Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Jel moguće da neko još uvek veruje da Partizan stvarno ne može nikoga da pobedi u JSL? Odnosno da je ovaj tim toliko loš? Šta još treba da se desi pa da svi shvatimo? Što pre otvorimo oči biće bolje. Možda se onda negde stvarno i okupimo. Ali dok je većina ljudi ipak nesvesna šta se zapravo dešava, odnosno dokle ide taj zločinački plan naše rođene uprave, uzalud sve.

Cigani, kao, dobijaju svaku, a mi, kao, ne možemo da pobedimo nikog. Kao, nemamo tim za dva fronta. Spin koji još uvek pali. Dokle, bre?! A toliko je postalo providno, da ne znam odakle im svima toliko smelosti. Ali većina ljudi i dalje ne može da razbije u glavi tu matricu da igrači jednog kluba, pogotovo Partizana, nikad ne bi namerno gubili bodove, već da uvek igraju na pobedu. E, upravo je to tačka koja ih sprečava da konačno ugledaju ono što je zapravo očigledno. FK Partizan je ove sezone jedna divna humanitarna ustanova. Uključujući i igrače, nažalost. To je deo koji je najteže shvatiti i prihvatiti. To za igrače. Ali eto dešava se. Što pre svi shvatimo i prihvatimo, biće nam lakše. A možda bude i od neke koristi u pružanju nekog kakvog - takvog otpora ovim zlikovcima od kojih je sve i krenulo.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Zasto bi "Jug" bio vise ili manje kriv od bilo koga od nas!? Cute oni, cutimo i mi... Isti shit. Ne zna se ko je gori. Na kraju, zapita se covek da li je realno da smo ovoliko jadni... Igrace vise niko ne sme da stiti. SNS uprava, botovi, saboteri - osim Saleta Ilica sve je to go prevarant od nazovi fudbalera i coveka. Sraman odnos prema dresu. Da im neko sad nalupa samare - rec im ne treba reci. Ej, kakvo pljuvanje kluba...

A tek ovo cigansko govedo od Dimitrijevica!? Kako je odsudio mec, ni Terzan ga ne bi prljavije!? Ali tako nam i treba, kad nepostujemo sami sebe, zasto bi makar malo postovanja dobili od jedne proverene lopuze kao sto je ovaj nikogovic. Ne bi me cudio da je Snsvinjar to i sredio po komsijskoj liniji.

Lepo sam ja pricao - sve ih treba oterati. Do jednog, pa graditi klub iznova.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Јој, јој, па опет јој. Кукао сам на полувермену, јер је било јасно да ништа нема од нашег Партизана. Игра без средине терена - није игра. Андрија и Сале су једини играчи који могу нешто да ураде, када их нема у тиму - нема ни игре. Свако човек који иде на трибину која се налази на јужној страни стадиона ЈНА - директно чини зло Партизану, традицији од 70 година, свим оним клинцима који стасавају у Телеоптику, да бих једног дана говна из управе продала због својих интереса, па довели гомилу дебила уместо њих.

Ако црвенима не прођу фалсификати које су послали у Нион, у квале за ЛШ ће 'ладно Борац са све рефлекторима са 5 упаљених штедљивих сијалица по 20 вати.

Lepo sam ja pricao - sve ih treba oterati. Do jednog, pa graditi klub iznova.

АФК Партизан? Нови клуб, на здравим основама, без политичара. Мислите о томе, прави ФК Партизан је талац Неписмене странке која га води као и државу Србију - онако како је Радоје Домановић описао у "Вођи" и "Страдији".
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Kao sto sam i pretpostavio Kiza je magistar fudbala za Ljubinka.

Nije covek nista ni promenio, osim malo tog pickastog mentaliteta koje je doneo sa sobom, pa se vracamo nekim starijim sezonama gde smo uspevali da zavrsimo poluvreme bez udarca na gol, ali i tad smo uspevali da ga ne primimo, pa cak i da u drugom povecamo tempo i damo jedan, a ovo sad je Bogu plakati( covek razmakao linije, odbrana stoji ko da igramo bunker, napad sam za sebe napred, Jevtovic se krije od lopte a Babonja jedini vezni, ali kako bi drugacije i Metalac nekog dobio)
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Zasto bi "Jug" bio vise ili manje kriv od bilo koga od nas!?

Pa npr zato sto stoje iza svojih zastava na jugu, pruzaju podrsku ciganskim vodjama, pruzaju podrsku upravi.

Zato sto pokusavaju da ucutkaju bilo koga na stadionu ko se drzne da zapeva protiv uprave ili ne daj boze Vucica.. Da se ogradim da sam ovo cuo iz prica i ovde i od ljudi koji su to doziveli.

Zato sto idu na sastanke sa Vucicem, jasno je svima sta se tu dogovaralo.

Mene stadion ne vidja, a da ima Juga koji nije placenicki i da se povede prica protiv uprave i vucica sa ekipama koje trenutno stoje na jugu itekako bi dosao do stadiona da pruzim podrsku. Problem je sto je svima jasno da se to nece desiti. Sem ukoliko se naravno neka rokada u upravi ne dogovori sa svevisnjim pickoustim.

Ne znam sta i kako da se menja, ali smatram da je JUG ne kriv, nego da ce nositi na dusi SD Partizan ako se ovako nastavi. Utopijsko je razmisljanje da simpatizeri poput mene mogu da se organizuju i menjaju ekipu na jugu, to se jednostavno ne desava.
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Jel smo obećali -20 onom zadriglom govečetu koje se odaziva na "grof". Ne vidim šta je sad problem. Još jedna utakmica i pustiće nas pičkousti psiho da pobedimo nekog. Najbolje očekujte na proleće kad resetujemo tim prodajom Andrije živkovića. Vazura već ima u džepu pojačanje od milion i po evra, a tu je i Mihajlović spreman ko zapeta puška u martu da zaigra posle 6-7 meseci sedenja.

Jug ne treba spominjati više, to su klasične sns botine. Lizači čmara velikog vođe i stefana babovića. Sve to za sitne pare i bedne privilegije, najniži sloj ljudi. Za takve je samo eutanazija. Jel bio kizica da peva sa njima, jebo ih on.

I nema potrebe da se napada Ostojić. On dečko veze sa fudbalom i sportom nema. Dovoljno je samo ga pogledati 3 sekunde kako stoji i zaključiti to. Samo kompletan kreten ili saboter može njega da drži u ekipi. Nije mu ni konkurencija puno bolja ali makar liče na fudbalere koliko toliko kad ih gledaš sa 500-600 metara.
 
Последња измена:

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Koliko je klub srozan na najnize grane govori nam i to sto svaka celava sudijska glavurda moze da silji onu stvar na nama.

Mi smo ocaj zivi i to je jasno kao dan. Na sve to se nadoveze penal koji ne postoji, direktan crveni za onog seljacica Ostojica u prvom, ali i nedosudjen penal i crveni karton za igru rukom u drugom poluvremenu. Ovako su krali samo Jesica u drugom mandatu.

Upravo majku vam jebem nesposobnu,po hiljadu puta, jer zbog vas im je ovo omoguceno.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.310
Локација
Kej Republika
Beograd na vodi.
KKDiva u EL sa budzetom od 6 meleona.
Plate rastu.
Penzije idu gore.
Ne damo Kosovo.
FKRaspalaKurva na +19.

Srbija ide napred, nezadrzivo. Srbija ima premijera koji bolesnom politikom sad ima bar 60% glasova. Ko smo mi da se suprostavimo naprednoj Srbiji? Nas par hiljada koji vikendom posetimo JNA i Pionir.

Popovic, Vucelic, Vazura, Nedic ce nam objasniti kako su igraci i Ljubinko krivi. Krivi su i navijaci sa istoka i zapada sto teraju upravu i trenera na -5,-10,-15...

Ovo je moj poslednji post na FK temi. Prvi post ce biti opet kad vidim ledja ovoj bagri u upravi kluba. Do tada FK Partizan za mene nepostoji. Ovo nije moj klub. Grb je tu ali ga gova umazase svojim fekalijama.

ENDE
 

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
Koliko mi je krivo sto nisu cigani neke 2012,kad je ona najmanja saka jada bila na jugu, uleteli da raskrcme i to sto je bilo i da pokace svoje zastave pa bi se lepo stavio katanac na tu tribinu i ne bi bilo vise price.
Ne znam sta ih je odgovorilo od te ideje, verovatno gazde iz sluzbe.

Svi smo mi sluzba!
Edit: Vidimo se na Jna.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Selfi na klupi tokom utakmice
bozinov.jpg


:puke
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ja moram da ispustim ovaj bes iz sebe i napišem još nešto po cenu da ispadnem najveći mrzitelj, kompleksaš i ne znam šta još sve.

Rak rana i najveći uzrok naše očajne igre je lažni kapiten i organizator igre, legenda Voždovca, #10, one and only... Neću ni ime da mu napišem. Jako mi je žao što je ova liga i sve oko nje tako užasno pa ne možemo da nađemo neke statističke parametre. Lik je, glavom garantujem, do 60-og minuta imao DVA tačna dodavanja u napred!!! DVA JEBENA DODAVANJA pičko ne možeš da sastaviš jebo te otac u to dupe kosato, djubre bezobrazno!! Čovek koji bi morao da preuzima odgovornost i da sve kreće od njega. Ustvari sve i kreće od njega ali je to apsolutno sve negativno.

Čak i ova grupa specijalaca na terenu oko njega bi drugačije izgledala sa normalnim plejmejkerom. No Sale, no party...

Idealan kapiten za ovaj odvratni FK Partizan i odvratnu upravu :puke
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Који је нама курац

... ко да смо сви седели на ушима. Је л' речено 20 бодова предности биће довољно? Речено и учињено. Ко је сумњао у то, тај има мозак ментално заосталог ћурана. Признајем, тај сам, све сам се надао да ће бар играчи одговорити на други начин, међутим кад бих написао шта мислим био бих трајно банован одавде. Сумњиво ми је то што нико од старијих (Илић?) не изађе и каже шта се дешава, због чега се дешава и докле мисли да се дешава. Он је легенда клуба, на крају је каријере и нема шта да изгуби. Да бар једном истерамо ствари на чистац. Овако сви ћуте, свима по таман, а спрема нам се судбина Хајдука из Сплита, икебана једном другом клубу, чисто да тај клуб одигра по коју озбиљну утакмицу у домаћем такмичењу. Дакле, нека неко проговори или нека се јебе. Овако даље не иде.

Друго, чим је Љубинко дошао рекао сам да ми не улива поверење. На жалост, био сам у праву. Тешко нама с њим и њему с нама. Љубинко, човече, имаш Миладина Стевановића у Телеоптику, гурај га у први тим. Па и ако погреши, лакше ћу њему опростити грешку него Остојићу, Ћирковићу, Балажицу и сличнима. Он можда и може да напредује, ови су изгубљени случајеви. Од титуле нема ништа, гурај клинце да се види ко може да буде играч. Лошији од ових на терену бити не могу.
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
:banghead:banghead:banghead:banghead

Teraj se bugarine u tri picke materine!! i ti i oni koji su te doveli i koji te drze kao prvog napadaca!

Dovesti 6 omladinaca zameniti srafove pa da probamo da ostanemo ispod 20...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kolko mi nije krivo za Drulovica.
Kontao je da ce da se uhlebi ovde, od Kize ne moze biti gori, zatvorice mu dve tri utakmice kad dodje, mozda prezimi u evropi jer ima dobru zalihu i popravice trenerski cv.
Otresli su ga ko potrosen kondom. I treba tako sa svakom krpom od trenera koja saradjuje s gamadima ne zato da bi pomogao Partizanu nego da bi nabudzio sebi cv.
Ako gresim nek pokaze u evropi, ima prilike.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top