Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ljudr ajde sve i odmaranje ali recite mi da li ozbiljan klub koji pretenduje da igra grupne faze i mazne sve te silne miliione sme sebi da dozvoli luksuz da igra bez zadnjeg veznog fudbalera srca ekipe u modernom fudbalu?

Nama je bila livada kad izgubimo loptu,milost i nemilost odbrana i Zivko sto je tek poseban amaterizam staviti prvog golmana da ga natovare nekr seljaci pred utakmicu sezone? Mi bi ovo dobili i sa trecim timom da smo imali zadnjeg veznog krstenog i ovako sakati juce,gde je Ivan Petrovic kragujevacki Vidal koji samo da se otrezni ima da jede zivu decu?Sta ces nesrecnice Milinkovicu ako ti se Jevtovic povredi na treningu sto nije redak slucaj kad ga preforsiras pa naglo odmoris, i odmor mora da bude sa razumevanjem a ne ovo bapanje ko s tavana, narokaj 11 slucajnih prolaznika i kockaj se sa ugledom kluba moj Kizo,nisi ti sine dobio nijednu bitnu utakmicu jos uvek da bi se ovako nonsalantno zajebavao,racunam i finale kupa i one revijalne sprdacine kad smo uzeli titulu,prizivas nam losu karmu a ionako smo malerozni!

I ne daj Boze neko se povredi na treningu ne mozs da ga drzis pod staklenim zvonom do srede, zagrevanju...nisu samo utakmice rizik on ce onako jedva cujno ko da nije doruckovo da sapatom promrmlja eto jebiga sta da se radi stavicemo cistacicu na zadnjeg veznog a ako ne daj Boze izgubi reci ce eto sve sam ucinio nisam kriv imam podrsku debele Vazure, uprava veruje u mene idemo punom parom u plej of za LE cigani razigrani trljaju ruke vraceni grobaru s lopate, genijalno!

Ukratko da reMiziram i zakljucim drug Zoran je sam sebi stavio glavu na panj il pukovnik il pokojnik, imao je mirnu partiju sa svim adutima u svojim rukama ali resio je da ide na sve ili nista!

P.S.A da umalo da zaboravim neko je pomenuo onu smradinu Andjusa i njegovu maderasku propagandu "Partizan ne interesuje Evropa nego samo kao jurenje njih iako je on Ofkovac velikana u broju titula a njih interesuje ali eto pehova pa ispadaju u kupacim gacama inace bi zgazili Real kad bi prosli Kairat", ne lozite se na tu cigansku propagandu koju siri taj smecar koji za 100 evra menja price, igramo mi uvek punom parom , nije od Milinkovica poceo svet i nase evropske utakmice, ova jeste bitna mnogo ali ne volim te "do or die" varijante videli smo u kosarci Cedevitu, jebes klub koji zavisi od jedne utakmice, zivecemo i da ne dobijemo ne daj Boze moze se u LE i preko plej ofa za LE i tu se skupljaju bodovo lakse nego u LS gde bi bili realno opet kanta za napucavanje...

A Steaua je izasla bez 9 prvotimaca na uvek opasni Botosani na strani i dobila 0:1 apropo njenog odmaranja, odmaraju ali uzimaju bodove tu je razlika!Ako on nije mogao sa kondicionim trenerom da spremi tim nego mu tim pada to je njegova odgovornost i to sto misli da to pegla sa "seci usi krpi dupe" varijantama vasarskog odmora i prosipanja bodova to ne biva, tim uvek mora da bude u takmicarskom naboju i turnusu, rotacija da ali pobede se traze ili bar remiji i plafon 17-18 igraca u takmicarskom pogonu a ne da vraca Kojica i Grbica iz kafane, oni su em van forme em glavom ko zna gde igraju preko kurca krace receno!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.261
Reaction score
33.978
Локација
vaginamandibularia
.... Braniti čoveka koji je finale jednog takmičenja, pa makar to bio i domaći kup, igrao u formaciji 4-6-0.... Čoveka koji je posle kiksa lopova iz kolektora izveo takav sastav da bi jedan bod u pazaru bio veliki uspeh.... Jebote feng šui i ostale alternative
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Meni nije jasno kako Milijin poletarac koji demonstrativno baca traku ka pravom i jedinom kapitenu i duri se kao siparica kad ga zamene minut i dvadeset sekundi pred kraj jer mora da igra svih devedeset minuta nije bio ljut na svog trenera sto ga nije bacio u vatru u Pazaru?

Milijin ppotomak je kod Cika Crnog igrao i drugog zadnjeg veznog nekoc pa mogao je da pomogne drugovima u Pazaru i da pretrci kilometre zaustavljajuci protivnicke napade i otresajuci protivnike kao sline, mnogo bi nam znacilo....

Ali eto juce lep dan pa pred nekim diskontom pusio pljuge i druzio se sa drugarima u sklopu priprema za Steauu!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.026
Reaction score
26.104
Локација
ante portas
Nije Kiza kriv. On je čovek samo dao šansu u pravo vreme nekima da pokažu šta i koliko mogu. Videli smo i to je to. Igrače treba da je sramota da razni Pavlovici, Askovski, Radivojevici,Stevanovici imaju veći motiv i da ih izokrecu ko volove. I šta ako smo izgubili?Ne mora Partizan uvek da pobedi.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
567
Reaction score
756
Da se igra sa rezervnim sastavom u NP je cisto Milinkoviceva odluka i s obzirom da je on trener Partizana trebalo bi je ispostovati. Da li je ona dobra ili losa ne mozemo reci u ovom trenutku. Ako udjemo u LS/LE i uzmemo titulu onda je dobra, a ako ne uzmemo titulu onda je losa. Dzaba se sada ovde prepucavamo, vreme ce pokazati.

Meni je iz cele ove situacije najzalosnije sto su rezervisti pokazali da se na njih ne moze ozbiljno racunati. Umesto da pokidaju u nameri da se dokazu treneru, oni odigraju ovako... Ne znam na osnovu cega ocekuju da im se ponovo pruzi prilika?
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Vidim Ensov potpis i juce vredjanje Askovskog, ne znam sto ste toliko ljuti na decka????

Ozbiljan klub stavi klauzulu u ugovor o pozajmici da taj igrac nema pravo nastupa protiv kluba koji ga placa i sa kojim je pod ugovorom ali mi se kurcimo kao to su neki slepci da ih se ratosiljamo oni vola ne znaju da ubodu kad eto znaju i bolji su od nekih koji kradu Bogu dane u Partizanu....

Decka sikaniraju po pozajmicama ko Brasanca, nadam se da ce i on docekati svojih 5 minuta kad se vrati pored raznih isforsiranih menadzerskih igraca jer ocito nema jakog menadzera sta god da uradi a podseticu da je i cigane zavio u crno sa Donjim Sremom i tad je bio car nije dovoljno dobar za prvi tim u kome bitisu Kojic i osali velemajstori sto su nam juce demonstrirali otresli ih Vusljanin i Kusljanin, ne videh jel bio i Kecap ili su ga prodali?

Taj Bogosavac je nahvaljen na sva usta ja od tog decka ne videh nista, ako Askovski ne moze bar u Meridijan Super Ligi da zameni Nemanju Petrovica onda do kurca a upotrebljiv je i na levom krilu, on bi mozda zatvorio onog Rumuna recimo koga je Dzigi mlatno jer ga boli stojko da igra odbranu on je majstor zaboga samo sto od tog majstorstva se mi ne najedosmo leba nesto!
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Taj Bogosavac je jedno 5 godina mlađi od Askovskog. Neverovatno sta se ovde pise.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Pa sta ako je mladji 5 godina, to kao on ce da zablista pa cemo da ga prodamo za veliku lovu jel?Ajd i to cudo da vidim, tako je i mali Pantic bio "zlatna koka" pa smo popusili kurcinu, nama trebaju igraci koji mogu bar JSL da iznesu, on ocito nije u stanju , treba da dobija minutazu u kupu i na domacim utakmicama pa polako a jok s neba pa u rebra u Pazar i sta je uradio pa nista, za to nije on kriv nego trener i uprava...

Ne smeju rezultati da trpe zbog te alibi priuce forsiramo mlade igrace, zna se kako se mladi igraci uvode sigurno ne ovako u siguran poraz!

Kad je Askovski bio mlad on nije imao tu privilegiju da dobija ovako obilato sanse ne pitas da nije zbog toga malo ubijen kao igrac i sad oce da se dokaze pa nam uvali kurcinu?

Nemam nista protiv Bogosavca da se razumemo mozda on dokaze da ima kvalitet nego protiv nakaradne politike i tog on ima vise on manje godina ko da ovaj ima 50 a ne 25 , najbolje fudbalske godine....juce zuji upravo gorepomenuti Vusljanin , korzo na sve strane levo a bogami i desno, no to je trener kriv ponavljam!

Mlad igrac se uvodi uz starijeg zlatno pravilo i muceni Ostoja kad je uz Balazica nije tragedija i Miladin ili Bogosavac kad je ispred njih iskusan tim a ne rupa pa neki antiigraci i kapiten po kazni s njima ima sigurnost, ovo je ubistvo za mlade igrace ovako, na stranu sad Askovski on je u Pazaru i to je to!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Toliko ne mogu da verujem kako smo pali u negativu zbog jbng pazara da pocinjem da mislim da su neki clanovi ovde "komsije"...pogotovo oni sto za 5 god ostave 100 por i to najcesce kad treba da se opljuje nesto. Igraci danas vec treniraju vedri i raspolozeni (pogotovo oni koji nisu igrali) u glavi im Steaua, borba za play-of, utakmica decenije.....a navijaci pali u sok zbog jbng pazara "svee je izgubljeno, nema sta da trazimo protiv rumunaaa, drz ne daj kukala nam majkaaa, cepaj kartuu zali Boze paraa, kizoo nema veze s mozgom igrao finale kupa bez napadaca iako nije ni imao napadacaa".....zacekajte bar sredu majku mu....
- obe pobede u prvom kolu kvalifikacija
- 2 vise nego ubedljive pobede na startu prvenstva uz igru po nasem ukusu
- 1:1 u gostima protiv Steaue uz napadacku igru i jednu od najboljih ako ne i najbolje partije u gostima u zadnjih 10 god...
- tesan poraz drugog sastava (u jendom trenutku treceg sastava) uz obilato sabotiranje sudije
......stvarno bre sacekajte bar sredu pa ili budite presrecni sto prolazimo dalje ili opljujte s pravom.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Samo sam čekao kad će neko da se pojavi sa rečenicom gde članove foruma optužuje da su cigani. Jebem ti sunce koja smo mi govna i od naroda i od navijača. Pu :banghead


Dabogda više prošli nekoga u Evropi posle 5 godina, pa da se malo radujemo.

Ja jesam popizdeo zbog Pazara, ali gotovo je sad, nema nazad, u sredu je ono najbitnije. Jer to osim prestiža, novca, daje šansu i za još neka pojačanja i tim koji će lakše da opere jebenu JSL.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Šta se ceriš? Jel' bio prvi penal?

@LazarP

Nemam nameru da gledam sta je ciganski smrad napisao, samo da te upozorim da se registrovao na drugom forumu i znas li sta radi?
Prepisuje od nas par odavde citave pasuse i prezentuje ih kao svoje.
To dotle ide da Brasanca koga je ovde predstavljao kao Inijestu sada najstrasnije pljuje!?

Forum je dosta nisko pao po svim pitanjima.
Tako to obicno biva kada se nepismenim kretenima ostavi dovoljno prostora da pisu, a bogami i da imaju pristup raznim podacima.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
@LazarP

Nemam nameru da gledam sta je ciganski smrad napisao, samo da te upozorim da se registrovao na drugom forumu i znas li sta radi?

Da li ce moderacija najzad da reaguje i da posle svih mojih banova razumljivih i nerazumljivih jednom sankiconise ovakvo pisanje prema meni.

Ako sam se ja distancirao od svih tih likova i ostavio ove strucnjake da na miru raspredaju i cak ni ne pisem na ovim temama kao pre, zasto sam ja i dalje tema njihovih prica i sta koji kurac njih zaboli sta ja pisem i gde.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Braco okrenite pricu na pozitivu..:napred Partizan

Krme sve objasnio pre par strana zasto je mec u sredu veoma vazan..

Izguni MU od Donsa 4-0 u jebenom kupu..
Ej gde primaju nedeljnu platu po 50-100.000 €
Pa sledeca utakmica pun stadion..
Kod nas bi im istu noc bili na gajbi..

2003 sa Mateusom smo izgubili od Obilica 2-1 pred revans u Newcastlu pa se niko toga nije secao posle..

Vratimo se sredi,taktici,analizi igre..

Dovucite starog Partizanovca na stadion da ga vise napunimo..:pfc:

Kakve su ti misli takav ti je zivot..

AJMO CRNO BELI !!!

:napred Partizan:partizan_fan::napred Partizan
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
E ovde od silnih glupih upisa da povratis od muke.

Totalno ste svi profulali sport sto mislite da je sramota pred revans najvaznije utakmice u sezoni izvesti onu ekipu. Svaki, a ma bas svaki normalan trener koji imalo ima nesto u glavi bi uradio isto to!

Pa koji vam kurac sta mislite da smo mi Mancester? Pa cak ni Mancester ne odigra u 7 dana 3 utakmice sa istom ekipom a spremniji su od nas najmanje jedno 10 puta!

Nemoj te biti smesni sa kojekakvim upisima, neko sa trece strane sto bude citao smejace nam se!

Mi na zalost nemamo 22 ravnopravna igraca pa da mozemo tuci na sva 3 fronta. Isto tako bi kenjali da je izveo najjaci sastav, mi pobedimo protiv NP uz mozda povredu 2-3 igraca i onda ispadnemo u sredu, prica bi bila onda obrnuta tipa "TREBAO JE CUVATI EKIPU U NEBITNOJ SUPERLIGI"...

Pogotovo kod ovog usranog bodovanja ove godine je ne bitno dali imas 4 ili 14 bodova prednosti kada se tako i tako u 3. delu prvenstva opet otvaraju vrata za maltene sve ekipe u plajoffu!

Podrska ekipi, strucnom stabu i treneru a u sredu da napunimo vec jednom (nakon 15 godina) nas stadion pa da obezbedimo sebi evropu do zime!

NAPRED PARTIZAN
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
ja samo da kazem kako kojicu i ninkovicu istice ugovor na kraju sezone, a isto tako i drazicu iz ofke i ivanicu iz vose
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Јесте зезнуто што смо пукли јер за двије седмице играмо против Војводине тамо а они толико нам не леже, али потпуно разумијевање за Кизину одлуку.
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Svi ti napori ce se lakse podneti kad (necu reci ako) prodjemo Steauu. Nisam neki ljubitelj Kize jer do sada nije zabelezio neki ozbiljan rezultat, ali nema razolga da mu se osporava odluka da odmori ceo prvi tim. Utakmica godine (ako ne i vise) je pred nama, a mi smo od pocetka sezone u paklenom ritmu. Previse takmicarskih utakmica u kratkom periodu odmah na startu sezone, nije ni cudo sto se Bozinov povredio. To je jedna racionalna odluka koja moze dosta toga pozitivnog da nam donese, kao navijacima i kao klubu uopste.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
To sto su pre 3.kola igraci imali 4 takmicarske utakmice u nogama je veliki plus i prednost u odnosu na prosle sezone gde smo pre 3.koa igrali 2 takmicarske utakmice, a neki igraci ni toliko. Zato nije bilo potrebe silovati najjaci sastav u petoj takmicarskoj utakmici. Inace u Pazaru smo izgubili najvise zbog neuigranosti pa i zbog sudije. Individualno smo jaci i spososbniji za pobedu.
Zato 100% spremni u sredu idemo dalje :partizan_fan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top