Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Markovic je odigrao par utakmica na pocetku kada se pojavio, da se kaze solidno, nista specijalno, uz neko dobro postavljanje. Sve ostale utakmice, forma u slobodnom padu.
Miletic kosati odavno ne zna gde bije, kostao nas je x puta.

Scekic je kraljina!! Opet preorao, i daje potrebnu dozu agresije na sredini.
Zakaric nije pojacanje.


Sudije, jebo vam pas mater, boli me uvo sto je Zakaric promasio, penal je penal, veci od onoga tesko da postoji.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.888
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...A ovaj Drincic mi ide toliko na zivce, kao i svi nasi bivsi igraci. Oni kao da hoce da se osvete Partizanu, zar razliku od Cigana koji pustaju svoj bivsi tim...

Naravno da daju sve što mogu, za razliku od cigana.

Mislim da će Janković da nas "pušta" kad ode iz kluba. On je taj, ciganski, mentalitet.

Brukaš se, dečko.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Nemanja G. Miletic namesta utakmice. On je kladionicarski igrac, treba ga kao psa oterati iz Partizana. Mi smo ludi sto ne istupimo iz ovakve lige. U istom kolu nam ne dosude penal i ciganima dosude penal koji to nije i tako vec x puta. Ovo je postalo bolesno
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ćelavi... od sinoć razmišljam koliko će ti biti teško da igraš posle svega sa malim bratom... što se mene tiče, a verujem i mnogih, opet si pokazao kakva si stena od čoveka, ljudina i po, i voleo bih da su svi u našim dresovima makar polovina onog karaktera i ličnosti koji si ti!!! Nismo pobedili, ali ovaj gol je došao sa neba, a ti si nas učinio ponosnim što si deo našeg kluba! Od mene naklon do poda!
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Onakva greska je nedozvoljiva.Mi vracamo loptu sa njihove polovine(60 metra od naseg gola),onaj pada dva puta...ma ko da gledam makedonsku 2-gu ligu.Od kada je otisao onaj nesrecnik Djukic se maltene nista nije promenilo,dobili smo nekoliko utakmica na srecu,ne na znanje,ali i to ne moze vecno da traje.Cigani igraju sa 2-im timom,boli ih dupe kad znaju da su im utakmice zatvorene,ali sta radimo mi?Nista.Bukvalno nista.Prosla sezona je bila mucna za gledanje,ova ce biti jos mucnija.Ceo klub nam je u jednom velikom...problemu.Uprava,Strucni stab,igraci...nista to ne valja.Ova sezona je ionako otisla,bar da se iskoristi za resetiranje,za forsiranje talentovanih klinaca,za teranje smrdljive Uprave,za ozdravljenje Juga...Ali znam da se to nece dogoditi.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Прво да питам момке гдје им је енергија из дербија? Шта су на терену радили 80 минута? Шта су Милетић са косом и Марковић радили читаву утакмицу? Што се судија тиче јесмо покрадени, али ово смо морали добити и поред тога.
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Naravno da daju sve što mogu, za razliku od cigana.

Mislim da će Janković da nas "pušta" kad ode iz kluba. On je taj, ciganski, mentalitet.

Brukaš se, dečko.
Nisam ja rekao da ne treba posteno da igraju, ali vidis valjda po njihovim reakcijama nakon sudijskih odluka. Tako je bilo i sa Volkovim prosle godine i jos par igrača (mada je Volkov jos kad je dosao izjavio da je ciganin, cak i gol poklonio u derbiju).

A drugo ne treba Marković da se ovde pljuje i vredja. On ima tek 18 godina, imao je on i dosta dobrih utakmica. Jeste da ima kikseva, ali vremenom ce naučiti. Ali zato forsiranje levog beka Miletića, da bi se prodao, ima samo konta efekat :buhaha.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Sta da se radi braco.....tako je to kad cascu i postenjem hocemo da se borimo protiv hordi bescasnika.....i ne treba da nam bude zao zbog toga cak naprotiv, treba da budemo ponosni sto je nasa borba cista i pravedna i to je nasa najveca pobeda koju cemo kad tad naplatiti. Nista nije gotovo !! Neka bude borba neprestana, neka bude sto biti ne moze, nek ad prozdre pokosi satana !! Napred Partizan !!
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Mazuc nas jeste pokrao ALI, da ju je zakaric stavio sa 3 metra u mrezu ne bi smo imali sta da raspravljamo.
Zakaric je nazalost pokazao u jos nekim prilikama kako se bas ne razume sa loptom najbolje.
Meni je neverovatno da ovo isto piše gomila cigana na vesti o ovom penalu. Daj, bre, čoveče o čemu ti pišeš, dok nas pljačkaju ti pišeš o tome da li je Zakarić morao da iskoristi šansu pre penala ili ne?!
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Majstore ja nisam narikaca, naglasio sam da je kradja ali mene ne boli toliko nesto sto je van nase kontrole koliko ono sto je pod nasom kontrolom a zaseremo. Boli me i sto kradja nas nije motivisala da preokrenemo i pokazemo kvalitet vec samo dala alibi kvislinzima da nas jos duze jasu i jos vise razotkrila nase kratere pozadi i na sredini terena.
Jedan bod kao ni jedan. Ako nam je cilj drugo mesto, onda ok.
Ako neko pita ko umesto Svete, Ostojic je tu. Zasto bi bilo ko imao zacementirano mesto u startnoj postavi? Kod prvog gola na petercu ga je lopta preskocila mada tu ipak najvecu odgovornost snosi amater na levom beku koji se sklanja jer udarac lopte pece jako.
Odbrana nam je bas bas bila rupasta. Ovi su opusteno stvorili vise zrelih sansi od nas a najbolje tek posle izjednacujuceg gola, sto me posebno rastuzuje jer sam ocekivao jos veci pritisak, kad ono....
Da ne bude sve bas mracenje, pohvalicu Nikolica. Covek ima bas dobar kliker za zavrsni pas i dobar pregled igre.
Mora da startuje, mnogo je konkretniji od Jankovica koji nije los ali nije za desetku.
 
Последња измена:

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Razlika je sada 7 bodova kad se podijeli bice 4 pod uslovom da ne kiksamo vise ali u to nisam siguran. Kombinacija sudijskih kradja i manjak opcija koje ima Bata su previse da bi se nadali tituli. Miletic je zavrsio sa prvim timom i on to zna ali slaba mi utjeha kad smo kiksnuli...
Bata mora da razmisli o Nikolicu kao starteru jer je Ricardo sam medju petoricom bezkoristan.
Da je Mazic svirao penal kod 1-0 mi bi danas dobili sa dva razlike.
Scekicu treba par jer je Zdjelar bezkoristan ofanzivno a upitan defanzivno.

Cigani nece ni bod izgubiti do kraja a mi moramo sve dobiti ukljucujuci dva derbija u rupi, to je realno stanje.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Markovic jeste mlad i treba da uci, ali treba da uci negde na kaljenju. Nije Partizan Vodojaza iz Grosnice da se vezba u prvih 11. Po meni Celavi Miletic i Valijente na stopere,a tu je i Ostojic kao alternativa.
 

Slavoljub

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
304
Reaction score
628
Razlika je sada 7 bodova kad se podijeli bice 4 pod uslovom da ne kiksamo vise ali u to nisam siguran. Kombinacija sudijskih kradja i manjak opcija koje ima Bata su previse da bi se nadali tituli. Miletic je zavrsio sa prvim timom i on to zna ali slaba mi utjeha kad smo kiksnuli...
Bata mora da razmisli o Nikolicu kao starteru jer je Ricardo sam medju petoricom bezkoristan.
Da je Mazic svirao penal kod 1-0 mi bi danas dobili sa dva razlike.
Scekicu treba par jer je Zdjelar bezkoristan ofanzivno a upitan defanzivno.

Cigani nece ni bod izgubiti do kraja a mi moramo sve dobiti ukljucujuci dva derbija u rupi, to je realno stanje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top