Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
@Mare grobar

Da zavrsim i ja sa ovom pricom. Kapiram ja razliku izmedju meca danas i u sredu i razumem donekle vas koji opravdavate danasnje poteze naseg trenera. Medjutim ja imam nesto drugacije misljenje i rezonujem drugacije jer sam svestan kakva je ovo liga i sta se sve desava u njoj i to je najveci razlog zasto mislim da se nije trebalo bas ovoliko zajebavati sa postavom na "vrucem" terenu u Pazaru... Opet kazem, moje misljenje i nikoga nisam prozivao ko drugacije misli... Zavrsavam sa ovim i okrecemo se sad utakmici u sredu pa dace Bog da milion puta pojedem govna ako treba ako sam nekoga nervirao ovde "mracenjem" ili cime vec... iako ja to ne vidim tako vec sam samo konstatovao sta mislim o potezu trenera za danasnji mec. Toliko.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.269
Reaction score
18.303
Локација
Kej Republika
Koja je dao gol danas, nekako. Nadam se da je neko gledao, pa da ga kupi. Znam, bio bi to udarac za nas tim ali pregurali bi nekako. :)

Salu na stranu, nadam se da ćemo se rastosiljati nekolicine igraca do kraja prelaznog roka.

Pazar arhiviran, sad brojim minute do srede...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Pravi biser je ne ukapirati razliku vaznosti danasnje i naredne utakmice.

Strike front,mozda i nisam mislio na tebe,ali postoje clanovi koji od svojih nekoliko stotina postova nemaju ni jedan afirmativan o Partizanu,a u glavnom se javljaju prvi kada postoji neki okidac za pljuvacinu.

Vidim da je forum postao totalno liberalan,pa neko moli Boga satro u afektu da ispadnemo od Rumuna,drugi prizeljkuje povrede nasih igraca,treci pricaju o regularnosti...itd

Da ne sirim dalje,vidimo se u sredu

A i ti si kao onaj gore sto uci druge ljude sta je bitno,a sta ne?10 meseca si na Forumu i sve znas.Epa zbog takvih kao ti,100-ne starih clanove ne pise poruke,da ih takvi kao ti ne uce....
Ceo post ti je obicno lupetanje i nista vise.Ali bitno znas da je sreda bitnija od Pazara(Bravo,svaka cast).Ti vidis da je Forum "liberalan",a juce si dosao.Jel znas kakav je Forum bio 2005?I smesno i tuzno....
Umesto da se argumentovano pise zasto je "bolje" da se odmaraju 10 igraca,par ljudi kao papagaji objasnjavaju da je Sreda bitnija od Subote!???Sto je najtuznije,klinci koji imaju po 20 godina.Ne znaju ljudi od po 40-45,pa im treba neki klinja da ih nauci.I to bezobraznim recnikom(ne mislim na tebe ovde).I da,jeste bitno ko koliko godina ima.Bitno je.Ako nista drugo,zbog postovanja.Sve nakurceni klinci koji su popili pamet celog sveta....E zato Forum pati...
 

Neca Grobar

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
43
Reaction score
10
Локација
U zemlji cuda...
@Oki

Druze, sramotno je ovo sto pises... Da bar malo poznajes istoriju svoga kluba, ne bi pisao ovakve stvari, igraci muslimanske veroispovesti, Makedonci, pa i Albanci stvarali su istoriju i pronosili ime ovoga kluba, i sad ces ti danas da se ispisas po svemu tome...

Sto se utakmice tice, svesno je zrtvovana, ovo treba posmatrati samo u kontekstu srede i Steaue, nakon tog meca videce se da li je ovo bilo pravo resenje... Godine Djuriceve tiranije ostavile su traga i unele ogromnu kolicinu malodusnosti i apatije medju grobarsku populaciju, dajte malo optimizma, vetar u ledja sa tribina nije zamemarljiv faktor i u sredu nema mesta zvizducima i negativnoj energiji... Na primer, ja prvi j..em mamu #10, ne gotivim Milinkovica, rumenka ne mogu ocima da vidim i svasta imam da mu zamerim, ali kad izadjem sa stadiona ili pre nego sto na njega krocim, nas Hram u sredu nikako nije pravo mesto za negativnu atmosferu, hajde da svi spustimo loptu i okrenemo se zajednickom cilju...

PADA STEAUA U SREDU!
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Jebeno ne verujem o čemu vi pišete. Jel ste nindže ili mindže:D
Sale SK, brate:D
Pa ja prvi sam kukao kada je masni došao na našu klupu,
ALI
Da li mu treba dati šansu? Hmm po vama ne treba,
ALI,
Ipak po vašem priznanju igramo najlepši fudbal u poslednjih par godina, da?
Da li mislim da je danas zaspao?
Jeste jer je previše očekivao od rezervista
ALI
Da li je to znak da uprava malo razmisli o nekim igračima? Mislim da jeste kao što mislim da smo mi danas videli definitivno šta je za filtraciju,
a šta za klupu, šta za prvi tim.
I šta mi radimo kao razmaženi navijači?
Hoćemo da skandiramo u sredu Kizo odlazi ili po oprobanom receptu da krenemo sa zvižducima kako samo mi znamo, jedno od 10minuta,može?

Ja se stvarno izvinjavam prvo Profesoru pa i ostalima na navijačkom izražavanju koje ne priliči ovom forumu
ALI
Koji je bre vama... rac?
Jeste bre vi jebeno normalni
Pogledajte malo preko brda pa vidite kako je njima svih ovih godina pa ih dodje 15.000 na stadion, pa krenu da kukaju tek posle 10 utakmice, a ne prve
Kada moram tako jebeno da napišem,
dočekali bi još i fudbalere i trenera kao heroje jer su im sudije ukrale utakmicu u onom gradu iz 18 veka.
Dosta njih i čestitalo treneru jer mu je Evropa bitnija
a šta mi radimo?
Svim silama se trudimo DA SE SLUČAJNO OVAJ PORAZ NE ZABORAVIH DO SREDE. Da još malo useremo momcima samopouzdanje
Nema takvih navijača na planeti kao što smo mi, majke mi.
Kao da ja ne znam da se kiza malo razigrao!PA I VI STE SE RAZIGRALI, MOŽDA JE VAS POSLUŠAO KADA STE PISALI DA ĆEMO SE PROŠETATI KROZ OVU LJIGU OD LIGE.
Kao da je on hteo da izgubi namerno u Pazaru.
Ne trebaju nama cigani, sami ćemo sebe da ukopan, to najbolje radimo, to nam je jebeni zanat.
Koji vam je klinac
BORBA BRE! SUTRA JE NOVI DAN, A U SREDE NA POBEDU.
Završen deo posta u huliganskom elementu
 
Последња измена:

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.825
Bez uvrede druze (Mare Grobar) ali takodje je pravi biser ne ukapirati razliku izmedju straha od poraza/povrede i prizeljkivanja istih.Jednostavno smo u situaciji da se poklopilo da je ova sezona ekstremno vazna i u prvenstvu i u Evropi i zbog toga i jesu toliko podeljena misljenja oko ove utakmice jer ima osnova i za jedno i za drugo.

S jedne strane, jeste u sredu najvaznija utakmica u poslednjih nekoliko godina, ispisali smo i zbog cega.A da je raspored utakmica izuzetno zgusnut - jeste.Nije da bas imamo 20 jednako kvalitetnih igraca da to iznesu.

Sa druge strane, svi mi imamo ogromnu zelju da uzmemo ovu titulu i definitivno napravimo novi poredak u srpskom fudbalu, ono sto generacije pre nas nisu docekale.Jeste ovo danas samo jedna utakmica, ali znamo protiv cega se borimo, gledamo to iz dana u dan, iz kola u kolo.Pritom nam je savrseno jasno zasto je uvedeno idiotsko pravilo o deljenju bodova.

Ne bih se slozio ni da se bilo ko ovde svadja niti rusi atmosferu.Atmosfera je malo gora nego juce zbog poraza Partizana, a ne zato sto bilo ko odavde ima nesto protiv nekog drugog.A to da li bi Kiza takodje bio kritikovan da je danas ubacio nekoga iz prve postave i da se taj povredio....Da, verovatno bi.Jbg, da nije tako ne bismo bili Grobari, a ni Srbi.Ako zelis da budes trener jednog Partizana, takve stvari treba da ti budu sitnica.
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Rumuni vec drugu utakmicu u prvenstu igraju sa rezervnim timom. Ako mec dodje do produzetaka koliko bi nasi igraci imali snage da trce ukoliko su odigrali 2 utakmice vise u 10 dana? Razmisljajte o tome pre nego zakukate...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
@Rublev,koja je sad veza njih i nas?Oni opet imaju neku mobilizaciju,stoka se sakupila i to je to.Besplatne ulaznice,poluprazan sever,namestena utakmica...
Zasto im mi danas pomazemo umesto da ih sjebemo-to je pitanje???
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Prvo nešto da kažem o ovom nakaradnom sistemu takmičenja. Rekao sam mislim, i ranije, evo sad ću i više na tu temu neću. Sistem takmičenja u kojem prvak može da bude tim koji osvoji manje bodova na kraju prvenstva ne da nije sistem nego je kriminal od pravila takmičenja. Toliko o tome. Što se tiče utakmice, prvo sam se nervirao, posle kad malo razmislim, i bolje ovako... Ne mislim na poraz, mrzim svaki poraz , još od ovih izdajnika svoje zemlje iz Novog Pazara, ali tako se namestilo... Mislim da Milinković ne bi izveo drugi a pomalo i treći tim Partizana da cigani nisu sinoć kiksnuli, to mu je ostavilo prostora za kalkulacije, jer jednostavno ovo prvenstvo je predugo, ima vremena.... Treba birati bitke a nama je u sredu izuzetna prilika koju moramo da iskoristimo. Što se tiče same utakmice, neko je pomenuo, lepo se videlo ko nije ne za ovaj Partizan, nego i za ovu našu mučenu prvu ligu, pa pošto prelazni rok još traje taman da se lepo pročisti ovaj igrački kadar. Nije ovde toliko pitanje da li mogu momci da izdrže ritam sreda- subota, već moguće povrede a krenuli smo rano sa prvenstvom i punom parom. Inače,možda je malo i ovo izlaskom drugo-trećeg tima Partizana i ,,prepuštanje'' bodova neka vrsta nagrade za onu prolećnu pobedu Pazara nad ciganima kada su ciganšture izgubile jedne od ključnih bodova za titulu, a i zalog da će da ih deru i ove sezone, ko bi ga znao... U svakom slučaju, da sumiram, prođemo li Steauu potpuno im opraštam ovaj poraz. Idemo dalje:D:
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
@andrei
kakvo si ti sada poredjenje izveo jbt :(

koga boli kurac kako se maloumna masa skuplja u najdublji stadion ? hoces da kazes da je bolje da se navijaci partizana ugledaju na tu masu bez mozga ? zbog te mase maloumnika nasu drzavu jase ko stigne ,po standardu smo 200 drzava na ovoj planeti, zbog tih maloumnika koji drkaju na crvenu boju u ovoj drzavi se postuje i ceni nemoral,kradja i maloumnost umesto reda ,rada ,i postenja.

ja ne verujem sta citam
 

zeen

Grobar
Учлањен(а)
21.10.2007
Порука
235
Reaction score
44
Локација
VR
Pucao je i Vermez sa prvim timom od Donjeg Srema u 2-3 kolu, i Rasovic takodje sa prvim timom pa nije bilo ni priblizno ovoliko mracenja. Meni su se ogadili iz uprave kada su smenili Marka i doveli Milinkovica ali moram da priznam da mi se svidja sta i kako isti radi do sada. A ko inace garantuje da bi dobili sa prvim timom?
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Kad smo kod istorije, 2003 smo izgubili od Obilića. I posle četiri dana prošli Njukasl.
Zašto gledati samo negativne stvari?
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
@Sale SK,FKLoznica
Ja to ne poredim u takvom smislu jer smo dva univerzuma,ali na zalost pricam o onoj nasoj mracnoj strani gde smo prvaci sveta
Teranju trenera posle jedne utakmice,zvizdanju igracima posle 10 minuta,useravanju atmosfere posle dva sata lose igre.To je nesto sto nas krasi vec deceniju i vise ,a nema bas veze sa izvornim Partizanom.Nekad smo mi kidali i davali podrsku ,sada je to samo secanje na stara vremena.Mnogo smo razmazeni,mnogo
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ljudi, da li ste već zaboravili u kojoj državi igramo i protiv koga se sve borimo. Nama je svaki poen prekopotreban, a ne da bacimo TRI sasvim bespotrebno!

Milinković je idiot nad idiotima ako je mislio da će ovaj tim rezervnih igrača, a mnogi nisu ni to, uzeti bodove u Pazaru. To nisu uradili i mnogo bolji fudbaleri, a i naš prvi tim bi se namučio, ali garantujem da bi uzeo sva tri boda.

Čim sam video ko je istrčao na teren bacio sam pecaroški štap u vodu (ode $200), ispizdeo najžešće i ugasio laptop, jer sam bio siguran da je Milinković poludeo, bio pijan i izveo taj sastav, ili prodao utakmicu. Da, bio sam na jezeru i preko mobilnog uključio laptop da na čamcu gledamo prenos. Nismo ga gledali!!!

Šta mislite, da ovo neće uticati na ostale fudbalere i da će u sredu igrati kao da smo danas pobedili.

Milinković je stavio glavu na panj. Ukoliko izgubi u sredu, neko će mu je skinuti!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.796
Mi nismo izgubili 1-0. Primili smo 3 komada, ej, a lagano smo mogli jos 3.
Danasnja partija je blamaza, ko hoce da gleda objektivno.
Ta deca koja su izasla danas na teren, nisu se zalagala dovoljno u odbrani i nisu bili na JSLigaskom nivou.

Partizan da vodi 0-1 i da izgubi 3-2 od tamo nekog pazara, pa ovo je za motku. Dule Vujosevic bi im razbio picke sutra na treningu.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Одмах да кажем како волим све и волим одмах и не волим да помажем чергарима, чак ни нехотично, али....
....ко је гледао наш дуел са Румунима, могао је лако да запази да физички падамо како утакмица узима маха и можда ово одмарање не може да реши тај проблем, али свакако не може ни да смета, а оно што не смета мора да нешто и користи.
Битније од тога је сасвим реална могућност да неко од важних играча буде повређен, нехотично или залагањем противника, а колика је то невоља најбоље показује баш овај меч у коме смо могли фино запазити по колико танкој ивици ходамо и колико мало нас дели од неких могућих великих достигнућа до оваквих непријатности.
Што се тиче дувања у чергарска једра знате сви колико ту разних ветрова има, тако да ће они пловити и без овог нашег пувањка из Пазара, али као што је очито да никако не можемо освојити титулу већ у августу, тако је и сасвим извесно да ћемо још толико тога видети до краја ове будалаштине од система такмичења, па у том смислу нити смо могли нешто драматично постићи победом, нити смо толико страшно упрскали поразом.
Заправо, као што је свима јасно читав овај циркус је и направљен како би се испеглала ромска посртања и да би се ми држали на довољно кратком ланцу и тек ћемо видети да ли ће уопште бити допуштено да покушамо да остваримо своје амбиције и да ли ће уопште наши менаџери имати интереса да имамо амбиције.
У том смислу овај непрежаљени пораз не представља апсолутно ништа.
Зато, пусти сад секирацију, биће и за то тренутака, а овај то свакако није, јер просто имамо важнија посла.
И да, ако неко сада очекује неку гаранцију за пролаз у среду, нема тога, није то ни ово одмарање, ни те неке статистике. Гаранције просто нема и све што можемо јесте да запнемо из петних жила и да се надамо да ће то бити довољно и да ћемо због тога имати и неопходну количину среће која је нужна за овакве подухвате.
Могуће је да у среду не успемо и да онда ова жртва не буде имала смисла, али како нам нису дали нешто превише кечева у рукаву, онда је овај покушај и легитиман и логичан и нажалост једини начин да се некако учинимо јачим кад већ то не може бити онако како се у срећним клубовима заправо постиже.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Obice nam se ovo o glavu kao Vojvodini poraz od Cukarickog.

Vojvodina 0:4 Cukaricki
Sampdorija 0:4 Vojvodina

Da li se seca neko Cukarickog?Da li ce se u cetvrtak u ovo vreme neko secati Pazara...?
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Ljudi vi ne shvatate koliko je bitna utakmica u sredu, jeste da ima popravni ali... Pa čitam komentare na sajtovima, cigani uopšte ne likuju toliko zbog našeg poraza koliko zbog toga što smo odmarali skoro celu prvu postavu i što spremni dočekujemo Steauu. Koliko god da su maloumni, znaju i oni šta donosi prolaz u sredu i vrište Steaua, Steaua... Oni u prvom kolu ispali mi jesen u Evropi, za njih je to još jedan težak udarac, da ne pričam iz našeg ugla. I da samo se složim sa kolegom Profesorom, da li mi imali posle trećeg kola 9 ili 6 bodova, jeste da znači, ali toliko ima guranja kod cigana da uopšte nije presudno... Nema mračenja, i apsolutno podržavam komentar Andreja Rubljeva, cigani bi dupe dali da se nalaze u ovakvoj situaciji... Zato samo optimizam a za one Srbe muslimane biće vremena:ziveli:D:
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Danasnja utakmica je jasno pokazala ko je a ko nije za Partizan.
Da nismo izgubili od Pazara svi bi hvalili trenera za hrabrost da odmara prvi tim.
I pored svega toga moglo je sve da prodje kudukamo bolje da nije bilo kojicevog glupiranja na sredini terena.
Svakako brine apatija igraca, koji bi trudom trebali da dokazu da im je mesto u prvoj postavi, ili da im je makar mesto u Partizanu.
Posle svega za sve bi bilo najbolje da se zahvalimo nekim kvazi-fudbalerima koji nisu za Partizan. Nema sumnje ocekuje nas istorijska utakmica u sredu.
Sa verom u dobar rezultat protiv Rumuna, i prolaz u naredno kolo...

:partizan_fan:​
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top