Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Bata i Petric su super likovi, deluju fino i posteno i dokazani su grobari, ali veliko je pitanje koliko su kvalitetni treneri. Bata je solidno vodio Sindjelic, Gordan je vodio Rad, Cukaricki, Zemun, ali nije imao previse iskustva.
Zelim im dobrodoslicu, mnogo uspeha i da ostanu dugo!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Kao sto smo se slozili da kod igraca nije dovoljno biti samo grobar, tako ni kad je pitanje trenera nije dovoljno samo biti grobarcina da se svi problemi rjese. Trener Partizana prvenstveno mora da ima odredjenje karakterne crte koje mora da ispoljava u pristupu igracima. Ovdje ne prolazi Djukicevo "mi cemo iz mirnoce da trazimo taj gol" ni Vermezovo "ja nebi da to lomim preko koljena". Anemicnost i neodlucnost =neuspjeh. Trener mora presjeci kad treba bez uvijanja, mora motivisati ekipu a to jedino moze ako i on sam ima ogromnu volju za takmicenjem i pobjedom. Pored karaktera mora da ima i strucnost koja se ogleda u pripremi ekipe za utakmicu, skautiranja protivnika, izbora formacije i startnih 11.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
U pravu si, moja greška. Ali u ovom slučaju nebitna. Bez para neće otići sigurno. A on mi deluje kao osoba koja će pre umreti nego reći pogrešio sam, nisam ništa napravio za godinu i kusur, nisam ni zaslužio te pare.

Ti bi oprostio 400k €? Lako je vama da pričate, sve je tako divno u svetu ljubavi i iluzije ali život funkcioniše drugačije. Realan život nije utopija pošto slušajući kako nas tako i cigane ispada da dva kluba koja su zadužena Bogu i ocu stalno moraju da imaju neka opraštanja u ime ljubavi neke prema klubu a to što taj novac od opraštanja neće otići bar u pametne stvari već lopovima u džepove je druga stvar koja većini očito nije bitna. Pa nije Đukić taj ugovor potpisao sam sa sobom.

Hvala mu što je na kraju bio korektan pa nije potraživao taj novac.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.884
Reaction score
11.025
Хвала му?! Требало га је говњивом мотком отерати, а не захвалити му се за паре које клуб ионако неће видети. Олош званично више није тренер. Добар почетак вађења из гована у која нас је убацио.

Добродошлица Мирковићу. Надам се да ће гараве да преваспитава и са клупе.

 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Ne mislim da je on glavni krivac za stanje u klubu. Iliev je isto krivac ali malo veći od Đukića. Najveći deo odgovornosti nose oni koji su na najvećim funkcijama. Već sezonama mi smo praktično katastrofalni. Imali smo užasan broj odluka sa vrha i dve očajne/tragične sezone u SL. Jedino pozitivno što je napravljeno jeste "slučajna" titula M. N. neočekivanim kiksom cigana protiv Voždovca i prezimljavanje u Evropi pod M. Đ. Dve stvari dobre i to najmanje zaslugama uprave a gomila loših. Sigurno je do ovog ili nekog bivšeg trenera. Dakle KRIV JE za neke stvari ali promena trenera neće nam ništa doneti sa ovakvim ljudima u upravi.

Ovo je kao da krvarenje zaustavljaš na pogrešnom mestu ili da dijareju "lečiš" ricinusom.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Da sam radio svoj posao kao Đukić ne bih nikad došao u situaciju da opraštam bilo šta pošto bih podneo neopozivu ostavku. Samim tim bih odustao od potraživanja. Prilika za to je bilo koliko hoćeš. A da sam radio svoj posao savesno i kvalitetno (Stanojević i Nikolić npr.) ne bih im oprostio ni dinara makar crkli svi.
Ne mislim da je on glavni krivac za stanje u klubu.
Sa ovim delom se apsolutno slažem što se i vidi iz nekih ranijih post-ova.
Lako je vama da pričate, sve je tako divno u svetu ljubavi i iluzije ali život funkcioniše drugačije. Realan život nije utopija
A za ovim stvarno nema potrebe. Ne poznajemo se lično pa je ovakav snishodljiv ton (izvinjavam se ako sam pogrešno protumačio) potpuno nepotreban. Takođe, životnim lekcijama itd. se ne bih bavio na forumu o Partizanu.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Pojma nemam kakvi su Mirkovic i Petric treneri, ono sto sigurno znam je da nisu saboteri, vec da ce raditi koliko znaju i umiju. Da li ce to biti dovoljno, vidjecemo...
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Ljudi, da se ne lažemo, nisu ni Marko ni Stanoje Klop i Gvardiola, al ljudi imaju muda. Ako Bata pokaže stav i muda, ako krenemo da grizemo, biće to i više nego dovoljno za ovaj nivo fudbala, uz malo sreće i za LE...
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Ma ljudi, bice bolje samo ne znamo da li dovoljno bolje da se osvoji titula. Juce je bila najhora utakmica u poslednjih xy sezona.
Ja se danas popodne radujem i uzivam. Od sutra krecem da razmisljam o novom treneru i sta i kako moze.
P.S. Petak, smenjen stitarac, dan piva, nema kise...
 

Papaya

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
40
Reaction score
24
http://mondo.rs/a1122950/Sport/Fudbal/Partizan-smenio-Miroslava-Djukica.html

Ajde da se ne ljubimo. U poslednje vreme (a i od kada gledam Partizan) najodvratnija i najogavnija njuska koja je krocila na zeleni tepih naseg stadiona. Sad lepo mrs u onaj klozet od stadiona i da te nikada ne vidimo vise, a ja lepo bar da kidam zivce uz Batu i n gajbi piva i hektolitra rakije.

A njega prvo ocekuje ciscenje svinjca koji je dripac ostavio iza sebe, gde podrazumevam moralno podizanje ekipe, unosenje timskog duha i dosta vise truda na terenu, pa kad to uradi onda da slozi to na taktickom nivou.

U susret boljim danima braco i sestre Grobari i Grobarke, da nam konacno svane i ovo leto ne bude tuzno kao kod Tome.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Ljudi, da se ne lažemo, nisu ni Marko ni Stanoje Klop i Gvardiola, al ljudi imaju muda. Ako Bata pokaže stav i muda, ako krenemo da grizemo, biće to i više nego dovoljno za ovaj nivo fudbala, uz malo sreće i za LE...

Pa nama je uvek to donosilo uspehe. Ljudi sa karakterom koji se ne boje nicega i nikoga u ovoj lopovskoj i mandovskoj drzavi. Sale i Marko su najbolji primeri.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Evo sad i Pantic kaze za Zakarica, rezultati su ti bili odlicni, iako si bio suspendovan. A on iznenadjen onako, drago mi je da su to rezultati pokazali :D

Kod nas je odlicno ako moze da istrci 100m, verovatno :D
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Što Suma? Tošić je došao sa povredom i nigde ne bi prošao lekarske preglede osim kod nas. Suma ima nedostatke u igri ali meni liči na jednog od fizički najspremnijih i najzdravijih igrača u ekipi. Drugo je to što igra totalno ispod očekivanja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top