Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
440
Reaction score
331
Локација
NBG
Imam 3 karte za zapad, danas uzeo. Javite se na pm kome treba, drugar isto uzeo, nesporazum izmedju mene i drugara. Izvinjavam se za off
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Kad god smo ocekivali da cemo smalaviti cigane desio se neki maler... prema tome..maximalno ozbiljno...

Ono sto nikad nije dovodjeno u pitanje je to da ce ih kao nikad jug istok i zapad ugasiti doslovno da se necuju na JNA....

Idemo sa dva spica na gol vise.. da im ni penal ne bude od nekog znacaja :D
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Ako Bog da :D Karte uzete.

Moramo da grmimo u subotu, da ih ugasimo, da nastane potpuno rasulo, da rusi odu, da terzic ostane, da nam sledece godine bude lakse, da mozemo mladje igrace razigrati, Jovanovica, Vlahovica, Bosnjaka, Birmancevica na glupu da gleda.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.235
Reaction score
2.784
DOk nisam zaboravio, a htjedoh to napisati jos nakon utakmice. Golovi Jevtovica, Kosovica i Jankovica su mi pokazatelj da ova ekipa moze jos bolje. Po "govoru tijela" Jevtovica sam vidio da ce to biti gol. Od ove dvojice sam se jos vise iznenadio sto su uopste sutirali. Ono sto hocu da kazem je da je grehota da, sad kad vidimo da mozemo, ne sutiramo cesce i sa tzv. distance, ili da ne moramo uvijek da se namjestamo na "svoju" nogu (Jankovicev gol).
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Idealan scenario da ih počistimo sa terena i tribina..
Partizanština se oseća opet u Hramu,navijači opet dišu sa klubom..

Siguran sam da će ovu energiju koja je prešla u pobedničku euforiju,Marko ,igrači i navijači iskoristiti da počiste crvene lopove i udare im još jedan ekser na raspali klub..

Naš je zadatak da napunimo istok,jug i zapad i oduvamo ih u Boljevce..
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ne brinite nista marko drzi disciplinu i naboj u ekipi.
odmah posle lucana u svlacionici je pricao o derbiju.
spremice ih isto kao za poslednji derbi.
a imamo jos jednu ogromnu prednost, a to je da nas se cigani mnogo plase.
oni znaju da kad igraju regularnu utakmicu nemaju sta da traze bez pomoci sudija.
ojadicemo ih ponovo.
dupla kruna!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.960
Локација
Kobasicarija "Venac".
na njima je pritisak da ono bas moraju.
mi kao rastereceni, ali znamo da bi ga debelo zasrali kad bi na kraju gledali cigane u hramu kako podizu pehar.
specificna situacija, da ga jebem. ipak, sa markom na klupi nema sanse da ispustimo ovo. kup je nas, pa makar I na penale. ustvari, ako dodje do produzetaka, tucemo ih pre kreca.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Da rezimiramo dan:

Ivica Iliev je otišao u Kulu sa bijelim Maseratijem da zamoli Kokezu da nam ne sudi Glođović nego Mažić. U zamjenu mu je dao kontigent karata za jug, koje je Kokeza prodao ciganima sa sjevera, ne kako bi ulazili na jug, već kako bi napravili jug polupraznim. Poluprazni jug će razočarati Leonarda, koji ako nas napusti, osuđeni smo na klošarenje i na seoski fudbal pod vođstvom paničara Marka Nikolića koji je nekad imao dugu kosu.
 

yumatu

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
474
Reaction score
12
Podrška za Marka Nikolića,Ljubišu Rankovića i momke...Pobeđujemo sigurno...I drž'te se promene stižu!!!

:pfc:
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
547
Reaction score
1.003
Derbi dobijamo u hendikepu, barem dva razlike..
Mi znamo da igramo ovakve utakmice...
Juventus ove kokeza lige

I na tribinama cemo da im se useremo u zivote. Fabrika ultrasa zna da je sve laz
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Da rezimiramo dan:

Ivica Iliev je otišao u Kulu sa bijelim Maseratijem da zamoli Kokezu da nam ne sudi Glođović nego Mažić. U zamjenu mu je dao kontigent karata za jug, koje je Kokeza prodao ciganima sa sjevera, ne kako bi ulazili na jug, već kako bi napravili jug polupraznim. Poluprazni jug će razočarati Leonarda, koji ako nas napusti, osuđeni smo na klošarenje i na seoski fudbal pod vođstvom paničara Marka Nikolića koji je nekad imao dugu kosu.


Ahahahahahha brate kraj,to je to ! :buhaha

Zajebite te price da cigani kupuju karte za Jug. Bice Jug pun kao i svaki put na derbiju.
Samo jako i u koske. Voleo bi da ih sjebemo i zbog onog saralatana pederskog sa klupe im, da vidi da sa Maretom nema labavo!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.558
Локација
Beograd
...
Mi znamo da igramo ovakve utakmice...
Juventus ove kokeza lige
...

Baš Juventus...? :D
Hmmm, sećate li se onog domaćeg filma ,,Munje,,? Ono kad Sergej Trifunović uđe u sobu i pomisli od Juventusa da je to Partizan... :buhaha
https://www.youtube.com/watch?v=4d0T5mWkzdc

E, pa verovali ili ne, ali večeras se ja upoznah sa Majom Mandžukom, koja je igrala u tom filmu, i kažem joj da znam napamet neke scene iz ,,Munja,, i naravno pomenem tu ,,S kim igra Partizan - jer ja navijam za Partizan - a Maja kaže, i ja...
I tako...

Rekoh joj da postoji sajt Partizan.net, i na njemu Forum, i da ću tamo ako ona nema ništa protiv (a nije imala) pomenuti njeno navijačko opredeljenje (pa kad sam već nedavno pisao o Tanji i Grobarima u troli i Slobodi i Partizanovoj himni u Kustinom filmu, evo i treće glumice koja ima neke veze sa našim Partizanom)...

...I hajde da se sad svi mi ponadamo da će Partizan u subotu zaigrati kao da ima kvalitet jednog Juventusa, kao što reče kolega sa Foruma (i kao što pomisli Sergej u filmu) - pa da se onda svi lepo i zajedno radujemo...
:D:
https://www.youtube.com/watch?v=LuvZk7uXgRE
Dakle, Partizane - u subotu samo forte (i fortissimo)...
https://www.youtube.com/watch?v=VBalzSwHIxA
:šal
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ja sam miran, danas sam čuo od jednog njihovog da "naš" sudija sudi finale kupa, i to je to, nema brige... :)

Šalu na stranu, nikad mirnije nisam čekao derbi... to što mi pričamo ovde apsolutno ne utiče na Marka i igrače koji su zategnuti za ovaj derbi, siguran sam, i ima da ih raskantamo.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
na njima je pritisak da ono bas moraju.
mi kao rastereceni, ali znamo da bi ga debelo zasrali kad bi na kraju gledali cigane u hramu kako podizu pehar.
specificna situacija, da ga jebem.
.....................................

ko je jeb'o jednom, jebaće je opet.. :roll:
naši su već umočili, znaju osećaj, tako da: "jebi, gazi kurvu dok ne svaneee..."

:napred Partizan
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.385
Reaction score
3.208
Локација
Tamo gde su Grobari
Ljudi, jel mi možete reći koliko bi bilo rizično tek sutra uzeti ulaznicu za Istok? Ne mogu da procenim, bem li ga, a došao bih iz Beča..
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.252
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Pišu da ne igra Everton, što nam je ogroman hendikep za meč sa njima, jer ih je čovek odučio od fudbala na sredini svaki put. Plus El Monir na beku.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Статус
Затворена за писање одговора.
Top