Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Samo nek čačka mečku (tj. bika), dugo i nije bilo nekih potresa, ajde da se sjebe sve urađeno u prethodnom periodu. Na urađeno se naravno odnosi na igrače i stručni štab.
Glupo je da prođe skoro godina dana, a da nikakvih previranja i komešanja nema.

Čova ima jedan problem, a to je da sve što dobro uradio ne prođe ni tri-četiri dana on sve usere, i kada sam ga hvalio za jebanje majke ciganske posle utakmice Kurva BG - Kurva NS i te neviđene pljačke, izgleda da se osilio.
Zamisli koliki je jadnik kaže citiram "Bjeković ima do iduce srede da čestita Titulu i da vrati mesto u Skupštini", ili ce on mamu da mu jebe, jer kao neće više da se bahće sa terzom nego će da sada da jebe majku Bjekoviću. Koji si ti kurac kretenu jedan, da govoriš tako nešto? Nije taj Bjeković neka cvećka nisam bio za nikoga na Skupštini, ali Bjeković je legenda kluba, naš golgeter, i jebeni pantić će njega da rešeta.

Pantiću smradu, ne podrivaj novi rat u Partizanu!!!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.285
Reaction score
18.413
Локација
Kej Republika
Kroz razgovor/prepisku sa par drugara sa one strane univerzuma dobih dodatnu motivaciju za osvajanje Kupa u subotu. Oni uzimanjem Kupa lazu sami sebe i prkazuju nas kao slabiji tim koji je sve zatvorio. Cak mi jedan kaze, daj da uzmemo Kup pa da Tvorzan dobije jos jednu sansu u klubu!? Slusam i kapiram da me zajebava, kad ono jok. Mrtav ozbiljan.

Znam da je gospodinu Nikloicu i igracima sve ovo jasno, zato i ne brinem previse. Zgazice ih na finjaka.
Ali dokle ide neciji mozak?

Cale hvala ti jos jednom sto me odvede na JNA kad sam bio mali i slinav.
Hvala Cale!!!
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Karte za Jug uzete, ajde momci odradite ih u Hramu kako zasluzuju, da im konacno pokazemo koliko smo bolji
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
rekoh da ce kokeza slavisa da odluci ko sudi.
da je bilo do mrakica sudio bi onaj sto nam glodje kurac.
samo i mazic nas je sakatio par puta, videcemo kako ce biti u subotu.
 

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
@Tomic11 Dal je istina ne znam ali i sami cigani to pricaju ne znam dal iz zejebancije ili za ozbiljno. Kako god verujem da to znaju i oni kojih to treba najvise da se tice cim je doslo i do nas koji nismo u toj prici.
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
ljudi da li stvarno verujete da su cigani kupili karte za jug?? mislim realno....
 

GandraSu

Grobar
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
311
Reaction score
2
Oprostićemo Miloradu ružnu prošlost ako dune jednu belu tačku u 85.om kod nerešenog. Duni je Milorade i uđi u legendu.
 

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
@antoneello Ja verujem da je buva kao i za ono od pretproslog derbija da su preobuceni u redare na istoku. Mada kad imas bolesnog vucica cigansturu koji treba da zbog izgubljene titule dokazuje odanost kurvi i cigana gasica na celu BIA sve je moguce, pogotvo ako se zna da akcijaju sa murijom zajedno. Kad vec ultrakop i brigate doo prave milione ovake stvari su za njih dobar dan.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pošto je KUP, može penal da se sudi i Partizanu.
Mada, ako dune nama penal, i njima će 1 sigurno.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
ljudi da li stvarno verujete da su cigani kupili karte za jug?? mislim realno....


Naravno da jesu.

Evo i ja da se javim, da vam kazem, cigani su kupili pola juga.
Ne mogu vam reci odakle mi informacija, niti dal je pouzdana, samo sam osetio potrebu da se iskenjam ovde i kazem to.
Zvuci zajebano i misteriozno, i znam da ste se primili a to me uzbudjuje.

Jos jednom, rekao bih vam izvor informacije, ali ne mogu, zivota mi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Jbt nama pola šipke bilo na severu i vi sad otkri rupu na saksiji :buhaha

A drugo, cigani ni za rupu ne kupuje karte, a kupice kao za jug :buhaha :buhaha
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
pa nek su,bice zanimljivo....koliko bese ima odozgo do dole,mislim slobodnog pada?
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Kakve veze ima da li kupuju karte za jug kada navijačke grupe ionako ulaze bez karata na jug ? Znači grobara iz "priče " će sigurno biti tamo pa neka se pokolju prsa u prsa .

Mene interesuje da li će cigana generalno više biti na JNA , znam da bi nas više bilo u rupi da je tamo finale..
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
mislim da se okrenemo drugim temama,a cigani na jugu.....hm,vau....
 

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
Verujem da tome ne treba pridavati znacaj, spomenulo se tako da oni koji treba da znaju sigurno znaju i to je to. Na Partizanovcima je samo da ispune i istok i zapad i da se zajedno sa fudbalerima popisamo po crvenoj ciganiji. Jebi Marko glupe cigane!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top