili mladom makedoncu.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Нама Стеауа меч не сезоне него више од тога.Да су играли неки од главних играча и да су повриједили, опет би био тренер нападан, какав епилог ће имати ова коцка видјећемо.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ako prodjemo rumune,da li cemo sve utakmice u prvenstvu da igramo sa rezervistima do zavrsetka kvalifikacija ?
Da li znate koliko ste ovom sprdnjom izgubili gledalaca u sredu ?

Mars,jebali vas milioni!

Da znas da sam se i ja ovo isto pitao.Sta li ce raditi veliki trenerski MAG ako slucajno udjemo u LS ili LE???Pa,najebali smo...Ne secam se nijednog trenera koji je napravio ovakav debilan potez,vise ne mogu ocima da ga gledam,pa makar usao u LS.Prvo kolo-odmara igrace,2 kolo-odmara igrace,3 kolo-odmara 10 igraca iz prvog tima.Pa da li je ovaj covek normalan ili je otisao pijan za Pazar.Komsta radi,nasi igraci-SAMO ODMARAJU.A igra se prvenstvo,a ne j.bni Kup.
 

viking

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
37
Reaction score
3
Ja stvarno ne mogu da razumem,cemu ovakva atmosfera?Isao je covek na nereseno,kockao se i izgubio.Sezona je preduga,previse je jos bodova u igri,a u poslednjih nekoliko stranica se stvorila tenzija kao da ce musavi da pobede apsolutno sve utakmice do kraja i da nece biti tog plejofa i smanjenje bodova.


Za Askovskog je kriv klub,prvenstveno sto ga je poslao na pozajmicu,a drugo sto bar nije ubacio klauzulu da ne sme da igra protiv maticnog kluba i decko se poneo kao i svaki drugi profesionalac.Ni prvi ni poslednji put da se takve stvari desavaju pogotovo u fudbalu.

Da je steaua bitna,bitna je i prolaz moze da donese vise nego sto je ovaj poraz uzeo.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Znaci sad ispada da zbog ovog zajebavanja danas sigurno prolazimo rumune, po nekima?

Sigurni ste?

Uvek sam bio takav i gledao od meca do meca. Juce su govnari kiksali i koliko god oni bili ocajni i slabi uvek ce nam biti jedini pravi rival za titulu iz vec poznatih razloga u vidu sudija (videli smo sinoc) ili sklanjanja protivnika (videli u 1.kolu) tako da... umesto da odemo na +4 mi smo sjebali jos vise i tu smo na tek +1... hocu da kazem, nema zajebavanja sa ligom i svaki kiks onih govana treba dobro iskoristiti ali, ali... neko odluci da izvede peti tim i klince i mi puknemo... alo, pa koliko klubova igra svaka 4 dana utakmice pa jel i oni izmenjaju citavu prvu postavu? sta? umrece na terenu ako igraju dva meca u 4 dana?... ma nema veze, zato prolazimo sto posto Steauu !!!
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
ovo jedan normalan trener nebi nikad uradio ma da je i prijatrljska utakmica a kamoli prvenstvena;i zato ako ne daj boze ne prodjemo rumune zahvaliti se kizi i zamoliti gospodina Veljka Paunovica dali ce da prihvati trenersko mesto u svom Partizanu!!!
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Originalnu poruku postavio Pajas
Ako prodjemo rumune,da li cemo sve utakmice u prvenstvu da igramo sa rezervistima do zavrsetka kvalifikacija ?
Da li znate koliko ste ovom sprdnjom izgubili gledalaca u sredu ?

Mars,jebali vas milioni!
Da znas da sam se i ja ovo isto pitao.Sta li ce raditi veliki trenerski MAG ako slucajno udjemo u LS ili LE???Pa,najebali smo...Ne secam se nijednog trenera koji je napravio ovakav debilan potez,vise ne mogu ocima da ga gledam,pa makar usao u LS.Prvo kolo-odmara igrace,2 kolo-odmara igrace,3 kolo-odmara 10 igraca iz prvog tima.Pa da li je ovaj covek normalan ili je otisao pijan za Pazar.Komsta radi,nasi igraci-SAMO ODMARAJU.A igra se prvenstvo,a ne j.bni Kup.

Ajde sad nemojte pretjerivati! Naravno da ako budemo igrali Evropu nece biti ovakvih posteda kao danas. Bitno je plasirati se u neko takmicenje i uzeti pare, preko toga sve sto dodje je bonus.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.825
Razmisljam sad nesto i jedna stvar me zabrinjava vise od svega ostalog sto se danas dogodilo.Zasto Saponjic nije poceo?Bojim se da bi to moglo da znaci da u klubu znaju da Bugarin nece biti spreman za sredu....:/
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Podrška za momke i pored poraza. Možda prosto bolje ne znaju.
Uvijek sam prije za danas popljuvane invalide, nego za letargičnog gurbeta koji inače igra prvog plejmejkera.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ja sam posle drugog penala i gola samo izasao napolje... Sad sam konstatnovao konacan rezultat... Glupo je bilo odreci se bodova kad znas da je liga prepuna gurbetskih filijala, ali ajde da se onda prodje Steaua... Tada cemo istinski videti da li nam se ovo isplatilo...

Na stranu sto mislim da je nenormalno da se posle 5 utakmica odmara kompletan tim... Pa jeste li isli na pripreme ili na letovanje...

Sudjenje onogo govneta je razbojnistvo u najmanju ruku... To, i ono protiv OFK i Radnickog sto su igrali gurbeti pokazuje koliko je svaki bod bitan...
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Тренер и постава

Да ли је ово добар или лош потез сазнаћемо у среду око 22 и 30. Добре ствари, за сада, су те што дефинитивно видимо који играчи нису за Партизан. Иначе, све и да смо победили данас, у овој лиги не значи нам превише. ОФК губи кући од Вождовца. Шта мислите с ким цигани играју следеће коло? Једноставно, ове године имамо три дербија, морамо робити сваки јер само он, у овако накарадном систему носи три бода, ми после поделе добијамо 1.5, цигани исто то губе. Они почињу да играју своје чувене тројке с ОФК-ом, Јагодином и Спартаком, који нам све са Мојсиловићем долази следећи викенд. Ако бог да, после славља у среду, да јебемо матер Мојсиловићу у добром расположењу.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
ovo jedan normalan trener nebi nikad uradio ma da je i prijatrljska utakmica a kamoli prvenstvena;i zato ako ne daj boze ne prodjemo rumune zahvaliti se kizi i zamoliti gospodina Veljka Paunovica dali ce da prihvati trenersko mesto u svom Partizanu!!!
Ja bi ovog terao odmah posle utakmice u sredu.Pobedio-izgubio.svejedno.Za njega nisam imao nikakvo misljenje,ali posle ovog debilnog poteza danas,moze sto se mene tice slobodno da se pakuje i da ide u...Surdulicu.Covek je pokazao kako mu funkcionise mozak,svi smo videli,dovoljno je.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top