Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Lažnom treneru i sportskom direktoru, vidim, sve zabavno...
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.514
Reaction score
4.764
Локација
Na vještičinoj sisi
Poenta je da nece da podnese ostavku, jer lose radi, da bi dobio otkaz i primio sve pare. Jesam za to da mu se sve plati, ali cini mi se da i on treba da podnese konsekvence svog loseg rada, da podnese ostavku. Time ne aboliram upravu, koja pravi ovako stetne ugovore, naprotiv oni su najodgovorniji.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
NE zaboravite da i od Djukica moze doci jos gori...

Cisto da napomenem jer sam to onda pisao kada smo i Mutavog o/terali...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Skači, igraj, napadaj, i kod kuće i na strani... uvek gol više daj, crno bele boje brani.... oooooooo ...

:)

Ajde šta ste se stisli... nije šećer u vodu... Polako s plaćanje... ahahh Postali smo rijaliti sve sa TV Partizan :) Mitrović i Marić nam već zavide jer gube gledanost..
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.629
Reaction score
8.478
Локација
Македонија
Pa ako je tako da cutimo i pusimo ?
Sta ces moze i gore cuti dobro je nama i sa ovoga.
Zasto da kunemo naprednog pisdoustog vladara kad moze i gore od njega dobro je nama i ovako?
Sto smo terali Mutavog is KK igrali smo atomsku run and gun kosarku jos samo malo je trebalo da damo sansu da zategne odbranu.
Sto da teramo autolimara i celavu legendu dobro je nama i ovako osvoili smo kup al smo beobrazni sto hocemo vise.

Zato cutite i budite zahvalni na Djukicev System. Jos malo evo samo sto nije krenulo, strpite se i dajte sansu.

E sad za zavrsetak bi oterao sve u pm ali necu to da uradim malo cu da uzivam u zabavnu atmosferu ko prati naseg (jao sta hocem da budem spanac) djukica
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Istina je da su ga sutnuli ovde bi 90% vas kukalo zbog tih 600k i sto dug ponovo raste. Ovako se nije odma reagovalo, ceka se on sam da ode. On igru sigurno nece popraviti a ne verujem da je imun na sve oko njega sta se desava i sta ce se tek desavati kada bude publika na tribinama, treninzima itd.

Polako, kakve svrhe ima da se on istog dana rokne i da se bezveze baci tih 600k. On je trebao pre 3 meseca dobiti nogu u dupe. Sada je kasno i nista vise ne moze usrati. Bicemo drugi i to je to. Tako i tako nema nista pametno na trzistu da vredi tih 600k za Djukica (ima, ali svi ti treneri nemaju ni 1% namere da dodju kod nas).

Ovde bi svi odma dali otkaz i posle se ceskas po glavi kada nemas kinte da platis taj postupak i buces u vecem problemu nego pre toga...
 
Последња измена:

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ne otvaram linkove, ne želim da gledam kako se svi smeškaju i zajebavaju, strefiće me nešto...

Šta, udri brigu na veselje, pošto nema ništa od titule, a? U martu?
Kakav trener, kakav mag fudbalske igre...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.027
Prvo, djukic nije trener, nije cak ni imitacija trenera. Njega nazvati fudbalskim trenerom je uvreda za svakog trenera, racunajuci i one koji taj posao rade u zonasima, medjuopstinskim i opstinskim ligama.
Drugo, mislim da bi bilo isto da on bude na utakmicama pored klupe, ili da postave lutku, obuku joj trenerku Partizana i stave kacket na glavu. Epilog bi bio isti. E da, obavezno snimiti na cd da se povremeno ta lutka oglasava sa ispustanjem zvukova nalik na: opa, opa...
Trece, neka mu daju te pare, ugovor je ovoga puta stavio omcu oko vrata Partizanu, a uprava i nas vrli i nasmejani SD su samo dodatno zategli tu omcu. Za te stetocinske ugovore, kojima su im bila puna usta u slucaju smrada andrije zivkovica, sad mogu da dodaju i sebe. Usli su u krem drustvo. Bravo!
A Partizan? A navijaci? Ma ko ih sisa...
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.514
Reaction score
4.764
Локација
Na vještičinoj sisi
@Tuljo
Da li ocekujes da ce igraci da ga buse, a mi odosmo na -17, pa ce on podnijeti ostavku. Ili ocekujes da ce tako da postavi opa-opa taktiku i opet odosmo na -17. Ako pobijedi on ce reci da smo na pravom putu i eto nama Djuke jos dugo, dugo.
P.S. Jos si me natjerao da mu tepam...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Sa trenerima ne treba potpisivati ugovore duze od 6 meseci.
Oni ako dobiju bolju ponudu idu bez obestecenja svakako, znaci ti ugovori samo njima donose dobro.
6 meseci, eventualno godinu dana ako bas insistiraju na tome, pa zasluzi sledeci ugovor.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Tuljo brale ako ga otkace i dovedu boljeg u narednih par dana od mene imas gajbu jecmene tekucine prigodne temperature :-D
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Očigledno da je Đukić čovjek bez trunke srama i samokritike, jer da je tako podnio bi ostavku odmah nakon utakmice u Nišu, uz razuman dogovor o isplati obeštećenja. A što je tiče te klauzule od 600 hiljada e, za takvo štetno potpisivanje ugovora, odgovorni trebaju da snose posljedice ili iz svog dzepa da isplate tu sumu opa opa treneru i da se traži normalan trener.

Ne treba samo trenera označiti kao krivca za ove rezultate, mora dio odgovornosti i Iliev da snosi. Imao je toliko brljotina, da je Đukićevo neznanje brže nego inače došlo do izražaja.

Partizan nikad sebi ne smije da dozvoli ovakve gluposti. Neki ljudi u klubu se opasno igraju sa finansijama Partizana, potpisujući štetne ugovore za -14 na tabeli već u Martu. Neko debelo treba da odgovara za ovo. Iliev treba da odgovara za skandalozan prelazni rok i za Đukića kao opciju za trenera.

Neke stvari su već davno bile uočljive, tj vidljivo je bilo brzo kuda ovo sa opa opa trenerom vodi. Partizan je svakim no im danom sa opa opa trenerom na klupi ispaštao, igra i rezultat su trpili, a imali smo psiho Pantića i Ilieva da nam kažu da je to uspostavljanje sistema. Očigledno se pod tim sistemom podrazumjevalo da se ciganima olakša put do titule, jer ovo što je opa opa trener demonstrirao vrlo brzo je pokazalo kojim putem Partizan ide.

Ma šta ja pričam - radi se perfektno - rezultati su vidljivi.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Jedan je Stanoje. Covjek dosao u klub i rekao da odlazi ako ne uradi to i to. Tako je, ako se ne varam, uradio i dok je bio u Kini.

Dakle, za sve buduce ugovore sa trenerima. Stavke u ugovoru po kojima se raskida na stetu trenera su: npr. odmah pola plate ako ne osvoji titulu, a otkaz ako ne osvoji makar kup; nesto kao klauzula o maksimalnoj razlici ako smo drugi koja ne smije biti predjena i ispod koje ne smije doci ili otkaz na njegovu steta i tome slicno, a ne ovako potpise pa uziva do kraja ugovora. Tako se ne potpisuju ugovori ni na igricama.
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Nadam se da igraci ne misle da ce da izbegnu svaku vrstu kritike, samo zato sto su trenutno Lažni trener i s.d. na liniji vatre. Nadam se da nekima sleduje Teleoptik dok ne porazmisle o svom zalaganju na terenu. Videcemo da li ce im tada biti do zajebancije...
 
Последња измена:

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
Onda pustiti mutavka do kraja sezone i onda ga oterati po bilo koju cenu.

ma lako bi to bilo da mu ugovor istice u junu, ali tuki.
kapiram ja da on ima pravo na svoje novce, ali gde se dede cin ostavke u ovom slucaju. valjda u svetu fudbala jos uvek postoji tako nesto. pitam se jer nam trener dolazi iz prilicno razvijenog fudbalskog podneblja. zrno ljudskosti???

iliev I vazura su mu dali ugpvor u kom mu pripada 600.000 ako dodje do otkaza. kako se ne setise da ubace klauzulu da na -10 u jsl, ta Stavka automatski otpada?
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Ivic bi bio pun pogodak ali mislim da njega tesko moze da dovedemo. I nadam se da murinjo nece da doceka kraj sezone na klupi...
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.345
Ivić trener,Ivan Tomić SD,samo nam fali lova za preko potrebna pojačanja na leto a nemamo koga da prodamo jer su genijalci u jednom cugu prodali Lea,Uroša i Blekija a sada pričaju o dugu od 20 miliona.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Djukic je napravio ugovor kakav se pretezno svugde pravi u normalnim klubovima. Svuge na svetu ako popusis otkaz pre isteka ugovora kasiras odredjenu sumu novca koju bi tako i tako dobio do kraja ugovora (bez bonusa u tom slucaju).

Samo kod nas se kuka kada trener treba da dobije nogu u dupe a trazi svoje pare.

Koliko god da sam ja za odlazak Djukica, jer prosto nije trener za nas, toliko sam isto za cinjenicu da ga isterati ne mogu bez da mu ne isplate sve do zadnjeg evra!

Eh eh eh eh i eh...
Sve je to tačno, ali da uzmem za primjer nas "obične" koji radimo "normalne" poslove. Poslodavac ti da ugovor na neodređeno, a ti onda mjesecima nećeš da radiš kako treba...pa normalno je da će da ti da otkaz.
Nije to baš za poređenje, ali postoji trenutak kad i on mora da kaže "dosta je bilo".
Ne branim ovim ove iz uprave, nego mi se jednostavno ne sviđa ovo što si napisao. A pravo zboriš i jesu krivi što su ovako nešto potpisali. Mada i tu imaš onu drugu stranu, gdje su oni mislili da će prije on nas da napušti nego što će oni morati otkaz da mu daju.
Izgleda da ćemo od sad u ugovoru morati da stavljamo treneru da ne smije da ima veći zaostatak od 10 bodova u odnosu na prvog na tabeli.
Meni bi obavezna stavka bila da mora da bude prvi da bi ostao na klupi i naredne sezone. Sa Đukićem ćemo evo da ostanemo i bez Evrope kako smo krenuli.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top