Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
jos to, taj sebican tandem, je najbolji tandem u istoriji kluba!
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Detalj kada ne dodaje loptu jer je eto zadnji minut i rezultat je 2:0, pa taj izgovor ne prolazi ni u petoj ligi a kamoli ozbiljnom treneru..ribanje je moralo pasti. Ne dao bog da ovi balvani povedu 1:0 tamo, pa pitao bih ga onda da li je ok njegova odluka da ne dodaje nego da budzi statistiku u utakmici u kojoj inace apsolutno niiiista uradio nije. Penal bi dao bilo ko ili vecina. Svaku utakmicu mora da se dokazuje, kao sto mu niko nece zameriti ako je bio zvezdas tako mu niko ne sme sranja pravdati postignutim golovima u js ligi... stara slava nas nece odvesti u ligu sampiona..
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ja sam davno pisao da će Leonardova i Đurđevićeva sujeta biti najveći problem u evropskim utakmicama.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Rece Cirkovic neki dan u intrevju "sve je dobro dok se pobjedjuje" i dobro je rekao.

Partizan jeste veliki klub ali on nema nikakav plan. Losi odnosi postoje i najvecim klubovima svijeta. npr Ronaldo i Mesi su znali praviti velike probleme u svojim klubovima. Ali se znalo ko ide kad do toga dodje. Real ne moze bez Ronalda, Barcelona bez Mesija nije ni blizu konkurentna. Sad se vracamo na plan, oni ga imaju, mi nemamo. Leo nece ostati u Partizanu jos 5 godina i biti okosnica ekipe kao ni Uros. Za razliku od ova dva superstara. Tu se prica zavrsava. Mozemo samo zamolit i jednog i drugog da zbog kluba, saigraca i navijaca ostave po strani nesuglasice i da izjebu ciganijakos kako dolikuje.

Dobrih igraca ima mnogo, puna ih Evropa i Juzna Amerika ali svi oni hoce novac koji mi nemamo.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kako bi bilo da vi ostavite tandem Đu-Le da na miru igraju i postižu golove. Ako ciganski mediji prave tenzije među njima ne moramo i mi. Da li se oni vole, ne vole, ili im je svejedno, nije naša briga... sve dok postižu golove, a Partizan pobeđuje!
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Kako bi bilo da vi ostavite tandem Đu-Le da na miru igraju i postižu golove. Ako ciganski mediji prave tenzije među njima ne moramo i mi. Da li se oni vole, ne vole, ili im je svejedno, nije naša briga... sve dok postižu golove, a Partizan pobeđuje!
Slazem se da je tema iscrpljena ali ako njih dvojica mogu da daju 4 gola na utakmici a daju 2 zbog njihovog odnosa, sujete,ili bilo cega, onda to menja stvar i ne moze se samo reci tipa "sve dok postizu golove dobro je" , jer ta stetica koja proistice iz njihovog odnosa nam se moze obiti o glavu brzo.
U svakom slucaju sredice se to, profesionalci su, imaju trenera...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Da ponovim još jednom. Samo Leonardo, Đurđević, Ostojić i donekle Janković nemaju adekvatne zamene u ekipi.

Moje mišljenje.

izmena:

Zaboravih Evertona.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Djole Jovanovic je veliki potencijal, premlad je jos ali tiho se namece i to je dobar znak. Ocekujem da nam bude prvi napadac u bliskoj buducnosti ako ga ne prodjau pre toga
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Djole dao na trening mecu 3 gola i odma je zamena za jednog Djuku. Nema nikakve logike. Tako ste dizali i Vlahovica na pocetku u vazduh pa kasnije kada je sve vise i vise dobijao sansu sve manje i manje je pokazivao. Tako mladog igraca pustati bukvalno po minut dva da igra i to ne svaku utakmicu nego kada je sve reseno. Tako mladi igraci dobijaju na iskustvu i samim tim su kasnije sve bolji i spremniji da odigraju i duze pa mozda nekada da se ubace i kada se juri rezultat.

Kod nas je cesto velika greska sto bas te klince ubacujemo kada jurimo neki rezultat i onda ih totalno unistis i roku od 2-3 utakmice.

Dakle, pustite Djoleta da reseta mreze za drugi tim a kod nas ce doci njegovo vreme ali sigurno ne ove godine a mozda ne ni sledece!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
tmt_-PODGORICA-PUT_7-17-20170156155-min.jpg


Dva kapitena, jedan na terenu drugi van terena :šal LEGENDE :respect Sale ce da upise asistenciju protiv Ciganiakosa u 90 minutu
 

Nenad

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
99
Reaction score
11
Kako bi bilo da vi ostavite tandem Đu-Le da na miru igraju i postižu golove. Ako ciganski mediji prave tenzije među njima ne moramo i mi. Da li se oni vole, ne vole, ili im je svejedno, nije naša briga... sve dok postižu golove, a Partizan pobeđuje!



Vala bas! Ljudi izadjite malo na sunce, sunceva energija je cudo.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Hvala Djukiću za ovaj intervju i smirivanje strasti...
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
http://informer.rs/sport/partizan/143966/DJURDJEVIC-OBOZAVA-LEONARDA-Bez-njega-mogu-postizem-golove

Nemoguce da i Leo i Djuka lazu, ocigledno je da pravimo problem tamo gde ga nema.
Znali su da budu sebicni, ali su zato i najbolji tandem!

Kada njihova sebicnost bude stetila Partizanu, kritikovacu i ja!

Oni su jednostavno takav tip igrača i to nije ništa lično, a to da je napumpano od strane cigana - naravno da jeste. Mi im generalno dajemo putokaz gde da udaraju (kukanjem i dramatizacijom odredjenih okolnosti) i oni udaraju. Ja bih njima isto radio da sam u poziciji
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top