Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Cus kakav, pa bio je jankovic na klupi, ali ne razumijete vi, sa’ce Iliev da vice malo na konferenciji i sve ok.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Ne znam sta bih rekao a da vec nije receno sem da iz dana u dan sve vise nazadujemo
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ajmo strucnjaci, fudbalski znalci, magovi ove igre sa foruma, izadjite iz rupa u koje ste se zavukli, nije valjda da se stidite!? Ajde objasnite nama glupima kako je djukic trenercina, ajde nemojte da se stidite. Dok ste branili amebu niste bili stidljivi, vec naprotiv vrlo agresivni. Ljude ste nazivali neznalicama, ponizavali ih...ajde pickice, izadjite sad i objasnite nam ponesto o djukicu...


Baš to, ne bi bilo loše da se filozof obrati. Nešto ga nema od kada smo ispali protiv Hajduka iz Kule.

Ali mi ladno možemo da i ne igramo Evropu iduće godine. Bravo Đukiću :puke :puke :puke, gadiš mi se...

Cigani sa Juga jebo vas pshodelični idiot i vučelić govna prodana.
Kakva noćna mora od fudbala, samog terena ma svega.
Ona govna koja sebe zovu "Delije-Meraklije" poserem im se usta.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
@djomla
Vrv mislili na bolji ugovor za murinja kad najavili promene
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.304
Reaction score
15.371
Локација
U pizdi materini
Ajmo strucnjaci, fudbalski znalci, magovi ove igre sa foruma, izadjite iz rupa u koje ste se zavukli, nije valjda da se stidite!? Ajde objasnite nama glupima kako je djukic trenercina, ajde nemojte da se stidite. Dok ste branili amebu niste bili stidljivi, vec naprotiv vrlo agresivni. Ljude ste nazivali neznalicama, ponizavali ih...ajde pickice, izadjite sad i objasnite nam ponesto o djukicu...

Ne izlaze oni po losem vremenu dzabe habas tastaturu...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ivice da se ne ljubimo .. vreme je da nađeš na tržištu rada neki novi posao koji se plaća 5000e mesečno
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Ajmo strucnjaci, fudbalski znalci, magovi ove igre sa foruma, izadjite iz rupa u koje ste se zavukli, nije valjda da se stidite!? Ajde objasnite nama glupima kako je djukic trenercina, ajde nemojte da se stidite. Dok ste branili amebu niste bili stidljivi, vec naprotiv vrlo agresivni. Ljude ste nazivali neznalicama, ponizavali ih...ajde pickice, izadjite sad i objasnite nam ponesto o djukicu...

Шта треба објаснити, срећно ти било Ђукићу, овај Ђука :zagrljaj

Dobrodoslica Djukicu! Startna pozicija mu je neuporedivo bolja od Markove, ocekujem rezultate u najmanju ruku kao Markove. Sve ispod toga je neuspeh, bar meni.
Srecno ti bilo Djuka.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Kad ratni huškač vučelić bude iskoristio nešto od novca kojeg je dobio pušenjem naprednjačkog kurca da plati igrače, tad ću komentarisati lošu igru. Ovako je besmisleno.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Normalno je kada nema rezultata da će biti skandiranja. Moj zadatak je da nastavim da radim sa ekipom i da izvučem maksimum – rekao je Đukić na pitanje da li razmišlja o ostavci.

On je istakao da ne može ništa da zameri igračima nakon meča, koji su uprkos lošem terenu stvorili nekoliko izglednih šansi.

- Nije dobro kada izgubimo, ali ekipa je napravila četiri do pet zrelih šansi, po ovom terenu ne može bolje od toga. Dok su oni jedini šut koji su imali ka golu – realizitali. Ne mogu da tražim više- zaključio je Đukić
Boli njega k
 

El Fenomeno

Početnik
Учлањен(а)
06.09.2012
Порука
124
Reaction score
2
Локација
Provincijski Urugvaj
Moj mentalni sklop ne moze da se pomiri sa tim da covek koji daje ovakve izjave posle utakmica moze da bude trener Partizana!!!
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Ovaj zen-magarac pravi nas budalom iz kola u kolo, a uprava mu svesrdno pomaže. Odlazi više, ako Boga znaš, dovoljno smo se napatili ove sezone. O igračima ne bih dok je ovaj prevarant na klupi.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ne znam sta je jos potrebno da se desi da doticni ode sa klupe, rezultati u evropi isli su mu na ruku ali evrope vise nema ove sezone, podsecanja radi i Milinkovicu su isli rezultati iz evrope na ruku ali je smenjen zbog domaceg prvenstva, pa se pitam sta se ceka sa smenom ovoga sto nam je na klupi i sto su svi igraci pod njim pali u formi toliko da bi nas 11 sa foruma moglo da igra sa njima egal utakmicu.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Dobra izjava Đukića!!! Saglasan sam sa ovim što je rekao...Nastavlja zadatak, jer ciganima nije sigurno ni +10 bodova, pa će eto da im omogući +20, da ne zajebu kao prošle godine.
Sramota je što sam u par situacija i branio ovog nečovjeka. Kakav čovjek treba da budeš, a da posle ovako lošeg niza utakmica, zaključno sa ovom, ne odeš iz kluba. Ne može svako da bude gospodin, ali ovo je sramno kako se ponaša ovaj čovjek i kakve izjave daje.
Ne pamtim ovako nešto, jer nije on početnik pa da ga trpimo ovoliko...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top