Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Slavensky

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
84
Reaction score
100
Ne brini Zvezdoooo,
Sve dok Vučić vladaaa,
Prvak ti ćeš bitiii
Leđa čuva tebi sadaaa,

Ludo tebe Vučić voli,
Svaku želju spunjava,
Ne brini ti sada,
Jer predsednik tvoj vlada,

Kurva ti si ona pravaa,
Vučić tebe voli srcem svim ,
I ne žali para daje ,
Da pobedi njegov tim,

Kurva jesi ti rezima,
Uvek bila uvek ostala,
Uz svaku vlast opstala,
Uvek ti si se kurvalaa ...

Odlično :pfc:

Ovo treba malo srediti i naći prikladnu melodiju, dušu dalo za horsko pevanje sve tri tribine....
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
Ciganske kradje u derbijima su metastazirale, i postale bezobrazno otvorene, bestidne...
A nema sumnje da ce mediji kao i uvek, vrlo brzo to potisnuti i preokrenuti.
Evo, "procenite sami da li je bio gol", "skandal: demolirana svlacionica ciganskog govneta sa pistaljkom", "STOJKOVIC besneo posle derbija", "pogledajte delirijum na severu posle nepostojeceg gola"...
Do sutra ce i te vesti metastazirati, pa ce se pricati o derbiju sa dva poluvremena, u skladu sa izjavom pedera sa njihove klupe.
I onda ce naici neki medju nama koji ce i dalje pisati ovde kako preterujemo, ostrasceni smo, paranoicni...
Gonite se svi vi tako "pametni" i "neostrasceni"!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Govna ciganska od postojanja ovako kradu !!!
Djokiću djubre odvratno !!!

Treba napustiti ligu ovu odvratnu !!!
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.225
Reaction score
4.036
Локација
Uvek uz Partizan
Svaka čast celoj našoj ekipi. Pokidali smo ih. Gol nije bio i to se moglo videti i uživo u prenosu, a vidi se i na ovim postavljenim slikama. Jedino što očekujem od naših momaka je da se bore kao danas na svakoj utakmici do kraja prvenstva.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Morali smo da damo jos jed gol.Jednostavno smo morali.Bas zato sto smo svi mi(normalni) ocekivali neki penal,neregularan gol...ko sto se i desilo.Kad smo se vise ispromasivali kao nenormalni,Bata je mozda trebao da secka igru zadnjih 20 minuta,jer je ocigledno smirio igru,a Imao je 3 izmene na raspolaganju.Ovo smo MORALI DA DOBIJEMO,sve je bilo u nasim rukama.I ulog je bio ogroman.Borba za titulu.
Ovako,posle 1-1,mozemo da se slikamo.Najgadnije od svega u Vucucestanu je da covek ne moze da odgleda jednu jebenu utakmicu a da se on ne umesa.Ono fasisticko govno iz Spanije,ljubitelj Reala moze vodu da nosi "Vozdu ".
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Evo ako hoće tvorzan i ona lobotomirana budala sa klupe da analiziraju utakmicu, i izvuku kako su bili bolji...

Statistika.jpg
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Au

Nemojte se sprdati sa ovakvim slikama. Verujem da ce se vec naci snimak koji ce da pokaze da nije gol, ali ova slika je u rangu njihovih analiza sa etf-a.
A sta fali ovoj slici? Sjenka jasno pokazuje da lopta nije presla gol liniju. Lako se moze ustanoviti na koji nacin izvor svjetlosti utice na polozaj sjenke!
Ja imam jedno drugo pitanje: da li ce se oni pojaviti sa nekom slikom koja dokazuje da gol jeste bio???
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Ono govno od Drkela, jebac Lidije Vucicevic, rekao da je Stojke za psihijatriju !!!! A ja pamtim nekada kada sam isao kod dede na selo, najvecu seljacinu u nekom zaseoku zvali su Mrkela :) Kakva govna !!!
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Stajao sam u ravni sa stativom na istoku, lopta apsolutno nije presla gol liniju, onom boaciju jebem mater zato sto laze, a linijskom sudiji zelim da ne bude u stanju da nastavi svoju bednu, lopvsku liniju
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top