Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Dajte da prodjemo rumune,jebe mi se za n.p. i ove indijance realno.
Meni je nevjerovatno koliko je ninkovic los :banghead kojic :pop pa covjek je nevjerovatan i ima sigurno platu 50k€....da nam se rjesiti ove drvne gradje da ne zauzimaju budzet pa da nadjemo krstenog lijevog beka.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Надам да жртва није узалудна, а то ћемо видјети у сриједу. Вјероватно би и ја измијенио све сем централни бекова и Шапоња би ми почео.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Ovaj tim nema veze sa Partizanom, vidimo svi da igraju igraci koji i nisu bas u planu.
Licno sam ocekivao da cemo izvuci remi, pobedi se nisam nadao a ni porazu.
Jedna stvar me posebno muci kod nekih rezervista, pa ne mogu da istrce 90 minuta , pa valjda im je ovo prilika...
Poraz nije strasan ode 1.5 bod. Bitno je da se bude prvi na tabeli.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Изразито глупом одлуком да се одмара готово све што ваља, вратили смо курву из мртвих, упропастили одличну атмосферу коју смо имали од почетка сезоне, и наравно тотално пољуљали сопствено самопоуздање.

Стеауа иде даље, јер ћемо у среду само наставити са глупостима које смо и
данас правили, само се чека ко ће следећи да засере нешто што ће нас коштати примљеног гола, пенала, искључења.
И не треба да играмо ни Лигу Шампиона ни Лигу Европе, кад имамо фудбалске "зналце" који могу да играју само 1 меч на сваких 7 дана, праве су мукице.

Жао ми је појединих фудбалера, попут Салета, због кога ћу да долазим на утакмице докле год буде играо па таман да вежемо 5 пораза заредом и да завршимо сезону на 9-ом месту, али ово остало што је данас играло нека се не чуди што долази да их гледа једва 2-3 хиљаде душа.
Мало ја сада недостајало да извређам на пасја кола овде Нинковића и још пар њих, али се суздржах, због злурадих гостију, па ћу то лично чинити убудуће са источне трибине.
Румени, Румени, пожелећеш да те је мајка родила као девојчицу :puke
 

Svinje_vracar

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2010
Порука
472
Reaction score
22

A da nekome padne napamet da igraci nisu odmarani toliko da bi bili svezi, koliko da se ne bi neko (dodatno) povredio? Nije problem sto je izveden rezervni tim, problem je sto dres Partizana nosi veliki broj ispodprosecnih igraca, od Kojica, preko Ostojica, Cirkovica pa nadalje...ovo je jedan od retkih kikseva Partizana u nasoj ligi, a da moze da se dosta pozitivnog izvuce...ovamo nismo dobijali ni kada smo bili mnogo bolji, pa nismo ni sada, a mogli smo! U svakom slucaju, makar ce ovaj rezultat uticati da se na JNA ne napravi klasicna svadbarska atmosfera...
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Стари Рас

Ашковски :clap. Свака част момак. Тако игра прави професионалац. Кукамо за левим беком, а отерасмо момка ко последњег пса. Још једном браво. И да, потписуј Немању Рнића, какав год да је, а сви знамо какав је, лошији од Ћирковића и Остојића није.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.350
Reaction score
1.332
Ako prodjemo rumune,da li cemo sve utakmice u prvenstvu da igramo sa rezervistima do zavrsetka kvalifikacija ?
Da li znate koliko ste ovom sprdnjom izgubili gledalaca u sredu ?

Mars,jebali vas milioni!
 

KEPAKG

Početnik
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
137
Reaction score
9
Kakvo klasicno poklanjanje bodova sa ovim sastavom. Milinkovic treba da zna da ovo nije omladinska selekcija i da kiksevi u ovoj ligi se ne prastaju i mogu skupo da kostaju. A bojim se da smo mnogo toga izgubili ovim porazom.


Nista pozitivno nismo dobili sa forsiranjem ovih mladjih sem sto smo izgubili 3 boda, vratili cigane u zivot koji sigurno nece kiksati vise jedan dug period, dovesce par dobrih igraca od ovih para sto su dobili, a uz ovo sudjenje koje imaju i koje mi imamo, mi tu nema sta da trazimo.


Ovo mu nije nikako trebalo...kakvo crno odmaranje igraca...ne oprastam ovo nikako. Ninkovic je iritantniji igrac od Babovica. Ispadnemo li od Steaue, krece raspad sistema...
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Sale izvini. Kontam da čovek nikad u životu sa gorim saigračima nije igrao.
NINKOVIĆU :banghead:banghead
Kakva sramota za klub ko nam nosi brojeve 9 i 10, i sramota za ljude koji su ih u našem dresu proslavili.
Nisam nešto razočaran, aj da kažem jedan od očekivanih kikseva, još sa kakvim smo timom igrali nije moglo bolje.
Dobro je što smo i dalje prvi. Pušite ga :pickaciganska
E da, i djubretu ćelavom jebem mater u po pičke!!!
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Jebi Stefane glupu upravu, trebao si još 2 uvaliti majstore, svejedno će ti opet reći da nemaš kvalitet za prvih 30 u Partizanu, ko i svake godine :banghead


Sta bre pricas ti>??>

Stefan je upravo jebao Partizan, NAS Partizan.

I taj mali smrad bolje da ne prismrdi nasem klubu nikad.

Jbo mu pas mater siptarsku.

Mrtvi poturica....
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Menoti u ocne kesice Te ljubim trenercino.Sad protiv rumuna da probas sa tretom postavom a prvu cuvaj za kup.

Nesme niko da se zajebava sa Partizanom a Ti si Menoti to dozvolio.
Askovski zemljace gde bas sada.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.240
Reaction score
33.820
Локација
vaginamandibularia
Čovek koji igra finale kupa sa nula napadača a pred rumune sa 1,6 prvotimaca. Kakav trenerski mag. Znači ubeđen sam da će protiv rumuna da se brani i da ćemo da primimo 2 komada. Kakav diletant, jeza. Pa samo je falio sb10 da komedija bude veća.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Lupite mi šamar, recite mi da sam sanjao da je čovek izveo 9 rezervi u Pazaru.
Pa ovo može da upropasti celu sezonu. Dođe mi da pojedem ovu kartu.

U sredu ispadamo od Rumuna.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
Toliko smo prethodnih sezona moralisali kad neko izvede rezervni tim protiv cigana.I sta cemo sada ako Novi Pazar udje u plejof ili ostane u ligi za jedan ili dva boda, na ustrb drugog tima?

O utakmici necu, samo se nadam da necete krenuti da prizivate Askovskog i slicne gluposti.


I naravno, nakon ovoga nema izgovora za sredu, ovom utakmicom je Kiza stavio svoju glavu na prolaz protiv Steaue i u slucaju neuspeha mora da snosi posledice.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
bolje da smo igrali sa igracem manje nego sa Kojicem, kakva stetocina.... Ninkovic nikad igrac, jedva cekam dan da vise ne nosi nas dres.

Jeste bitna utakmica u sredu, ali mrzim cak i na pripremnim utakmicama kad ne pobedimo, jedino Kizu vadi za ovo danas da prodjemo dalje u LS.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Ma Milinkovica treba oterati iz kluba. Kratko i jasno.

Srusio je pozitivnu atmosferu pred utakmicu sezone i izgubio 3 boda. Ne mogu ocima da ga gledam.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Ako prodjemo rumune,da li cemo sve utakmice u prvenstvu da igramo sa rezervistima do zavrsetka kvalifikacija ?
Da li znate koliko ste ovom sprdnjom izgubili gledalaca u sredu ?

Mars,jebali vas milioni!

Ово је тачно, сигурно ће много људи сад да каже: "марш бре у курац, нека вас гледају они који су будале".
Што је још и горе, и пола ових који дођу ће почети са звиждуцима и јебањем мајке у првих 15 минута.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top