Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Ako Stevanovic bude iznenadjenje kao sto je bio protiv Hrvata, kad je Mihajlovic bio selektor, bolje da nije ni dolazio.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.440
Reaction score
40.909
Локација
Žrnov
Pred početak sezone sam rekla da ću verovati u časne namere uprave da se bore da uzmu titulu ako dovedu TRENERA.

Valjda je sada svima jasno... ili ima još uvek onih koji veruju u Nemce/Austrijance/kurce-palce koji će povesti FKP ka svetloj budućnosti?!?!

EDIT: Jedino mi je žao ovih Grobara što odoše u rupu da se iskidaju bez potrebe... za koga?!
 

Wanderer

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
184
Reaction score
45
Ovim porazom sva nasa prica o namjestenim mecevima i "sklanjanju" ekipa protiv Zvezde gubi na značaju. Meni djeluje da smo se i mi "sklonili". Nemojte vise da pričamo o tituli, smijesno izgleda. Kad nas ovakva ekipa Zvezde demolira bolje nam je da ćutimo.

PS Digresija: Ovakve stvarni nas nazalost čekaju i u kosarci. Nama nije dozvoljeno da igramo kosarku. Ostaćemo upamćeni u istoriji Srbije kao jedina "firma" koja je platila pun iznos poreza.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
3 meseca ovde pisem da alkos na klupi nije za malu mostanicu kamoli za nas,ali realno nije on kriv sto je tu. Trener koji prljave rome ne bi dobio u derbiju da se igra 20 utakmica zaredom :banghead

Titula je prodata vec posle 3 kola,neki od nas su to vec pisali ovde.. Glavni krivac za ovu predaju titule pred nasim ocima je sns pickousta uprava,jer ko ima realno muda da se suprotstavi velikom vodji ? Mi u evropi njima titula i svi srecni..:puke "Hrvatski" klub nece prestici stub srbije po titulama dok je on na vlasti.( zapamtite ovo)

Pisao sam posle stela cigana da im takve pobede samo dizu samopouzdanje ,utripuju se u glavi da su barsa a ne obicna seljacka ekipa. Da li mislite da bi ovako odigrali derbi da su 4 utakmice kiksnuli umesto sto su nastelovali i dobili ? Sve je u glavi ,uvek bilo i bice..

Znaci njihove stele(objasnjeno iznad) i nasa sns ciganska uprava su glavni krivci za predaju/poklanjanje titule.

P.s. sreca nisam stigao da odem u rupu,ovako sam samo ugasio tv u 60om min..
 
Последња измена:

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Molim vas da niko ne spomene Vucica,Mazics i bilo sta drugo. Ovo je izgubio Milinkovic i igracu... Oducili su nas od fudbala... Procitali kao knjigu i to je to...
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
Tako to izgleda kad imas trenera koji je u svojoj dosadasnjoj karijeri isao najdalje BUSOM do Madjarske
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.216
Reaction score
33.539
Локација
vaginamandibularia
Iskoristio bih priliku da cestitam sns grobarima drugi veciti sns derbi, btw vazno je ucestvovati i hriscanski okrenuti drugi obraz, drugi guz i tako to. Ljubi vas pickousti po sred sns celenki, sutra svi na sns poslovima gde radeite za mikro sns platice da cestitate pravim srbima pobedu u sns vecitom derbiju, kao pravi sportski sns rivali, a mi kompleksasi odosmo da se zivi pojedemo od muke sto Partizan izgleda kao sns radnicki iz nisa npr...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ni krivi ni duzni,cigani su nas pobedili.U 2-om pol. 2 puta presli centar i dali nam dva gola.Nadam se samo da ce onaj nas trener dobiti sut kartu vec veceras.Trebao je da dobije odavno,ali ajde.Ako je mogao Marko da dobije sut kartu posle 2 neresenih,ovaj zasluzuje da leti i to visoko...8 kola,-8 bodova,slobodan je.Mrtvo puvalo,nije mi jasno samo dali je na svim utakmicama toliko pijan pa se jedva drzi na nogama.Sutra ocekujem,ako ne ostavku,onda teranje bivseg trenera Vojvodine.Da imamo normalne ljude u Upravi,ovaj ne bi ni bio tu.
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Ocjene

Z.Zivkovic minus 1
Vulicevic minus 4
Lekovic minus 2
Balazic minus5
Cirkovic minus 8
Brasanac 0
A.Zivkovic minus 2
Babovic 0
Stevanovic 0
Abubakar 2
Sale minus 3
11 SRAMOTA UKUPNO:banghead

Za trenera nema ocjene toliki minus ne postoje
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
I ako bih svašta rekao,maksimalno ću se suzdržati i reći na što normalniji način.
Još večeras ako ima u upravi FK Partizan barem jednog Partizanovca odmah otkaz ovom nesposobnjakoviću,poltronu i poslušniku koji kao izigrava trenera našeg tima.

Primetio sam da niko na forumu posle meča sa Bate Borisovom nije primetio, da ako je uopšte postojala neka taktika,Milinković je postavio Babovića da igra zadnjeg veznog sa leve strane pored Brašanca a malog Lukića iza napadača,tu je stajao dva puta u odbrani,dva puta se vratio da uzme loptu i to je trajalo čitavih 5 MINUTA.Posle toga je otišao da izigrava centarfora pored Božinova i tako potpuno izbacio Brašanca i Lukića iz sistema,malo je kao i u finalu kupa smetao Živkoviću na desnoj strani.
Večeras je izdržao do primljenog gola a zatim je opet igrao svoju igru,gde niko nije znao šta on igra i gde stoji.
Kako je lagano pustio Plavšića kod prvog gola je već viđeno kod njega i jedini je krivac za taj gol.
Ako niko ne može da ga po TREĆI put otera iz našeg voljenog kluba,dobrovoljno se javljam da mu polomim obe noge i obe ruke.

Sramota je na šta ličimo na terenu i vidi se da nemamo trenera.

Za druga dva primljena gola,pored nonšalancije legende Saše Ilića,apsolutni je krivac Ćirković,koji kod prvog gola dok protivnik nekontroliše loptu beži u nazad i pušta ga da šutne,drugi standardna boljka naših fudbalera beži nazad i pusti protivnika da šutne.

Želim da čestitam Aleksandru Vučiću,Upravi Crvene Zvezde,stručnom štabu Crvene Zvezde na čelu sa Grofom Božovićem,fudbalerima Crvene Zvezde i navijačima Crvene Zvezde.
To su ljudi koji vole svoj klub i koji se BORE za svoj klub.
Svaka čast.

Šta bih imao da kažem o navijačima Partizana,prećutaću.

I podrška kolegi @Enslaved-u,koji je lepo sve objasnio.

Ili ono što je postala krilatica ljudi koji vode Partizan:
"PA OVO JE SAMO SPORT,NIJE RAT,NIJE BORBA NA ŽIVOT I SMRT"
Divna poruka ljudi koji su na kolenima.
 
Последња измена:

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Milinkoviću marš u tri pičke materine!!!!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.974
Reaction score
25.969
Локација
ante portas
Masnokoso dupeuvlakacko djubre mora da leti posle ovoga iz Partizana.
Jebo te Vazura smradu jedan poltronski.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ovo sto mi igramo je fudbal 70 tih godina. Sramota velika.
Cigani imaju 10 puta bolju odbranu, mi ustvari nemamo nikakvu. Nemamo zadnjeg veznog, eh da nam je sada Kamara.
Svi njihovi igraci su brzi od nasih, u svim linijama. Kad neko kod nas primi loptu kao da mu je tata poklonio, ne da je nikome.
Abubakar:buhaha:buhaha:buhaha
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Milinkovicu,zbogom!
Upravo,jedite govna !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top