Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Polako ljudi...ganima treba,brat bratu 30 miliona godišnje... ima da puknu ko mjehur od sapunice... ničija nije do zore gorela... Pa oni imaju 50 plus igrača pod ugovorom...i dalje dovode...polako, znam ja naše što su kukali kad su uzimali titule pod piksijem a lud je vidio da će puknuti... živi bili pa vidjeli.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Nece oni videti ni p od para sto su dobili ulaskom u Ligu Sampiona, lopovi su to i uvek ce biti, samo sto ce sad potonuti jos vise nego sto su pod piksijem i Dzajicem
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Ajde ti to objasni prosječnom Grobaru...oće to...poštenje kod njih,ne krade se,ne idu pare na politiku i slično...oće to, ali malo sutra.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ja sam se već smorio kad znam da će prodati Rikarda na leto.
Šta koji moj i igramo ovo do kraja, kakva naša Liga Evrope, nađite pare, napravite neki plan i zadržite jednog igrača duže od godinu dana, stoko lopovska.

Ej bre, mi nemamo više nijednog igrača u prvih 11 iz one ekipe koja je osvojila poslednju duplu krunu.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Petre koje leto? Ivica je obecao da ce otici ako ne osvojimo titulu ako se dobro secam. Valjda nije picka da prekrsi obecanje.

E ako nas odlazak Ilieva ne preporodi ništa neće... njegov odlazak ću slaviti samo ako ode cela uprava jer menjati jednog čoveka kao što smo menjali i Đukića je besmisleno i ništa ne znači. Problem je novac, problem su ljudi koji vode klub. Možemo imati i najboljeg sportskog direktora i najboljeg trenera ali bojim se da to ne bi garantovalo titulu sa Vazurom i Vučelićem...
 
  • Like
Reactions: Pop

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Kakva crna titula , i vrapci na grani znaju da je nećemo osvojiti dok je av na čelu "države " ..
Ali to ne znači da ivica ne treba da ide u zatvor ili makar da bude izbačen kao ker na ulicu..
bolje da na njegovo mesto dođe neki random čovek koji čak nema nikakve veze sa fudbalom , sigurno nas neće brukati na svakom uglu kao ivica + nam neće uzimati 5000e mesečno za platu.. a biće efikasan kao i ivica , ako ne i efikasniji od njega.

Druga stvar , ko misli da će se balon zvani czv izduvati brzo taj nije ni malo upucen u to koliko su se organizovali kao sekta(i to veoma dobro organizovana sekta) od kada je av na vlasti.. verujem da titulu nećemo videti minimum 5,6 narednih godina. Vreme će pokazati
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
to su rekli i Marku, pa znamo šta je bilo posle.. :sneaky:
kurac su oni na biciklu a ne organizovani, i da, neće se izduvati nego će ga izduvati i pući kao prenaduvani :picka-ciganska: balon, što i jesu :icon-evil:
 

Icecool

Početnik
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
104
Reaction score
166
E ako nas odlazak Ilieva ne preporodi ništa neće... njegov odlazak ću slaviti samo ako ode cela uprava jer menjati jednog čoveka kao što smo menjali i Đukića je besmisleno i ništa ne znači. Problem je novac, problem su ljudi koji vode klub. Možemo imati i najboljeg sportskog direktora i najboljeg trenera ali bojim se da to ne bi garantovalo titulu sa Vazurom i Vučelićem...

A ja sam naivno celjade i bas mislim da ce posle Ivicinog odlaska da krenu da nam cvetaju ruze. Naravno da nece, ali ja sam se osvrnuo samo na Ivicino obecanje da ce da ode ako se ne osvoji titula. Jednog parazita se resiti i staviti metlu na njegovo mesto i bolje ce raditi posao, a da ne pricamo sta bi bilo kad bi otisla i ostala govna. Pa procvetali bi.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Meni je funkcija SD generalno glupa. Dajte treneru koliko smatrate da treba budžeta, on neka dovodi igrače u dogovoru sa skautima i to je to... on dovodi on i odgovara za njih. Jedino pošteno.
..i onda oteraš trenera k'o kera ( ili štitarsku džukelu, recimo :whistling:) i ostanu igrači koje je on doveo za svoju ideju o igri, koja nije funkcionisala i zbog koje si ga i oterao
i šta ćeš onda sa njima?
da opraštaju plate, da im pretiš da potpišu sporazumni raskid k'o što rade :picka-ciganska:??

nama treba neko ko će da se "meša u svoj posao" i da ima bar malo iskustva u istom a ne da se uči na Klubu..
e sad, ima li takav da uopšte hoće da dođe u Klub koji je toliko u kandžama politike ili "politike", nisam siguran
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Pitao bih Pantića i Ivicu jel' i dalje smatraju prošlu sezonu uspešnom?

Jel' ok što smo bili drugi, što nam se u LE pao Bešiktaš (ko što je mogla i veća aždaja da nam dođe), pa sad ne igramo Evropu i nemamo za kiflu?

Demagozi... u redu, ne može se svake sezone osvojiti titula, posebno ne u ovoj i ovakvoj državi i ligi, ali moraš da se boriš za to, da pokušaš, pa ako nekim čudom uspeš da osvojiš lakši ti je put kao šampionu do grupe, a samim tim i para od Evrope...

Razjebaste šampionski tim, i eto gde nas je to dovelo, a para nigde, nekim igračima se vuku dugovi još od pre par godina, primaju jednu platu na 2-3 meseca... Za to stvarno treba da budeš stručnjak, odnosno da namerno miniraš klub.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.933
Reaction score
7.320
Локација
Banja Luka
Zasto me stalno prati osecaj da ce Rajo Bozovic da nam sad priskoci u pomoć, sa nekom bombom iz Koreje ili tako nekim povratnikom...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top