Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ma da Stolica je odličan, dokazao se u Voždovcu.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nebitno je ko je trener/igrač, bilo šta dok se ne objavi koliki je dug.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Tako smo molili Sumu da dođe nekoliko rokova unazad. Lepo se isplatilo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Većina bivsih igrača ima problem sa zaradom tj manjkom iste. Zato ili udju kao klasični fudbaleri u neke kafiće, restorane, ili moraju da prodaju nekad i veru za večeru kao kraljevačko govedo krstić. Fudbaleri imaju tu priču da su treneri solidno plaćeni.
I onda imamo razne Druloviće, Tomiće, Rašoviće, Mirkoviće, Krstajiće itd.
Neki od njih su i ok likovi, ali jednostavno biti fudbaler ima možda 10 posto veze sa trenerskim poslom, to je zanat ko i sve drugo, čak bih se usudio da kažem i da je dobar fudbalski CV bar na našim prostorima pre mana nego kvalitet.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.253
Reaction score
3.717
Ma često problem nije ni sa zaradom, nego im je dosadno, ne znaju šta će od sebe, pa jedan dan dižu zgradu, sutra drže restoran, a prekosutra ih malo uhvati želja za fucom pa bi odmah u velike trenere. I kao što je sve danas instant, tako bi i oni preko noći da postanu Murinjo. A Marko Nikolić je lud što se 15 godina zajebavao sa klincima i Radom... Uglavnom, od postojeće garniture nije ni za očekivati neko promisljenije rešenje.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Sve je to pisanje uz vetar dok ovi ne odu. Po meni idealan sportski sektor bi bio Marko trener i Tomic sd. A ima li Savo licencu? Nek me demantuje neko jos jednom al zar taj isti Savo na skupstini nije bio protiv sadasnje garniture uprave?
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Jebem ti sunce kakva je ovo sprdacina?? Savo indijancina raspala kao trener??! Sramota sta rade! Upravo popusis mi kurcinu! I ladno radovan curcic,ona debilcina bunkeraska?! Pa ovi definitivno nemaju veze sta rade! Ako Savo bude trener definitivno cu jedno vreme da prestanem da pratim fudbal,nemam ja zivaca vise za ovakve sprdacine.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top