Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
@tobacco
Moja greška, htedoh da napišem "npr. ako dobijemo sve do kraja..."

Samo u domenu teorije.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Cenim da će po završetku sledeće sezone, kada Partizan opet osvoji titulu po starom sistemu, ponovo tražiti podelu bodova.

Mislim da nema mesta ovakvim upisima, osim ako nisi imao vremena da pomenes da cemo i ove sezone osvijiti titulu. Jeste da ovaj novi trener, ova uprava i pogotovo ovi igraci malo toga zasluzuju, ali Partizan kakav god da je, i mi sa njim takvi kakvi smo (nikakvi), svakako da treba da verujemo da su cuda moguca iako nista od toga nije realno... Nije bilo ni prosle godine, ali smo verovali.

Ove opservacije vezane za Stanojevica koje iznose ovi iz uprave, samo jos vise pokazuju bezobrazluk i koliko neko moze da bude bahat. Za pocetak, nivo Partizanstine koji je dosao, bio i otisao sa Stanojem trenutno ne postoji ni u tragovima. Tuzno je sve ovo...
 
  • Like
Reactions: Oki

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
I ja imam bezgranicno povjerenje u Miroslava Djukica. Vjerujem da cemo sigurno prosuti bodove bar dva puta u naredne 4 utakmice.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.514
Reaction score
4.764
Локација
Na vještičinoj sisi
Kad je magarac na celu lavova, vjerovati u cuda je ravno vjerovanju da magarac preko noci moze postati lav. Prosle godine smo na celu imali lava i cuda su bila moguca.
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Samo da se zahvalim zvanicnom sajtu sto sam 2 sastanka danas otkazao da bih mogao da gledam utakmicu koja se ocigledno nije igrala danas. Jel zna neko kada igramo sa Radnickim uopste?

--Slika obrisana zbog velicine.

https://i.imgur.com/RqsAjep.jpg

Edit: Inace na prvoj verziji na sajtu pisalo je danas u 14 i 30, pa onda ovde kada se klikne u 16:00 pa onda sada 3.3. u 16:00
 
Последња измена од уредника:

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Kako Cucin nije dobio ni zuti karton za penal? Sudija santrac je pobjegao sto je prije mogao jebem li mu sve cigansko.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Mislim da nema mesta ovakvim upisima, osim ako nisi imao vremena da pomenes da cemo i ove sezone osvijiti titulu. Jeste da ovaj novi trener, ova uprava i pogotovo ovi igraci malo toga zasluzuju, ali Partizan kakav god da je, i mi sa njim takvi kakvi smo (nikakvi), svakako da treba da verujemo da su cuda moguca iako nista od toga nije realno... Nije bilo ni prosle godine, ali smo verovali.

I grom ponekad udari u koprivu!

Druga je priča bila prošle godine. Imali smo ponekoga ko je znao gol da postigne, a imali smo i trenera koji je znao našu ligu u dušu. Pored toga, imali smo i prepotentne cigane, koji su bili ubeđeni da će im se svako skloniti sa crte i da dobijaju sve do kraja. Malo kurac!!!

Ove sezone, nema ko gol da postigne. Trener nije za našu ligu, a Boga mi nije ni za neke druge jer malo gde je završio sezonu. Treće, cigani ništa neće prepustiti slučaju i spremiće sve dok i matematički ne osvoje titulu. Tek onda očekuj rasipanje bodova, spremanje za sledeću sezonu.

Šansa da ove sezone uzmemo titulu ne da je NULA nego je u debelom minusu!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Mi ako uzmemo titulu ove seozne, izbice gradjanski rat. Nema sanse da ce dozvoliti da ih preteknemo po broju titula jer oni imaju zaista mocnu logistiku i masineriju za kradju, namestanje i mahinacije. Pritom, za sada po prikazanim igrama ja ne vidim kako bi mi to uspeli jer imamo i zeznut raspored.
Iskreno, fudbal u ovoj zemlji i u ovoj ligi je kao i sve sveden na rijaliti nivo tako da mi je mucno sve to ali sta cu kad imam samo ovaj Partizan i moram da ga pratim. Igracki meni ova liga usrana nije nikakvo merilo, ja bih sada pristao da budemo drugi a da sledece sezone igramo grupnu fazu LE na nivou kao ove sezone ali to nece moci sa ovakvim pilicarima, jajarama i secikesama u upravi a takodje i sa igrackim kadrom nedostojnim Partizanovog dresa, svaka cast pojedincima.
Spasa nam nema, propasti necemo pok ne pogubimo sve zivce i ne popunimo dusevne bolnice.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Mogu oni da kradu i nameštaju koliko hoće, ako smo mi pravi. Problem je što mi ove godine ne ličimo ni na šta, a oni kakvi su da su igraju bolje od nas.

Uzeće titulu, po svemu sudeći i zasluženo, pogotovo ako nas dobiju na derbiju. Jednostavno, nemamo nikakvo pravo da bilo šta kenjamo ako ih ne dobijemo nijednom na derbiju, a sa Đukićem na čelu, nećemo ih dobiti.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Da je liga postena u najgorem slucaju bi imali bar 2-3 boda vise od cigana ako izuzmemo sve kradje i namestanja u korist cigana, a na nasu stetu od pocetka prvenstva. Medjutim...igraci i trener i SD i uprava i svi su znali da ce toga biti da je to nesto sto se dogadja 70 godina i da sa kurvom nece moci da imaju fer trku tako da nemaju opravdanje za sve ovo jer su morali da daju gas... Znali su da ce sudije da nas kradu i da ce svi da igraju fanaticni bunker i anti-fudbal protiv nas i mi se nismo adekvatno pripremili za sve to.
Kurva je zasnovana i zvi na ideologiji otimanja da po svaku cenu moraju da budu prvi ne birajuci kojim ce sredstvima to da ucine. To su oni i uvek ce takvi biti.

Volim da citiram nasu legendu pokojnog Blagoja Paunovica kad je sve ovo u pitanju:
"Igrao sam i ja fudbal pa kad te sudija potkrada das gas i pobedis"

A ovi nasi idu u rikverc kad god ih sudija saplete....prisustvo filozofije "lako cemo" u tkzv malim utakmicama je dovedeno na katastrofalno visok nivo jos na startu prvenstva, trener igracima daje slobodno da kurcobolju povecaju na jos visi nivo umesto da rade na onome sto im fali i da probaju da urade sve sto je do njih - da pobede sve utakmice do kraja.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Bambi manje da prica i manje para da prima, a vise da radi i da vise ekipi i navijacima daje. Veci promasaj od Sume.
Svaka sezona bez titule je za Partizan neuspjeh. Stop Panticevoj i Ivicinoj prooagandi, stop lazima. Partizan ne igra fudbal. Partizan 3 sezone uzastopno konstantno juri cigane, stalno u minusu.
Partizan nema niti jednog klasnog igraca u timu. Previse nekakvih pozajmica, lutanja, tumbanja, 3 lijeva beka, a samo 1 desni. Bez klasicnog napadaca, bez golgetera, najskuplje pojacanje ne zna je li plej, poluspic ili krilo. O treneru je suvisno govoriti, covjek bez autoriteta, ma, bez zivota.
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Mogu oni da kradu i nameštaju koliko hoće, ako smo mi pravi. Problem je što mi ove godine ne ličimo ni na šta, a oni kakvi su da su igraju bolje od nas.

Uzeće titulu, po svemu sudeći i zasluženo, pogotovo ako nas dobiju na derbiju. Jednostavno, nemamo nikakvo pravo da bilo šta kenjamo ako ih ne dobijemo nijednom na derbiju, a sa Đukićem na čelu, nećemo ih dobiti.

Gazda o ovome razmisljam celo prepodne danas. Jednostavno prosle sezone smo bili ocigledno bolji i bila bi ogromna nepravda da su nam uzeli titulu. Ove godine nemamo sta da se bunimo, 7. ekipa lige po osvojenim bodovima na domacem terenu, ako ne podignemo formu plasim se da nas Radnicki ili Cuka ne prestignu posle podele bodova...
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.587
Reaction score
3.128
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Djukic je jedna obicna neznalica koju podrzavaju grupa neznalica i ljudi koji ne misle dobro Partizanu na celu sa pickoustim. JEBEM IM SJEME
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Kontam kad bi Djukic dobio otkaz, da bi ga zamenio gospodin sa slike.

RXLPM.jpg
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.027
Jesic je retko skromna i dobra osoba. Voli Partizan. Ranije i nisam imao neko misljenje o njemu, ali nakon sto sam procitao neki tekst o njemu, koji je pun skromnosti, odanosti, tragedije...promenio sam misljenje.
Ipak, nije trener za Partizan. Trebalo bi da bude u klubu ali ne trener seniora.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Mislim da su na jednoj tribini na kojoj su pričali crno-beli i Voja, baš za Ješića rekli da je bio najveća sirotinja koja je došla u Partizan, i da je bio mnogo dobar čovek. Ne znam da li za njega, mada čini mi se, ima priča da je vratio stan koji je dobio. Ne bi bilo loše, da Crno-beli malo svrati i ispriča sve to... Ili neko drugi ko zna priču...
Čovek je Grobar za razliku od zakletog zvezdaša...

Nego je li vama stigla uplata od Stanoja? Meni kasni tri dana, poslao sam opomenu, u petak predajem izvršitelju? Ne mogu ja da budem Bot za džabe!
 
Последња измена:

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Nisam znao za to, stvarno svaka cast. Takav covek treba Partizanu ali onom Partizanu gde ce se gledati pored igrackih i neki ljudski kvaliteti. Ovakvoj bagri ne treba takva ljudina, ovde je pozeljno da budes sto vece govno
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Jesic je covek partizanovac za razliku od nekih.O trenerskim kvalitetima necu.Poraz ne priznajem :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top