Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Bar sam zadovoljan što imamo trenera koji poslije ovakve odvratne igre i pristupa nije zadovoljan i nema šta da zamjeri igračima.

To je jedan preduslov za nešto bolje.

Drugi preduslov je vješanje za jaja iglice i kondicionog trenera.
Bata ako je pametan, shvatiće da je veliki problem kondicioni i da mu on može doći glave. Tako isto ne bi trebao da pristane da mu narkoman dovodi igrače.
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Ljudi morate da shvatite da nije samo do kondicionog trenera. Isto toliko je bitan sportski zivot igraca van terena. Kad vidim Sumu, Jankovica i ostale zemljake kako briju pljeskavice kod Lokija u 4 ujutru i sada po instagram live-ovima do 1 ujutru, sta jos moze da se ocekuje?
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Ja i dalje ne mogu da verujem da mora ovoliko da se rotira. Zasto se ne rotira u svakom mecu po 2-3 igraca.?
Kako to da mora da se vrsi 6-7 izmena, svaku utakmicu. Nemamo mi taj igracki kadar.

Skoro su bile pripreme. Od prve utakmice bukvalno, vrse se rotacije, i to ne par izmena, nego vise vodi ka izmeni cele postave.

Rikardo nema zamenu u ovom timu, to je valjda jasno. Danas smo igrali bez napadaca. Takodje, mislim da Smiljanic mora da igra vecinu utakmica. Kakav je takav je, za Zdjelara je Buskets licno.

Odbrana ne sme toliko da se rotira. Miletic celavi vise ne zna ni sta igra.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Ljudi morate da shvatite da nije samo do kondicionog trenera. Isto toliko je bitan sportski zivot igraca van terena. Kad vidim Sumu, Jankovica i ostale zemljake kako briju pljeskavice kod Lokija u 4 ujutru i sada po instagram live-ovima do 1 ujutru, sta jos moze da se ocekuje?
Brate, 80% fudbalera na svetu nema zdrave sportske navike, ali to ih ne sprecava da trce kao navijeni kad dodje vreme utakmice...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.561
Локација
Beograd
Prvo da čestitam Bati na njegovoj prvoj pobedi i njegova prva tri boda koja je upisao na svoj ,,konto,, u Njiva ligi kao trener Partizana! :clap
Čestitam i igračima što nisu bacili prvo poluvreme u vodu, i što su uspeli da pobede...

...i nema više ni mesta ni razloga za još neke velike pohvale...jednostavno nema...

Ipak krivo mi je što je prva reakcija većeg broja članova ovog Foruma, ne da je Bata doveden da započne neku seriju pobeda, i da smo danas tu prvu njegovu ,Njivaligašku,, pobedu kako-tako ipak ostvarili i tako nekako ,,povezali,, i pobedu u Evropi i pobedu na livadi, nego je prva reakcija u stilu: aha, jesam ti rekao, Suma nema pojma, idi ispred njegove kuće da ga gledaš kako žonglira, ako ti je taj i taj dobar vodi ga kući, Ivica narkoman, Ožegović ,,ciganin,, i slično...

Ponekad se zaista zapitam da li je moguće da vam je važnije da ,,ciganin,, ili Suma odigraju loše kako bi se dokazalo da ste kao nešto u pravu, naspram mene (ili još nekih članova Foruma, ali ipak posebno mene) koji kao valjda tvrdim da su njih dvojica tandem za Real Madrid, šta li - ili vam je važnije da Partizan pobedi?
Hajde zapitajte se malo šta vam je važnije i kako počinjete svoje postove?

Naravno da neću da odstupim od svojih stavova, mišljenja i principa, ali prestaću da polemišem sa pojedincima 100 puta jedno te isto...kakvo je to samo uzaludno trošenje energije...koliko samo pogleda na svet ovde ima koji su ili samo crni, ili samo beli...a to ne samo da uglavnom nije tako, nego se još i neprestano menja...

Dakle, Bata je pozdravljen aplauzom sa Zapada i bilo je zadovoljstvo gledati ga kako pokušava da ,,diriguje,, svojim timom celu utakmicu - ipak, usled navijanja tri frakcije Grobara, organizovanih navijača Zemuna i buke koju svojom larmom stvaraju i ostali gledaoci, veliki deo utakmice Bata samo ,,dere grlo,, jer ga njegovi igrači uopšte ne čuju šta im dovikuje...ponekad ga naravno i čuju i slušaju...
Ako je Đukiću spočitavano da ne sme stalno da ,,tumba,, tim, i Bata je danas uradio isto, jednostavno, mora da ima razloga za to...

,,Ljubimac,, Suma stavljen je na desno krilo (?), ai se često uvlačio i u sredinu - odigrao je loše tu nema nikakvog dvoumljenja, moguće i da ga Bata iz tima pošalje u ,,istoriju,, ali pitanje je samo zašto smo u drugom poluvremenu igrali još lošije nego u prvom (a bez zlog Sume)?

Panta dao gol (stvarno je ceo stadion očekivao da taj šut završi ko zna gde a niko se nije nadao da će u gol), ali morao bi da teži i ka sledećem golu umesto da bude zadovoljan jednim... Mesko zadovoljan prikazanim u Danskoj i misli o revanšu u Humskoj, pa je danas ušao tek da ,,protegne noge,,... Đerlek imao dobrih poteza kao centralni vezni, ali često kasni i gleda samo u levo umesto na sve strane, šut mu je katastrofalan... Ožegović kao da nije ni bio na terenu, učinak je tu negde... Nikolić nikako nije bio konstantno neki drugi špic, veliki deo utakmice vraćao se DUBOKO u našu pozadinu, a šta je tražio tamo, nije baš sasvim jasno...? Tehnika njegovog baratanja loptom duplo lošija od momaka u Teleoptiku... Zakarić takođe ,,divlji igrač,, neka BiH varijanta Đoleta Ivanovića...učini ti se da nešto može (mnogo više od Đoleta), zatim da ne može, pa tako red ovo red ono, k'o rozn torta...

Na poluvremenu mu 15 minuta Lazetić objašnjava neke šeme i crteže, ko da ga sprema za fakultet, ja kažem društvu pored sebe, pa gde on to može sve da zapamti, čovek je fudbaler, nije matematičar...i prođe pauza, dolazi Bata na klupu, a Zakarić mu prilazi da pita u stilu, izvini šefe a šta igram? :buhaha
Nasmejah se tu, ali drugo poluvreme mi uopšte nije bilo smešno, Zemun nas je kao i Norsjeland-Noršeland, stisnuo veliki deo poluvremena, lopte su zujale oko i kroz naših 16m...
Bati nek je Bog u pomoći...ali nešto mora da se radi i lično, šut da vežbaju napadači ako ništa drugo a Gordan Petrić na poseban režim ishrane i treniranja - mnogo se bre ugojio, jedva se kreće...

Uh, i to je to...

U četvrtak nova epizoda, samo ćemo da vidimo koje serije...
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ako cemo ovako cijele sezone onda bolje da igraju neka nasa djeca iz omladinske skole od 16-17 godina.
Da njih uigravamo.
Sa ovim amaterima ne ide i ne ide. Nema odje profesionalaca i tacka.

Da ti primas 400k platu godisnje (Suma) i da onako igras..pa kako ga nije sramota?
Ja bih za te pare pojeo onaj teren na utakmici.

Nema vajde komentarisati dalje...

U koju se rupu zavukao Ivica mis???

Ivice cekamo otkaz i da das neke odgovore!!!
Sve ono sto si uradio u igrackoj karijeri sada si usrao sa ovim. Sram te bilo misu jedan mali.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Da li sam ja ćorav ili mi u timu imamo gomilu fićfirića koji nemaju ni 50 kila!!! Gledam ove iz Zemuna, ko od brda odvaljeni, a onda pogledam ove naše, da im imena ne spominjem, kao gomila neuhranjenih Somalijanaca. Izgubili smo 75% duela na sredini terena. Svaka visoka je njihova...

Naravno, nije sve u razbijačima, ipak je ovo fudbal a ne ragbi, ali ne sećam se kad smo do sada imali toliki broj pigmeja u ekipi.

Igra je opet bila go kurac! Doduše, go kurac je ipak neka igra, a naša je bila gora i od toga, dakle nikakva. Gomila pogrešnih dodavanja, pucanja preko gola, davljenja lopte, do zla Boga sporog razmišljanja i delovanja...

Batice, neka ti je Bog u pomoći!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Evo sad cu ja da navucem gnev celog foruma malo :D

Suma je danas bio najangazovaniji od svih, par puta je isprintao skroz pozadi, oduzeo nekoliko lopti, dakle motivisan je, a znanje je pokazao u Slovanu.
Sta da radi u napadu kad su mu saigraci Pantic, Djerlek i ona dva JSL trupca u spicu i svi se sudaraju medjusobno jer niko ne igra na svojoj poziciji?

Mnogi veliki igraci su imali ocajne sezone u klubovima i ekipama koje jednostavno ne leze njihovom stilu igre i mentalitetu.
Takodje mislim da je veliki problem s njim sto je na neki nacin izolovan od ostatka ekipe, ne uklapa se kulturoloski uopste.

Ja cu uvek da mu dam podrsku, ne zato sto mislim da je dobar igrac (za te pare je mogao mnogo bolji da se dovede), nego pre svega jer je placen tolike pare, ovako ce ovi iz uprave uvek imati alibi da ne trose na pojacanja, eto vidite platili smo Sumu i Eduarda toliko i toliko pa nista...
bolje da dovedemo Nikolica i Ozegovica za 200-300k...
Kao sto cu da dajem podrsku i Tosicu, u nadi da ce tih njegovih 700-800k godisnje da postane norma za platu igraca Partizana, a ne incident.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
ma vazi, samo "provereni" clanovi ovog foruma navijaju da Partizan pobedi, a mi ostali navijamo da Suma i #51 odigraju lose...
E BAS SVASTA!!! sramotna zamena teza!!!
pre bih rekao da ti "provereni" clanovi insistiraju da im pojedini ljubimci igraju kako bi dokazali svoju "klasu" i njihovu "genijalnu pronicljivost" u kvalitet pojedinaca, nego sto im je stalo da vide ozbiljniju igru Partizana i pre svega pobedu.
Mi smo danas dobili prvo poluvreme ne zato sto su Suma i #51 igrali nego uprkos tome! da su se dva slucajna prolaznika sa neke ulice u Zemunu pokupili i stavili u tim umesto ove dvojice ucinak bi bio isti.
Od Pantica, od Jankovica, od Zdjelara ocekujem mnogo vise, od Zakarica videcemo sta moze da se ocekuje ali je za ova dva poluvremena pokazao vise nego Suma i #51 zajedno za sve utakmice sto su odigrali u karijeri, od Djerleka ocekujem nesto vise tek za godinu ili dve, ako ga ne prodaju do tada, sad je previse klinac i dalje, od Rikarda ocekujem da daje golove bar na svakoj drugoj utakmici, od Valijentea ocekujem da ne kiksa i da daje sigurnost, od...
od Sume ocekujem da ga vise ne vidjam na utakmicama Partizana, od #51 ocekujem da ga vise ne vidjam na utakmicama uopste
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Djerlek da je postigao neki gol on bi vec sad bio na putu za Belgiju, Italiju ili Portugal. To je valjda svima jasno... On je jos djete, bacen je ovde da se tuce sa starijim i jacim momcima. Ima kliker za fudbal to je ocigledno i bice dobar igrac jednog dana sigurno. Kao sto je sam rekao za Svetu tako i za njega kazem da tvrdoglavo forsiranje nece donjeti nista dobro ni njemu ni nama. Prvo dve godine da radi na sebi, tu i tamo da igra, a posle toga dve godine da bude nosilac igre pa ce da ode za par miliona.

Iskreno se nadam da je Suma odigrao svoje, mojoj sreci nebi bilo kraja kada bi i cigojner ozegovic dobio sut kartu. Medjutim ovaj prvi je Ivicina bomba a za drugog on licno garantuje. To ih i drzi u Partizanu jos uvijek inace bi bilo goodbye. Cini mi se da kad bude Ivica odlazio da ce i oni sa njim pod ruku. Nije nas tim toliko los, koliko je nespreman. Mi vec drugu utakmicu zaredom u JSL jedva prezivljavamo zadnjih 15-20 minuta. Cak u zadnjih 10 min protivnik krece u napad da nam uvali gol ali srecom nismo primili gol. Vjerujem da ce Mirkovic to da rjesi, nije zatucan covjek da ne vidi ono sto svi vide i onda kad uvidi da negira to, kao sto je Djukic i jos neki ljudi u klubu. Nadam se da nije...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.902
Reaction score
7.791
Jad i beda.
Ulazis u sezonu bez artiljerije bez raznovrsnog napada.
Ovo je sramota. Dokle cu da gledam mlitave fudbalere koji ni u kafani ne bi izdrzali 90 minuta...
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Bio na stadionu...4 navijacke grupe,policijski kordoni,ocajna utakmica i solidan Zemun.Sto se nas tice,katastrofalna igra,odbrana se raspada bukvalno.Danas niko nista pokazao nije.Penje mi se na onu stvar vise toliko tumbanje ekipe,svaka utakmica tumbanje kao da smo Real pa da mozemo to da radimo.# 51 nije fudbaler i ne znam zbog cega je igrao celu utakmicu danas,Suma se raspada.Broj 8 u Zemunu se bukvalno sprdao sa nasom desnom stranom u prvom poluvremenu,simpatizeri Zemuna tu na zapadu oko nas poceli da se sprdaju,kazu ovoj 8. "Miljane prikoci malo i tebe ce nam uzeti" aludirajuci na to da je bolji od svih nasih igraca.Haos.Gledajuci ovo bice teska utakmica u cetvrtak,ali idemo dalje pa sta bude bice ,ovoj ekipi ocajnicki fali jedno 4 igraca ,nazalost vrv nam nece dovesti ni jednog.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.231
jadno, bas bas jadno, za celu utakmicu mi odigramo jedno veliko nista...

pokusace nesto bata...
ali kad neko ne zna on jednostavno ne zna, sad da ga ucis osnovne stvari ?!
:gaah::gaah::gaah:

joj ivice imas li oci
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top