Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Vec vidim kako se naredne sezone rupa sa levog beka premesta na desnog....
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ajde Zdjelar jos, od Devića sam digo ruke. Ako dodju obojica, ekipa ce nam biti drkanje.

Devic je otpao ubedjen sam
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Poceo da me nervira ovaj bratko...samo najavljuje kako ce da pokida, a nedeljama je daleko od toga...omasio penal protiv rumuna i smorio se, upao u depresiju, nije mogao ni da igra posle pa ga Kiza izvadio iz igre...daleko je to od nekog jakog karaktera. No tu nastupa ono cuveno preneseno znanje sa srpskih livada "pa dobro, treba mu dati sansu, polako"
Hocu Saponju u spica da uci i da ga trpimo pre nego li da bratko pokazuje sta zna (ili sta je zaboravio da zna pa ne zna) i da njega trpimo...
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Dobrodošlica Lekoviću..

Za Subića svi pričaju da ima kvalitet i da je veliki Partizanovac..

Oba znaju sistem rada u Partizanu i mislim da će se lako uklopiti..

Greota je potrošiti broj stranaca na poziciji beka..

Dević bi tu bio najveće pojačanje, mada treba nam štoper i zadnji vezni i više nego špic..
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Hajde da budemo iskreni i setimo se da smo Saleta, Vukića, Lomića i još neke čekali polusezonu da se vrate u formu nakon povratka u Partizan i velikih igračkih pauza pre toga. Ako je neko mislio da će Božinov od prve utakmice igrati kao Ćićarito, jebiga onda. Pustite debelog geja na miru.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Niko ga i ne dira cak naprotiv prigrabio je veliku podrsku u Partizanu....sam sebi namece pritisak....i zato me nervira. Osecam se kao da nas laze...
Lepa vest za Lekovica i pogotovo Subica valjda smo mirni na toj poziciji bar godinu i po dana.
Zdjelar bi bio veliko pojacanje ali bih voleo da za promenu dovedemo nekog kvalitetnog igraca na toj kljucnoj poziciji, a koji bi potpisao cvrst ugovor sa klubom na bar dve godine (sanak pusti)...
Cenim da od pojacanja na ostalim pozicijama nece biti nista...
Golman+Stoperi+def. (zadnji) vezni+napadac...te pozicije moraju da ulivaju najvecu sigurnost, a mi smo do sada kriticni na skoro svaku od tih osim Zivka i Balazica....gol je na sredini oba kraja terena i potpuno je logicno da tezis da tu budes najstabilniji...kod nas logika odavno ne stanuje
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.748
Локација
Beograd
...
Razumem ja da se uvek traži dežurni krivac, to je prosto tako oduvek, tako su nastale i epske pesme, ali ajmo sa nekim argumentima.
Tim je takav kakav je, ima dosta potencijala, ali nije takmičarski. Ako se temeljno sagledaju sve okolnosti, gde nam se nalazi klupski i reprezentativni fudbal, shvatićete koliki je uspeh to što smo u LE i to što smo ovako odigrali Evropu.
Ja jesam verovao u LŠ, kao navijač, ali detaljnom analizom ko hoće shvatiće da to zaista nije realno. Moglo je da se desi, ali nije bilo realno.
Masa igrača nije kadra da nosi taj teret i igra utakmice tog tipa. Zato je Jevtović dobio crveni, zato je Andrija promašio šanse, zato je Sale ilić pokazao dominaciju u odnosu na Lukića koji u Čačku može da odigra bolje od kapitena za 2 klase, ali kad dođe LŠ, muda se stegnu, to je normalno. To se zove proces sazrevanja i proces stvaranja takmičarske ekipe i on traje nešto duže od 2,3 meseca.
...
...Problem je što ekipa nije zrela mentalno da igra u kontinuitetu dobar fudbal, što je igra sporija dva, ili tri puta od ozbiljnih evropskih ekipa, ali ljudi tu trener ne može puno napraviti za kratko vreme.
I naravno, ako sve ne bude u nastavku kako treba, nema sumnje da će i Kiza biti nogiran kao i Jokan, Vuk, Sale, Marko....
...
Opet delim našu igru na dva dela, dve priče ili dve ,,poglavlja,,...

Prva priča je Evropa, tu smo, kao što reče kolega, 2-3 puta sporiji od ozbiljnih evropskih ekipa, fizički limitirani, sa igračima na početku ili pri kraju ozbiljnije fudbalske karijere...

Kao što sam pročitao u nekim komentarima, što reče neko, Baboviću, ti uvek kasniš dve sekunde dok umiriš loptu, okreneš se i pošalješ loptu, a dve sekunde je u modernom fudbalu MNOGO!
E, to je to!

Koliko god i da Ilić, Lukić, Ninković, pa čak i Babović imaju neke svoje fudbalske vrline, opet je teško da mogu da se (fizički, brzinski) svih 90 minuta nose sa nekom fizički i brzinski dominantnom ekipom...za koga god da se odlučiš u ekipi, opet će to biti ,,mekan,, igrač...ili bar onaj koji uvek kasni ,,dve sekunde,,...
Pa videli smo protiv BATEA u Beogradu da nam se samo Abu činio kao kadar stići i uteći Belorusima (i ostalim tamošnjim narodima i narodnostima)...druga je stvar što on tehnički nije superioran...

I ovo uvek kažem: ponekog umetnika (Ilića, Lukića, itd.) ekipa uvek može da trpi, može on biti i vrlo poželjan - ALI - ako zato svi ostali igraju ,,k'o mašine,,...pa da potpuno ,,zakrpe,, ako možda poneki umetnik ostavi po koju (defanzovnu) ,,rupu,, na terenu...
Evo, i Hleb je ,,vezao sitan vez,, po terenu, ali su zato svi ostali trčali ,,k'o navijeni,, - i umetnik Hleb je uvek mogao da bira između više rešenja kome će dati loptu...a tek onaj njihov proćelavi vezista, pa taj nas je ,,pojeo,, na terenu...mi takvog nemamo ni u snovima, a kamoli na terenu...

I onda, kako ostvariti neku prevlast na sredini terena? Ovi su imali i Hleba i ,,soli,, (tog proćelavog,,), i još sve ostale u timu koji se kreću uigrano ,,k'o švajcarski sat,,... I Šta tu naš trener može, da ubrza Babovića, teško, da podmladi Saleta, još teže, da od Lukića i Ninkovića u par nedelja napravi Mesija i Ronalda - nemoguće...
Da se povuče u bunker i da čeka neku kontru, pa kad smo mi znali da igramo bunker? Naša odbrana bi ubrzo kapitulirala...
Mogao je i da naredi svima da odu napred u juriš (ja, onako navijački i jesam za to, ali znam i da...) i da tako može da se stvori ogromna šansa protivniku za neku kontru...
Da umesto 4-3-3 odigra 4-4-2, i da tako imamo više igrača na sredini, ali...sa dva umesto tri igrača skroz napred ipak je teže biti ofanzivan...jer ni 3 pa niti 4 naša igrača u sredini nisu toliko brži i tehnički nadmoćniji od BATEA, pa da mogu da se ubacuju iz drugog plana i daju golove - to obično u ,,Evropi,, radi samo Brašanac, ali obično i promaši...

Itd, itd, itd...

I Steaua i BATE meni su izgledali kao timovi koji su ili sa puno jačim pojedincima (Steaua), ili su maksimalno timski uigrani (BATE)...šta naš trener tu može?
Da dobije jače pojedince...videćemo danas u toku dana, pre ovih utakmica nije ih imao...
Da maksimalno uigra tim - ako to zna, bilo bi poželjno, međutim - kod nas se tim menja svakih 6 meseci delimično a svake godine poprilično, a takođe obično i trener, tako da o nekom uigravanju...teško da može biti reči...

Jedino ,,uigravanje,, za koje uprave u Srbiji znaju je ovo: op, ode treneru ,,glava,, čim tim ne pobeđuje...ili...može i d apobeđuje, ali se upravi ne sviđa trenerova frizura, ili već nešto drugo...nađe se već nešto...uvek...

A ,,druga priča,, je domaće prvenstvo - tu već ne vidim tim koji bih apriori mogao da proglasim favoritom kad igra protiv nas...
No, i ovde je priča o treneru i igračima, slična onoj o kokoški i jajetu...šta je starije, kokoška ili jaje...?

Dali je za pobedu ili poraz više zaslužan ili kriv trener ili igrači... Mislim i da je odgovor tu negde sličan odgovoru na pitanje o kokoški i jajetu...nema ga baš preciznog i k'o sekirom odrezanog...

Sećam se nekih proteklih derbija, i golova Moreire, Klea, Tejga, Raće, Jojića, Drinčića, Kojića...te promašaja Babovića na proteklom derbiju...
Da li su prethodni treneri ,,udahnuli,, neophodnu i presudnu inspiraciju strelcima naših golova, a Kiza Milinković uticao na to da Babović promaši...
Pa...o svačemu možemo diskutovati, ali za ovo...ne bih se složio...

Pre će biti da smo ranije imali nekog ko je znao da pogodi tamo gde treba, a da na proteklom derbiju to nije bilo tako...

Ali dobro, derbi je ionako utakmica koju odlučuje ,,milion,, sitnica...ili samo jedna jedina...svejedno...

Dežurni krivac ili ne, i Milinković će svakako jednog dana otići iz Partizana, kad će to biti, ja ne znam, ali dok je tu, kao i o svakom našem igraču, voleo bih da se piše argumentovano - kad je pogrešio, šta je pogrešio, šta je trebalo da uradi i slično...

Evo, derbi je još daleko, ali, bliži se, i ja bih voleo da forumaši unapred kažu kakvu bi oni taktiku i tim sastavili - ako recimo smatraju da Kiza to ne zna...

Šta mu ja zameram - ne znam kakav je u svlačionici i na treninzinma, ali mislim da bi na utakmicama morao više da se dere na igrače, savetuje ih nešto, brže vrši izmene, svaki put izvrši sve tri, itd.
Nije neophodno ni da Babović bude non-stop glavni igrač tima (doduše, pre i posle ,,Evrope,, i nije u timu), možda i da još nekom igraču da poneku šansu, da ne bi totalno ispao iz forme, itd...uglavnom...više volim da dajemo više golova, pa makar i primili po neki, nego da igramo utakmice od nula do jedan...

Za nešto više i bolje, možda fale i bolji igrači...

Ja ubih neko vreme lupajući po tastaturi, sad kad pošaljem ovo, da vidim, možda je stigao i još neko osim onog beka...

edit:
izgleda da je došao još jedan bek... :cry: ... gde su nam novi napadači...? :roll:

Daj bre Markinjosa i Fofanu pa da kidamo ,,cigane,, u derbiju! :D

Dobro, dobro, zezam se to će biti na proleće sa sve Šabalalom, ako nije ostavio fudbal u međuvremenu...
Daj bar tog Devića, Džonatana i Zdjelara ako nema ništa bolje na pijaci...suša ova svu nam letinu ubi, al' mož' da bidne i da će' da preteknemo... :roll:
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Cigani pokusavaju da nam otmu Zdjelara.
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Cigani stopiraju Zdjelara
Milinkovic stopira Krasica
Sad ce Rubin da stopira Devica

A meni se sve nekako cini da tu postoji neka visa sila koja stopira sve to!

Mislim da smo sa Subicem zavrsili sa novim igracima do januara! To nam je sto nam je!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.440
Reaction score
11.879
Локација
Beograd
Zadovoljan sam Subicem.Odlican igrac i grobarcina.Ocekuje se jos jedna bomba da se detonira i zatvaramo pijacu.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.409
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ako je samo jedna znaci da definitivno ne dovodimo ni stopera ni napadaca jer pretpostavljam da retardi ipak moraju da zatvore zadnjeg veznog.

Kakvi su to kreteni majko moja...bruka i sramota.
Samo zamazuju oci ovim satro vestima gde samo sto ne potpise taj i taj a na kraju nece biti nista od silnih spominjanih i vec vidjenih pojacanja.
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Cigani pokusavaju da nam otmu Zdjelara.

Što me ovo UOPŠTE ne IZNENAĐUJE???!!! Ja sam se iznenadio što smo mi uopšte došli u priliku da ga dovedemo s' obzirom ko mu je (bio) gazda... Nećete mi vjerovati (ne bih ni ja da nisam u svojoj koži :D) ali baš juče i(li) prekjuče sam se pitao šta cigani čekaju da nam pokvare posao sa Zdjelarom! Priznaćete da bilo bi neprirodno (POGOTOVO kad su oni u pitanju) da ne pokušaju da nam pokvare posao! Kompleks je IPAK KOMPLEKS (niže vrijednosti)! :pickaciganska

Nego kad smo već kod toga, gdje si vidio to da 'oće da nam ga preotmu?
 
Последња измена:

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Jos od Scepovic - Grbic kombinacije gejlije su iznele svoje zamerke ciganima iz pireja na racun saradnje olipmpijakos - Partizan. Mada s' obzirom da u grckoj navijaci ne ucestvuju u radu kluba kao kod nas ne znam u kolikoj ce to meri pokvariti dolazak Zdjelara. Problem je u sustini u cinjenici da ce olimpijakos placati deo plate igracu koji igra protiv njihovog sestrinskog kluba....
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.925
Reaction score
7.856
Ajde Vezaro daj jos jednog levog beka,trenutno imamo samo 3:prekrsti

Napadac je hitno potreban,kao i DMF,dok bi stoper bio pozeljan i slag na torti.

Ne bi bilo lose da bar danas gazda otkljuca Milevu,poslednji put u ovaj prelazni rok:D
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.409
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Jos od Scepovic - Grbic kombinacije gejlije su iznele svoje zamerke ciganima iz pireja na racun saradnje olipmpijakos - Partizan. Mada s' obzirom da u grckoj navijaci ne ucestvuju u radu kluba kao kod nas ne znam u kolikoj ce to meri pokvariti dolazak Zdjelara. Problem je u sustini u cinjenici da ce olimpijakos placati deo plate igracu koji igra protiv njihovog sestrinskog kluba....

Ma sviraju...pilicima. Cuj molim te navijaci stopirali...sta boli uvo Olimpijakos sta misle navijaci a jos manje ljudi iz cz. Jos manje je vazno navijacima iz Atine sto im neki Zdjelar kome oci nisu videli ide u neki tamo Partizan. Sve se nasekirase isto ko sto bi mi kad bi Luka presao u npr. Spartak Moskvu
To je obican biznis, ne zele da placaju nekog tamo anonimusa koji nije odigrao nijednu utakmicu i dace ga nama ili bilo kome ko hoce da ga uzme i pristane da mu placa platu. E tu nastaje problem u nasem poslovanju ko i uvek... tako da verovatno je ovo spin nase uprave koja ce da se opravdava ovim sranjima jer nije dovela igraca!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top