Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
E moji fudbalercici sta ste docekali....da vam vucela i debeli krmak vazura citaju lekcije :pop
Uprava je apsolutni krivac za sve ovo i to samo budala ne shvata....Kiza i pojedini igraci su samo instrumenti i posledica njihove nesposobnosti (namerne ili nenamerne) nikako uzrok....

Mediji nisu preneli pa me zanima da li su i vodje Juga podrzale discplinske akcije debelog krmeta ili se sprema neki transparent tipa "igraci hvala vam" i tako to? ha.....ha....
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.433
Reaction score
11.904
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Tako što smo skoro sve pobede i dobre igre ostvarili kroz njegovu igru, kretnju, asistenciju, gol. Eto tako utiče. Stefane.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Da oce to, ali ocekivano od tebe, jednosmerna ulica

Abu je pruzao bolje partije i vise vukao ekipu u evropskim utakmicama, a Andrija je u mecu sa Bateom uspeo da upropasti sve sto mu je Abu napravio.

Kad je nasa liga u pitanju, tu se slazem da je Andrija najvise vukao.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Abu je pruzao dobre partije ali porediti njegov uticaj na rezultate sa Andrijinim ucinkom je sviranje flaute I branjenje teze samo da bi se branila. Andrija nas je uveo u ligu evrope, partijom protiv Steaue koje se ne bi postidio ni Mesi, proglasen je igracem kola u LE i generalno je klasa za sebe u ovom timu Partizana. Reci da je upropastio sve sto mu je Abu napravio je cinjenica kao i sto je cinjenica da bi se mi setali kroz grupnu fazu LS samo da su ostali igraci mogli ispratiti genijalnost Stefana Babovica i neupropastiti sve sto je on zamislio.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ma ne babović nas vukao sta vam je. Kakav Andrija..
Sta ovde moze da se procita..
Mi i ne zaslužujemo igrace kao Zivkovica...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.433
Reaction score
11.904
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ovo je jedna jako čudna sezona u Evropi uopšte...

Juventus 10. na tabeli, 15 bodova iz 11 utakmica.
Chelsea 15. na tabeli, 11 bodova iz 11 utakmica.

To su eto dva kluba koja i mi gotivimo. Dinamo zagreb koji je prvak ne znam koliko godina za redom, možda i 10, u 15 kola ima samo 7 pobeda.

Što se tiče Partizana, ovo je sigurno najgora sezona ikad. Bilo je i lošijih plasmana i borbe za opstanak, ali to je bilo u jakoj ligi. Ovo sad je zastrašujuće.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Sve si mi odgovorio, a ja zamisli ocekivao poredjenja broja dobijenih duela, asistencija ili golova obojice u svim evropskim utakmicama
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Tesko da ce cigani do licence i ove godine, u nenarmalnim su sranjima. Zali boze narodne pare. Imamo 2 kljucna zadatka, potpuni remont na zimu, zahvaliti se svim strancima osim Abuu i kompletirati ekipu koja ce igrati kval za LS na leto. Kako god znamo da se saberemo u naredne 2 u Evropi i da probamo da obezbedimo prolece.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.831
------------------Kljajic-------------------
Vulicevic-Cirkovic-Fabricio-Bandalovski
-----------Jevtovic--Lukic----------------
---------------Babovic--------------------
Grbic-----------Bozinov------Stevanovic

Sve sto zelim u ovom trenutku
Partizane igraj i pobedi! :BB
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Nasa napredna i vizionarska uprava dovela nas je do toga da igramo bez odbrambenih igraca na klupi... Sta je sa malim Stevanovicem nije valjda toliko decko los da je moze ni na klupu? Od tri lijeva beka danas ni jedan nije u protokolu :banghead

Kriminalni prethodni strucni stab i kondicioni trener su za javno vjesanje... Svi igraci povredjuju loze i misice, a forma tempirana za avgust kao da se posle toga ne igra...

Danas samo pobjeda....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top