Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Svaki igrac koji ima 21+ godina i jos uvek igra u Srbiji, a da nije kod nas ili kod cigana, nije pojacanje.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Prvo da pozelim dobrodoslicu novom igracu, za razliku od vecina vas, ja imam poverenje u Ilieva, kad su stranci u pitanju. Leonardo, Everton, Tawamba i Rikardo, daju mi za pravo na ovakav stav. Suma? Sta znam, uopste ne mora da znaci da je los igrac, eno i Kafu kod cigana deluje kao amater, ali i mi, a pogotovo govna preko puta, smo osetili na svoju kozu da se radi o odlicnom igracu, postoje milion faktora zasto se neki igrac “izgubi” preko noci.

Ono sto zameram Ivici je to, sto kao da nema petlju da trenerima kaze, ne.
Prosto ne smes da dozvolis da ti Kosovic i Scekic budu kicma Partizana. Ili da dozvolis drugom treneru da ti rehabilituje Cirkovica i Kljajica, pa da zbog njih, napravis da ti kv. za LS bude nemoguca misija. Jos ne mogu da prezalim ono ispadanje od grckih cigana.

U vezi levog beka, ako se ispostavi da zaista nema nista od Obradovica, onda ja ne bih dovodio drugog, mislim da je ovo idealna prilika da se Sehovicu da sansa da pokaze koliko moze. Pre povrede je pokazao da moze mnogo.

Срећно с тим...
И како је то Ђукић рехабилитовао Кљајића када је претходну сезону под Николићем био стандардан?!
Причаш глупости.

Bez ovakvih diskvalifikacija!
Sacayak
 
Последња измена од уредника:

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.436
Reaction score
11.841
Локација
Beograd
Pored ove dvojice dovode još jednog stranca uskoro... Ne znam kako misle da im svi igraju kad nismo ni za Enakea imali mesta koliko ih je natrpao... Gurnuce Bosnjaka u vatru jer je Sveta praktično prodat.Spremte se spremte, Iglica se oteo sa lanca i opet krenuo u lov:krsti:
 

Madjionicar42

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
107
Reaction score
111
Scekic dobija nase drzavljanstvo. Za razliku od Muse, ovaj Tokmac je ozbiljno pojacanje, po ovome sto vidim (klipovi nisu 100% merodavni) radi se o igracu koji je poseduje brzinu, agreasivnost, ima njuh za gol i mislim da moze biti kapitalac. Sad sa druge strane ovakav je na klipovima bio i Suma, pa dalje znamo sta je bilo.. Mada treba uzeti u obzir i da je Norveska liga dosta cvrsca i brza od Slovacke, tako da mislim da je Bugarinu ovo dobar potez, prvi normalan unazad..
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Za ovog drugog stranca nista nije gotovo. Deluje da bi bio pojacanje...
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
А зар није било приче да већ имамо превише странаца, још кад нам врате Суму и Вакулка, уканаљени смо потпуно.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Pa ovaj Georgijevic u Frencvarosu nije mogao da bude na klupi a nama neko pojacanje? Jel mene neko jebe ovdje. Nije bilo mjesta za Djoleta Jovanovica a moze da igra ovaj lik. Za polusezonu skupio 22min u kupu i dao 1 gol. Izgleda da je to nova fora kod Ivice, dovodi igrace koji imaju dobro statistiku u kup takmicenjima.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Iskreno, nisam upoznat da postoji neko iz Teloptika ili omladinaca ko bi se priključio kao treći napadač, tako da nije loša opcija da bude kao izmena tu, a i nije bio loš u Voždovac i plus je naše dete. Kad je situacija bedna kao što jeste, bolje on nego napadač Rada ili Spartaka.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Iskreno ovaj drugi mi se po video klipovima baš sviđa, pravo krilo brzo, zna da da gol zna da probije i centrira to nam treba a ne kao Janković koji se uvlači u sredinu sa krila kao i Tošić. E sad ako je istina da Tošić kod nas ima 800 k to je otimačina ajde da čovek igra al on je više bio kod nas povređen nego što je igrao. Ja sam za što se tiče dovođenja Georgijevića kuburili smo sa napadom kao džoker sa klupe što da ne. Pročitao sam u jednim novinama da smo zainteresovani i za Lutovca e sad koliko je to istina ne znam, ako dovedemo ovog Nguena ne znam koliko nam je potreban. Bilo kako bilo ako dođe konačno ćemo imati brzinca po krilu jedino što sam primetio da je igrao na većini dobrih terena koliko će se snaći na našim kaljugama videćemo. :D
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Срећно с тим...
И како је то Ђукић рехабилитовао Кљајића када је претходну сезону под Николићем био стандардан?!
Причаш глупости.
O Nikolicu i pricam, mnogo su nas kostali ta dva igraca nakon njegovog odlaska. A Djukic je bio nedovoljno pametan da trazi da mu po svaku cenu dovedu golmana i stopera, epilog je poznat.
Steta sto smo tako lako, rekao bih i neinteligento, ispustili priliku da udjemo u LS. Sada bi verovatno bilo sve drugacije.

edit:
Mada uz ovu vasu cigansku vlast, i uz sukoba dve napredne frakcije koji se otimaju oko kluba, tesko da bi bilo mnogo drugacije.
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Pa ovaj Georgijevic u Frencvarosu nije mogao da bude na klupi a nama neko pojacanje? Jel mene neko jebe ovdje. Nije bilo mjesta za Djoleta Jovanovica a moze da igra ovaj lik. Za polusezonu skupio 22min u kupu i dao 1 gol. Izgleda da je to nova fora kod Ivice, dovodi igrace koji imaju dobro statistiku u kup takmicenjima.

Iskreno, prvi put čujem za momka.
Ja zadnjih 10-15 godina pratim dešavanja iz zemunela, ali mi je ovaj negde promakao.
Za sedam meseci u Ferencavrošu, dvocifrena minutaža na terenu i jedan gol! To će pojačanje prevazići i Nikolića #9

EDIT

Pročitao sam u jednim novinama da smo zainteresovani i za Lutovca
Ako dovodimo Lutovca onda bi trebalo da vratimo i Đilasa, svaka politička konotacija je slučajna :D
 
Последња измена:

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.921
Ja sam zadovoljan i sa onim prvim crnjom i sa ovim sada ako uspemo da ga dovedemo. Onaj prvi me podseca dosta na Abubakara. Ovaj drugi cini mi se da vise igra iza napadaca nego sto je krilo,ali ima brzinu,tehniku,sut...Mi bolje igrace na krilnim pozicijama nemamo,ne znam cemu sprdacina ovolika,uvek sam za ovakve igrace nego za neka jsl drva iz Napretka ili Spartaka ili kojeg vec domaceg tima. Georgijevic je u mladjim kategorijama bio odlican spic,nadavao se golova,u Vozdovcu je bio skroz solidan,nama za zamenu odlican,posto nemamo ni jednog spica na klupi. Podseca me malo na Skuletica,sto i nije tako losa stvar.
E sad jedan igrac tipa Moreira pa da gledamo fudbal kako se igra.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Mislio sam sreca u nesreci sto smo dekint d nasa deca igraju. Kad ono Ivica i Vazurica izjebu i tu kombinaciju i dovedu neka krajnje diskutabilna pojacanja. Ej mi da razigravamo igraca Ferencvarosa. Voleo bih da me taj decko demantuje ali ako je takva prica sto nije dosao iz Vozdovca pravo kod nas. Pomislim koja je slucajnost da nismo ispustili Nikolu Milenkovica a da smo kadri da izgubimo talenta, svakako. Vazura me podseca na neke ljude koje znam, koji se vode onom bolje sto evra odmah nego soma za nedelju dana, tako se vodi u prodaji igraca i tu karaktera nema ni do podneva.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ovaj najnoviji iz Norveske sto se pominje deluje mnogo bolje nego ovaj kojeg smo vec doveli.
Georgijevic je na nivou Nikolica, mozda cak i malo tanji.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top