Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.727
I to meni nije razmuljivo...teske noge ?? Nemamo vremena da se pripremimo za par nedelja ?? Svestan si da imas evropske utakmice na startu jula i umesto da se pripremis za taj period ti trazi neki izgovor sto te je tamo neko zaglebje izbacilo...ako niste sposobni da se pripremite za par nedelja kako treba onda nemojte ni da pravite pauzu izmedju sezona vec odmah posle zadnjeg kola svi na pripreme....nesposobna bagra sposobna samo za demagogiju...

Tumbo odjebi !!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
To je zato sto si golman, Mijatovicu, pa imas snage za 14 utakmica :D

hahaha daj boze da sam golman, bas sam suprotno, zbog brzine igram krilo iako sam CF...


A Iliev kenja i kenja, prvo kaze da trebamo dosta igraca, na svakoj poziciji najbolje po 4 igraca a sada je primetio, nakon 2 meseca, da imamo puno igraca...
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Ja sam za to da bude ko onomad trenerska komisija (da li se tako zvala koja je vodila SCG ) u sastavu: Tumba, Kiza i Grant. U tom slučaju očekujem preporod bdp u Srbiji, ispravljanje vremenskih neprilika, povećan rast kukuruza ali i povećane dažbine za Infostan u korist kulturno-sportskih-infrastrukturnih dobara Muzej savremene umetnosti, KKFMP, FK Cigan mala, petlja u Batajnici, Vikend naselje NBG, mali F4 u Beogradu.

Svoje hoćemo tuđe nećemo. Jašta.

Mislim da nema smisla trošiti kvalitetna imena u ovo vreme i u ovoj situaciji. Što sutra da pljujemo i tog nekog.

Eto meni je krivo što su ikada bili treneri Drulović, Rašović i Tomić. Zaista. Prvo zato što su sami sebi nabacivali blato, a drugo zato što nisu umeli/mogli/smeli da vode Partizan. Svašta se među Partizanovcima pričalo i za Jokana i Đukića ....a eto sad bi svršavali (sa Stanojem) da takvi dođu i da budu treneri. Kasno. Prekasno.
 

Vladan_SD

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
187
Reaction score
6
Локација
Smederevo

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
Realno, od zavrsetka sinocne utakmice, svi koji nemamo pristup ostatku foruma smo se pomirili sa poenima :D


Umrite cigani!
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Ilijev polako doktorira demagogiju. Istina je da hoce da uvale koga god mogu jer su nam finansije goli kurac ove sezone.

Nikolic jos uvek nije trener, ali svakog casa bi mogao postati.


Tumba je bio (jos uvek je) ozbiljna opcija odredjenih ljudi, cak je i on voljan da prihvati, ali zavisi od crnogoraca i u fazonu je ja mogu, ali pitajte moju mamu, mada je mladja snaga nase vajne uprave na celu sa Vezarom i cuvenim bomba sportskim direktorom protiv i vise bi voleli nekog mladjeg. Inace argument za Nikolica je i ovaj forum, tj internet forumi generalno, kontam da Vezarin mali cita ovo svakodnevno i preneo je ocu koga narod voli, pa ono mogao bi preneti i da nam se napusi kurca gmazina debela.

Problem sa celavim je njegov stav, oni bi vise voleli nekog pokornijeg i nekog ko manje talasa, ali jedan je Kiza Milinkovic. Rasovic je bio opcija bas zbog toga. Curcic ima jak lobi od strane ljudi bliskih Toletu.

Marko najverovatnije dve godine ili nesto tipa 2+1 gde se klub pita za tu trecu.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Bolje i klub da se pita nego da nam sudbinu resava Deji "cela mi zadnja linija milana karala bolju polovinu"Savicevic.

Nego ja se bojim da ne izleti neki kandidat tipa Vujadin Stanojkovic.Em Grobar em nema veze.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.112
Reaction score
294
Jestem malo off topic, ali je li ovo stvarno istina da su Deji zenu taslacili Milanezi :))
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Ne budite zli,samo je jedan igrač Milana.
A posle je Deju tamburala u CG ženina familija.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
@Tolle :buhaha:buhaha:buhaha

Sto se tice Tumbinog neprihvatanja (hvala Bogu), izgleda da cita ovaj forum, video je i on da bi ga na sledecoj tekmi docekala salva...aplauza:D
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.457
Локација
U Kinšasi
Zabole sve njih za nase salve aplauza. Ako budu hteli, dovesce crnog ciganina za trenera.

Sad kad premijer u stanju dusevnog rastrojstva naredi da patimo. Pa nam zveknu trenersku komisiju Tumba-Vermez-Radovan, pomocnici Loncar, Drula i Kiza.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Jestem malo off topic, ali je li ovo stvarno istina da su Deji zenu taslacili Milanezi :))

Марка Симеона је некако преболео (али смо зато ми на дербију 1999. певали "Један је Марко Симоне" - са једним словом избаченим), али Марсела Десаија није могао да опрости ...

Да и ја не будем ван теме, још тамо крајем априла стање у омладинској школи је било такво да нико није знао који ће тренери радити од лета. Било је "требало би, али не се не зна", "не знам, видећемо", и то од људи који би због функција морали то да знају. Систем је и ту разјебан. Упозоравам већ неко време да се појавио озбиљан фактор - Чукарички, који узима децу из целе Србије, док у Партизану почетком августа и даље не знају који ће тренер водити које годиште.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.727
Znam da cigani vole da nas citaju i u tome duhu....Nikolic je sa 1 strancem i bez drzave uradio ono sto grof smeker i stub srpstva nece moci ni sa 6 !!! Sisaj zvezdo sve ti jebem vucicevo !!

Samo Nikolic !!!

 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top