Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.960
Локација
Kobasicarija "Venac".
iskreno se nadam da marko nece biti na klupi.
navodno, ceka se licno urucenje u vezi suspenzije, a ako ne ga ne dobije on moze da vodi utakmicu pored terena. po meni, to bi mogla biti kobna zamka u kojoj nas cekaju. ne bih se ja sa tim zajebavao. po kratkom postupku bi nam mogli uzeti tri boda, pa se onda celo leto preganjati po sudovima ko je bio u pravu. a do tada ce vec biti zreb za evro kupove.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Verujem u pobedu bicu zadovoljan i sa X ,Treba pobediti i jebati pickoustom bolesniku mater obolelu.
https://www.youtube.com/watch?v=23yVMMO2f7Y
:napred Partizan:partizan_fan::napred Partizan

Sve osim pobede je ravno gubljenju titule. Mi moramo da pobedimo.

Ništa ne prepustiti slučaju, kamoli sudijama. Ne igrati ofsajd zamke, jer ih neće svirati za nas nego samo protiv nas. Ne rušiti protivnika blizu našeg kaznenog prostora, jer tu mogu da "slučajno" pogreše i dunu neki penal. Govna su na sve spremna.
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Kvalitetniji smo, u to nema sumnje. Dokažimo da smo i pametniji.

HRABRO I RACIONALNO!

Napred Partizane!
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
GAZI, MELJI, NE BIRAJ!!! Ne sjecam se zadnji put kad sam bio ovako nalozen da gledam srBski fudbal :)
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
18451465_1512690842096988_3003982523684668350_o.jpg
 

GandraSu

Grobar
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
311
Reaction score
2
Valjak gazi , Javor ljulja , cigančicu nešto žulja!Samo hrabro večeras,ova titula će biti jedna od najdražih u istoriji.Meni je ona iz 1976.g. izuzetno draga jer mi je kao dvanaestogodišnjaku bila prva koju pamtim.Ovogodišnja bi mogla ući u onu rubriku "verovali ili ne ". Supruga mi kaže ovih dana da sam poludio zbog Partizana :D . Šta li će večeras reći?
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Bice tesko, bice 1:3 :šal

Momci, srce na teren, pamet u glavu... niko vam nista ne moze, ovo je i onako VASA titula!

Duvaj ga zvezdasmrdijo!
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Posle jucerasnjeg dana i 750 teorija zavere a najnovija je da ce pokusati isterati grobare sa tribina ida je sudija dobio instrukcije da nama ne svira nista oko 16 a njima da samo da kazem da mi Radnicki cemo danas ane bijemo samo ako ne budemo hteli.ende
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Braćo ko se još dvoumi da pobegne iz škole,da kidne sa faksa,da uzme godišnji na poslu,izadje ranije sa posla..nek se ne dvoumi već uzmi crno-beli šal i kreni za Niš..

Marko i momci imaju fantastičnu seriju od 30+ utakmica bez poraza..
Danas ćete imati protivnika na terenu od koga je Partizan bolji,kvalitetniji..
Danas ćete imati na terenu i sile mraka u vidu sudija,protiv kojih ćemo se boriti zajedno..
Krv će im se zalediti kada nas čuju !!

Danas je bitka za Partizan !!
Uz Božju pomoć pravda će pobediti !!
Partizane igraj i pobedi !!
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Imam osećaj da će se u Srbiji opet loše živeti večeras od 21 čas.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.219
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ne znam da li cemo veceras zvanicno slaviti titulu, ali znam da ce parni valjak da melje punom parom, 3 boda u inat svima!!! U krajnjem slucaju, ne dajte da nas dobiju.

Samo hrabro junaci nasi! Nis je nas! Slavice se titula!!
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ja bih pre jevtovica na stopera, ali everton nije spreman pa ce cirkovic morati, a on nije igrao dugo.
obavezno tavambu upariti sa djukom.
teren je kurac i to je problem, ali mi smo bolji i pobediti moramo.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Definitivno 50 godina stara trava je naš najveći neprijatelj večeras.
Dobra stvar je relativno veliki stadion za naše uslove pa će biti ludnica.

Idemo crno beli rutinski do pobede!
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Oni nas mogu dobiti samo ako im namestimo sansu nasom direktnom greskom , a mislim da je Marko toga svestan vise nego svi mi zajedno, pa je ta prica u startu eliminisana.
Gol za nas u prvom, Macura dominira vec od sezdesetog minuta.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.385
Reaction score
3.208
Локација
Tamo gde su Grobari
Poludeću do 19h. Od subote mi se vrti ta utakmica po glavi, ne mogu a i ne želim da se skoncentrišem na nešto drugo, mnogo lep osećaj. Ne pamtim ovoliku tenziju i positivnu tremu, čak ni pred nekih od derbija koji su odlučivali titulu. Prvo skoro pun stadion protiv cigana2, pa onda ona fešta ispred JNA...ono je neopisivo, nešto posebno i lepo - to je PARTIZAN.

Večeras samo jako, borbeno i pametno i neće izostati pozitivan rezultat. Mi smo ionako već pobednici, šta god se desilo od 19 do 21h na terenu ili van terena. Ove igračine sa Markom Nikolićem, njegovim stručnim štabom i Ivicom Ilievim so HEROJI!

Drugari sa ovog foruma koji nemaju tu mogućnost da odu za Niš, vidimo se u 20:55 ovde ponovo, da proslavimo TITULU!

NAPRED PARTIZAN! :partizan_fan::BB:pfc::D::šal:napred Partizan
 

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
Sve je receno i ponovljeno. Bojim se samo da bolesna gamad ciganska naprave neki upad u teren i nama pripisu, na sve su spremnio ogroman je interes. Ako bude cisto i bude do igre slavi se titula veceras! A slavicemo je dugo, bucno, jako i prkosno, da bolesna gamad pocrka od muke. P.S. danima nisam svoj, samo o utakmici razmisljam.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top