Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

El Fenomeno

Početnik
Учлањен(а)
06.09.2012
Порука
124
Reaction score
2
Локација
Provincijski Urugvaj
Da smo ozbiljan klub trener kao sto je Tomic nikad ne bi ni prosao pored klupe ali dobro, on je na nasu srecu zavrsena prica.
Puna podrska za Marka.
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Povratak Marka Nikolića mi je izuzetno dobra stvar, nakon, prvenstveno, moralnog sunovrata Partizana posle njegovog odlaska. Potpuni je profesionalac i zato je jedini trener pored Stanojevića i Jokana u koje imam potpuno poverenje da će raditi za dobrobit Partizana. Blanko podrška i višegodišnji ugovori, sve dok postoje rezultati i inicijalni entuzijazam i lojalnost klubu.

Nikolić i Iliev (a i Kežman) su odrasli zajedno u istom kraju,mislim da su čak išli u isto odeljenje, tako da što se međusobnog razumevanja, podrške i usaglašavanja zajedničkih ciljeva tiče neće biti problema. Bojazan je naravno od toksičnih namera i poteza samožive, destruktivne uprave.

Podrška je ono jedino u ovom momentu i najbolje što umemo i možemo da ponudimo. Partizan iznad svega i svih!
 
Последња измена:

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Odose Trujic i Malbasic u plejof, a da imaju nas koeficijent usli bi i u grupe.

Trujic koliko god da je limitiran, a limitiran je do zla Boga, kao stvoren je za nase dzombe.Umesto njega sada imamo gomilu mrsomuda, pardon "tehnicara" u veznom redu/napadu (a ni Gogua ne zaostaje) i jedan od glavnih Markovih zadataka ce biti da ih nauci kako da im jedna lopta na terenu bude dovoljna.


To pisem ovdje non stop. Srednji red su sami pipaci lopte, muljatori nevidjeni..Mihajlovicu totalno procitan dribling, Radovic i Jankovic katastrofa ziva, pogotovo ovaj drugi ,kao da ima epilepsiju cim neko prodje pored njega zamanta mu se i on padne.
Marko mora pokusati da to dovede u red i da igraju na prvu loptu. Nemojte se puno nadati protiv Vojvodine, dolaze nam u najgore vrijeme.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Mislim da sam po komentarima mogao dobro da procenim da u sustini niko i ne ocekuje titulu sa celavim, sto je pravilno razmisljanje jer ste vec sve naveli sto ne moze doci do toga.

Zanima me bas koliko ce se od vas predomisliti ako u slucaju nastavi nas omiljeni klub sa losim igrama.

Ja cu svakako pruziti celavom podrsku, ovu sezonu i ne brojim nego je gledam kao pripremnu za narednu godinu. Nadam se da ce uigrati i naci tim, izboriti evropu pa sledece godine da se nadamo grupama LE i da igramo od prvog kola za titulu sa celavim!


Ipak, ima i ono malo nade u meni gde pomisljam da bi mozda i moglo da bude neko cudo ove sezone. GLAVNA utakmica koja ce pokazati bukvalno tok cele sezone je upravo ova u nedelju. U slucaju da dobijemo cigane2 bicu skoro pa siguran da smo najveci kandidat za titulu!

SVI NA JNA i da grmi CELAVI CELAVI!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Pa nema šta da se predomislimo...

Ja sam već rekla da očekujem da nam otmu titulu, ali to ne znači da treba da im se sklonimo kao prošle godine i poklonimo im je!

Naše je da gazimo, a oni neka kradu.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Pa i ne mislim na sve ovde Jasmina :) ali tvojeg misljenja sam i ja. Sto teze da im napravimo put ka tituli to bolje za nasu sledecu sezonu ali koliko god oni da otimaju mi imamo jos uvek sve u nasim rukama. Ja se nadam cudu :D
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Plasim se da iznesem svoje misljenje jer ce na kraju ispasti da sam paranoican, ali meni je ovo klasicno Zecevicevo maslo.

Prvo u "dogovoru" sa navijacima otera Tomica, posle toga u "dogovoru" sa navijacima i zarad mira u kuci dovede Marka Nikolica. Onda isti ti predstavnici navijaca kazu da ce biti uzdrzani na izborima, Bjekovicu okrenu ledja jos mnogi drugi i opozicija se RASPALA a da izbori nisu ni blizu.

Vrlo brzo se zaboravila evropa i kvalifikacije a ista ova garnitura ljudi nas ocekuje i sledece kvalifikacije.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
da na kraju sezone bude isto ovak!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.850
@Mijatovic,

pridruzujem se Jasmini, Marko ima moju bezrezervnu podrsku bez obzira na sve!

@Vlada 022,

"obe struje", u prevodu ista govna, su pogubne po Partizan, tako da je svejedno za koga ce glasati "predstavnici "navijaca"".
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
E jbg... uhvatis se za to za koga ce glasati predstavnici navijaca, a to uopste nije bila sustina prethodnog komentara :wink:

Bitno je to da je Zec razjebao opoziciju mesec dana pre izbora, da je doveo trenera kojeg su svi hteli i sad je umirio kompletnu javnost, toliko da su svi zaboravili kvalifikacije, a posle izbora ce isti ovi ostati u klubu i bice na carter letu za sledece kvalifikacije i gostovanja.

Mora postojati jaka OPOZICIJA.
Pickousti NEMA opoziciju pa vidis sta se desava.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Pa naravno da neće ... Koje javno preduzeće u Srbiji je " čisto " ?

Nego koji vi sastav očekujete protiv cigana2 ,meni je prvih 11 kod ćelavog totalna misterija :)
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Nece on puno menjati sastav, cisto sumnjam. Maksimalno mozda na 1-2 nova igraca, to je to. Puno bitnije od toga ce biti zalaganje!
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Иако није од неке важности у овом тренутку када влада расуло у клубу, али добили смо нови изглед северне стране стадиона.

Претходни је по мени био бољи, али и овај лепо изгледа: "Нови изглед стадиона ФК Партизан".
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Ne izgleda loše, mada bi bilo dobro da još počupaju one stolice kojima je ispisano Partizan i napišu i tu mts. Zapad nek ne diraju, glupo bi bilo da ime starog sponzora ne bude ispisano na stadionu još jedno 20 godina.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Vjerujem da ce Balazic zaigrati prije ili kasnije. Vulicevic i Bogosavac najvjerovatnije bekovi. Brasno i Everton na sredini sigurno. Jankovic i Mihajlovic vjerovatno po krilima. U spicu najvjerovatnije Djurdjic i Vlahovic a posle bi mogli da gledamo Leonarda sa Djurdjicem jer on igra slicno Lazovicu. Zna da iznudi faul i sacuva loptu. Uglavnom nadam se da cemo opet krenuti da igramo sa dva spica kako Partizan mora da igra, kao sto rece Ivan Tomic u par prilika :D

Inace bilo bi interesantno da probamo sa tri stopera pozadi npr Gogua, Balazic i Milenkovic. U sredini bi mogli Jankovic, Everton i Brasanac a u napadu kako kod. Jebi ga ja malo previse mastam :D
 

ImodiumPFC

Početnik
Учлањен(а)
17.11.2013
Порука
190
Reaction score
88
Trenera koji ozbiljno razmislja o formaciji sa 3 stopera( u bilo kojoj ligi a pogotovo u JSL gde 95% ekipa igra bunker protiv tebe) treba javno kamenovati !
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Imodium, kod 3 stopera pretezno igras onda bez bekova tj. igras u formaciji 3-5-2 ili 3-6-1 pa kada napadas imas 3-4-3 formaciju sto i nije losa ideja bonaventure. Ne verujem da je mislio da igramo 5-4-1 kada su 3 stopera u pitanju...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.916
Локација
Tu, odmah iza tebe
Иако није од неке важности у овом тренутку када влада расуло у клубу, али добили смо нови изглед северне стране стадиона.

Претходни је по мени био бољи, али и овај лепо изгледа: "Нови изглед стадиона ФК Партизан".

Ko da je predstavnistvo MTS-a, Partizana nigde...

Elem, nije mi jasno sto ne odrade isto ovako i ostale tribine.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Nego koji vi sastav očekujete protiv cigana2 ,meni je prvih 11 kod ćelavog totalna misterija :)
Ranije smo kod njega igrali 4-4-2 i 4-2-3-1
Ako bude 4-4-2: Saranov - Balazic, Gogua, Bogosavac, Vulicevic - Brasanac, Everton - krila Leonardo, Jankovic - Djurdjic, Radovic kao poluspic ili lazna devetka (slicna uloga kao Lazovic) bez defanzivnih zadataka
Ako bude 4-2-3-1: Sve isto samo Radovic defanzivnije postavljen iza napadaca sa vecom ulogom u veznom redu u oba pravca - ofanzivno i defanzivno, a samim tim bi krilni igraci bili ofanzivniji (ili manje optereceni defanzivom) nego u onoj prvoj varijanti 4-4-2
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top