Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Dule_29

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
255
Reaction score
9
Jebo majku smetnje sa zvukom tokom cele konferencije, recit je dosta Drula, mozda deluje kao da nije strog, ali brzo ce da zavede red! :napred Partizan
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Dobrodoslica Drulovicu i nek mu je sa srecom.

Svjestan je da mu ovi iz uprave nisu nikakva podrska, cak stavise. Mislim, sta drugo i reci ako ovaj mrtav ladan prica kako ce oni sad da odrade bolji prelazni rok nego sto su dosad, da ce (i jos se hvali time) tek sad dovesti sportskog direktora, i da nisu oni dali Milinkovicu otkaz i jos mu predlagali da vodi jos dvije utakmice. Ma ko je lud ovdje. Oni koji nisu gledali, preporucujem da to i ne rade ili da preskacu ovog kvislinga. Sad sve moze kad ste ciganima osigurali lagano disanje.
 

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
OFF alert:

Mnogo me uveseljava uporedjivanje stavova pojedinih forumasa na KK i FK delu kad je rec o radu uprava i njihovom odnosu prema opstim drustveno politickim zbivanjima koja uticu na rad te dve sekcije naseg JSD

Drulovicu nek je srecno
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Šteta za Kizicu, poslušnici kao što je on ne rastu na drvetu. Ali dobro biće on na jugu, može i posle sa društvancetom sa šipke da ide na sns miting. Kad Kokeza preuzme savez biće mesta za njega.

Sad kreće naš uspon ka drugom mestu. I tako dok naša napredna seka ne uđe u lš pa nam Alek možda dozvoli da budemo prvi. Pravedan je on, čuo sam da se samo čeka Dulova smena sa mesta predsednika SD-a da telekom počne ponovo da sponzoriše KK. Svi igrači će dobiti nokiu 100 postpaid paket sa 60 min ka svim mrežama i još 100 u mreži. Pa neko posle ima obraza da priča loše o njemu.

Vučela :cry2 uvek je bio emotivac.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Drulović je ovde gore dočekan nego Milinković kada je dolazio.. ne razumem..
Mada sto su manja očekivanja to bolje..
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Već sam napisao da sam potpuno ravnodušan kad je izbor trenera u pitanju, ali samo bih da poželim Ljubinku dobrodošlicu, puno sreće i živaca da radi sa stokom u klubu.

Što se mene tiče, čak i pored đubradi u UO, neku nadu i malo ozbiljnije praćenje FK bi mi donelo jedino postavljanje Marka Nikolića ili Veljka Paunovića. Ovako sam, opet ponavljam totalno ravnodušan...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
tmt_drulovic_prom_16.10.2015_01_25382.jpg


Kad vec ima ime broj je mogao biti 27 da asocira na 27 titulu...ali cak i da je upravi cilj titula u tom brlogu svinja i krava ne bi niko toga uspeo da se seti...tek primetih
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Šta znam ,da mi je drago što poslušniku vidim ledja ,drago mi je.
Da mi je Drulović draži , jeste . Nema makar ljigavih ispada kao što je njegov prethodnik imao . U svakom slučaju , da je bolje bolje je .

Što se same igre tiče , ne znam šta da kažem. Vrlo tanka i diskutabilna karijera novog trenera ništa posebno ne obećava . Verujem da će malo razdrmati ekipu ,a da li će nešto bitno uspeti da uradi sa ovakvim igračkim kadrom ...hmmmm.

Ne očekujem smenu Babovića ,jer se tu trener pita koliko i bilo ko od nas . Jedina šansa da se otarasimo čupavog je da ga konstantno prozivamo i zviždimo ,po mogućstvu da se i pobije sa nekim na tribinama ,pa da tati bude neprijatno i kaže mu "dosta je mali bilo " .

Malo karikiram,ali nisam daleko od istine !

Srećno Druloviću !!!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Prva zelja mi je da Drula nauci Zileta da bije spoljnom kao sto je on znao :šal
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Zna li ko koga dovodi u strucni stab? Na konferenciji je dosta pricao o fizickoj spremi pa me zanima ko ce mu biti kondicioni (ne u smislu da znam nekog od tih ali je kod Nikolica onaj njegov bio dobar) i ostali clanovi. Cika Goran je pricao o tome da ga ja vidio da je gledao Teleoptik pa mozda mozemo ocekivati pojacanje i odatle posto nemamo pravo ni na kog izvana.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Kurvin sin Nedic mamoran na konferenciji a Drulinho ce tek na nagne veceras :D

SAD sam siguran da ce biti jos gore nego sto je bilo.

Sayonara
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Nece biti gore jer sta u ovoj situaciji znaci gore ? To su nijanse u pitanju. Kao kada riba trazi farbu za kosu a ono ima 50nijansi iste boje..

Uprava napolje ! ! ! Sns ciganske picke ! ! !

U ovoj celoj prici mi je pomalo zao drulovica jer cemo i njega za 2,3m da provlacimo kroz blato kao ns marionetu. Mada znao je sa kojim djavolima sastavlja dogovor tako da..
 
Последња измена:

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
"Molim vas, Milinković nije smenjen, već je tražio da ode i rekao nam je da ne može ni pod kojim uslovima da ostane. Evo, pred Drulovićem kažem ovo: Uprava je bila spremna da ponudi Milinkoviću da vodi sledeću utakmicu, protiv Javora, a potom i protiv Bilbaa. Da se pre toga objavi da odlazi, ali da vodi tim na obe utakmice...``
I odmah posle toga:

"Nema imperativa (da se bori za titulu). Od njega (Drulovića) je traženo da stvori pravu atmosferu i da ekipa počne da igra fudbal, da se vratimo nekoj našoj prepoznatljivoj fudbalskoj igri, jer smo to negde izgubili.``
Opušteno je priznao ono što već duže vremena znamo- cilj im je da izgubimo što više bodova odnosno ONI SU SE TRUDILI DA MILINKOVIĆ OSTANE ŠTO DUŽE ZBOG TOGA ŠTO SMO PRESTALI DA IGRAMO FUDBAL I IZGUBILI PREPOZNATLJIVU FUDBALSKU IGRU , parafraziram kretena. Ako ovo nije pljuvanje u lice ja ne znam šta je...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top