Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Znači generalka sa Bh premijerligašem, Mladost(Doboj).Samo da napomenem da ovo Doboj nema nikakve veze da gradom Dobojem, nego sa timom iz sela Doboj kod Kaknja, koji je već nekoliko sezona u "elitnom društvu" bh fudbala, na polusezoni su završili na 6. mestu.
Vidim da se Pantić žali na protivnike krakovie i slovane iz libereca, s kojim često igramo na pripremama i koji nas uglavnom pobeđuju.

Eto bar na kraju priprema da odigramo meč sa jednim velikanom:D

https://en.wikipedia.org/wiki/FK_Mladost_Doboj_Kakanj
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Prostata ima da im rikne u 50 -toj ovo je glupost!
'Nači, dobro je da nisam moju baš tako često spuštao u led, ovako mi je potrala do 54.-e, pa kud ćeš više... :confused-smiley-013:
O.k. a sad bez ,,zezancije,, na račun ozbiljnih (i neophodnih) stvari kao što je to prostata, imam utisak, ili se bar nadam da će nam se ,,omaći,, da se i danas ,,maknemo,, sa tih kladioničarskih od nula do jedan, pa da damo bar dva...kad smo mogli Šahtjoru, valjda ćemo i Kaknju...? :confused-smiley-013:
A da se ne zajebete pa da pomislite da je utakmica od tri sata, nije, od jedan je...
Iako ja stalno zahtevam da se termini igranja znaju što ranije u srpskom sportu to i nije baš tako...
Naravno, ovo su samo pripreme, pa ništa čudno da se nešto i pomeri tamo-vamo, ali kod nas to rade i tokom prvenstva... :confused-smiley-013:

A sad spektakl: utakmica Partizan Beograd - Mladost Doboj Kakanj!
:icon-biggrin: :icon-rolleyes: :icon-lol:

Koji li će ,,smajli,, posle utakmice najtačnije opisati našu igru? :confused-smiley-013: :food-smiley-019: :šal
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.933
Reaction score
7.318
Локација
Banja Luka
@majonez Nije glupost nemoj da lupetas. Da si se iole bavio ozbiljnije sportom znao bi sta je krio terapija (ledom) ili cak krio komora. Misa Filipovic jeste idiot, ali nije on ovo izmislio. Cak su i nas na Difu ucili o ovome, tako da sam upoznat sq ovim, a i sam zadnjih 5 godina koristim ovu metodu u periodu oporavka i pripremnom periodu i nista mi nije bilo. Eto, naprotiv imunitet mi je ojacao i brze se oporavljam
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Malo nauka, malo praksa, malo nečije prirodne predispozicije za nešto - a koje neko drugi nema...
Ipak, svi mi želimo da su Partizanovi igrači uvek u što boljoj kondiciji i sa što manje povreda, a teško je razlučiti koliko je sve to do sticaja okolnosti, prirodne (ne)mogućnosti nečijeg tela ili (ne)pravilne primene naučnih dostignuća, teorije i prakse...
Većina nas ipak zapaža da tokom istorije nekada Partizan ,,melje,, i ,,dodaje gas,, tokom ili čak i pri kraju utakmice, a da im je nekada ,,duša u nosu,,...ali da to nije samo do toga što je neko ,,urođeni,, Bajro ili Evi, a neko baš i nije...
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Gledati utakmicu Fk Partizan je postao tezak kosmar!
Ovo je stvarno ocajno, ni krvi, ni znanja, ni talenta, ni borbe, ni smisla, ni discipline! Podobijase crvene kartone, akcije ni od korova, ni da predribla neko, dupli pas nista.
Stojke, Sveta, Valiente, Celavi, Rikardo i eventualno Zakaric, osim omladinaca (Djerlek, Fica, Sehovic, Pavlovic) sve ostale bih oterao bez razmisljanja.
Naravno Ilieva bih proterao iz zemlje, Bata mozda ipak nije za trenera Partizana.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Samo jedno pitanje: jel su ovi u crvenim dresovima Partizan?
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Šta ja gledam krv ti jebem...u svojih 50 godina ne pamtim gore...a Pantić drvi o rumenom đokiću...pa daj ovim 5 komada... ludilo... samo treba još više voljeli Partizan.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
ako Mirkovicu budu starteri Kosovic i NIkolic onda stvarno treba da se zapita da li je ovo posao za njega... i ne ako budu starteri, ako uopste dobijaju minute...
ludost Pantica ne bih da komentarisem, stvarno nema smisla
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Za jedno je ipak u pravu i ludi Pantic. Ni on vise ne moze da cuti. Uvek je izgovor kako igraci nisu prosli pripreme. Sta je ovo sad? Dzabe i pripreme ako nemas pojma sta radis.

Ovo danas, odnosno ne samo danas, cele pripreme, porazavajuce, tuga od ekipe. Ne bih ulazio u pricu o pojacanjima. I sa ovim igracima ne smes da gubis i mucis se sa ekipama tipa liberec i ostali mesari. Sta je ovo danas?

I sta je najgore od svega? Posle utakmice sledi izjava da imamo sanse ali nema golova. Zbog ovoga mi je djukic ogadio pracenje Partizana. Ima li neko normalan trenutno u Partizanu, mislim i na upravu i na struku i na igrace?

Necu da ulazim u to dal je Bata dobar trener, nije moj posao. Samo jedno mogu da primetim: On ladno sutra moze da prestane da bude trener, da kaze tipa nije to za mene. Tako mi deluje sve vreme, kao da ni on sam ne zna gde mu je mesto u fudbalu, ili da li je uopste u fudbalu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
:krsti::pop
Da nekome padne na pamet da hoće da bude fudbaler a da od 10 stvari koje radi na terenu bar 9,5 uradi pogrešno, loše, kilavo, nikako...ja prosto ne mogu da verujem...a tek da nas sudbina kazni time da takav dospe do dresa i utakmice Partizana...?! :banghead:
:pop:krsti:
Jad, beda, bruka, sramota, preslabe su reči da opišu našu ,,igru,,...seoski timovi POJAM su za naše ,,fudbalere,, a pri tom ne mislim na ove današnje Bosančerose (njima svaka čast! :clap ) nego na ,,beton lige,,...
Da neko kao Bata bude ceo život u fudbalu a da mu ekipa na terenu od 90 minuta ne igra fudbal bar 89, ja ni to ne mogu da verujem?! :banghead:
:krsti::pop:krsti:

Dakle NAJGORI ste Partizan ikada, pa ako možete, popravite se u zvaničnim utakmicama, dovedite spasioca krštenog fudbalera u poslednjoj sekundi prelaznog roka, ali svakome ko je OVO gledao mislim da sleduje neki beneficirani ,,radni navijački staž,,...
Ko od nas ima 10, 20, 30, 40, 50 godina ,,staža,, da mu se doda bar još 10.
Mislim da je i Pantić umesto da prenosi prvo poluvreme odhrkao negde tih 45 minuta, samo da ne mora da gleda...
ONO gledati a ne zaspati...
:krsti:
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Za jedno je ipak u pravu i ludi Pantic. Ni on vise ne moze da cuti. Uvek je izgovor kako igraci nisu prosli pripreme. Sta je ovo sad? Dzabe i pripreme ako nemas pojma sta radis.

Ovo danas, odnosno ne samo danas, cele pripreme, porazavajuce, tuga od ekipe. Ne bih ulazio u pricu o pojacanjima. I sa ovim igracima ne smes da gubis i mucis se sa ekipama tipa liberec i ostali mesari. Sta je ovo danas?

I sta je najgore od svega? Posle utakmice sledi izjava da imamo sanse ali nema golova. Zbog ovoga mi je djukic ogadio pracenje Partizana. Ima li neko normalan trenutno u Partizanu, mislim i na upravu i na struku i na igrace?

Necu da ulazim u to dal je Bata dobar trener, nije moj posao. Samo jedno mogu da primetim: On ladno sutra moze da prestane da bude trener, da kaze tipa nije to za mene. Tako mi deluje sve vreme, kao da ni on sam ne zna gde mu je mesto u fudbalu, ili da li je uopste u fudbalu.

ne, nece izjava "Posle utakmice sledi izjava da imamo sanse ali nema golova... "
nego ono cuveno "dobro smo stajali"...
ja sam verovatno vec poprilicno lud kad mislim da se fudbal ne igra tako sto se stoji... a najgore je sto to nije floskula kod nas, nego neki stvarno tako igraju, stoje i cekaju loptu u noge i kao "vidte me kako sam dobar tehnicar"... pre svih Kosovic i Nikolic, a ni drugi ne zaostaju
ne nije problem ova danasnja utakmica, bar ne ona kao jedna takva odigrana, vec je problem sto mi tako igramo, tj. pokusavamo da igramo ko zna koliko unazad, dve godine najmanje...
mi smo svaku utakmicu mrtvi, nigde zivota u igracima, svi nesto sire ruke i gundjaju protiv necega ili nekoga, i celu utakmicu tako, iz utakmice u utakmicu...
jedino se mrdnu kad je neki jaci protivnik jer znaju da ima menadzera na tribinama...
djukic je bio uzasan, on je direktni krivac za ovakvu igru svojom "trenerskom filozofijom"- polako, mirno, vadi loptu iz guzve pozadi itd...
Mirkovic ne pokazuje nista bolje, ne vidim da je usadjena ikakva ideja sta mi hocemo na terenu, kako da donesemo loptu ispred protivnickog golmana, vec je opet dominantno neko alibi umiranje u tehnici - primis loptu, okrenes ledja golu i vratis je prvom sigurnom sto je po pravilu pas unazad...
PS. meni je najveci utisak danas ostavio pantic svojom izjavom (iako rekoh da njegovo stanje svesti ne vredi komentarisati, ipak moram...) "nadam se da ce sledece pripreme organizovati uprava"...
da ne pominjem kukumavcenje sto se igra sa zatvorenim tvrdim ekipama na pripremama, kao da nas ovde ocekuje nesto drugo a ne razni Lucani, Javori, Surdulice, Subotice i ostali autobusi...
da li je moguce da nema ni jedne normalne osobe i u onakvom snsovskom brlogu od tzv uprave FK Partizan koja bi bar malo povukla rucnu? da li je moguce da su bas toliko operisani od svake realnosti i od svake normalnosti?
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ne znam kako i dalje mislite da ova ekipa moze igrati smisljen fudbal. Fizicka sprema odavno upitna, omila igraca se pokazala kao promasaj, to sto su jos u timu govori o stanju u klubu i nasim ambicijama (nemamo ambicije).

Rjesiti se JSL igraca, dovesti kvalitetne strance ili ako je moguce nekog kvalitetnog domaceg igraca. Ostalo nasi klinci iz omladinske neka igraju. Tesko da ce biti gore nego sad, a i bar cemo imati neki plan za razliku od sad.
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Dokle mi dodjosmo bog te jebo... Od Markovica, Nastasica, Mitrovica, Jojica, Moreire, Jovetica, Zuke, Diarre do ovog sranja.. Batalicu fudbal dok ovi iz uprave ne odu... do tada basket mi uliva ako ne neko poverenje, onda barem neku pasiju i energiju....
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Dakle, bice borba za plej-of. Ja ne mogu reci da ne vidim borbu i zelju, ali dzaba kad to nista nema za dobar proizvod toga. Dzaba kad niti napravimo neku sansu za gol, niti neki visak iz koje bi nastala sansa za gol, a sto je jos gore, oni nama napravise dvije (najmanje) ozbiljne sanse iz kontri gdje se pola ne vraca a ovi sto se vracaju poluzbunjeni.

Ove zimske pripreme je sve trebalo igrati sa ovakvim ekipama, jos im i platiti da igraju bunker ako treba i samo pice kontre, iako nas u nasoj ligi pola njih vise ne ferma nego odmah i napadne...

E sve to je strasno. Pogotovo sto ni Bata nije nasao zamjenu kondicionom da makar tu pokaze neki karakter, a o napadacu ili nekom odlicnom veznjaku da i ne pricam...
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
765
Reaction score
2.844
Локација
Banja Luka
Ubjedljivo najgori Partizan u istoriji,da nisu crno beli dresovi i grb mislio bih da sam gledao nekog petoligasa...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top