Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Toliko su nam usrali kompletan FK ,da uopste be razmisljam o tome da je danas derbi...ne mogu reci da mi je totalno sve jedno sta ce da bude,lagao bih..ali nema te drazi ...
UPRAVA sa Zeksom Panticem napusite mi se kurca!!!
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Boli me uvo za napredne poltrone u upravi ovo je pitanje casti danas, nisam od tih sto zele da budemo 5. daj da pobedimo a govna svejedno moraju da idu na kraju sezone..Prizeljkujem da momci daju sve od sebe pa sta Bog da. Svaka vasa titula je lazna, zato danas pobeda je vazna! Ajmo crno beli jedan gol nas deli...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.307
Локација
Kej Republika
Uprave, igraci, navijaci su prolazni. Dodju vide, osete i vremneom "nestanu". Samo je nas Partizan vecan. Tako i rezultati ostaju vecni, negde upisani. Pobedite danas. Ne za upravu, sebe ili navijace, pobedite za nas Partizan!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.561
Локација
Beograd
Pretpostavljam nikad više ravnodušnosti, malodušnosti, letargije, depresije, lošeg raspoloženja, podeljenosti, neverice, nekvaliteta, neuspeha...

Ali derbi je derbi i jeste pitanje ČASTI!
I zato:
Zna se šta nam je činiti...

Ja sam u svoje vreme bio na derbijima sa 100 000 ljudi, ali sve ovo sad, zbog SVEGA i svačega odavno više nije moje vreme - niti bi na stadione više došlo 100 000 ljudi, niti toliki kapaciteti stadiona više postoje, niti ću ja na današnjem derbiju biti - jer u vreme derbija radim... :icon-rolleyes:

...pa...bar da se prethodno ,,načestitam,, državi i FSSu na terminu utakmice, i da se ponadam da će i naši fudbaleri da se na terenu prigodno i što više ,,načestitaju,, Zvezdi na njihovoj ovosezonskoj tituli...

Napred Partizan!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Trenutno stanje na blagajni.. :
Zandara, komada 30
Blagajna u funkciji, jedna
NIGDE NIKOG

GROBARI?
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.672
Samo od trenera i igraca ocekujem da brane Partizan.Od uprave ocekujem I dalje da cuti I posle derbija.Ni od organizovanih navijaca nista ne ocekujem.Oni zive u nekom svom svetu.Ako postignemo prvi gol,bice kradja nevidjena.Provokacije u rupi su normalna stvar I bice ih.Zato hrabro fudbaleri sa puno krvi od pocetka.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Jasmina nisam u toku, nisam slušao šta su pričali, šta je rekao?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.925
Локација
Žrnov
Pricaju ove dve kalastire kako suandovi superiorni igraci bla bla i pitaju Zarka da prokomentarise i uporedi i on kaze ne bih se slozio sa ovde prisutn8m zvezdasima jer ko je pratio sezonu a posebno poslednju utakmicu u Nisu mogao je da vidi koliko je tesko biti igrac Partizana i da tu ima i drugih faktora koji uticu na rezultat.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
A ovi šute k'o popišani pretpostavljam, e nek' im je rekao.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.925
Локација
Žrnov
ne pamtim generalno ka d je bilo manje publike na derbiju.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.925
Локација
Žrnov
ima li neki faul ovoj slini da se sudi što bije daču celo poluvreme?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top