Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
zato sto sad nije bitan radnicki vec je bitno sto mi vec dve godine imamo igru koja se opisuje sviranje q !

zato sto je svima jasno vec par godina da miletic ne sme da igra to svi vide svima je jasno svima je ocigledno al ne ON MORA DA IGRA !

zato sto su nam igraci svake sezone sve slabiji ...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.128
Локација
Žrnov
Pa baš zbog toga... nismo mi 5x jači od svih, pa nema veze, daćemo im 2-3 komada svakako...

Pisala sam i onda kad je onaj smard svirao Vojvodini penal na 18m protiv nas - igrali smo sranje, ali to ne znači da treba sudija da nas pokrade.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Покрадени смо и то је неспорна чињеница, и то смо знали још на почетку сезоне. То да спријечимо не можемо, али можемо да им смањимо могућност да нас покраду.
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
zato sto sad nije bitan radnicki vec je bitno sto mi vec dve godine imamo igru koja se opisuje sviranje q !

zato sto je svima jasno vec par godina da miletic ne sme da igra to svi vide svima je jasno svima je ocigledno al ne ON MORA DA IGRA !

zato sto su nam igraci svake sezone sve slabiji ...
Čekaj, ovo su sve razlozi zbog kojih mogu slobodno da nas kradu, bez da trepnu, a mi da ćutimo i da trpimo?!
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Vratih se kući totalno razočaran, mnogo smo moja braćo propali brzo i nažalost čini mi se da još uvek propadamo. Da mi je neko rekao da ću dočekati da pola utakmice dve grupe Grobara se prozivaju između sebe, da se silazi na atletsku stazu da se zaleće prema drugoj strani, reko bih mu da je pička ciganska, i da odjebe od mene. Nesloga je ušla u nas, jedni drugima skandiraju Cigani, a ovi njima Ustaše, dok se po istoku, na 20 metara od Severa, cigani kote i navijaju za ovaj ciganski proliv. Do pre dve godine svi cgani su bili na Jugu i Zapadu ovog ružnog stadiona. Sada se to već okuražilo, ja sam dao sebi oduška na 2-2 pa sam im psovao majku cigansku iz sve snage. Ciganski radnički.

Navijači ovog govneta od kluba, Stojkoviću pevaju "pičko prodana" i žvižde mu na svaki dodir, ne znam koga više mrzim ovu jadnu i malu bagru ili njihovu kurvisku sestricu iz BG.

Zlo se uvuklo među nama da se ovo odlično zavšlilo, koliko su navijači bili uz svoj klub i bodrili ga.
Mažić je govno cigansko, gore nego Obradović, samo za razliku od Jagodinskog skota ovaj ima leđa UEFA-e.
Ništa ovo ne valja najmanje mislim na tim i igru koji su bili užasni, ali da grobarski pokret ovoliko nisko padne, strašno.
Od svih danas najbolji je bio Šćekić.
Nikolić je korisniji igrač po meni od Rikarda, mnogo radi za ekipu, uvek je oko centra da primi loptu, ima dobru tehniku, samo je problem što on i Rikardo ne mogu da igraju zajedno.
Miletića neću komentarisati, jer bi taj komentar bio za ban od tri meseca
 
Последња измена:

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Rekli ste uglavnom sve i o krađi i o Miletiću i o Markoviću itd...

Dodao bih (moje mišljenje) nešto o idolu moje mladosti Bati Mirkoviću... kada se pogledaju sve utakmice od kako je preuzeo klub, mislim da nije položio ispit. Razumem da ima limitiran tim, ali ne razumem da u domaćoj ligi ne igraš svaku utakmicu sa dva napadača. Svi timovi protiv nas igraju bunker, šta će ti onda pet igrača na sredini, a nijedan nije virtouz. Svaku utakmicu smo dobijali tek po ulasku drugog napadača, ali eto, ni to nije dovoljna škola, nastavlja se sa istom greškom iz utakmice u utakmicu.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.929
Reaction score
21.683
Ono je bila sramota, Partizanovci na istoku su se smejali sta je ovaj svirao tj nije svirao, ona gnjida od linijskog sudije se okrece i smeje se navijacima u facu, pa sta vise treba kao dokaz da su ciganski smradovi. Jel je moguce da na celom stadionu ima samo 2 klinca koji vracaju lopte, pa se prekidi cekaju po minut? Kada smo dali drugi hteo sam pobedu vise nego protiv pravih cigana jer ovi ozbiljno prete da postanu gori od njih, iako je to tesko moguce. Onaj njihov majmun na golu je olicenje cigana i sve ono protiv cega mi navijaci Partizana treba da se borimo, nazalost, jedan takav je do skoro bio u klubu, nikad se ne vratio dabogda.
Uz sve to katastrofalna igra u prvom poluvremenu, mora mnogo bolje...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Sudije su u ovome kolu DIREKTNO I NEDVOSMISLENO uticale na to da umesto 2 boda razlike bude 7 bodova razlike (ako dodamo i kradju iz proslog kola sada bi bili bod ispred cigana)......ali neka oni rade svoj posao (onako kako im neko nalaze, a ne po savesti), neka cigani isto rade svoj posao, a mi cemo svoj svim silama i svim srcem i pravda ce im kad tad doci glave jer kako ono rece jedan mudar covek "Pravda je u zivotu veoma spora ali je u sportu brza i dostizna"....doci ce brzo nasih 5 minuta...i to ce doci kad se i mi i oni budemo najmanje nadali.....jbm ti zivot prokleti...koliko mi je tesko sto nam ne omogucuju da casno i posteno ostvarimo rezultat (kakav god da je) toliko mi je i drago sto nismo isti i sto je nasa borba prozeta mukom, cascu i cistim srcem...od osnivanja pa do danasnjeg dana, a izgleda i u buduca vremena.....

"Боље је мало у праведника него богатство многих безбожника."
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Slazem se da se previse energije i paznje prosipa na mazica.
Da su pehari nama toliko vazni ne bi navijali za Partizan vec za Real Madrid ili ne daj boze one preko puta. Oni su svoje pokazali prosle nedelje i svi izmisljeni penali protiv seljanije koja im gostuje im nece obrisati spermu sa face.
Mi smo ovde zbog filozofije koju predstavlja ime Partizan. Zbog prkosa i otpora, zbog nase skole i nase dece.
VVV i iliev urusavaju ovaj klub vise nego sto i jedan sudija ikada moze, ni jedan cigan van kluba ne moze da nas ukanali kao cigan na klupi ili neznalica/ poltron u fotelji.
Zato oprostite mi sto trosim tastaturu na one koje smatram da su najveci neprijatelji kluba. Ako mislite da je konstruktivnije kukati i sloziti se da uprava bolje ne moze jer Usna ne dozvoljava...ok. Udrite! Sa VVV do konacne pobede!
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Evo, govna sa Arene preskočila nepostojeći ofsajd sviran Partizanu pre gola Radničkog! Ovo su već instrukcije, kao što su iz izvešataja sa utakmice sa Radom uklonili nedosuđeni penal za Partizan! Nikad se ne zaustavljaju na pljački na terenu, već pokušavaju da prikriju ili opravdaju pljačku!
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Ma jok, nije Mazić kriv, mi loše igramo... Šta treba bre, od svih da budemo bolji za po 4 gola da bi pobedili, a neko da igra sa drugom postavom? Naša jedina "krivica" u svemu ovome je što ćutimo (uprava) ko pičke, i samim tim im dozvoljavamo da rade ovo što rade. Dok god je tako dobro je i ako budemo drugi...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Čekaj, ovo su sve razlozi zbog kojih mogu slobodno da nas kradu, bez da trepnu, a mi da ćutimo i da trpimo?!
ne mislim da mogu da nas kradu vec da je glupo kriti se iza toga i time pravdati svu nesposobnost i lopovluk govana iz uprave !!!

ovo nisu igraci za partizan , to je sustina cele price, MI NEMAMO IGRU ! svake nedelje gledamo neko mucenje i porodjajne muke, mrsimo muda, mislimo se oce jankovicu da se igra ili ce opet nadrkan izaci na teren, mislimo se koliko ce puta kiksirati kosati miletic znaci nije pitanje da li ce vec koliko, mislimo se sta radi zdjelar na sredini terena, zasto markovic igra kad je i vise nego jasno da jos nije za prvi tim... itd itd i sve to treba zanemariti i reci aaa sudija nije svirao penal za nas !!!

ps ne nasedajte na panticevu idiotsku pricu, partizan bi MORAO da ima bolju/kvalitetniju/skuplju ekipu, ZASTO NEMA ?
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
767
Reaction score
2.862
Локација
Banja Luka
Sviran nam ofsajd kod situacije koja je bila gol sansa plus penal ko kuca i crveni direktan karton,pa majku vam jebem zar vam nije bilo dosta prosli vikend i ona otimacina,samo se nadam da ce onaj odozgo sve to vratiti kao pretprosle sezone...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Malo nam je falilo danas. Takmičarska utakmica. Imam utisak da su i Mažić i Lijevi Miletić igrali za njih.
Međutim, ne vidim šta je čudno u tome što nas kradu.
Time što se naši degenerici iz uprave ne oglašavaju im samo daje za pravo da nastave sa time.
Ako sami sebe ne branimo, kako da očekujemo da to rade drugi umjesto nas, pogotovo ako time sebi samo skaču u stomak, imajući u vidu stanje u državi?!
Gol Nemanje za Dukija, duša da ti se smrvi :(
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Ja se divim igracima Partizana, strasnu samokontrolu imaju. Ovo je za uzet pistolj i pobit govna...

Nadljudska samokontrola, nadljudska.

Ja posle derbija nisam ostavio komentar, jer mislim da bi me, iako je ovo naš Grobarski forum, banovali na par meseci, kako je našim igračima, Bati, poštenim ljudima u klubu koji moraju da trpe nesoj iz uprave plus sve ove kalašture na i oko terena, sav ovaj lopovluk i nepravdu, ja ne mogu ni da zamislim.

Vidim da Lalatoviću večeras nije pozlilo kao pred meč sa kurvom iz garavog sokaka letos, vidim da ume da skače kao Havijer Sotomajor nekad, vidim da igrači Radničkog umeju i da grizu a ne samo da se šetaju kao što statiraju na mečevima sa ciganima, a videh i da Niška publika ima želju da pokaže da su veće kalašture i od kalaštura iz prestonice.
Kad vam uzimaju aerodrom i kad radite za kurac od plate i nosite pelene onda ćutite, a večeras se kurčite protiv Partizana, seme vam jebem cigansko.

Dobro zapamtiti sve.
Jer, doći će vreme da se vrati sve.
Radiće naša lopata prekovremeno, samo polako.

Puna podrška Bati i svim igračima, i onima koji mi najviše jedu džigericu, u ovim okolnostima gde bi barem pola nas završilo na robiji uz maksimalnu zatvorsku kaznu da smo na vašem mestu, ne mogu ništa da vam zamerim.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.587
Reaction score
3.128
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Kako ce se oglasavati nasi iz uprave, kad su to od pickoustog poltroni. Ljudi bez bilo kakvog morala i obraza. Ali dok su im puni dzepovi od naseg Partizana bice sve ok i bice oni tu. Nazalost!
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.431
Reaction score
11.898
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Kad izduvamo pobedu u Nišu sledeći vikend, pa kad krenu Baticini kritičari i pljuvači Šćekića i ostalih Šćekića i Pantića...

Zakonomernost Foruma.

Način suđenja večeras je direktno sprečio pobedu Partizana. Duel igra je jedno, povlačenja i guranja sa leđa, nešto sasvim drugo. Mažić je majstor da urniše Partizan, ekipu koja igra i da svojim "kriterijumom" dozvoli mesarima da nas biju, čime se kod naših igrača izaziva frustracija koja dovodi do pada koncentracije i neminovnih greški. Od kada "deli pravdu" u ligi, jebe nas na istu foru. Kako razmišljaju neki (ne mali broj) članova Foruma, vidim da će karanje na suvo i dalje da prolazi.

O kardinalnim greškama, uvek na štetu Partizana, nema potrebe pisati.

Oko Svetozara Markovića… Za prvi gol je veći krivac Miletić, koji u svom standardnom modu blene u igrača koji se sprema da ubaci loptu, umesto da krene u blok. Kada se napadač ubacuje na takvu loptu, odbrambeni igrač ima minimalnu priliku da spreči gol, bio on Marković, Kjelini, Bonući, ili bilo koji drugi.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Rekli ste uglavnom sve i o krađi i o Miletiću i o Markoviću itd...

Dodao bih (moje mišljenje) nešto o idolu moje mladosti Bati Mirkoviću... kada se pogledaju sve utakmice od kako je preuzeo klub, mislim da nije položio ispit. Razumem da ima limitiran tim, ali ne razumem da u domaćoj ligi ne igraš svaku utakmicu sa dva napadača. Svi timovi protiv nas igraju bunker, šta će ti onda pet igrača na sredini, a nijedan nije virtouz. Svaku utakmicu smo dobijali tek po ulasku drugog napadača, ali eto, ni to nije dovoljna škola, nastavlja se sa istom greškom iz utakmice u utakmicu.
Evo da probam da ti odgovorim...Ne igramo sa dva napadaca jer bismo u tom slucaju bili suplji u odbrani...Nismo fizicki spremni da mozemo to da iznesemo niti smo takticki i tehnicki nesto mnogo dominantni u odnosu na druge ekipe...Slazem se da igramo bolje sa dva spica, ali to je u ovom trenutku rizik jer, cak i ako igramo u toj formaciji, nema mnogo ekipa kojima mozemo da damo vise od dva, tri gola, a da isto toliko ne primimo...Jos kad uzmes u obzir protiv cega se sve borimo...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Jeste da nismo igrali bajno, ali kad uzmem u obzir sve faktore, NISTA ne zamjeram NIJEDNOM nasem igracu, pa ni Mileticu.

Koliko god to bilo tesko, moramo ciljati da svaku utakmicu dobijamo sa tri gola razlike jer ce nam minimum jedan ukrasti, kao veceras cist penal (gdje se jasno vidjela NAMJERA onog da rukom spreci loptu da udje u gol).

Poruka igracima i navijacima Radnickog. Pogledajte kako su prosle kurve ove nase beogradske kurve. Zovu se OFK i Vojvodina. Vi ste slijedeci. A kad kurvu jednom iskoriste, lako ce naci drugu ako im taj njen gazda bude ponudio vise, da ne kazem, ako kurva bude mladja i ljepsa.

Izvinjavam se na vrijedjanju postenih kurvi.
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Skoro sve rečeno, neću o utakmici na koju sticajem okolnosti nisam stigao da odem...

Pokradeni smo mi 2012. godine, zarobljeni i zabravljeni. I ono što smo provirili kroz ključaonicu neki put je bio sam čist kvalitet i greška u scenariju.

Svako ko je tome doprineo a posebno od nas , neka mu je na čast i KRIVAC JE:.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top