Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Odlicno ovo lici,uspeli smo da zavaramo cigane,nesto kao nemamo tim, sve deca,bla bla bla,vidi se I pecat trenera lukavo sakrio karte pred derbi,milina.Nemojte se sekirati Mora da bude na kraju 40+,jer ako im u kosarci to nedamo u fudbalu ce uspeti.Oni milioni mi decice da se igraju.NISMO ISTI.Neznam dal treba da napisem sarkazam ON.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Evo zašto nisam gledao nijednu pripremnu utakmicu. Danas je sve jasno! Vidi se kako smo radili tokom prelaznog roka... vidi se i kako smo se spremili.

Napredna igra naprednog Partizana!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.259
Reaction score
1.978
Локација
Подгорица
Ово је криминал!
Томићу што су довео Гогуа а Стевановић који д.бек игра штопера?
Томићу зашто играш без два нападача?
Ми тренутно дијелимо 4 мјесто са 4 бода иза другог, ако не добијемо цигане слободно можемо да опростимо од Европе.
Друго 29 бодова разлике СРАМОТА!!! Ако на крају и поред подјеле бодова будемо имали мање од 20 заостатка да пјевамо.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.115
Reaction score
4.048
Локација
Београд
Ovo je najgora ekipa u istoriji Partizana.

Uz to i najgora uprava i najgori 'direktori', 'sponzori' i 'marketing ekipa'.
Možda mogu da se dodaju i najgori navijači u istoriji Partizana.

Dno.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.967
Reaction score
27.273
Gde je sad onaj fudbalski ekspert da ekspertski, na nivou, objasni nama neukima, kako je ovo vrh tim, a kako je Ivica "legenda" Partizana, i kako cemo biti dominantni ovog proleca?! Bravo momcino, dokazao si svoju strucnu fudbalsku superiornost nad neznalicama sa ovog foruma! Sedi, JEDAN! Tesko nama ovog proleca, a tek narednog vikenda, ja vise nemam iluzije, nadam se samo da nece biti bruka. Ivice nesreco, ovo je tebi podloga za buducnost?! Tomicu...pa, bar se domacinski radi, jel da? E muko nasa predji na drugog...
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.509
Reaction score
13.802
Локација
tamo daleko...
Evo zašto nisam gledao nijednu pripremnu utakmicu. Danas je sve jasno! Vidi se kako smo radili tokom prelaznog roka... vidi se i kako smo se spremili.

Napredna igra naprednog Partizana!


A jbga, to je kao da ti neko da suve kore i kaze ajde napravi pitu sa mesom. Da ne upotebim onu drugu, kako se od...

Nema potrebe prozivati igrace i trenera, mi jednostavno nemamo igracki kadar, osakaceni smo skroz, ma koliko pojedine budale pricale kako imamo po dva igraca na svakoj poziciji.

Uprava napolje, za spas FKP.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nikad goru utakmicu nisam gledao u životu!
Kad posle priprema i prelaznog roka izvedeš ovaj tim i ovih 11 igrača koji nikad u karijeri nisu igrali ni 15 minuta zajedno onda tebi nešto debelo fali... Šta je bre ovo ljudi danas bilo!?!!? Ko su ovi igrači!?? Mi da smo celo drugo poluvreme imali dva igrača više ne bi šutnuli u okvir gola!
Brašanac i Mihajlović igrači, ostalo rekreativci!
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Ajd' reko' da odgledam fudbalsku sekciju posle duze vremena, zbog novog trenera.
Plan uprave i svih njenih saucesnika dobija jasnije obrise: Partizan ne smije igrati Evropu sledece godine.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.329
Reaction score
4.011
Локација
Kobasicarija "Venac".
ovako nesto ni pod razno nisam ocekivao. bio sam neprijatno iznenadjen sastavom tima, ali sam verovao da ipak nece biti nekih vecih problema. a onda se upalilo svetlo: pa kako sa gomilom golobradih i covekom od skoro cetrdeset godina???

ivana smo culi. daj da vidimo sta ivica ima da nam kaze. nestace obojica k'o komarac od strane brisaca na autu.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Pazi sad:
Dali 400.000 evra za Dominatora a on dominira na klupi.Ni jedno tzv.pojacanje nije igralo.Tomicu nisi ti za ovaj posao,vidi se.Pustio si tvoje pulene iz trece lige i onu decu da izgore.Sa decom nikad nista nije moglo da se osvoji,ako ne znas pogledaj sta je rekao Bekenbauer za Nemacku na SP 2006.
Posebna prica je Ilijev koji je sve ucinio ne bi li oslabio jos vise ekipu.Pa mi prakticno nemamo spica kad se Bozinov povredi,ovo dete je jos zeleno.
Posebna prica je golman Kljajic,jao majko mila...kakvo istrcavanje....
Sasa Ilic igrao celu utakmicu!?Oces da ubijes coveka!!!???
Jad i beda,mislim da cemo posle derbija biti jos vise ljuti.
Ivan Tomic je na putu da bude gori od Drulovica i Milinkovica.Ako izgubi derbi ja bi sam otisao ne bi cekao da me oteraju.:banghead
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Nezadovoljan Skuletic, ne treba nam Lazovic, nezadovoljan Drincic, ne treba nam Lukac, Ziletov cale je kreten, Abu je smrad, dal stvarno neko misli da mozemo da progutamo ovoliku kolicinu lazi i govana. Posle uzimanja 8-9 miliona eura u avgustu, nama sest meseci kasnije igraju Birmancevici, Kosovici, Golubovici, Kljajici. Ja se izvinjavam ovim momcima na pominjanju u losem kontekstu, ali oni nisu kalibar i kadar da nose veliki klub, kakav bi Partizan trebao da bude. U kosarci mi imamo izvesnu karmu i magiju koja ce uciniti to da taj klub nikada ne propadne i ne sroza se, ali u fudbalu to nije slucaj.


A govnarima pocev od Zarka Zecevica pa do debele krmace Vazure i kuma mu pedera Nedica, jebem sve zivo i mrtvo, zajedno sa placenicima, SNS batinasima sa Juga, koji su prodali dupe za 50 evra. Raduj se i likuj stoko sto sahranjujes Partizan, a onog dana u aprilu kad budete ubacivali glasacki listic za pobedu tiranina, dabogda vam se taj listic pretvorio za uput na hemoterapiju i da provedete sve dane u zivotu u patnji i bolu ovakvoj kakvu ste naneli meni i mojoj braci Grobarima.

Seme da vam se zatre
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Zasto ne prozivati trenera? Covek nas ili sebe obmanjuje od pocetka, pravi nas budalama, a i sebe.

I dalje mi je neverovatno da su ljudi uporedjivali tomica i Stanojevica. Tomic ce biti pasivniji od prethodnog doktora na klupi
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
...Nema potrebe prozivati igrace i trenera, mi jednostavno nemamo igracki kadar, osakaceni smo skroz, ma koliko pojedine budale pricale kako imamo po dva igraca na svakoj poziciji.

Uprava napolje, za spas FKP.

Uopšte i ne krivim igrače, jer oni bolje ne znaju a i nemaju iskustva. Rekao sam da se sa golobradom dečurlijom ne ide u rat i pri tome ostajem. Koliko je to tačno videli smo danas, mada ni OFK nema neke prekaljene igrače. Ipak, oni su odradili ono što su naumili... opstrukcija igre, gomila faulova, i kontre.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.038
Reaction score
14.707
Tomic je jedan obican lazov. Koga on laze, farba? Kaze igrali smo odlicno prvo poluvreme? Laz !!! Sta smo mi slepi i nemamo oci pa ne vidimo da je ono bio odvratan fudbal.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Vešto smo sakrili karte za derbi, sledeći vikend cigani neće znati šta ih je snašlo...

Jad, tuga, svako ko se iole razume u fudbal mogao je ovako nešto da predvidi, još ovaj čudan današnji sastav, koji je više ličio na Teleoptik nego na Partizan.
Tačno se videlo ono što se i znalo gde smo loši na kojinm pozicijama, ali nama zapravo ceo tim izgleda kao krš. Za čitavu utakmicu dve šanse protiv ofucane ofk, iz individualnih akcija, nijedan kršetni smisleni napad nismo izveli.

Da sačekamo našeg high spirita Ivicu, pa da nam svima bude lakše, sad će on, samo da izađe iz gnojave Vazurine bulje.

A ciganska nevesta skoro 50 faula napravila, zanimljivo za uporediti u odnosu na njihovo drugo poluvreme portiv garagana, ali šta to vredi kada smo mi još veći jad.

Uprava napolje, odnsono Ivan Ćurković, on je najveći krivac kao predsednik, odmah ga smeniti, samo sačuvati ingeniozne likove kao što su Vazura i Nedić.

Ovde samo zlonameran i glup ne vidi šta se dešava u klubu, kako su ga srozali za godinu dana, napredno nema šta!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.259
Reaction score
1.978
Локација
Подгорица
Томић је крив што је пристао да дође, шта он човјек може кад му је најаче појачање клинац који је прије једног мјесеца напунио 16 година. Сјебали Жилета,сјебали Абуа итд.
Ђура је за ове биo класа.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
I opet taj osećaj sramote...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top