Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Operacija ubijanja u pojam je temeljno pripremljena i sprovedena od strane cigana uz punu kolaboraciju "grobara", sa naglaskom na sportski sektor i navijace. Valjda je ostalo neko sjeme iz koje ce " izaci neko novo pokoljenje" koje ce se osvetiti za sva ova ponizenja koja nam priiredjuju.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
Mali Karišić.Znam da je pre dve tri godine otišao iz Rada u Granadu(valjda) i da se njegov ćale žalio na pritiske od strane Ramadanija.Šta je posle bilo neznam,ali sam se iznenadio kada sam video da je kod nas.
E, gledao sam jednu utakmicu Teleoptika, uđe neki momak sa klupe, znatno poveže igru, stane na loptu...pogledam u ,,protokolu,, ko je taj, kad ono - Karišić...rekoh sebi, pa što ne igra češće, kad je ovako dobar?
Posle gledam neku drugu, on u prvih 11, rekoh, dobro je, sad će sve da bude bolje, ali...ništa posebno nisam video...
Dakle... igrao Karišić, ili Čermelj, ili ovaj, ili onaj...izgleda sve mu to nekako dođe na isto...Teleoptik nikako da bude pri vrhu...
Tako i u Partizanu, da l je Ožegović, d al je Janković, ili je Tošić, Marković, Zdjelar ili levi Miletić, ali mi daleko od titule, ihaha...pa kako god da sastavimo tih ,,prvih 11,,...

Nezavisno od pomenutog Karišića, premalo sam momka gledao pa da ga nešto kao ,,ocenjujem,, ali..sve me ovo podseća na onu nekadašnju izreku ,,fudbal je igra koju igraju svi, ali na kraju uvek pobede Nemci,, - naravno da malo to ,,modifikujemo,, u skladu sa današnjicom i temom na kojoj smo - ima toliko i toliko fudbalera koji dođu ili prođu kroz sve te naše selekcije, i klinci, i stranci, i povratnici i talenti...i svi oni treniraju i znaju ponešto, i pokažu katkad nešto, dakle, kao u staroj izreci - SVI IGRAJU (nije da nije), ali...nikako bre da se pojave ti neki ,,Nemci,, tj. fudbaleri koji bi pobeđivali iz utakmice u utakmicu i isto tako STALNO pokazivali svoju klasu...
Dobro, znam da je sada sve drugačije i da bi sad takva neka ,,klasa,, odmah ,,zapalila,, u inostranstvo, tj. bila prodata pod hitno, ali...
NIKAKO bre da se ,,klasa,, bar pojavi?!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Meni cigani javili promociju sa podrugljivim tonom... Odmah sam ih poslao na spavanje i rekao im da ne bude to opet jedan Dijara kome ste se ismevali :)
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Zna li neko sta ce biti sa mladjim igracima koji su vraceni sa pozajmica ? Bosnjak i Strahinja Jovanovic? Vidim na sajtu pise, srecni sto su opet u Partizanu. Da li idu na pripreme?
Za Strahinju sam u novinama procitao da je bio jedan od najboljih mladih igraca u JSL sad u Proleteru.

Ako su vraceni sa pozajmica, a opet samo popunjavaju broj, onda ne razumem svrhu vracanja.
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Verovatno je istekla pozajmnica od šest meseci, sigurno nisu povučeni pre isteka...e sada da li će biti priključeni prvom timu, Teleoptiku ili na novoj pozajmnici to ćemo da vidimo
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Mocart piše o Bošnjaku kao novom talentovanom štoperu u nizu koji izlazi iz naše škole i o uticaju pozajmice na njega. Pretpostavljam da je cilj da ide na pripreme sa prvim timom i da Bata oceni da li je spreman da bude u ekipi.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Verovatno je istekla pozajmnica od šest meseci, sigurno nisu povučeni pre isteka...e sada da li će biti priključeni prvom timu, Teleoptiku ili na novoj pozajmnici to ćemo da vidimo

Zato sam i postavio pitanje, jer im pozajmica nije istekla, nego je vazila do leta. Oni su vraceni sa pozajmice, e sad zasto, da idu samo na pripreme, ili nesto drugo, to me interesuje.

U zadnjih par godina nikako da neki igrac predje iz omladinskih selekcija u prvi tim, i da pocne standardno da igra (osim Milenkovica).

Jovan Nisic,
Marko Golubovic,
Nemanja Glavcic,
Bogosavac,
Bosnjak,
Strahinja Jovanovic,
Kokir,
Cucin,
Djerlek,
Djordje Jovanovic,
Vlahovic,
Birmancevic

Nekoliko od njih vec otislo u JSL ili strane klubove. Ocajan rad sa mladjim igracima, a to bas treba da nam bude cilj. Ako vec prosipamo bodove lagano, bar da nesto i dobijemo od toga...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Vraćeni u slučaju da prodamo Jankovića i Svetu, a ne dovedemo nikog, i onda ih forsiramo, pa da pokušamo da ih prodamo za godinu dana, eto otprilike tako.
A to što smo treći, jbg, zabole ih, imamo šansu i za kup...

Neverovatno je da se sve kod nas radi ovako, od danas do sutra, da nikakav plan ne postoji.
2-3 klinca stavljaš u izlog, ne napraviš nikakav rezultat a hoćeš da prodaš nekog za milione.
Ivica dovodi igrače na osnovu jednog klipa, bitno da je slobodan igrač.
Cela ekipa je na prodaju u slučaju "dobre ponude", neki bi bili dati i za oprost dugova, a mogu da zamislim kakve će im zamene biti...

Mi smo raspad u svakom smislu.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Hoće li voditi koga iz Teleoptika na pripreme? Onaj Đurić mi je sasvim korektno izgledao na osnovu snimaka, isticao se redovno. Nović možda, s obzirom da nemamo napadača?
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
ona budaletina pantic u jucerasnjem vesniku se vec oprostio od oba trofeja jer eto ne mozemo u namestenom prvenstvu ali zato jednog dana kad se dokaze ciganski kriminal nama ce dodeliti te titule

:banghead::banghead::banghead:
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Prvo da pozelim dobrodoslicu novom igracu, za razliku od vecina vas, ja imam poverenje u Ilieva, kad su stranci u pitanju. Leonardo, Everton, Tawamba i Rikardo, daju mi za pravo na ovakav stav. Suma? Sta znam, uopste ne mora da znaci da je los igrac, eno i Kafu kod cigana deluje kao amater, ali i mi, a pogotovo govna preko puta, smo osetili na svoju kozu da se radi o odlicnom igracu, postoje milion faktora zasto se neki igrac “izgubi” preko noci.

Ono sto zameram Ivici je to, sto kao da nema petlju da trenerima kaze, ne.
Prosto ne smes da dozvolis da ti Kosovic i Scekic budu kicma Partizana. Ili da dozvolis drugom treneru da ti rehabilituje Cirkovica i Kljajica, pa da zbog njih, napravis da ti kv. za LS bude nemoguca misija. Jos ne mogu da prezalim ono ispadanje od grckih cigana.

U vezi levog beka, ako se ispostavi da zaista nema nista od Obradovica, onda ja ne bih dovodio drugog, mislim da je ovo idealna prilika da se Sehovicu da sansa da pokaze koliko moze. Pre povrede je pokazao da moze mnogo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top