Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Možda grešim, ali čini mi se da se u propisima FSS nalazi da svi stadioni u JSL moraju da imaju reflektore. OK, sad i ja kenjam, jer da se poštuju propisi pola klubova u ŠupakLigi ne bi moglo da se takmiči!

Kad je bila ona akcija deljenja reflektora od strane Toleta tad Zemun nije bio u JSL pa nisu dobili reflektore a svedoci smo da za takmičenje u istoj ne moraš ni teren da imaš, može i na njivi da se igra ako je državi(ciganima) u interesu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.778
Reaction score
29.683
Локација
Beograd
Ne dam Cetalja (Sumu), pa da se pobijemo.
Ko je gledo djeknu, razumece :D
Ne znam šta je sve bilo u Đekni ali Suma ima neku klasu, to se jednostavno vidi...,rolovanje, igrača te njegovo slanje po burek i jogurt (i novine pride!) ne može svako da izvede, pa bilo to od konkretne koristi (da li je to bio gol) ili ne...

Mi ako krenemo sa time ko sve od sadašnjih igrača nije pokazao sve što treba da pokaže, i da li je bio koristan onoliko koliko treba, i stavimo sve takve na transfer-listu, ja ne znam da li bismo imali dovoljno igrača na terenu da sutra počnemo utakmicu...

Nego Suma je koštao koliko je koštao pa ljudi sad pizde što nije dosad dao jedno 25 golova i 25 asistencija, a ja ne bih ponovo u prepirku ko kako igra i ne igra i zašto...
Novac je novac, ali to je pitanje za Ilieva i za upravu...fudbal je ipak nešto drugo...

Duga je sezona, ko ne ode u prelaznom roku, (i u sledećem prelaznom roku) imaće prilike da pokaže šta zna ali i šta može, naravno, ako mu Bata da priliku i sve ih uklopi tamo gde treba i kako treba...
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Ja sam rekao da o Sumi neću da pišem dok ga ne vidim kako će da izgleda pod drugim trenerom. Kod hefea ni je delovao prvo da je najskuplja prevara u istoriji FK Partizan, pa onda da ipak zna fudbala ali da ga ovaj ne koristi kako treba. Da vidimo pod baticinom palicom na šta će da liči pa da dajemo sud.
Ali definitivno mora tim da mu se podredi, tu nema priče. Recimo kod Marka se znalo da je Leonardo majstor i da ne mogu ostali da imaju tretman kao on. I nisam video da je neko imao problema sa tim. Da li Suma može za kratko vreme da uzme tu ulogu ne znam ali znam i vidi se da domaćeg takvog igrača nemamo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.778
Reaction score
29.683
Локација
Beograd
I videlo se da domaći igrači ne misle tako i da smatraju da su i oni klasa i to (po njihovom mišljenju) mnogo veća od Sumine...

Ali hajde da vidimo kako Bata gleda na istu stvar...
Možda već i sutra?
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
opet ista prica... Suma ima klasu al ga bojkutuju domaci igraci...
aj videcemo kako ce igrati kod Mirkovica, samo me zanima koje li cete onda opravdanje da mu nadjete...
cuj ima klasu, rola loptu... da nije igrac Partizana u pitanju bilo bi mi smesno, ovako mi je samo mnogo tuzno!!!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.778
Reaction score
29.683
Локација
Beograd
Ne razumeš ti to...

Kad kažem ,,klasa,, uopšte ne mora da znači da će ikada da pokazuje u Partizanu neki ,,svemirski,, fudbal (mada bih ja voleo da hoće!), nego, kao kod automobila, kad vidiš porše, mercedes, vidiš klasu, nema veze da li je taj porše, mercedes star, zarđao, na otpadu, ali je i dalje klasa...porše...mercedes...čak i kad je zarđao...

Iz Sume povremeno zaista ,,izbije,, ta klasa, koju ja vidim, a kad vidim Levog Miletića, ili Desnog Miljkovića, to su samo Mileta i Miljkon, pa mogu oni i Ligu Šampiona da igraju, preoru teren, igraju dve utakmice zaredom, ali ja u njima nikad neću videti klasu...

Evo, mali Kokir, možda nikad neće postati veliki igrač, možda hoće, možda će nekad uraditi nešto korisno na terenu, možda neće, ali prvi put kad sam ga video kako igra sa vršnjacima, odmah mi je ,,zapao za oko,, - jednostavno, ima onaj prirodni, urođeni, iskonski DAR, talenat za fudbal... e to prosto ,,izbija,, iz njega, od 22 mladića na terenu on odmah ,,iskoči,,...

Opet ponavljam, talenat, dar, klasa, NISU ISTO što i konkretan rezultat na terenu, ali meni je LEPO da gledam talenat, klasu na terenu, a naravno da mi je važnije da Partizan pobedi nego da neko ,,žonglira,, po terenu...samo što bih ja I pobedu I ,,umetnički dojam,,! Ako može.

Evo recimo, Valiente, i na njemu se vidi ta neka ,,klasa,, ,,škola,, ,,pismenost,, svejedno što će i on tokom sezone sigurno negde kiksnuti, negde pogrešiti, negde zakasniti, itd...ali to neće značiti da nije ,,klasa,,...

Što se tiče toga ko je koga bojkotovao i kako, nisam na sudu pa da iznosim dokaze, niti sa njima zajedno u klubu pa da mi oni to ispričaju, ali i Bata je imao neke ,,informacije,, da nešto u ,,svlačionici,, nije bilo u redu...pretpostavljam i od koga je dobijao te informacije, ili ,,informacije,,...
A gledao sam i kako se ko ponaša na terenu...

Samo se najiskrenije nadam da je Bata sve to presekao (šta god da je bilo u pitanju) i da će se odsad znati ko gde igra, ko kome može da da loptu, ko šta i kako izvodi (penal, prekid, korner), itd...

Eto, nisam hteo da potenciram neke stvari, ali ako nam (mi) već spočitavaš da imam(o) potrebu da Sumi nalazimo neko opravdanje, ne znam zašto je Suma uvek kao neka glavna tema?
Ne mora Suma uopšte da ima neko opravdanje, hajde da se malo zapitamo kako sa učinkom talentom i ,,,klasom,, stoje Pantić, Kosović, Zdjelar, Janković...?

Mnogo više minuta i utakmica su dobili kao šansu da pokažu šta mogu (ili ne mogu) nego što je to dobio Suma...pa da li su na svakoj utakmici pokazivali to nešto bitno?
Nekad jesu, ali često - nisu.

Ja bih samo voleo da vidim Sumu u timu na jednom određenom broju utakmica, i to jedna za drugom, u kontinuitetu 90 minuta na terenu...ovo mi je dosad sve bilo nešto, uđi, izađi, ne igraj, pa onda opet igraj, pa sve tako u krug...bar da vidim KAKAV JE u nekom kontinuitetu a ne stalno u ,,seckanju,,...kao što Panta uglavnom IMA taj kontinuitet da je odigrao nemam pojma koliko već utakmica zaredom a da je uvek u prvih 11...

Kao što je recimo Rikardo dao golove Rudaru, pa onda nije nikom, pa ga ,,krenulo,, u Danskoj, itd...mora igrač malo da se ,,istrpi,, u timu ako hoćeš da ,,proradi,,...
Ili, naravno, ako smatraš da ti ne treba, proslediš ga dalje, i rešen problem...

A što se tiče toga kad će ko da ,,proradi,, koliko koga treba da ,,trpimo,, ko ima kakav ,kontinuitet,, - u četvrtak su se nekako izdvojili Rikardo, Janković, Zakarić, pa i Panta je valjda nabacio za prvi gol...
E, ali već sutra se ,,gledamo,, hoće li oni ,,povezati,, taj neki kontinuitet da to isto što su Dancima uradili urade i u Zemunu, ili...?

To ,,prizemljenje,, iz Evrope ka ,,Njivi,, je vrlo bitno, da vidimo mi, jesu li ovi naši OZBILJNO shvatili BORBU za titulu, i imaju li sve što treba pa da pobeđuju bez da na svakih 90 minuta domaće lige mi svi gubimo po kilo i po živaca...

Zakarić je recimo dobio pohvale za gol u debiju, ali to je bila samo jedna utakmica, e, pa tako ih je i Ivanović dobijao za poneku utakmicu pa posle ništa...Zakarić npr. tek treba da dokaže koliko više može npr. od Ivanovića...

Hoću samo da kažem potrebno je više utakmica pa da se vidi šta ko može ili ne može...ali ni ,,doziranje,, koliko ko treba da igra ne može za svakog da bude isto...

Eto, opet odužih, ali bar sad obećavam da neću ni zucnuti više bilo šta do završetka sutrašnje utakmice u Zemunu...
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
nisi na sudu da iznosis dokaze, ali si zato vrlo raspolozen da bez ikakavih dokaza skoro svakodnevno prosipas nekakve kilometarske "umotvorine" kojima nam "otvaras oci"...
sad se jos i Mirkovic ubacuje u pricu kako je on kao cuo (od koga li...) da nesto nije ok u svlacionici... smehotres!!!
ako ces da gledas "klasu" (Sumu) idi parkiraj se ispred njegove kuce pa mu trazi da ti zonglira po ceo dan, pa se odusevljavaj tom klasom tamo, a sve ostale pusti da se "dosadjuju" ozbiljnim fudbalom na Partizanovim utakmicama bez te "klase"...
cuj nije imao utakmice... KOLIKO JOS UTAKMICA TI TREBA?
odigrao je sve utakmice u evropi (sem poslednje) i sta je pokazao?
odigrao je i puno minuta i u sve tri utakmice u prvenstvu i sta je tu pokazao?
odigrao je bar 20 utakmica prosle sezone i sta mu je ucinak?
STA DA CEKAMO, DA ODIGRA 100 UTAKMICA DA BI URADIO NESTO DA BI ONDA TI REKAO "JESAM LI REKAO DA JE KLASA"?
trazio si uporednu statistiku za njega i jos jednog igraca pre neki dan i kada ti je pokazana, kada si video da mu je tri puta losija od tog igraca nisi nista prokomentarisao...
a da, zaboravih, nisi na sudu, neces dokaze, vise volis ovako odokativno da nam solis pamet kako je Suma bojkotovan, ima klasu, al je bojkotovan, eto cak je i Batica to negde cuo... MA VAZI!!!
Suma ima klasu koliko i tvoj ljubimac #51, koliku klasu ima i bivsi trener, ali za njih nalazis samo nekakve reci utehe i opravdanja, ali ti zato smetaju svi drugi igraci Partizana, jer tvom ljubimcu "nece" da dodaju loptu... a to sto samo ti to vidis stvarno nije vazno...
e pa vidis i Jankovic i Pantic i Zdjelar i Smiljanic i... su za bar dve klase bolji igraci od Sume, a od tvog ljubimca #51 smesno je i reci koliko
i nadam se da ce prve dve odluke Batice koje se odnose na igrace da budu nema vise minuta za #51 (sto izgleda da je i odlucio prema onome sto je bilo u danskoj) i da Suma ne bude vise ni na klupi da ne uzima mesto nekom postenom igracu
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ljudi nemojte da se prepucavate sad kad je najgori trener u istoriji Partizana otisao, a jedna od legendi kluba preuzeo kormilo. Budite srecni i slavite ove dane jer imamo mnogo razloga za to. Jedno je sigurno, citav tim ce igrati bolje od sad pa nadalje, svaki pojedinac! Jer u suprotnom im slijedi dobro poznat Batin krose pa aperkat. Siguran sam da ce i toliko cekani i prozivani Suma dozivjeti bolje dane.

Pobijedi sjutra Partizane, zalijeci nam svima rane.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Verujem da sutra (tačnije, danas) nećemo baciti prvo poluvreme u vodu, i da dobijamo lagano, bez sekiracije.
Mislim da ni ovaj šef ne voli pi*kice :D pa verujem da će tako i voditi tim... Teško će Ožegović ponovo u 11, kako Nikolić bude podizao formu, a mislim da su Nikolić i Rikardo pravi tandem kad igramo sa dva špica...
U svakom slučaju, jedva čekam utakmicu, bez onog neprijatnog osećaja da će biti mučenje... Može i da se kiksne nekad, ali volja, želja, borba za najlepši dres ne sme da izostane.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Od Sume sam digao ruke. To je odavno postala suplja prica. Procitam jedan post koji me uvjeri da ce on krenuti da igra, pa sledeci post me razuvjeri da ce ikad biti ista od njega i tako u krug... Mozda je danas taj dan :D
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Manje od sat do utakmice, ovde niko nista.
Jebeno tesko vreme za igru, svejedno jedva cekam, i ocekujem da Bata rutinira munze
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
ma znaju ljudi da ce ovo biti laganice :)
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
88 Stojković 44 Enake 73 Miletić (R) Nemanja 15 Marković 72 Urošević 99 Smiljanić 55 Pantić 8 Đerlek 20 Suma 51 Ožegović 9 Nikolić

KLUPA 12 Kljajić 10 Janković 11 Rikardo 16 Zdjelar 18 Ivanović 26 Miletić (G) Nemanja 77 Zakarić
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nema sastava ni na mozzartu...hmm

Koji kurac je ekipa opet izjebana naglavacke? pa jbt
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Aj opet da kudim sastav kao proslu utakmicu. Ne razumem kako su toliko umorni, do cetvrtka ima ohoho vremena. Ovo je mnogo bitan mec.

Neka me razuvere kao u prosli cetvrtak
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Pa ovo je očekivano. Nismo mi još prošli Dance, neki igrači trebaju i da se odmore...

Iako ovo što kaže kolega iznad i ja mislim (da igrače ne treba odmarati jer nam je utakmica za 4 dana), ali sam očekivao da trener nešto ovako uradi.
 
  • Like
Reactions: Oki

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Jel ovo sa dva spica igramo? Sta ce to biti...

Dobro, Bata ce sada malo da tumba tim, treba da pronadje ko mu odgovara u ekipi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top