Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Koliko sam načuo ovde se najavljuju neke podele oko Ožegovića. Tačnije preti se odlascima sa foruma u zavisnosti koju će stranu urednici zauzeti.

Kao što znate, ovde Vam je uvek bilo dopušteno da iznesete svoja mišljenja.

Tako da slobodno komentarišite Ožegovića i vi koji ste za njega i vi koji ste protiv.

Pošto je Ožegović sada naš igrač, vodite računa da poštujete pravilnik foruma. Kritika da, vređanje ne nikako!!!

Zar nije i bivsi igrac s brojem 10 bio nas igrac, pa nije bilo kazne za vredjanje?
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Ja kad samo pomislim da smo bili izbaceni iz evrope i koliko sam bio tuzan tada, gomila utakmica pred praznim tribinama, razne finasiske kazne...na stranu sto me ponekad sramota ljudi koji kad je evropa napune stadion i to ne sednu gde su kupili kartu neko npr stariji lik koji jedva stoji i ima sezonsku mora na prolazu da se gura dok neki "verni" navijac od 20 godina sedi na njegovom mestu, te stvari mene bole, a ne neko deriste od 20 godina koje je pljvalo pa sad moralo to da polize.

Mesta su numerisana...

Plus, kako moze da se drugacije pise o ciganu, a da je bez vredjanja?
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Tako da slobodno komentarišite Ožegovića i vi koji ste za njega i vi koji ste protiv.

Pošto je Ožegović sada naš igrač, vodite računa da poštujete pravilnik foruma. Kritika da, vređanje ne nikako!!!

Kako da komentarisemo prljavog ciganina, jel moze primer? Sta, oseca se, trebalo je da se okupa, ali ok, ima stare navike, pa cemo mu dati jos jednu sansu?
Ako je to definitivan stav urednistva, onda cu morati da se suzdrzim od ostavljanja bilo kakvih komentara. Odoh na sekciju tenisa, pa mogu da vredjam drugi reket Srbije, ili je i to zabranjeno? Nemam gde drugde da odem, posto i na KK sekciju ne mogu, jer i tamo smrdi uzasno.

Tragedija je sve ovo, veca nego sto neki mogu da sagledaju. Jebe mi se za dve ili tri pobede vise, nesto drugo smo mi izgubili, nesto sto je bitnije i sto ne moze da se vrati.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Ja predlozih da mu to napisu na dresu, kad vec covjek voli, ali moze i ovako :D.
 

ZoranJ

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
88
Reaction score
6
Dodji na jug pa nam to reci u oči.

Ako je Ozegovic preletac i istom je pozeljno zvizdati, slati poruke, lomiti noge, zar nije logicno ocekivati da se isti stav i metode protesta/borbe primene i na "navijace" (preletace) koji su daleko stetnije po klub od ovog deteta?

Ne smetaju ti musavci, nije ti problem da sa njima delis tribinu i sav folklor koji prati isto, za sledecu utakmicu si vec pripremio transparente da im..., lomljenje nogu severnjaka? Sve sto si radio i planiras dalje ciniti tj. na sledecoj utakmici sa ovom grupacijom, primeni i na Ozegovica, niko nece imati zamerki. Standard je postavljen, valja ga ispostovati u oba smera.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ono što je meni zasmetalo - dovođenje "glodara" ne bi smelo da poništi sve dobro što je SD uradio na tom mestu, uz, što je još važnije, sve ono što je uradio i čemu je doprineo kao igrač.
Valjda bi bar ovaj forum trebalo da bude mesto gde je zabranjeno vređanje istog. Tokom prelaznog roka sam toliko bljuvotina pročitao na forumu, da sam se zapitao ko su ovi ljudi, gde žive i čime se bave, šta su oni uradili za Partizan, kad sebi dozvoljavaju da tim imenima oslovljavaju nekog ko je uradio milion puta više od njih. "Bugarin", "narkoman", "iglica", "buljavi", da se bukvalno zapitaš na koji forum si zalutao....

Šta će ko raditi privatno, vređati ga, terati ga iz kluba, njihova stvar, ali mogu iskreno da kažem, poserem se ja na takve navijače koji će možda na kraju i oterati Ilieva iz kluba, i šta onda? Uz sve njegove mane i ponašanje, potrošićemo još jednog bivšeg igrača, koji je radio, čini se, bar sa najboljim namerama, a da li je to što je uradio ispravno ili ne, to je već stvar o kojoj se može diskutovati.

A za "glodara" i slične buzdovane, kako moderacija odluči...
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Kako se tragicno i nezrelo posmatraju neke stvari. Ispade da se ugasio Partizan, zato sto je Ivica doveo Ozegovica, i da sad mi nismo mi.. i ne znam ti ni ja sta. Njega je uprava dovela a ne mi navijaci. Od kada se mi to poistovecujemo sa upravom? Razumem ja sve, ni ja ne volim Ozegovica, i mislim da je njegovo dovodjenje, jako glup i nepromisljen potez, suvisan i nepotreban. Mi kao klub i kao navijaci imamo mnogo veci problem, ako nas ne daj boze izbace iz evrope, pickousti ce lagano realizovati svoje planove, da nas kompletno margilanizuje. Jos jedino mu FK prkosi u njegovoj bolestini, ako nas izbace na 3godine, to je to. Uradili su posao. Zato to moramo spreciti, kako znamo i umemo. Zaboravite ovog GLODARA, da ima bar trunku savesti, obraza, nikada ne bi dosao kod nas, bilo bi ga sramota od izgovorenih gluposti. Da je on tako vatreni ganci, nikada ne bi ni dosao kod nas.
 

PFC_Rakely

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
28
Reaction score
23
Što ga više ovi sa juga pljuju i pišu mu parole, meni nešto sve draži #51 Bolje da napišu parolu 'Sačuvajmo Partizan u Evropi' nego što se razračunavaju s jednim žutokljuncem (za koga su recimo navijali dok su bili na severu).
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.021
Reaction score
26.088
Локација
ante portas
@ Vlad
Druze, ovo u zagradi(Istina) boli,ali vise mene nego tebe ocigledno. Ne znam jel si upucen ali kod nas navijaci ne odredjuju ko ce a ko nece da igra, to imas tamo kod musavaca koje si prihvatio na tom nekada cuvenom jugu. On je sad nas igrac a Partizanovci ne vredjaju svoje igrace. Sacekaj sledece leto pa cemo da sudimo ovom sportskom sektoru kako i sta je uradio u ovom prelaznom roku.

Doticna persona je vredjala navijače Partizana.
Postoje svedoci .
Preko nekih stvari ne moze da se predje.
Neka ga neka igra zabole me,ali nikada neće biti prihvaćen,to nek zna.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Hteli mi to ili ne moramo prihvatiti cinjenicu da je Ozegovic igrac naseg voljenog kluba, samim tim kad je vec takva situacija zna se kakva su pravila ovde u vezi toga (osim ako urednistvo ne odluci drugacije a po Tuljinom postu rekao bih da nece).

Naravno nikoga od nas to ne sprecava da recimo na stadionu ili negde u gradu u nekoj kafani ili kaficu ako ga sretnemo mu dobacimo ono sto zaista o njegovom potezu mislimo. Ne samo za prelazak u nas klub nego i za sve ono sto je pisao po drustvenim mrezama pre toga.
Uz sve to kao sto rece Giler1984 u bliskoj buducnosti imamo mnogo veci problem od ovog malog, utakmicu sa Skenderbegom koja vrlo lako moze da se pretvori u pravi cirkus. Siptari kakvi su provokatori mogu i na najbanalniju stvar da se zale (tipa nema tople vode primer.aut) da ne pricam o skandiranju ili jos gore upadu na teren. Na toj utakmici treba da proradi svest u svakom navijacu koji ce doci na stadion da i najmanja sitnica moze klubu da napravi ogroman problem.

Zato treba svaki dan, kako ovde na forumu tako i po drustvenim mrezama i okolini pricati kako treba ostati suzdrzan tih 90 minuta od nacionalizma, upotrebiti samo zvizduke kad krenu u napad i pruzati podrsku nasim momcima kad oni krenu napred.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.021
Reaction score
26.088
Локација
ante portas
Ne pretim ja nikom nego reagujem na napisane nebuloze.
Pljujete jug, a opravdavate cigance koje je pisalo po našem klubu.
Pa na tom jugu ima ljudi koji su bodrili Partizan na više utakmica i gostovanja nego koliko ste vi odgledali preko tv-a.
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
Covic i Terza u upravi, Lukic VD, a Grof za sportskog direktora!
Pa sta ima veze? Postace deo "voljenog" kluba! cigani ce svi za 500€ prodati zlezdu i komplet preci sa severa na jug, jos ce se tuci ko ce pre, a vi svi zajedno sa ostalim glodarima aplaudirate jer igramo LS npr?
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Gledam sad ove golove i mnogo mi je zao sto smo tako brzo prodali Vlahovica. On i Djole Jovanovic, zamislite za godinu dve kakav bi to tandem bio.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top