Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
@Goran Tomić ja to za Sumu mislim ozbiljno, sta mozemo izgubit ionako smo bez ambicija. Kad mozemo svakakve igrace forsirat i razigravat mozemo i ovog sto smo ga platili skupo.

Meni je nekad ta situacija sa Sumom idealna za americki film, tipa igrac koji je bio extra odjednom prestane da igra dobro i onda on trazi motiv i nacin da prevazidje probleme da bi opet zaigrao dobro i davao golovem pa onda odjednom dobije drugu sansu u Partizanu. Jedne noci u snu mu se ukaze senegalski saman po imenu crna mamba, kaze mu neke zajebane rjeci i on pokida, na kraju uvali 3 gola za titulu :D (kupa naravno da se ivica nebi razocarao nekom drugom titulom) ujedinjeni vaskrsli jug ga nosi na rukama preko tribine a on se smije :D ivica smrce linije, vazuru uhvate u kradji i zavrsi u cuzi, vucela izvadi slobinu sliku i pogleda u nebo..i tu je kraj filma.

Volim happy endove osim kad amerikanci spasavaju svijet od neke katastrofe.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.745
Reaction score
29.590
Локација
Beograd
I ja svašta mislim, samo neće Bata i Ivica da me pozovu i pitaju za savet... :icon-rolleyes:

Sviđa mi se tvoj scenario za film, samo mora i prof Vuletić da dobije neku scenu, makar ono kako igra tenis - i svakako kao specijalni gost ,,star,, - Valeri Božinov, kao npr. neki bugarski krimos koji dođe u BGD da malo ,,privati,, kakvu domaću radodajku ili šta već (bez bitne veze sa glavnom radnjom filma, al samo da se pojavi!) :D

Edit za kolegu koji se u međuvremenu uključio u raspravu:

Čekaj bre, pa Suma je Suma a ne sumo (rvač)! :icon-lol:
Čovek nije došao da se rve sa balvanima Njiva lige nego da izvede (h)istorijski povijesni penal protiv ,,cigana,, pa još i pred Splićanima, izveo ga kako ga je izveo, ali dao je gol Zvezdi, hvala lepo doviđenja prijatno. Ima nekih koji to još uvek sanjaju i zauvek će... :icon-rolleyes: ...a i imao je i savim dobru volju da se potuče sa ,,ciganima,, na sledećem derbiju, ma kako da je pero laka kategorija...

Edit za kolegu koji bi Sumu na film:
A stvarno faca mu je ona prava, filmska, da je počeo na vreme sa tom karijerom dosad bi već dobio onog ,,Oskara,, ali van Amerike (koja spasava svet u filmovima ali u realnosti ga ujebava)...
 
Последња измена:

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
opet...
ja popih poene pre neki dan za pominjanje igraca koji nisu u Partizanu (#51 i Suma) na ovoj temi
a vidim da se opet prizivaju...
jel treba da opet dobijem poene?
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Upravo procitah ovo:”Kako saznajemo, sportski direktor Partizana Ivica Iliev je pre puta u Tursku pozajmio novac klubu za normalno funkcionisanje. Iliev je tražio da se potpiše menica, koja će mu garantovati povraćaj novca. Međutim, da je u Partizanu krajnje alarmantna situacija potvrđuje i činjenica da je pre puta jedan iskusni fudbaler, kako saznajemo Milan Smiljanić, koji je dugo godina igrao u inostranstvu, iz svog džepa dao plate igračima. Naravno, uz obećanje da mu se taj novac vrati.”
Ne znam da li smijem napisati Izvor, ali u pitanju su dnevne novine. Ovo je zaista nevjerovatno, pa mi pomjeramo granice dna...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
To je politika... procitao i ja juce
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.745
Reaction score
29.590
Локација
Beograd
Misliš na ovo što smo se mi zezali a nismo još popili kaznene poene za Sumu kao filmskog stara, ili na ovo da Lola i Ivica pozajmljuju pare Partizanu?
Ovo naše (prvo) je naravno bila zezancija...a ovo drugo, ako je istina - nikako nije zezancija...
U teškoj smo novčanoj ,,buli,, ali valjda su o tome trebali da razmišljaju naši ,,kapetani na belu lađu,, pre nego što smo dotle došli...
Sad mož' da misliš kol'ko 'oćeš, al' ne vredi - treba NOVAC!
Al' o(da)kle(n)?
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.336
Локација
Nickname
Na drugo mislim. I da, od Partizana su napravili tešku sprdnju, uvek su nasmejani i nikad ne traže krivca - zbog koga (čega) je sad sve ovako kako je?
Iako je providno zbog koga je.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.983
Reaction score
25.990
Локација
ante portas
Mi smo preživljavali jedino zahvaljujući Uefinim parama, to nam je držalo glavu iznad vode.
Sad kad toga nema , a nema ni "zlatnih koki" iz Zemunela koje bi eventualno prodali ,jer su i to razjebali mogu da zamislim šta nas čeka.
Ćorav dinar nisu sposobni da unesu u klub ,ali su zato čvrsto usidrili svoje nesposobne i alave guzice u fotelje.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Ivica i Gmazura treba da plate Partizanu sto obitavaju u prostorijama kluba. Da li ce velikodusni sportski direktor da obracuna i neku kamatu mozda?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Mi smo preživljavali jedino zahvaljujući Uefinim parama, to nam je držalo glavu iznad vode.
Sad kad toga nema , a nema ni "zlatnih koki" iz Zemunela koje bi eventualno prodali ,jer su i to razjebali mogu da zamislim šta nas čeka.
Ćorav dinar nisu sposobni da unesu u klub ,ali su zato čvrsto usidrili svoje nesposobne i alave guzice u fotelje.

I da imamo evropu, i da imamo zlatne koke iz zemunela, opet bi nas sveli na ovaj nivo. Zadatak je zadatak! Sluzba to najbolje zna!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ne znam ni sa kim igramo ni koji smo na tabeli, al’ pozelio sam utakmice Partizana.
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Sutra počinje prolećni deo sezone, verovatno najteže sezone od kada postojimo.
Očekujem od Bate, njegovog stručnog štaba i igrača, od cele struke, PARTIZANSKU borbu do zadnjeg minuta, do zadnje kapi znoja.
Okupatorima kluba želim da se koliko do juna spakuju iz hrama i prvom ciganskom tramvaj linijom odvezu u tri pizde lepe materine od svetinje
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Jedino što ja očekujem je brukanje kluba kao i dosad. Smanjite malo očekivanja i biće vam lakše. Nerealno je očekivati da odjednom isti igrači koji su gubili bodove po raznim njivama, odjednom nauče da igraju fudbal.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top