Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Vrati Bata Urosevica, a vec je jednom nogom zakoracio iz Partizana.
Zanimljiv sastav, izuzetno ofanzivan vidjet cemo sta ce pokazati.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Ovo je takmičarski meč, pretpostavljam da hoće sve da ih vidi na djelu. Napred Partizan!!!
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Desni bek zemuna, Stanimirovic nase dete generacija 95, dobar igrac, da vidimo sta moze.
Urosevic je poceo lepo pa se posle raspao, mozda on nije lose resenje.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Na kom kanalu je prenos ?

Edit:
Ja nemam utakmicu na Areni sport. doduše preko neta , ali..
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini
Ovaj debil i dalje ne prestaje da sere po igracima Partizana. I da on daje svoje "strucno" misljenje o nasim igracima.

Meni nije jasno kako niko ne sretne kalasturu po gradu i lepo mu objasni da odjebe od prenosa Partizana. Kada sam gledao na SK prenos iz Danske nisam mogao da verujem koja razlika svaka cast onom komentatoru.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Данас сам гледао Премијер Лигу на Спорт Клубу, неупоредиво бољи коментатори него на Арени.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Povlacim sto sam reko za Sumu, mozda ce igrati bolje pod novim trenerom. Napolje, teleoptik, otpustanje, zabole me.
Za Djerleka se ne slazem, svidja mi se kako je odigrao ovu poziciju, delio solidno lopte.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ivan Radulovic, momak mnogo voli Partizan, nervira ga sto gleda ovakav fudbal, ali slazem se sa ostalima da preceruje, bas zna da ide na zivce...

Suma, Lola, Djerlek dal je realno da su ovako lose odigrali prvo... Rezultat dobar kako igramo. Ozegovic nije primio 3 pasa za poluvrijeme.

Edit: Petre imenjace, dijeli lopte prvom do njega, u jednom momentu zamalo da padne preko lopte. U defanzivi je dobar moze se rec.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Pantic, Jankovic, Djerlek i Markovic konstantno ih neko ovde kritikuje i kad dobro igraju, a za najgoreg (Sumu) se stalno nalaze opravdanja.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Sport Klub je najprofesionalnija i najkvalitetnija televizija u regionu, sta ljudi sve prenose to nije normalno, a i imaju najbolje komentatore (sem Gojka sise)
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Meni se ovaj Arenin komentator ni malo ne sviđa. Isto mislim da su na SK kvalitetniji komentatori.
to je onaj seronja što je do prošle godine vodio Pregled SL kod njih, onaj neobrijani ( neopevani) krelac što se uvek slaže sa onim "profesionalnim lažovom" iz FSS
ne znam "čiji je", ali mislim se, to što pljuje Sumu možda ima preneseno značenje na SD-a i Upravu.. :unsure:


edit: sad tek vidim šta je @PetarPFC napisao.. ne znam, ali ide pomalo na živce.. malo on, malo igra.. jbg :confused-smiley-013:
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ništa nemam protiv Đerleka, ali dete je, brate, ne može da igra, ne zajebavajte...
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
574
Reaction score
801
Suma je sve kredite potrosio...jedino ako me ne demantuje u drugom poluvremenu.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Suma ima najbolju frizuru trenutno u Partizanu. One love. Jebote njemu ni pokojni Jusufi bog da mu dusu prosti ne bi pomogao. Sejdo je igrac za velike utakmice, Barsa, Real, City, PSG, SHalke. Dajte mu bas u ruke.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top