Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
hvala. ne vredi gledati kada ovako reze..

da bog crkli svi koji su krivi za ovakvo stanje prenosa sportskih utakmica u srbiji.. jebem vam mater u picku !
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.444
Reaction score
12.010
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Шапоњић је био конкурентан само на почетку ове сезоне, ваљда док га је још дрмала еуфорија са свјетског првенства, послије тога је благо је рећи пао у форми.

Dok je svim ostalim igračima, naročito napadačima, forma u stalnom usponu.
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Vazura stoko naprednjacka gladna debela. Ktme odvratno dabogda ti svaki viski preseo i svaki zalogaj koji pojedes na nas racun. I dabogda ostao u dupetu smradu zbog koga nam sve ovo radis .
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Dok igraci popiju caj na poluvremenu, samo da Lazevskom jebem mamu u picku
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Utakmica jos traje i necu o tome...ali da ovi imaju i malo mozga a i dobre namere trebalo bi bar desetorici igraca zahvaliti na saradnji.Od januara 7 solidnih igraca otislo a doveli bas ko sto pickousti rece sad su bas skoro svi sa dve leve noge.Jao majko...kuku nama!!!Sta da se radi braco,ima li nam spasa!?:banghead
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
kako da platim kada sam na mrtvom sbb a nemam mogucnost za drugog provajdera ? zato ih i pljujem..

izvinjavam se na off.
 
Последња измена:

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Popicu ban na godinu dana ukoliko napisem ono sto svi mislimo...terajte se u pizdu materinu!!!Kukavice.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
То је тај телећи поглед.

ivko_ivkovi_tele.png


Како неко ко се назива голманом може примити сваки други шут из слободњака, како један голман не зна поставити живи зид?
 

salesr

Početnik
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
62
Reaction score
2
Toliko imamo neke glupave poteze, da i zasluzujemo kurac da dobijemo.
i koliko smo glupavi, necemo ni proci grupu u ligi evrope, jer ce svi da nas dobiju na kraju na neku glupost.
Jbt 2:0 imas protiv surdulice i dobijes kurac, preokrene protiv Mladosti i opet na kraju dobijes kurac.
Sa takvom igrom titulu necemo ni dobiti, dobicemo samo kurac.
Jeste da cigani nametaju i sve, ali ovo sto mi radimo je nedopustljivo
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Teskom mukom okrenes i onda branis rezultat i jajaris protiv kurcevih Lucana :banghead Sta drugo ocekivati onda... Opet par igraca odigralo pristojno, ostali kao da nisu igrali...
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Sunce ti jebem sta su ovi uradili od nas... Ranije smo bar imali grobare u timu i na klupi koji su kidali za ime i grb.. Ovo sto sad imamo ne pamtim... Srozan klub do maksimuma, Babovic kapiten, Ostojic zamenik majko moja mila... Napredni Partizan, srozan i unizen kako bi se ispunile reci picke na vlasti: ko nam je kriv kad imamo dve leve noge, jedno mudo i pola srca...
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.232
Локација
GG 1978
Za polusezonu smo primili vise golova nego za celo prvenstvo prosle godine..
Odbrana ocajna,nikad gora..
Voja Stankovic nam nedostaje..jebem te zivote..!!
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Zao mi samo sto mali Gavric koji nam je zabio gol nikad nece dobiti sansu da igra u FKP a znam da ga voli vise nego pola prvotimaca...

Da mi neko da sansu,vjerujem da bih bez prestanka 7 dana 24h dnevno mogao upravi da psujem majku da ne zaspim koliko su nam srozali klub....
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.899
Reaction score
13.770
Ne treba se predavati, a pogotovo ne pljuvati igrace niti novog trenera jer se zna gde su i ko su glavni krivci i trebamo prestati biti slepci i da konacno otvorimo oci manite se igraca i trenera nismo ih mi tu doveli niti su se sami doveli (osim Babovica)...

Mi kiksamo vise nego ikada....
Cigani realno jaci nego proteklih sezona...
Cigani realno vise namestaju nego proteklih sezona igraju revijalne utakmice gde treneri posle utakmice govore kako im je cast sto su porazeni....
Sanse su nam mizerne ali nikako ne sme da se razmislja kako je nesto izgubljeno.
Da odigramo maksimalno do kraja u prvenstvu neka krv propisaju cigani...
Da izborimo evro-prolece...
Da se pojacamo na zimu...da dodje kvalitetan zadnji vezni, plejmejker i napadac.... nekim igracima se zahvaliti na cirkusu...
Da pre toga oteramo upravu u tri lepe pizde materine ne bi li uspeli da ostvarimo sve to jer sa njima OCIGLEDNO NE IDE !!

Majku vam lopovsku jebem !!!

Kizo hvala ti !!! :pop:banghead Ipak najgori sljam se nalazi na nekadasnjem mestu gde je bi Jug....picka vam materina raspala...
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Doveli ste me do tog stadijuma ravnodustosti da me boli uvo i da nisam gledao utakmicu od Batea.

SNS FK Vizura.Samo vi brukajte klub. Igrace zbog namestanja treba ispljuvati.

Sta mislite,zasto Sasa Ilic ne igra?Idemodalje sa namestanjem.Sta grofic rece,bice miran tek na 20 razlike.Jos malo!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top