Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Podsetilo je ovo bar na kratko na neka lepsa, ne tako davna vremena.
Lep oprostaj Ostoje i Saleta, zasluzili su to!

P.S.
Ivanovic jos jednom pokazao da moze eventualno da bude 18. igrac u ekipi... frapantno odsustvo tehnike i rezona za jednog ofanzivnog igraca.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Znao sam da ne mozemo ovo da izgubimo posle onakvog oporostaja Sase.Poslednja magija naseg kapitena. Ostojicu zelim ti da potpises preko neki jak ugovor i da obezbedis porodicu. Crno beli bravo bravo!
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
Musavi su očekivali 5 trofeja ove godine, kad ono prccc. Još su jedan i oteli. Ma, ne bih je j... jaaaaa kurvaaa je ciganskaaaa
Volim te Partizane :pfc:
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Cestitam ekipi na taktickod disciplini to je po meni maximalno sto je Savo mogao da izvuce iz tima. Sale je zasluzio da ode sa trofejom i radi njega mi je najdraze.
Svi su odradili posao osim Ricarda i Ivanica koji su mogli danas da budu heroji, kao napadac nije dovoljno trcati nego i iskoristiti sanse ili bar dodati nekom loptu ko moze.

Sada na kraju moram reci da ako ovakvi bez para ne pogodimo pojacanja opet cemo igrati samo za 'titulu u kupu'.

Hvala Sale za sve!!!!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Svaka čast momcima. Šćekić držao čas fudbala. Rikardo je jednom probao da odigra za Partizan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top