Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Viktor777

Početnik
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
104
Reaction score
51
Na Viberu četu našeg kluba se pominje Obradović
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ako Djukic ovo sutra izgubi treba i Ivica da se kupi sa njim. Ako cigani udju srcanije u derbi ja ne znam sta treba vise da se dogodi da Djukic leti. Meni on uopste ne djeluje kao neko ko ce napaliti ekipu a o nepostojecoj taktici da ne pricam..

Vidim vec od juce da vas dosta pise kako im treba jebati mater a ja pitam sa kime? Everton je sam odavno.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:700738-Djukic-Zvezda-je-pobednicka-ekipa-nece-kalkulisati

Upitan da li se plaši nove svađe Sejdube Sume i Ognjena Ožegovića oko izvođenja jedanaesterca, "makar potajno jer Partizanu u derbiju penal nije suđen 22 godine", on je odgovorio:
- Neće biti svađe, sigurno jer neće biti dosuđen penal.
- Izgladili smo to u svlačionici, to su gluposti. Jevtović je bio prvi, Suma drugi izvođač, a Ožegović nije bio na mapi, odnekud je izronio i shvatio da nije trebalo to da uradi. Nije problem - dodao je Đukić.


Eto, koliko se paljbe posle meča osulo po Sumi, a ustvari je ljubimac Foruma zasrao :D
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Možda čekaju predsednika da se javi iz grada svetlosti i saopšti njegovu želju za glavnog sudiju na derbiju :D
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Jel nornalno da se nezna sudija 24h pred utakmicu,pitam zbog strine.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Da li je moguce da je Djukic ovo rekao za penal. Konacno nesto smekerski i inteligentno i sa stavom da progovori.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Odmah je bilo jasno da ciganstura Ozegovic prosipa svoj ciganski mentalitet kad je otimao loptu Sumi.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.636
Moja je zelja sada ista kao sto je bila prosle sezone u trenutku kad je sve delovalo izgubljeno - da banda crvena krv propisa pre nego sto uspe nesto da otme !!
To je moja zelja sutra i do kraja sezone i uvek. Da im pokazemo da nikad nece biti bezbedni kakve god lukave i podmukle planove da imaju i koliko god da imaju uz sebe sudija, klubova, vrhovnih vodja, svestenika, obavestajaca, kriminalaca itd koji stoje iza njih.
Sada su mnogo vestije isplanirali otimacinu nego prosle sezone ali ako se ne pomirimo sa sudbinom koju nam na silu namecu vec jos jace da stezemo obruc njima ce vec negde da se zaglavi rep...

Ove sezone smo padali na tkzv "malim utakmicama" na utakmicama gde nije bilo biti ili ne biti, gde igraci nisu osecali pritisak i gde su mozda previse lezerno pristupali mecu (ne mozda vec sigurno). Normalno, ne sme se zaboraviti koliko su nas puta i sudije direktno sprecile da dodjemo do bodova. Gde god je bilo moranje i suocavanje sa velikim pritiskom (Videoton, Skenderbeg, Jang Bojs) uspeli smo da se izborimo sa tim i ostvarimo pozitivan rezultat pa cak i u tom derbiju u koji smo usli roviti kurva nam uprkos nasem stanju u tom trenutku nije mogla nista pa mi je to jos jedan od razloga za optimizam sutra jer sutra jeste biti il ne biti, sutra je moranje....

Neka se igraci ne uzdaju u deljenje pravde sutra vec neka uzmu pravdu u svoje ruke i noge i neka izduvaju taj prepumpani balon !!
https://www.youtube.com/watch?v=BP8OS999ne8
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Jel ima neko upucen da razjasni sta sad ovo znaci? Cigani su trazili da im ovaj nikad ne sudi vise, a ipak je delegiran. Jel to Kokeza opet Grobar ili je nesto drugo u pitanju?
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Jebo vas Mažić, govno cigansko. Koliki je naš uticaj na fudbal u ovoj bednoj državi govori i to što je potpuno svejedno koji će nas sudija sutra pokrasti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top