Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Jeste komentator Arene bas grobarcina, ali je malo iritantan. Imate snimak na youtube kada govori posle nase pobede u derbiju, sad pivo, viski, vino, pa su ga cigani pljuvali...
Dobro je da izvede Sumu dobio bi crveni 100%
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Zakarić i Enake desno, biće zanimljivo videti kako funkcionišu.
A Suma nije ni igrao u četvrtak, sad zamenjen na poluvremenu... Jasno je kako je odigrao prvo pol.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Ni jedan jedini čini mi se. Odigrao je oko 20 utakmica u svim takmičenjima do sada...
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Sad shalu na stranu i sve zajebancije, mi, ova ekipa Partizana stvarno nezna da igra, jebiga boli al to je. Dal ce biti bolje, neverujem, losije vrlo moguce.
Bato, izvini zajebo si se.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Neverovatno koliko smo bezidejni u nekim trenucima(čuj nekim) spori do zla boga.Nama fali 10 igrača najmanje.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
AnxiousAdventurousHornedviper-size_restricted.gif


Ožegović.
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Očajno, jebi ga. Apsolutno ništa nismo vidjeli osim gola Pantića, na njegov individualni kvalitet. Branili smo se čitavih 45 minuta protiv predzadnje ekipe u ligi. Bili su potpuno ravnopravni sa nama. Nek na je Bog na pomoći, jer teško da neko drugi može..
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Nekada nam smetalo to što Škuletić da jedan gol na utakmici a pet prilika promaši,ovaj jadni Ožegović pet šansi nije imao od kad dođe kod nas a i ono što ima on nezna ni šta treba da uradi.A šprint mu je jebalo majku,čovek ne zna ni da trči.Komendija od igrača.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
3-4 dobra-odlična igrača nam trebaju..
3-4 loša-nedorasla igrača iz Partizana prodati / pozajmiti..
Ali nešto treba menjati a kad ćeno uigravati ne znam..

Najvažnija je pobeda sve ostalo u brzi zaborav..
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Gledao sam samo drugo poluvreme, prvo nisam stigao zbog posla. Ovo što sam gledao je bilo dosta loše, izvukli smo nekako tri boda.

Kapiram da treba još neko vreme Bati da uigra ekipu ali jako se mučimo u ovoj našoj ligii da to nije normalno. Vidim opet je dosta izrotirao sastav.

Najbitnije da smo dobili, ostalo je bledo ali se nadam da će ipak biti bolje. Videćemo već u četvrtak.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Ne znam za vas, ali meni se želudac okreće kad vidim da se branimo u JSL protiv ekipa iz donjeg dijela tabele... a tek kad vidim da smo neaposobni oresing da vršimo tj stojimo blizu igraču, a Zemin to bez problema radi.

Znači, nije do temperature.
Do iglice je, do bezobrazluka igrača koje je dotični doveo i garantuje za njih. Do kondicionog je.

Ovakva igra i ponašanje je za ozbiljne konsekvence!

Vučeliću, Gmazura, pederko, iglice... još ste tu?
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Slabo, neubedljivo, ali s obzrom da dolazi posle evropske utakmice bitno je da su upisana 3 boda. Malo je bolje, ima promene u odnosu na proslog “trenera”, ali mi smo najlosije fizicki spremna ekipa u Evropi. Svaki njivaligaski tim je bolje fizicki pripremljen.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
637
Reaction score
271
Локација
Crna Gora
Haos :(

Losa igra, sporo, bezidejno... Ponadao sam se posle Danske, sad nisam vise optimista.

U kakvom smo mi stanju kad trener mora da promjeni vise od pola ekipe izmedju utakmica u Evropi.

Hitni rezovi, odmah sporazumni raskidi sa Sumom, Enakeom, Ozegovicem...

Odlazak Ilieva pod hitno, jer veze s vezom nema...

Dovesti makar 2 solidna igraca...

Ako ne uslijede hitni rezovi, u Evropi ispadamo najkasnije od Besiktasa, a prevenstvo je gotovo najkasnije nakon prvog derbija...
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Teško je bilo gledati ovu utakmicu. Duel dve ravnopravne ekipe. Ivica Iliev mora sledeći da leti iz kluba, pošto je on garantovao za "pojačanja". Suma da je odigrao i drugo poluvreme dobio bi crveni 100%. Bata i Gordan će imati pune ruke posla.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
mislim da cemo da se slozimo da je igrac utakmice bio Suma, i to ubedljivo, ljudi kakvu je on klasu pokazao! niste vidli? pa sto ne gledate? kako niste vidli?
a i ozeg, kako se trudi decko, pa to je za udzbenike!!!
ni to niste vidli? pa vi ne umete da gledate gde treba, verujte mi na rec, moje oko me nikad ne vara, kakve su to dve klase od igraca!!!

PS. teraj dalje, ne valja ovo nista, al bude bolje valjda
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top