Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Pa normalno da ce da daju takvo saopstenje kad im je S "predsednik" kluba.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Ma kako da ne,pa su i transparent napisali u toku tekme,da mu odgovore na vredjanje.
Uopste nije iscenirano.

Posto je uprava izdajnicka,i od nje ne ocekujem nista,bila bi velika SRAMOTA da navijaci koji dodju na sledecu tekmu ne naprave neki vid podrske za Evertona.
Bilo mi zao juce coveka,kao brata rodjenog.
Odradjujes maksimalno profesionalno svoje obaveze koje imas,dajes primer klincima iz ove vukojebine,kakav odnos trebas imati prema poslu koji radis,i onda dodje poremecena grupa debila,koja nema pod koju suknju da se sakrije bezeci od svoje bede i umobolnosti,pa nasla da se ogrne plastom fasizma.
Pa idite na Kosovu pa vredjajte i napadajte siptare,mamu vam bezmozgasku jebem,kada vec imate tolika muda,a ne da se kurcite po centru Beograda,koji ste ionako vise puta isprljali i umrljali ubijajuci malobrojnije i mnogo slabije od sebe,poput onog klinca ispred Trajka,ili glumca Dragana Maksimovica.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Hvala kurcu da i ti i ta tvoja govnjiva uprava konacno nesto razumno postavite.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
.... Kad ces ti nesto normalno da metnes ovde? Sto moja, kolko je moja toliko je i tvoja?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
Pa jasno vam je valjda koliko je naše JSD ugroženo sa svih strana i da bi najradije da nas ugase ili pretvore u fikuse za ukras njihovim titulama i rekordima...
Ganjaju nas po terenima, po savezima, po medijima...

Lepo bi bilo kad bi neko uspeo da na Partizan.netu jednom nedeljno (uvek istog dana) postavi tačnu satnicu SVIH naših klubova i SVIH naših utakmica u SVIM sportovima u kojima smo još živi, pa ko ne može na košarku ili fudbal, daj da idemo bar na bilo šta...
Ako sad ti klubovi ne prežive, posle će možda biti kasno...
Ko ima dete talentovano za neki sport, neka ga upiše u neki od naših klubova...ako se to ne uradi sad, posle tih klubova možda više neće biti...
Ko ima novca ili znanja za izgradnju košarkaške hale nek pripomogne...
Ako ne sad, posle će biti kasno...

Ako ništa drugo, i dolazak na utakmicu je nešto...

Ako ni to ne može, bar da serendamo po internetu (k'o ja ovde) - i to je bolje nego ništa!

Ako i ,,ginemo,, ko juče u finalu Kupa, bar da ,,ginemo,, časno, kako ono napisa onaj pisac, ako padneš mrtav, gledaj bar da padneš na put da moraju da te sklanjaju, pa da im i mrtav smetaš...

Naravno ne mislim bukvalno da neko umire, daleko bilo, ja sam za mirna rešenja, fer i sportsko navijanje i - našu pobedu!
Kad-tad, a najbolje što pre i što češće!

https://www.youtube.com/watch?v=QG4mBrd8dJw

Ko god može, kad god može, na stadion, u hale, pored bazena!
Napred za čast, za slavu, za pobede, za Partizan! Protiv onih koji lažu, kradu, otimaju!

Dakle, fer i sportsko navijanje, i - naše pobede, titule i trofeji! Kad god se može!

BORBA BRE!!!

:napred Partizan:šal:napred Partizan

p.s.

Pre slanja posta odoh da pročitam saopštenje našeg F.K.-a, o ,,slučaju Everton,, - na sreću, nisu se brukali pa da potkače i Evija, a vidim pored toga i vest o eventualnom nagoveštaju da se Milica Dabović vrati u ŽKK...
Znam da idem u offove, ali BITNO je da mobilišemo sve snage koje mogu pomoći Partizanovim klubovima, na ovaj ili onaj način, kao što to Novica radi u KK-u, recimo...

p.s.s.

Svako nek pomogne šta i koliko može...
Ja još uvek čekam da Andrija Živković i njegov otac ispune obećanje da će se ,,odužiti Partizanu,, - ako smatraju da su u FK-u lopine koje bi uzele neki njihov uplaćeni novac za svoj džep, što ne daju koju kintu za vaterpolo ili već nešto drugo...
Ako se i tu plaše da će pare otići gde ne treba, nek kupe devojkama iz ŽKK cveće za 8.mart, ili već nešto...

BOLJE IŠTA NEGO NIŠTA!

Partizanovci, preduzmite nešto...bolje nego ništa, sadašnji predsednik države, ako stvarno navija za Partizan, ili samo nosi trenerku kad peče rakiju, mogao je bar lopatu da pošalje kad je bio sneg da ga lakše očistimo...valjda ima neku iz doba kada je radio na groblju...
Bolje išta nego ništa... :wink:
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.805
Локација
Храм фудбала
Ma kako da ne,pa su i transparent napisali u toku tekme,da mu odgovore na vredjanje.
Uopste nije iscenirano.

Posto je uprava izdajnicka,i od nje ne ocekujem nista,bila bi velika SRAMOTA da navijaci koji dodju na sledecu tekmu ne naprave neki vid podrske za Evertona.
Bilo mi zao juce coveka,kao brata rodjenog.
Odradjujes maksimalno profesionalno svoje obaveze koje imas,dajes primer klincima iz ove vukojebine,kakav odnos trebas imati prema poslu koji radis,i onda dodje poremecena grupa debila,koja nema pod koju suknju da se sakrije bezeci od svoje bede i umobolnosti,pa nasla da se ogrne plastom fasizma.
Pa idite na Kosovu pa vredjajte i napadajte siptare,mamu vam bezmozgasku jebem,kada vec imate tolika muda,a ne da se kurcite po centru Beograda,koji ste ionako vise puta isprljali i umrljali ubijajuci malobrojnije i mnogo slabije od sebe,poput onog klinca ispred Trajka,ili glumca Dragana Maksimovica.

Sta je pisalo na transparentu, vidim svugdje se negdje spominje ali nigdje nisam nasao ni tekst ni sliku.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Al' ovi iz DW (sto je postavio Sistem vrednosti) ocrnise i postase svi Srbi rasisti. Cak i Nikolica pominju zbog onog incidenta u Olimpiji (pa ispade kao da on protiv toga nema nista) i ono sto se desilo kad su nam mlade kaznili.

A kad bolje razmislim, i imaju pravo. Kad ovakve stvari budemo kaznjavali kako treba, onda necemo biti tema.

Jedino dobro iz ovog moze izaci da Evertona ne kazne dodatno, iako je dobio taj zuti bezveze. Mozda kad bi ovi iz Uprave (pusti snovi) stisli ove iz saveza da mu taj zuti poniste jer nista nisu uradili povodom 90 minutnog vredjanja.

Ma kako da ne,pa su i transparent napisali u toku tekme,da mu odgovore na vredjanje.
Uopste nije iscenirano.

A ovo Maretovo zapazanje postaviti i na nas sajt. I nije mi jasno kako ni ovi sa nase televizije Partizan nisu snimili sta je pisalo na tom transparentu.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.608
Reaction score
13.689
Локација
Yaoundé
:evil:
... Povodom ovog slučaja oglasila se Jelena Polić, funkcionerka kluba i kapiten fudbalerki Rada. Ona je na društvenim mrežama prokomentarisala zbivanja na po okončanju susreta na Banjici. "Cela ova priča oko "velikog" igrača Evertona i dešavanja na utakmici Rad - Partizan je krajnje žalosna i pristrasna! Što ne kažete koliko je samo uvreda pomenuti "gospodin" Plačljivko uputio Nikoli Drinčiću tokom utakmice, što je udario Vladimira Rodića, pokazao srednji prsta navijačima?? Ali neka smo mi svi rasisti i nacionalisti!
Očigledno treba više da poštujemo tuđe nego svoje, da se ponosimo kada u jednoj "ozbiljnoj TITO" ekipi u startnoj postavi ima 7 stranaca! I onda lažne suze, lažna priča "Volim Srbiju i doživljavam je kao svoju kuću"
Ma idi ti druže u svoj lepi Brazil, tamo pokazuj svoje tamnopute prstiće, psuj brazilsku majku i biće sve okej....", napisala je Jelena Polić.
http://www.bktvnews.com/sport/fudba...funkcionerka-rada-sokirala-izjavom-foto/92073

https://www.facebook.com/PolicJelena7
 
Последња измена:

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Kome se svidja ovakav fudbal neka popusi kurcinu Vazuri i Vuceli. Ja znam da Partizan moze i mora bolje.
Ti ces meni da spinujes.

Ja imam pravo da trazim bolji Partizan, ostali kod vucica na cuclu.

Za lopove u klubu i oko kluba ja poruku ostavljam na stadionu,na istoku..
Naravno da želim da igramo bolje ali sa konstantnim pljuvanjem igrača i trenera( koji nisu krivi ni za situaciju u klubu i oko kluba ) ništa se neće postići,oni nemaju nikoga na ovom svetu osim nas..

Posle ovog sranja na Banjici,pa pred derbi i meč u rupi treba pokazati igračima da imaju uz sebe nekoga ko će ih bodriti i braniti u ovom talogu od lige..tih 90 min njima to znači a meni 5-6h da dodjem i da se vratim za njih nije tesko..i tako evo više od 30 godina..
A za pljuvanje ima vremena za tastaturom ..
Subota 17h Borac..valjda će inat u Partizanovcima proraditi..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
,,Što ne kažete koliko je samo uvreda pomenuti "gospodin" Plačljivko uputio Nikoli Drinčiću tokom utakmice, što je udario Vladimira Rodića, pokazao srednji prsta navijačima?? Ali neka smo mi svi rasisti i nacionalisti!
Očigledno treba više da poštujemo tuđe nego svoje, da se ponosimo kada u jednoj "ozbiljnoj TITO" ekipi u startnoj postavi ima 7 stranaca!,,

Izgleda da je Eve ozbiljno počeo da uči Srpski, ako se već toliko izrazgovarao sa Drinom na naš, srpski uobičajeni način, tokom utakmice... :wink:

Nego šta li je dama iz Rada mislila pod tim ,,ozbiljna TITO,, ekipa?! Jel to nešto na račun našeg Fudbalskog Kluba? Ili nešto na račun Druga Tita? :?

Auh, nek je lepa cura živa i zdrava, al' bolje da Maršala ostavi starijim generacijama, nego da se meša u stvari koje ne poznaje dovoljno... Dok je Tito bio živ, niko nije smeo a ogroman broj ni hteo čak ni da zucne nešto protiv njega, a sve ono kasnije ,,zuckanje,, i ne računam...kad niste rekli dok je bio živ moćan i na vlasti, niste morali ni posle... :roll:

https://www.youtube.com/watch?v=D1Dfp5mnkow
https://www.youtube.com/watch?v=dU53KD1DB8Y
https://www.youtube.com/watch?v=mv-PMXRAvpM
https://www.youtube.com/watch?v=0KOWpCv6Sso
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Verujem da i sam znas koliko ce masoni iz Uefe potresti zbog toga?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.934
Reaction score
26.829
Vau, kakvo saopstenje naseg kluba!!!:eek:
Hodanje po jajima, da se slucajno neko ne nadje prozvanim, da se neko slucajno ne naljuti, pa cak ni smrdljivci iz Rada i njihovi nacisti na tribini!
Jos na kraju ispade da je Everton sam kriv, e sad da li zato sto je "provocirao" ili sto mu je boja koze tamnija nego arijevaca sa Banjice, pitanje je...
Drincicu, od omiljenog do omrazenog, sve prema zasluzi, pljuc!:puke
Dubokoumni rodoljubivi "sastav" skinerke necu ni da komentarisem.:pop
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Neće smeti da ga kazne govnari iz FSS.

Žurnal samo daje ideje i predstavlja svoje ciganske vlažne snove!
Ne mogu da pobede na terenu kad smo kompletni, pa pokušavaju najprljavije.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Verujem da nikom iz kluba i ne pada na pamet da se žali na žuti i suspenziju Evertona, ali i ne treba. Taman će da očisti kartone protiv Borca, on i Đurđević, i sigurni su za derbi.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
16640686_1214761415288581_3518379759787382377_n.jpg


Presidente, ne sumnjaj u Drinu :wink:
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ma može on da priča šta hoće, kamere su ga uhvatile kako jebe majku Evertonu, nisam slep jebiga. Svašta mu je rekao, lepo se videlo! A tada je sniman i Brazilac koji reč nije rekao. Dobio je duel kod gol-aut linije i okrenuo sa ka njemu i krenuo sa jebanjem svega po spisku!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top