Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Milorad

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
53
Reaction score
67
Na stranu sto licno smatram da je stav Napretka iz 2017 ispravan (generalno, nebitno koji je protivnik u pitanju), ovu pricu treba progurati gde god je moguce da se iznese na videlo kako se tretira drzavno mezimce. A usput oni imaju 55 igraca i mogu da iznesu tu utakmicu sve da se igrala odmah posle utakmice sa Trnavom.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.736
Reaction score
29.539
Локација
Beograd
Pa valjda klupska legenda kao momak koji je tako igrao za Partizan da je sve prštalo i fudbalska u smislu da je igrao ne samo za Partizan nego i za reprezentaciju, Juventus, itd...?

Da ne ispadne da sam kao neki Biljin ,,fan,, koji je uvek brani, nego mi je za Partizan prilično periferan njen posao ili neka njena greška u odnosu na ono što radi uprava, sd, trener, igrači, kao što mi je neuporedivo manje bitno kako izgledaju dresovi od toga kako igraju momci koji su u tim dresovima, itd...

Ali shvatam da nešto (neko) može da te iznervira ili da bude ,,kap koja je prevršila čašu,, - i meni to tako nekad dođe (a često baš i na utakmici Partizana)...

A ova rečenica koji upravo sad ,,kucam,, ne odnosi se samo na tebe nego i na sve nas: znam da uticaj ,,društvenih mreža,, pa tako i naše kritike sa ovog Foruma nije baš zanemarljiv, ali stvarno se pitam ima li smisla nekoga ili nešto svaki dan za istu stvar kritikovati - hoće li se od toga taj popraviti ili još više ubedačiti...(i sebe i Partizan?)

Evo, samokritično i na ličnom primeru - da li više vredi da svaki dan pišem za nekog igrača da ne zna ovo ne zna ono, ne može ono i ovo, ili večeras da mu sa tribina viknem, dobro je momak, idemo, ajde, itd...
Šta je od veće koristi momku u Partizanovom dresu i Partizanu?

A da ne znaju i ne mogu dosta toga i da me to nervira, pa mi Forum posluži kao ,,ventil,, da ne ,,prsnem,, - i to je tačno... :icon-rolleyes:
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
@Goran Tomić

Klupska i fudbalska legenda. To nema nikakvog smisla.

To je samo kap koja je prelila casu. Uvek to radi, reko bi covek fudbalski mag, kad ono, medjutim.
Sad su malo vece tenzije oko Partizana, pa se lakse iznerviram.

Cak je i moja sestra primetila, kad pustim vesnik ili neki drugi video. "To ona sa pinka? Od kad se ona razume u fudbal?"

Pogotovo se ovo odnosi na to kad se radi o bas fudbalskim temama. Kad je radila zreb za LE, to mi je ostalo u secanju :
"Vec u cetvrtak igramo protiv veoma ozbiljne ekipe Trakije, koja tek postoji 13 godina, a 4 godine je u elitnom rangu". Na stranu sto je promasila ime kluba, to cak i ne zameram. Ali kad vec nemas pojma koji je to klub, kako znas da je veoma ozbiljan, a pritom kazes da tek 4 godine igra u elitnom rangu.

Poenta je da ne dodajes nesto na silu, ako ne znas o cemu pricas.


Bravo! To je ključna stvar koja ruži svaku konferenciju, intervju i slično.. Ona ne ume da razdvoji bitno od nebitnog, služi se nafatlinskim, prevaziđenim konstrukcijama, da bi porkila svoje nemanje pojma.
Da radi samo na svojoj promociji i kako joj je PFC samo odskočna daska (za ko zna šta) da se zaključiti i time što svaki put fudbalere predstavlja i naziva nadimcima, a ne imenom i/ili prezimenom. A, dužnost PR je da te javnost razume i zna o kome pokušavaš da pričaš.
Pri tom, najjadnija i najbesmislenija stvar , koja se dešava prvi put od kada je ona dobila posao u klubu, je da neko ko je plaćen da nešto saopštava u ime kluba se služi floskulama i pokrivalicama "svi već znaju", "dobro je poznato"... Pa, tebi je posao da sve potanko objasniš i onome kome nije "dobro poznato", kako bi znao o čemu pokušavaš da pričaš, a ne da izguglaš neku infomraciju iz predhodnih sezona i prestaviš je tako kao da znaš o čemu govoriš, bez obaveze da to i javnost shvati, razume ili bar prvi put sazna.

Kakva uprava, takav i predstavnik iste.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Ja mislim da tražite dlaku u jajetu. Bilja je Partizanovac, za ovu upravu profesionalac, nije dobila posao od ovih sad već je duže u klubu, zanemarimo koliko je ona nekom antipatična Ili simpatična, odradjuje svoj posao dobro. Što se mene tiče, ona je najmanji problem.
Hoćemo pobedu danas, sa više golova, ajmo crno beli:partizan-fan:
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Ono što je za tebe dlaka u jajetu, meni je bitno. Bitno mi je ko i KAKO reprezentuje klub.
Ja hoću najbolje od Partizana, ne želim da se zadovoljavam kreaturama koje, PRE SVEGA ne obavljaju svoj posao na adekvatan i prijemčiv način.
Partizanovac je i dačić, tomislav nikolić, tadić itd, pa mi ne pada na pamet da se stanem sa njima rame uz rame i odobrim ono što rade, pa da su i najdikrentije protiv mombrila vučića.
Ko su i kakvi su profesionalci vidi pod Marija Katić, Dijana Čolović...
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
I ja hoću da oni nose kravate, pa ne nose. I ja hoću Pedju Mijatovića za sportskog direktora pa ga nema. I ja hoću te profesionalce koje si nabrojao pa su oni miljama udaljeni od nas. Neće ljudi da rade sa stokom i to ti je. I ja ne bi radio sa vazurom i pantićem.
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Onda se nemoj ni ti zadovoljavati i pristajati na mediokritete, već uvek zahtevaj samo najbolje za Partizan.
Ne reagovanja su nas prilično i dovela u stanje u kojem smo.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Upravo podjoh nesto slicno da napisem, strasno!
 
Последња измена од уредника:

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Sa tim da je 60 minuta u rukometu ko 100 u futbalu. Kamo srece da smo spremni za jednu rukometnu utakmicu.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Izgleda da cemo traziti odlaganje protiv Rada, najavio Bata
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Pa kad je video da nema ko da igra, svi na infuziji sad.
Bilo bi dobro kad bi odložili.
Ruku na srce, 6 utakmica mesečno je ok, 8 je previše, za bilo koji tim, kamoli za ovaj naš...
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Zoran Mirkovic je proveo nekoliko godina pod palicom Marcela Lipija u Juventusu. Tim. I trener koji je vazio a i danas vazi kao sinonim i standard za fizicku spremnost.
Sta njemu koji qrac ima neki filipovic da sprema tim? Oteraj seosku ludu i preuzmi palicu!
 

kecmania

Početnik
Учлањен(а)
30.05.2008
Порука
68
Reaction score
49
Да ли неко може да ми каже на колико година је Здјелар потписао код нас? Не могу нигде да нађем вест о потписању уговора. Бојим се да нису објављивали јер је нешто катастрофално, типа да је само на две године или да Олимпијакосу или Рамаданију припадају 50% наредног трансфера. Много ме интересује ..
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Nesto mi u glavi 3 godine, ali nisam siguran. O procentima i tome slicno ne znam, ko zna sta ce smisliti kada bude odlazio.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top