Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.143
Reaction score
4.589
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
E jebeš ga, imaš ovaj drugi post, a evo ti i treći pa čitaj i njega...
Ja ne znam šta kome nije jasno?
Fudbal može da se igra sa dva špica, sa jednim špicem, sa tri špica ( ato ti je ono kad gubimo, pa ode i štoper u napad, pa se ne vraća nazad - a može i sa 4 špica kad i golman Stojke ode u 16m protivnika)...pa normalno da nije Đole targetman, a nije ni Ožegović, ali čim nema Tavambe mi prečesto ,,bunarimo,, na koga god ko je u napadu, i na Ožegovića i na Đoleta...
NE BUNARIMO kad ima MOZGA u ekipi, kad je suv teren, lepo vreme, desetka-dvadesetdvojka u timu pa op cup ZNA da udeli dva pasa za dva gola...
Naravno da sam vas više pita pitao GDE ste gledali Đoleta, i pre i posle julčerašnje utakmice naveo sam njegove FUDBALSKE osobine (pišem postove od 2metra ali uzmi pa čitaj da vidiš šta u njima ima!), a vaša rasprava je na nivou da li Ožegović, sa kojim ste mi se na glavu popeli ima seoske brčiće i rumenilo...
Kao što smo već pričali i ovde, i na drugoj temi SMARATE sa jednim te istim stvarima, ne znam da li da se povučem u bunker, ili i dalje da vam lupam ,,packe,, svojom logikom - da s ebar nešto još na ovom Forumu dešava kada je fudbalska tema u pitanju...
GDE si ti to video da sam ja napisao da Đole nije bolji od Tavambe - ja uopšte nisam pisao KO je od njih dvojice bolji, nego samo o Đoletu kakav je na terenu, mogu da pišem i kakav je Tavamba, ali ne znam ima li svrhe...
Što se tiče Đoleta, jebote, pa super da on može ovako stalno, 2 gola po utakmici, ali, brate mili, dao ih je uz pomoć SAŠE ILIĆA, nema Ilića nema ni otrovnih pasova...
Drugo, Partizan mora da pobeđuje u kontinuitetu, njegovi fudbaleri takođe, trener takođe...i po suvom, i po blatu, i po terenu, i po njivi, i putem otrovnog pasa i na mišiće...
Đole dao dva gola i sad šta? Ništa, stavio bih ga u tim u sledećoj utakmici, šta tu nije jasno...ali ja sam svestan da mlad igrač pored svega što ima ali i onog što nema, može da zablista, ali i da ga uopšte nema na terenu, a šta ćemo u tom slučaju?
Nešto slično kao i za Đerleka, super, treba da igra, svi smo rekli, i - šta, igrao je, i...jesmo osvojili titulu možda zato što je on igrao? I ne samo on...
Nema tu ništa nejasno, Đole je ,,kupio,, mesto u timu sa 2 gola, isto tako daleko od toga da je nezamenljiv ako ne nastavi da daje golove...na svakoj utakmici ja bih svakako vršio tri izmene, a da ne govorim o tome kada je rezultat nepovoljan...
Pitao me kolega kako da igramo sa ,,10.,, u timu, ja sam objasnio sinoć, ali evo još jednom, treba imati tipove igrača, npr. nešto slično ovome:
kao
1.Stojke
2.Rukavina 3. Ivan Obradović
4. Everton
5.Krstajić 6.Stefan Savić
7.Andrija Živković
8.Žuka
9.Kleo
10.Moreira
11.Leonardo

Naravno ne mislim BUKVALNO da ih dovedemo jer neki više i ne igraju, samo da vidimo šta i koga imamo i koga da stavimo UMESTO ovakvih koje nemamo, a šteta što takve nemamo...
Ja i ne znam ko ima pravo da igra za taj kup, ko je izdržao kaznu, ko nije povređen...?
Šta imamo ,,na meniju,,?

1.Stojke (oporavio se?)
2.Vule 3.Mile (sa kosom)
4.Zdjelar (ima pravo?)
5.Ćela 6.Sveta
7.Bambi
8.Pantić
9.Đole
10.Kapiten
11.Ivanović

Tavamba ne znam igra li ne igra li...
Ako nam ne krene ovako, Ivanović aut, Ožegović in, ako Bambi crkne od umora, Mesko umesto njega, ako Sale ne može više, Suma, ako je živ, da uđe, itd...

E ako sad nije jasno šta pričam, jbg...imam još neka posla moram da ustanem od kompjutera...

Pa eto meni ni dan danas nije jasno šta sve možeš da napišeš i to mesecima i kilometrima ( naravno da ne smaraš) u pokušaju da zaštitiš Ožegovića, kad bi barem mali Đole imao mrvicu kredita kod Đukića i tebe u odnosu na Ožegovića da bi Partizanu i nama na forumu bilo bolje.:napred-partizan:
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Mi minumum naredne 2 godine titulu necemo videti.Ne samo u fudbalu nego ni u sahu.Jedino ako se Srbija probudi,pa resi da vise ne zivi u diktaturi.Ali to je,cini mi se-nemoguce.Ukratko,najebali smo.Kao i u basketu,vaterpolu,hokeju...Ovaj nam gasi sve klubove,a svi cute.Gde su bivsi igraci,gde su "legende" kluba?Nigde,u misju rupu.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Đorđe Jovanović za MOZZART Sport: Dajte mi šansu – biće golova (VIDEO)

...kako takav talenat nije uspeo ranije da se izbori za povoljniji status, nego je morao da čeka 52 utakmice da bi zaigrao od prvog minuta.

Da se razumemo, ova njegova statistika može da bude i uz pomoć malo sreće, i ne mora da potraje, i ko zna šta bi bilo kad bi bilo, ali da li smo mi ovde blesavi što cele sezone trubimo da treba da mu se da šansa, i da će biti produktivniji od "nekih"...
Kad čovek sa sistemom kaže da mu se Leonardo ne bi uklopio u isti, nije čudo što nije ni Đole...
Kod nekog drugog trenera siguran sam da bi mnogo ranije dobio šansu, a ne da čeka 52 utakmice da bi počeo u prvih 11. Od toga, i sam Đole kaže, krajem prošle sezone, pored Đurđevića, i uz borbu za titulu, nije bilo ni realno, ali uz ovakvu bruku od sezone... ne mogu da shvatim.
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Kakav si ti trener kad namerno nećeš da daš otkaz, već teraš Partizan u grob. Neka te je sramota. .. Plzen, Voša, Čuka, czv, Napredak,Radnički,nastaviće se...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.727
Kad smo vec kod Jovanovica san mi je da dozivim da Partizan na terenu izvede 11 igraca poniklih u omladinskoj skoli pa kako At.Bilbao eksploatise igrace samo iz Baskije tako i mi da eksploatisemo igrace samo iz nase omladinske skole koja ima veliki potencijal da od ovdasnjih talentovanih klinaca izvuce mnogo, a taj potencijal mi ne koristimo. Talenata ima, treba ih otkriti, poduciti, dati sansu i spasiti ih od ludih menadzera i ludih roditelja na vreme, treba dovesti ljude kao sto je Tomic koji umeju da prepoznaju talenat i takva ideologija je jedini i pravi nacin da se vinemo u visine bez da cekamo da se neko smiluje na nas upumpavanjem para, ukratko - da budemo nezavisni. To je onako u domenu maste jer prethodno naravno treba spasiti klub od ljudi kojima je cilj profit na ustrb Partizana ali to je vec duza i poznata tema tako da pored takvih njuski ne cudi sto nasi klinci nemaju prioritet i sto lopovi jure da ih prodaju cim stigne prva ponuda...(kakav je bio potencijal levi bek Nikola Dukic koji je prosle sezone otisao u italijanski Kijevo?) Uvek oni nadju opravdanja za izdaju omladinske skole i prodaju igraca koji su buducnost Partizana kako bi napunili svoje i ko zna jos cije dzepove (s obzirom na dugovanja Partizanov dzep je ocigledno prazan). Smislice opravdanje i za Jovanovica, Markovica kao sto su smislili za Milenkovica, Vlahovica.....odavno je jasno da ljudi koji vode Partizan nemaju ambicija prema Partizanu i njegovoj buducnosti vec iskljucivo prema sebi i prema onima koji im omogucuju da eksploatisu Partizan zarad svojih interesa...
 
Последња измена:

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Kad smo vec kod Jovanovica san mi je da dozivim da Partizan na terenu izvede 11 igraca poniklih u omladinskoj skoli pa kako At.Bilbao eksploatise igrace samo iz Baskije tako i mi da eksploatisemo igrace samo iz nase omladinske skole koja ima veliki potencijal da od ovdasnjih talentovanih klinaca izvuce mnogo, a taj potencijal mi ne koristimo. Talenata ima, treba ih otkriti, poduciti, dati sansu i spasiti ih od ludih menadzera i ludih roditelja na vreme, treba dovesti ljude kao sto je Tomic koji umeju da prepoznaju talenat i takva ideologija je jedini i pravi nacin da se vinemo u visine bez da cekamo da se neko smiluje na nas upumpavanjem para, ukratko - da budemo nezavisni. To je onako u domenu maste jer prethodno naravno treba spasiti klub od ljudi kojima je cilj profit na ustrb Partizana ali to je vec duza i poznata tema tako da pored takvih njuski ne cudi sto nasi klinci nemaju prioritet i sto lopovi jure da ih prodaju cim stigne prva ponuda...(kakav je bio potencijal levi bek Nikola Dukic koji je prosle sezone otisao u italijanski Kijevo?) Uvek oni nadju opravdanja za izdaju omladinske skole i prodaju igraca koji su buducnost Partizana kako bi napunili svoje i ko zna jos cije dzepove (s obzirom na dugovanja Partizanov dzep je ocigledno prazan). Smislice opravdanje i za Jovanovica, Markovica kao sto su smislili za Milenkovica, Vlahovica.....odavno je jasno da ljudi koji vode Partizan nemaju ambicija prema Partizanu i njegovoj buducnosti vec iskljucivo prema sebi i prema onima koji im omogucuju da eksploatisu Partizan zarad svojih interesa...

To je Stanojeva ideja bila, secam se kao juce da je pricao da mu je cilj da rade dok 11 startnih igraca ni budu igraci ponikli u nasoj skoli. Mada ni sam Stanoje nije imao muda za tako nesto, secamo se da nije imao muda da gurne Nastasica u prvi tim iako je Krstajic bas slabo igrao poslednju polusezonu. Pa je posle rekao da je Nastasic vec bio prodat iako to nije bilo tacno.
Voleo sam Stanoja ali ipak ne mogu da mu oprostim sto je Nastasic otisao bez debija u prvom timu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Pa eto meni ni dan danas nije jasno šta sve možeš da napišeš i to mesecima i kilometrima ( naravno da ne smaraš) u pokušaju da zaštitiš Ožegovića, kad bi barem mali Đole imao mrvicu kredita kod Đukića i tebe u odnosu na Ožegovića da bi Partizanu i nama na forumu bilo bolje.:napred-partizan:
Nije tebi jasno, a nije ni mnogim drugima, verovatno čitate postove na mobilnom, onako ,,u prolazu,, pa i ne primetite šta unutra ustvari piše...
ČOVEČE citiraš moj post u kome je sastav tima koji predlažem za narednu utakmicu, unura, među prvih 11 ti je Đole, Ožegovića nema - i ti napišeš kad bi barem mali Đole imao mrvicu kredita kod Đukića i mene u odnosu na Ožegovića...
Pa koji ,,kredit,, još hoćeš da mu dam? Da ga po završetku prvenstva povedem na Mundijal i dam mu još 500 000 evra keša unapred za sledeću sezonu?
Pa jesi ti uopšte čitao to moje što citiraš, ili onako ,,paušalno,, ovde figuriram kao ,,zaštitnik Ožegovića,, :krsti: pa hajde da me ,,potkačiš,, i da budeš među ,,ispravnima,, koji u svakom postu pomenu Ožegovića/Đukića i posle dobiju ,lajk,, od Oplenca i Moa...

Ja vas tokom sezone, lepo, Srpski pitam, GDE ste gledali Đoleta, ŠTA ste videli na toj utakmici, kakav je bio, koje osobine ima, pa da naučim ono što ne znam...
... i NI JEDAN JEDINI član Foruma se ne javi da kaže: GLEDAO SAM ga tad i tad, tu i tu, bio je super zbog toga i toga!

JEDAN JEDINI!

Evo sad čitam i maštarije nekih članova o sastavu u kome bi bilo 11 momaka poniklih u našoj školi, itd... Da se prekrstim ponovo?! :krsti:
Da, mašta radi svašta, lepi snovi, ali hajde malo da zaživimo u realnosti:
KOJIH 11 momaka biste vi SADA ,,projektovali,, za tu našu ,,svetlu budućnost,,? Da čujem imena, njihove pozicije, u kojoj kategoriji trenutno igraju?
Dakle?
KO može da mi odgovori?
Da čujem argumente?
Neću ih mnogo čuti, jer ovde puno članova piše ,,apriori,, - Ožegović ,,cigan,, lajk, Đukić saboter-,,cigan,, lajk, Mali Đole superstar lajk, Goran Tomić brani Ožegovića lajk...

A taj Goran Tomić, verovatno JEDAN JEDINI sa ovog Foruma ide do Inđije i nazad, da bi JOŠ JEDNOM OPET pogledao kako tih 11 MOMAKA IZ NAŠE ŠKOLE igraju u gostima i ko bi od njih IKADA mogao da zaigra među prvih 11 Partizana, i u čemu je razlika između dva Čermelja, ko je uopšte Lakčević, kako se Vlalukin snalazi na beku i kakve špiceve tamo imamo, kakav je bek Šehović i u čemu je razlika između Vranjanina i Šiškova na štoperskoj poziciji, i tako dalje, i tako dalje, i tako dalje...

I onda npr. kad kažem (zato što to znam i vidim!) da je Vlalukin prepun fudbalskog šmeka, i napišem da je prelomio jednu utakmicu, a doprineo golu/bodu na drugoj utakmici, i stavim i njegove fotke na Forum, ali i sad kažem da bi sa njim trenutno na beku za 90 minuta utakmice Partizan preko te njegove strane (i zbog njega) primio 3+ gola minimum, hoćete i onda reći da mu ne dam kredit, ili da bih radije stavio nekog ,,cigana,, na beka koga ću posle da,,štitim,, na Forumu?

Pa onda kad kažem da kad bismo trenutno imali tih željenih ,,11 momaka poniklih u našoj školi,, u prvom timu Partizana, proveli bismo se k'o Teleoptik u Inđiji - bod bismo ponegde i uzeli, ali sve tri već teže...i super bismo se provodili u drugoligaškom društvu, ja to kažem na osnovu iskustva i nekog mog argumenta, i danas-sutra ako se neko iz tog Teleoptika preseli u Partizan, ja ću reći ima to to i to, ali nema to to i to, a vi samo nastavite da ni tome momku, NAŠEM DETETU ja ,,ne dajem kredit,, ali Ožegoviću ,ciganu,, ga dajem...
Tako to vama valjda izgleda, a ja vam kažem:

OVO JE POSLEDNJI PUT OVE SEZONE DA UOPŠTE ODGOVARAM NEKOME NA FUDBALSKOJ TEMI AKO U RASPRAVI NE NAVODI NEKI SMISLENI ARGUMENT!

Aman bre ljudi, poštujem i cenim suprotno i različito mišljenje, ali pokažite svoje mišljenje argumentom ne ličnim stavom unapred određenim...

Šteta što nema dislajkova na Forumu pa da me kolege sad ,,počaste,,...:icon-lol:

:napred-partizan:
 
Последња измена:

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Nije tebi jasno, a nije ni mnogim drugima, verovatno čitate postove na mobilnom, onako ,,u prolazu,, pa i ne primetite šta unutra ustvari piše...
ČOVEČE citiraš moj post u kome je sastav tima koji predlažem za narednu utakmicu, unura, među prvih 11 ti je Đole, Ožegovića nema - i ti napišeš kad bi barem mali Đole imao mrvicu kredita kod Đukića i mene u odnosu na Ožegovića...
Pa koji ,,kredit,, još hoćeš da mu dam? Da ga po završetku prvenstva povedem na Mundijal i dam mu još 500 000 evra keša unapred za sledeću sezonu?
Pa jesi ti uopšte čitao to moje što citiraš, ili onako ,,paušalno,, ovde figuriram kao ,,zaštitnik Ožegovića,, :krsti: pa hajde da me ,,potkačiš,, i da budeš među ,,ispravnima,, koji u svakom postu pomenu Ožegovića/Đukića i posle dobiju ,lajk,, od Oplenca i Moa...

Ja vas tokom sezone, lepo, Srpski pitam, GDE ste gledali Đoleta, ŠTA ste videli na toj utakmici, kakav je bio, koje osobine ima, pa da naučim ono što ne znam...
... i NI JEDAN JEDINI član Foruma se ne javi da kaže: GLEDAO SAM ga tad i tad, tu i tu, bio je super zbog toga i toga!

JEDAN JEDINI!

Evo sad čitam i maštarije nekih članova o sastavu u kome bi bilo 11 momaka poniklih u našoj školi, itd... Da se prekrstim ponovo?! :krsti:
Da, mašta radi svašta, lepi snovi, ali hajde malo da zaživimo u realnosti:
KOJIH 11 momaka biste vi SADA ,,projektovali,, za tu našu ,,svetlu budućnost,,? Da čujem imena, njihove pozicije, u kojoj kategoriji trenutno igraju?
Dakle?
KO može da mi odgovori?
Da čujem argumente?
Neću ih mnogo čuti, jer ovde puno članova piše ,,apriori,, - Ožegović ,,cigan,, lajk, Đukić saboter-,,cigan,, lajk, Mali Đole superstar lajk, Goran Tomić brani Ožegovića lajk...

A taj Goran Tomić, verovatno JEDAN JEDINI sa ovog Foruma ide do Inđije i nazad, da bi JOŠ JEDNOM OPET pogledao kako tih 11 MOMAKA IZ NAŠE ŠKOLE igraju u gostima i ko bi od njih IKADA mogao da zaigra među prvih 11 Partizana, i u čemu je razlika između dva Čermelja, ko je uopšte Lakčević, kako se Vlalukin snalazi na beku i kakve špiceve tamo imamo, kakav je bek Šehović i u čemu je razlika između Vranjanina i Šiškova na štoperskoj poziciji, i tako dalje, i tako dalje, i tako dalje...

I onda npr. kad kažem (zato što to znam i vidim!) da je Vlalukin prepun fudbalskog šmeka, i napišem da je prelomio jednu utakmicu, a doprineo golu/bodu na drugoj utakmici, i stavim i njegove fotke na Forum, ali i sad kažem da bi sa njim trenutno na beku za 90 minuta utakmice Partizan preko te njegove strane (i zbog njega) primio 3+ gola minimum, hoćete i onda reći da mu ne dam kredit, ili da bih radije stavio nekog ,,cigana,, na beka koga ću posle da,,štitim,, na Forumu?

Pa onda kad kažem da kad bismo trenutno imali tih željenih ,,11 momaka poniklih u našoj školi,, u prvom timu Partizana, proveli bismo se k'o Teleoptik u Inđiji - bod bismo ponegde i uzeli, ali sve tri već teže...i super bismo se provodili u drugoligaškom društvu, ja to kažem na osnovu iskustva i nekog mog argumenta, i danas-sutra ako se neko iz tog Teleoptika preseli u Partizan, ja ću reći ima to to i to, ali nema to to i to, a vi samo nastavite da ni tome momku, NAŠEM DETETU ja ,,ne dajem kredit,, ali Ožegoviću ,ciganu,, ga dajem...
Tako to vama valjda izgleda, a ja vam kažem:

OVO JE POSLEDNJI PUT OVE SEZONE DA UOPŠTE ODGOVARAM NEKOME NA FUDBALSKOJ TEMI AKO U RASPRAVI NE NAVODI NEKI SMISLENI ARGUMENT!

Aman bre ljudi, poštujem i cenim suprotno i različito mišljenje, ali pokažite svoje mišljenje argumentom ne ličnim stavom unapred određenim...

Šteta što nema dislajkova na Forumu pa da me kolege sad ,,počaste,,...:icon-lol:

:napred-partizan:

Sad se Vi malo inatite, i u pravu ste i niste u pravu. Veca je verovatnoca da bi #51 imao bolji ucinak nego Djole Jovanovic, ali nije to ono sto forumasi hoce da kazu, oni misle da ih ne zanima ucinak vec im je bitnije da Djole igra nego #51.
A ja kad sam rekao da je Stanoje rekao da mu je zelja da radi dok 11 igraca ne budu iz omladinske skole, i to ste shvatili pogresno. Nije covek mislio niti se ja forumu misli da tih 11 igraca ce izaci uz omladinaca i Teleoptika pravo u prvi tim, to se odnosilo i na povratnike i na igrace koji su tu neko vreme...
Malo je zaostrenija atmosfera na forumu zbog losijih rezultata, ali nemojte pogresno da nas shvatate i da se ljutite, nema potrebe, ja u svoje ime mogu da kazem da vec preko 7-8 godina citam Vase postove i nastavite tako.
P.S. i ja pratim mladje kategorije i Teleoptik (zbog posla) tako da znam dosta o igracima koje ste pomenuli. I upravo je sustina da ima tu igraca koji mogu u prvi tim, naravno ne moze svako, ali jedan je Ivan Tomic koji moze da oseti koga moze da gurne u vatru, kao sto je Bogosavca gurnuo, kao sto je Blekija izmislio i slicno, znaci moze samo treba znati.
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Da, dolazi nam taj revanš sa Čukom. Mora se proći u finale i osvojiti kup, treći zaredom. To bi bilo prvi put u istoriji da vežemo tri kupa. Zašto da ne? Nije kup za bacanje. Jel ima neko da nije dovoljno motivisan? Ne treba propuštati priliku za osvajanje trofeja, pa ni ovog ,,utešnog". Neka se i Đukić oprosti od nas kao osvajač bar jednog trofeja. Igra(j)te za Partizan, pokažite da vam je stalo.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.257
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Na trenutak da zaboravimo kakva nam neznalica sedi na klupi, ko nam sve igra i da sutra dođe na stadion ko god može. Sale je zaslužio da ode u penziju sa osvojenim trofejom i meni je to prva misao vezana za ovaj meč. Ko je u prolazu po Nbgd, kod buvljaka, neka svrati i pokupi kartu, ako nema sezonsku. Da nas dođe bar 10,000 sutra. ‘ajmo crno-beli!!!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.749
Reaction score
11.414
Локација
.
Prebacio sam ovo pisanje o omladinskoj školi na odgovarajuću temu pa možemo tamo da nastavimo.
 

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
Nas najveci Dule je rekao "Sve ce se ovo jednom lane zvati", pa ajmo sutra na tu cuku, svako moze da povede bar jednog kojem "nepada na pamet da ide". Jezivi smo, bice tesko ali ajmo da pomognemo nasem Partizanu da prodje u finale i uzme kup. Taj trofej je nesto sto ostaje zapisano a Partizan nikog sem nas nema, tako da AJMO MI!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Koliko se sjećam, kad je Đuka došao prvi put, sve je bilo OK, igrali smo visoki presing i bili zadovoljni, sve dok protivnici nisu krenuli da nas čitaju što nam je počelo stvarati probleme. Egipćane smo otresli u derbiju i milina. Potom je Đuka naprasno otišao u reprezentaciju, nakon čega je nastala opšta pljuvačina po Đukiću koji je sve do priče o mogućem povratku bio okarakterisan kao sisa ili neki drugi dio tijela, uglavnom polni. Kad su krenule priče o njegovom povratku, odjednom je opet sve bilo super i uz par izuzetaka, dočekan je uz riječi dobrodošlice. Meni je bilo drago što je došao. Sad vidim da sam se zajeb'o.

Kad je "ožegol" dolazio, moram da priznam da nisam baš bio za tu varijantu, ali kad već jeste, hajde rekoh da mu damo šansu. Dali smo je npr. i Stojkoviću i Đurovskom, pa nam se dobro vratilo. Bilo je priče kako se Ožegović, za razliku od Đuke, vraća po loptu, kako je borbeniji i više trči od Đurđevića, koji i nije baš najprecizniji svaki put.... Sad je barem jasno da smo svi mogli bolje da prođemo. No dobro, lako je biti general poslije bitke.

Nama treba šok terapija. Kao što je nekolicina ovdje napisala, mi smo u teškom kanalu u upravi gdje baš kao i u državi, vlada žestoka borba za lični i/ili stranački interes, na tribinama je situacija ista, zbog čega ni oni obični, porodični navijači ne dolaze. Podršku vlasti ionako nemamo a igrački kadar, odnosno njihova želja i sinergija na terenu je upitnog kvaliteta. Vjerujem da bi sa istim igračima neki drugi, bolji trener mogao da uradi mnogo više. Dovoljno bi bilo za početak da se ne damo pasjim sinovima. Srđo Kneževiću, gdje si, šta radiš?

Žao mi je zbog Saleta, nije ovo zaslužio. Ni stanje na tribinama, ni ove odnose u klubu, niti to da sjedi i gleda kako lošiji i neiskusniji od njega lade jaja po terenu.

Nije tebi jasno, a nije ni mnogim drugima, verovatno čitate postove na mobilnom, onako ,,u prolazu,, pa i ne primetite šta unutra ustvari piše...
Ja stvarno volim da pročitam šta napišeš, al' da budem iskren, desi se da to nekad samo preskočim jer nemam ni vremena a ni živaca da čitam kilometarske postove. (a "žurim se pa nemam vremena ni za tačke ni zarezi")
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Sok terapija nego sta. Ispadose ovi nasi strucnjaci tvrdoglaviji od nebojse iz Zeleznika, koji se kleo u trenera i sta sve vec ne ali je video da je minut do 12 a nama je u fudbalu 12 i 5,jer smo mi za ovaj revans trebali da izadjemo sa novim trenerom, ali ne pandurom, jer je on za mene samo primac plate nego nekim drugim iz strucnog staba pa kad se zavrsi sezona da vidimo gde smo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.727
Sale je zasluzio trofej na rastanku i ako ni zbog cega drugog onda igraci mora da daju 200% u njegovu cast. Jovanovica i Ivanovica u spic i udri i ako treba Ivanovic neka trci na dve pozicije da bi Sale igrao 90 min i spakovao Jovanovicu par sansi.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Kaže šimpanza u ulozi trenera Partizana da je ovo utakmica sezone.
Utakmica sezone revanš polufinala kupa SRBIJE? Jebo nam pas mater.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Posle duzeg vremena da se javim i rezimiram ovo do sada ako ima i sta da se rezimira.

Ovo stanje naseg tima je katastrofa, odron tuga jad i beda. Kako najlakse da se to vidi? Nevezano za nase rezultate iz prosle i ove godine, sustina je pogledati u kakvoj formi i kakvom momentumu se ostavlja ova ekipa i ekipa s kraja prosle sezone i sve ce vam biti jasno. Znaci tim nam je u rasulu, najlosijoj mogucoj formi, maltene nijedan igrac niti je napredovao niti mu je podignuta forma. Svaki igrac iz prosle sezone a da je i sada u timu je u neuporedivo losijoj formi. Uvek se nadam najboljem (prolaz protiv Cuke) ali nekako ne znam, kao da bih na neki nacin voleo da ne prodjemo samo da sklone Djukica sa klupe. Toliko me je razocarao.

Prvo od svega pisao sam kad je dolazio Djukic da je solidno resenje, da ce doneti doprinos u Evropi ali da u kontinuitetu tesko moze da pobedjuje kao i derbi da dobije. Evo pri kraju sezone mogu da kazem da me je razocarao sto se tice tima koji je totalno raspusten, nema trunke onoga sto pokusava da kaze na konf o stabilnosti i mirnoci. Pogubio je konce ekipe, a ja sam jesenas jednom i napisao da kao da je izgubio svlacuonicu, tj da im nije autoritet. Medjutim onda je usledio period gde smo prosli grupu u Evropi pa je "zamaskirao" celokupno stanje tima.
E sad kao sto sam i pretpostavio oko Evrope, kao sto sam pretpostavuo i za derbi i domacu ligu, ovoliki raspad nisam ocekivao ni u ludilu. Secam se da me je na polusezoni kolega LazarP pitao da li verujem da mozemo napredovati sa Ilievim i Djukicem. Ja sam tad pisao da bih mu dao jos 6 meseci da pokaze i POGRESIO sam. Medjutim sta je poenta? Da ovde ljudi uglavnom pisu bez argumenata za neke stavove pa tako meni nema smisla da kazem Djukic je najgori ako ne ponudim resenje. To meni nema smisla. Znaci ako nisi ili nisam za Djukica onda bi se trebalo ponuditi resenje u vidu imena ili bar karakteristika trenera, igraca itd...
Ja sam recumo kad je dolazio Djukic rekao da sam vise za Stolicu, medjutim to je u tom trenutku bio veci rizik u odnosu na Djukica.

E sad iako treeba da ode, tj trebao je vec da bude bivsi da ima imalo obraza, treba mu cestitati za ostvaren uspeh u Evropi. Nije slucajmo uopste se stiglo daleko u Evropi ali po meni zasluga ima i Mare jer je ostavio tim u najboljoj mogucoj formi i momentumu, to je jako bitno za ekipu. Kako je Djukic slab motivator to mu je doslo kao budali samar da mu ekipa bude u najboljem mogucem momentumu, najboljoj formi kao i da igraci sami od sebe zele da se dokazu na evrosceni. Ovo sve ne umanjuje Djukicev znacaj u Evropi ali mu je svakako bio vetar u ledja.


E sad sto se tice igrackog kadra... Ja i dalje stojim pri tome da je ovo jedan od najjacih iigrackih kadrova individualno sto smo imali u posledbjih 15ak godina. Opet kazem moje subjektivno misljenje. Da obrazlozim.

Na golu mislim da nema potrebe da diskutuhemo Stojkovic >>> Kljajic , mislim najbolje moguce resenje koje mozemo imati trenutno je Stojke.

Bekovi indenticni, pritom Vule stariji za godinu dana pa moze da se uzme kao da je za nijansu losiji medjufim Miletic je stariji za godinu dana pa moze da se kaze da je za nijansu bolji jer ima vise iskustva. Na to imamo Antonova koji je stvarno trebao da predstavlja resenje za bar dve godine, medjutim ispao je kao promasaj najvise zbog nezalaganja i "glave".
Sledeca stvar su stoperi, po meni Miletic, Mitrovic, Ostojic i Markovic > Milenkovic Ostojic i Cirko.
Kao i sto sam pisao i ranije, meni je Bleki bio nista vise do stvarno talentovanog decka koji je imao odredjen kvalitet ali daleko od toga da je bio stub odbrane, primer sada Markovica. Samo je imao srece uz naporan rad naravno da je tu bio Mare ciji sistem dosta dobro izgleda u defanzivi, prakticno za nase uslove mislim da ne moze bolje i takav sistem je pomogao Milenkovicu da se razvije. Recimo Godina ako stavite kao stopera Mancester Sitija ispasce tezak kikser i rupetina y odbrani ali mu zato sistem Atletika savrseno odgovara da iskaze sve svoje vrline pa je tako jedan od najboljih stopera sveta( dobro sad je malo ostario). Poenta je da je Marko umeo da sakrije mane igracima i da eksploatise vrline dok Djukic to ne ume. Meni su iskreno pribliznog kvaliteta Markovic kad je ulazio u prvi tim i Bleki kad je ulazio u prvi tim.
Druga stvar Mitrovica nikad nismo videli kod Mareta a vec sam pisao kako ume da eksploatise igrace pogotovu defanzivce. On mu je bio dugogodisnja zelja.
Znaci kod mene smo i u odbrani jaci nego prosle godine.


Sredina, mislim na centralne veznjake je takodje u plusu Zdjelar, Pantic >>> Everton Jevtovic.
Sa Zdjelarom i Panticem smo dobili brutalan par centralnoh veznjaka, moje misljenje. Brutalan. To je ono sto sam hteo da vidim, da imamo igrace u oba smera i jaka na lopti. Pritom su momci jos mladi i imamo mogucnost prihpda ako ih otkupimo pa prodamo.

Kod krila bih takodje stavio da Tosic, Jankovic >>> Jankovic, Mihajlovic
E ovde stvarno vidimo manjak znanja trenera. Jankovic za kog sam pricao da je uz Tosica i Sumu najkvalitetniji se totalno raspao naravno njegovom krivicom (Jankovica), klasicno crnogorac kome treba cvrsta ruka da bi se pokazao a sa ovakvim zalaganjem bi mi zavrsio sa klubom posle prve-druge utakmice gde se ne zalaze. I uz to neznanje da eksploatise Tosica. Ovo je i najveca katastrofa. Tosic nama igra isto sto i Djerlek ili bilo ko na drugom krilu. Nema nikakvi akacija, trouglova da mu se da prostor i sansa da napada, usecanje pa centarsut ili sut, a znamo da Tosic od toga zivi. Ti takvim igracima moras da omogucis ono sto ih "hrani" i u cemu se najbolji a to je da Tosic ima loptu u nogama odakle moze da naapda poslednju liniju odbrane a ne da konstantno igra lazno krilo i da kreira sto nije njegova vrlina.

I na kraju Leonardo, Djurdjevic > Suma, Tawa, Ivanovic i Ozegovic
Opet mislim i stojim pri tome da Djurdjevic nije tolika klasa u odnosu na ostale kao sto se prica, jeste bolji naravno ali da ga je Mare maksimalno eksploatisao. Recimo u Djukicevom "sistemu" mislim da on ne bi pokazao ni 50% od prosle sezone jer je Djuka slab u polju a najjace oruzje su mu kretnja u 16 i zavrsnica kao i da vrsi presing. Mi kolektivno ne vrsimo presing, ponekad selektivmo jedan po jedan, a pri tome forsiramo igru u polju gde retko dolazimo do 16m i zavrsnice. Logican sled dogadjaja je da ne bi ppkazao ni delic onoga od prosle sezone u ovom "sistemu".
Za Leonarda se zna, najbolji stranac koji je igrao kod nas poslednjih 15ak godina, barem moje misljenje. Medjutim ogroman problem sa bubicama i nezalaganjem. Ni on ne bi pokazao ni 50% kod Djukica jer su kod Mareta svi trcali za Leonarda, pa i Djuka dok kod Senjora bi morao po kombinezon :buahahah::buahahah::buahahah::buahahah:
E sad imamo igrace slabijeg kvaliteta ali dosta ujednaceni. Suma je meni i dalje ivrac odlicnih individualnih karakteristika, ali jednostavno Djukic ne zeli da mu podredi igru. Primer Leonarda, znaci za njega je trcao ceo tim, bukvalno ceo tim, ovde za Sumu nema ko da trci, a i kad je dolazio ja sam pisao njegovre karakteristike da je jak na lopti, odlican na malom prostoru zna da se okrene licem ka golu za delic sekunde i da napadne i da u odbrani ima mali radijus kretanja. I ti takvog igraca stavis na krilo??????
Znaci igraca ciji je radijus kretanja ekstremno mali ti ga stavis na poziciju za sta je radijus kretanja najveci moguci??? O tome ja pricam kada kazem da Djukic uopste ne zna da se prilagodi igracima i da bi Mare mnogo mnogo mnogo vise izvukao iz ovog tima.
Ivamovic je moj miljenik jos kad je dolazio sam pisao, tako da ocekujem jos bolje partije.



Ovo bi bilo oko igrackog kadra. Taktiku mislim da nema potrbee da komentarisem jer je rasulo, nezalganje... Stav igraca na terenu je uvek odraz rada trenera, UVEK. Znaci ako je ekipa bez zalaganja, bez STAVA zna se kome se kuca na vrata.

Odavno je trebao biti bivsi. Videcemo sta nas ceka uskoro, na kraju sezone. Ja se nadam iako ne mogu da podnesem Djukica, da prodjemo Cuku pa da osvojiko kup.
I da se sedne i dovede ozbiljan i strucan trener.



E sad jedna stvar oko Mareta a to je razlog nkegovog odlaska. Ja sam vec pisao da nemam nikakv insajd i gluposti ali citanjem njegovih izjava se vidi da je otisao zbog STANJA U NASEM FUDBALU. znaci non stop mulj, svadje, prepucavanja, kradje, otimanja, lazi, prevare, neisplacene zarade, pritisak... Sve to je dovelo da ode vrvtno zbog sebe i porodice u miran kraj sa solidnim budzetom gde moze da poboljsa CV. I otisao je u pristojnom trenutku, u trenutku kad smo mogli da nadjemo resenje i spremimo se za novu sezonu.

Pozdrav!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top