Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
@ Gazda, nije poenta da li je ušla ili nije, i ako jeste bukvalno su milimetri u pitanju. Pa kako se, majku im jebem, ti milimetri uvek polome o naša leđa??? Sećate se ofsajda u kojem je "bio" Ilijev? Pa gol Bogunovića? Kakvo crno iizvinjenje...nemoj zajebavati
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Samo da podsetim, kada smo primili gol nakon gol-auta idući u meč bio je u Nišu, gde igramo idućeg vikenda. Ajmo crno-beli!
Edit: pogrešio sam malo ali nema veze :D
 

luka_pfc4

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
50
Reaction score
56
Локација
Voždovac
Jedan potez u završnici, nekoliko puta, delio nas je da ih masakriramo. Preneti ovu energiju u igri, u Niš. Ništa još nije gotovo!
Баш то, ЖЕСТОКО нађ фали завршница да сваку утакмицу завршимо са 3, 4, па и 5 голова предности (ако изузмемо бачку). Биће боље!!
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Сисоје геније дебели
И галактикоси увели
Апокалипса се сломила
Од гробарског спловила
Џаба лажног судије
И циганске лакрдије
У Хумској војарни
Прођоше к'о Јарни--
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Polako jbt! Nemoj našu zemlju da nazivs tako!

Serem se ja u takvu zemlju gde se ljudi prodaju za kilo brašna, degenerik dobije 60% na izborima, a 60 % smrdilje navija za ovo ZLO sporta.
Ova zemlja je propala jer je vecina naroda čista govna. Ovo malo što je ostalo dobro je u manjini, jer većina dobrih i poštenih ljudi otišla davno pre.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Ponosan sam! Hvala vam ljudi! Hvala do neba! Hvala Bato! Veliko hvala svakom igracu koji je danas ostavio i srce i dusu na terenu! Zna se da je sve namesteno u ovoj klosarskoj smrdljivoj drzavi,svi i sve je protiv nas! I jos sam srecniji i ponosniji zbog toga! Osecam se kao jedan od onih 300 spartanaca koji su se branili do smrti od visestruko brojnijeg neprijatelja! Nema nista lepse nego kada si na strani pravde. Posrali smo im se po njihovom smradu od trenera,po njihovom psihopati,po njihovoj ligi sampiona i velikoj ekipi! Razneli smo ih! Prebili! Do koske smo isli danas! Batice svaka ti cast kako si digao i nabrijao ekipu! Uz 4 top pojacanja mi cemo ih rastaviti na komade u sledecoj utakmici,samo ovaj pristup da zadrzimo.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.212
Kada su igrali lose bilo je kritika ali ovo danas bilo je extra,. Ciganski misevi uz pomoc (olos) sudije su se provukli, Imali smo ih I vise sanse nego Napoli pre neki dan. Ovo je nazalost I najlosija varijanta po klub I dalje ce biti status kvo u vezi uprave, Zaista steta, ono govno ko je priznao gol rasturio mi raspolozenje.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Serem se ja u takvu zemlju gde se ljudi prodaju za kilo brašna, degenerik dobije 60% na izborima, a 60 % smrdilje navija za ovo ZLO sporta.
Ova zemlja je propala jer je vecina naroda čista govna. Ovo malo što je ostalo dobro je u manjini, jer većina dobrih i poštenih ljudi otišla davno pre.
Тачније гласа 25% јер изађе 45% људи. Већина Србија тренутно спава јер нема ко да их покрене. Партизан и његови навијачи су једина опозиција.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Bravo Partizane moj,srce mi je puno iako zal ostaje jer nismo pobedili.Pregazili smo ih,centar nisu presli,ciganske sudije ih spasile.Momcima svaka cast za zalaganje,ovo je trebalo da se dobije sa bar tri gola razlike.
Sada smo bar saznali da imamo kvalitet,ocigledno nam je voljni momenat problem,nadam se da cemo sad jos jace u narednim kolima da gazimo.
Napred Partizan :napred-partizan:
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Ono sto sam rekao prije tekme, mogu biti skuplji, kvalitetniji ali borbeniji nikad... I nisu bili, jebali smo im mamu maminu. Duh Bate je bio u svakom igracu, zasluzili su da ih raskujemo kao sto se raskuje stara drvena supa...
Stojkovicu legeno, neka si rekao sto si rekao ... mozda preteske rijeci za pasos ali treba tako, da im pokazemo sta mislimo o njima...

PS. Moram pohvaliti reakciju Pantica i pa cak i ova dva smrada iz uprave ...

 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Serem se ja u takvu zemlju gde se ljudi prodaju za kilo brašna, degenerik dobije 60% na izborima, a 60 % smrdilje navija za ovo ZLO sporta.
Ova zemlja je propala jer je vecina naroda čista govna. Ovo malo što je ostalo dobro je u manjini, jer većina dobrih i poštenih ljudi otišla davno pre.
Odgovorio ti čovek.
Druže moja zemlja je Srbija! I nemoj je nazivati pogrdnim imenima koja koriste neki drugi
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pantić je sve rekao o utakmici.
O svemu ostalom sutra.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Polako jbt! Nemoj našu zemlju da nazivs tako!

Znas li zasto se nekim navijacima Partizana pripisuje karakterna osobina mazohizma? Zato sto i pored konstantnih orkestriranih kradja koje se sprovode po nalogu najvisih ljudi u drzavi protiv Partizana, pored smejanja u facu od ciganskog,vecinskog dela ove bedne nacije, iz nekog samo njemu poznatog razloga, umesto osecaja prezira i gadjenja prema svemu sto spada u moderno srpstvo i srpsku drzavu, oseca ljubav.

Srbijo, pusi mi kurac
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
ti mozes da mislis da je tvoja zemlja srbija, ali ovo gde zivis nije srbija nego bas ono sto je napisano gore
srbistan (smrdija) kakogod - to nije moja srbija, to nije moja zemlja
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Статус
Затворена за писање одговора.
Top