Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Vazura sinoc u Fransu izgleda lepo proslavio osvajanje titule, imao malo problema sa hodom :D


Mozda ga je navatao debeli profa u toaletu :D


Nikako da napisem koju od proslave, veliko bravo svima koji su ucestvovali u onom. Beograd pokazao da ,uprkos svemu, ima izuzetan Grobarski potencijal.

Cestitke igracima na tituli, idemo po Kup!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.117
Локација
Žrnov
Pa popisam se ja u novinarstvo gde je printscreen sa navijackog foruma vest.jbt!
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ako nam ne sudi mazic sudice nam neko sa tuljove liste.
glodjovic jeste jedan od 3 glavna pretedenta za finale.
ipak ce kokeza da odluci na kraju, mora mrakic da ga poslusa.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ih, ako Kokeza odlucuje, dobicemo nekog naseg sudiju, nema da brinemo!
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.749
Reaction score
11.414
Локација
.
Mogli su da sakriju i ovu kriglu, sad svi znaju ko je objavio ovo
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Beograd pokazao da ,uprkos svemu, ima izuzetan Grobarski potencijal.
ma potencijala ima i uvek je bio prisutan al nikad iskoriscen

uzdam se u marka da ce uspeti da psihicki spremi ekipu, ono sto me plasi je sto cesto cujem ma dobijamo sigurno, razvalicemo ih, gazimo, bolji smo itd

jesmo bolji al ne mnogo, moramo sa 101% da udjemo u mec, cigani ce pokusati da iscupaju sezonu kako znaju i umeju ...
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Pošteni navijač - našao medalju, vratio je

http://mondo.rs/a1010913/Sport/Fudbal/Navijac-Partizana-nasao-medalju-i-vratio-je.html

Navijač Partizana pronašao medalju koju su fudbaleri dobili za osvajanje titule. Vratio je u klub, dobio dres.
Jedan od najmlađih fudbalera Partizana Sava Petrov umalo da bude tužan u trenucima velikog slavlja.
"Slučajno sam našao medalju na terenu. Ujutru sam shvatio da to ne bi trebalo da zadržim, iako bi bila lepa uspomena, ali onaj koji je izgubio ceo život trenira za to", rekao je ovaj navijač Partizana za klupsku televiziju.
"Da je Saša Ilić izgubio, zadržao bih je, jer on ih već ima 10", rekao je Srđan kroz osmeh.

Kao zahvalnost za poštenje, Srđan Živić je dobio dres sa brojem 22 i sezonsku ulaznicu za narednu sezonu
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
Gospodski potez i navijaca i kluba. Drago mi je da jos uvek ima zdravog razuma i vitestva. :clap
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Svaka cast momku.

Sto se tice ovog sto je Kurir preneo to uopste nije lose. Lijepo su naveli gdje nas je sve zakinuo, pa cak i da su nesto propustili, dobro je da se o tome prica.
 

mkeric1

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
19
Reaction score
2
ja nesto razmisljam da u slucaju da partizan vodi oni prave prekid .Intuicija i to mislim ne spontano nego hvala bogu planirano ala kup u nisu u basketu
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
18446598_10154631548021647_7282605281943811944_n.jpg

Ljudi, ako ovaj odvratni policijski cinovnik bude delegiran da sudi, nama je u najavi presudjeno. Ja se i dalje nisam opasuljio od proslog puta kada je kao "sudija na koga niko ne sme da vrsi pritisak" dosao u nasu kucu i ostetio nas najstrasnije. Onaj penal i ponisteni gol Nece Mihajlovica bi izazvali drzavni udar da su se desili na drugoj strani.

Nadam se da u FSS-u nisu toliki cigani, kad ih vec prozivaju da su Grobari, pa nek u skladu sa time veliki "partizanovci" Kokeza i Mrakic posalju jednog Milorada... On je tezak baksuz po nas u utakmicama sa cigancicom, al' da vidimo kako ce da ispadne.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Oseća se neka emotivna ispraznjenost, kako to vole da nazovu "stručno". Priznajemo da je razumljivo posle ovakvog prvenstva i titule osećati manju glad da razbijemo cigane nego pre mesec dana. Ali, to je samo do subote, jer kad dođe taj dan, u glavi je samo kako da ih dobijemo. Bar što se tiče mene, osećam manju želju u onom smislu da jedva čekam derbi, jer emocije su preplavljene onim lepim događajem, onom titulom. Više razmišljam o tome nego o finalu kupa. I ne strepim da ćemo ih tek tako dobiti... Ne plašim se da li će im svirati dva penala, nama dati crveni, priznati im gol iz ofsajda... Prosto, sve to su radili i nisu uspeli.
Po nekoj logici zaključujem da je to uticalo na naše da posle svega toga u subotu budu opušteniji i rastereceniji, bez pritiska, hladne glave, srca čista. Dok će njima sve to biti veći pritisak, onako psihološki gledano, još kad čuju huk humane ulice...
Marko nam je dao tu sigurnost pred derbi i to je nama bilo važno. A to sto njima daje nesigurnost, to nismo tražili, sam je to uradio :D
Tako da sam nekako sasvim miran... Što priznaću, dugo pred derbi nisam bio... Mada kad to krene probudice mi bes i zbog gol auta, njihovih penala u Kruševac protiv vojvodine itd...
Btw Ide li neko, možda, iz Makedonije (pošto vidim na forumu ima dosta odatle), kolima, pa da delimo za gorivo, ili neko dole južno, Bujanovac,Vranje...? .. Javite se u inbox ako ima mesta...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top